dowolna

Nowe mieszkania Wrocław

1 511 ogłoszeń

1 511 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

593 451 zł65 m² 9 158,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwe wykończenie pod klucz Dwustronne mieszkanie idealne dla Rodziny W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

562 080 zł61 m² 9 142,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwe wykończenie pod klucz Narożne mieszkanie z dużym Balkonem na najwyższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

769 500 zł60 m² 12 825 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

W realizacji/ Mieszkanie 3 pokojowe/60 m2/balkon/browary wrocławskie/ Wrocław, śródmieście Wyjątkowa lokalizacja, duże, rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe w budynku w trakcie realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

579 255 zł44 m² 13 225 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

W realizacji/ Mieszkanie 2 pokojowe/43,80m2/balkon/browary wrocławskie/ Śródmieście Wrocław Wyjątkowa lokalizacja, mieszkanie 2 pokojowe w budynku w trakcie realizacji. Słodownia to 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Cynamonowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

384 900 zł50 m² 7 698 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 w stanie deweloperskim. Mieszkanie zlokalizowane jest na 4 piętrze, dostępne jest również mