dowolna

Nowe mieszkania Wrocław

1 512 ogłoszeń

1 512 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 399 000 zł77 m² 18 091,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Gotowy apartament wykończony pod klucz szuka pierwszego właściciela. Zapraszam do odkrycia wyjątkowego apartamentu, który łączy ponadczasowy design, funkcjonalność oraz komfort życia w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Huby,Wrocław

1 105 646 zł69 m² 16 075,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Duży apartament 3 pokojowy o powierzchni 68,78m2 położony jest na 1 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą. Klasyczny dwustronny układ, na który składają się: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

1 599 000 zł101 m² 15 811,30 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe i duże 4 pokojowe o pow. 101,13m2 z dwoma balkonami. Inwestycja w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne dla dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Jagodno,Wrocław

889 030 zł82 m² 10 776,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie atrialne, dwukondygnacyjne o powierzchni łącznej 82,50m2 + ogród 17,05m2 +taras 22,22m2 + strefa wejściowa o pow. 53,67m2 z miejscem postojowym i schowkiem. Ciekawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Brochów,Wrocław

594 384 zł49 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48,72m2 z ogródkiem 20,14m2 i z tarasem 3,71m2 inwestycja znajduje się we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

587 140 zł38 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Serdecznie zapraszam do zakupu pięknych mieszkań w bardzo dobrej lokalizacji -klecina. Kompleks trzech nowoczesnych budynków, w ramach inwestycji, w budynku numer 1 i 2 powstały m.in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Jagodno,Wrocław

1 248 487 zł89 m² 14 043,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 88,90m2 z ogrodem, tarasem i balkonem! Całe osiedle realizowane jest jako wyjątkowa koncepcja mieszkań w układach willowych, zaplanowanych jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

899 000 zł61 m² 14 641,70 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Gotowe Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 61,40m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe w stanie deweloperskim, idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

790 740 zł57 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie o powierzchni 57,3m2 znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowej klasycznej, części nowo wybudowanego budynku Wrocławskich Browarów przy ul. Jedności Narodowej. Proponowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nyska

Tarnogaj,Wrocław

1 014 856 zł70 m² 14 583,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz mieszkania, które daje komfort życia na co dzień, ta oferta na Tarnogaju jest strzałem w dziesiątkę. Układ jest przemyślany, a balkony realnie powiększą przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

494 152 zł29 m² 16 848 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Prestiżowa lokalizacja tuż obok Sky Tower we Wrocławiu w świetnie skomunikowanym punkcie Wrocławia. Dynamiczna, ruchliwa część południa miasta z pełną prestiżową infrastrukturą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Maślice,Wrocław

497 944 zł42 m² 11 932,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Jagodno,Wrocław

880 540 zł82 m² 10 798,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie atrialne, dwukondygnacyjne o powierzchni łącznej 81,54m2 + ogród 16,36m2 +taras 20,79m2. Wyjątkowo zaprojektowana przestrzeń mieszkalna dla tych z Państwa, którzy poszukują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braniborska

Stare Miasto,Wrocław

811 658 zł72 m² 11 277,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szukasz mieszkania w mieście, ale w spokojnej okolicy i z wygodnym układem? Ta oferta to dobry wybór dla pary, rodziny. Zadzwoń: również po 18:00) Mówię płynnie po angielsku I m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Karkonoska

Partynice,Wrocław

782 308 zł52 m² 14 912,50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Klasyczne, 3 pokojowe mieszkanie z loggią i tarasem, dwustronne, narożne o powierzchni 52,46m2 w świetnej południowej lokalizacji - na wrocławskich krzyki/partynice tuż przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Szczepin,Wrocław

359 217 zł26 m² 13 832 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Po odliczeniu vatu mieszkanie za 292.046 zł Porównaj ze mną tysiące mieszkań deweloperskich w jednym miejscu! To nic Cię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kleczków,Wrocław

1 574 556 zł92 m² 17 131,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Apartament z widokiem na rzekę! 5 pokojowe mieszkanie o pow. 91,91m2 + narożny balkon o pow. 13,01m2. Apartament znajduje się 7 piętrze w 10 piętrowym nowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Klecina,Wrocław

535 780 zł38 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Serdecznie zapraszam do zakupu pięknych mieszkań w bardzo dobrej lokalizacji Krzyki klecina. Kompleks trzech nowoczesnych budynków, w ramach inwestycji, w budynku numer 1 i 2 powstały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Fabryczna,Wrocław

385 056 zł28 m² 13 786,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Po odliczeniu vat 292.046 zł Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji 0% PCC - WYKOŃCZENIE Apartamentu W CENIE. Lokalizacja: autobus odległość :150 m (m.in. 142, 106, 107, 119) Tramwaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

528 197 zł27 m² 19 312,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zakupu wyjątkowych mieszkań w topowej lokalizacji. Inwestycja zlokalizowana jest w ścisłym centrum tętniącego życiem miasta, zaledwie 10 minut od Parku Staromiejskiego, 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Stare Miasto,Wrocław

471 440 zł33 m² 14 238,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Inwestycja mieszkaniowa przy ulicy Komuny Paryskiej to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Maślice,Wrocław

417 000 zł36 m² 11 583,30 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera | 0 pcc - Szukasz mieszkania, które łączy spokój, nowoczesność i świetną komunikację z centrum Wrocławia? To miejsce stworzone do komfortowego życia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

519 000 zł44 m² 11 662,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: tel: nowa kameralna inwestycja usługowa na zielonych Sołtysowicach! Otoczenie nieruchomości: okolica charakteryzuje się rozwiniętą infrastrukturą edukacyjną, w tym bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

782 218 zł66 m² 11 850 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

-Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 66,01 m2 i znajduje się na parterze w 5 piętrowym budynku a jego główne cechy to- przestronny salon z aneksem kuchennym o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Żerniki,Wrocław

629 926 zł52 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie duże, rozkładowe, 3 pokojowe o powierzchni 52,06m2 z balkonem w bloku z windą na Żernikach dzielnica Fabryczna we Wrocławiu. Mieszkanie ma pow. 52,06m2 znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Leśnica,Wrocław

455 000 zł52 m² 8 718,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz gotowego mieszkania w dobrej cenie, w spokojnej ale w pełni rozwiniętej okolicy i z wygodnym dojazdem do centrum - ta oferta może Ci się spodobać. Bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Żerniki,Wrocław

653 720 zł55 m² 11 907,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Rozkładowe, 3 pokojowe Mieszkanie o powierzchni 54,90m2 z balkonem o pow. 5,2m2m2 na zielonych, spokojnych Żernika. Mieszkanie ma pow. 54,90m2 znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Melisowa

Wrocław,dolnośląskie

628 100 zł63 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje z dużym salonem 26,31 m i balkonem 7,30 m układ idealny dla pary, rodziny. Zadzwoń chętnie pomogę - nawet po 18.00 - Mówię płynnie po angielsku I'm happy to assist you in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

639 000 zł55 m² 11 718,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji biura i podatku pcc. Polecam doskonałe mieszkanie na pięknej inwestycji na wrocławskim Zakrzowie. Atuty lokalizacji: - dobra komunikacja - linie autobusowe - dworzec pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rędzińska

Maślice,Wrocław

436 404 zł35 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w inwestycji Rędzińska, zaprojektowanej z myślą o komforcie i codziennych potrzebach mieszkańców. Teraz niższa cena!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

599 000 zł32 m² 18 436,40 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe z opcją wydzielenia sypialni o pow. 32,49m2 z loggią w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin idealne pod wynajem. Etap w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Tarnogaj,Wrocław

548 121 zł42 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Bezpośrednio od Dewelopera | 0% pcc | Bez Prowizji ostatnie 2-pokojowe mieszkanie na Tarnogaju | 43,73 m2 | piąte piętro | wysoki standard budynku Zadzwoń do mnie nawet po 18 :) Mam dostęp do mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

1 258 415 zł79 m² 16 010,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rędzińska

Maślice,Wrocław

472 661 zł35 m² 13 590 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w inwestycji Rędzińska, zaprojektowanej z myślą o komforcie i codziennych potrzebach mieszkańców. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Kasztanowa

Borek,Wrocław

1 302 000 zł93 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bliźniak przy Alei Kasztanowej - wyjątkowa nieruchomość z potencjałem. Willa w której znajdują się dwa mieszkania, 3 garaże i duża piwnica. Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie.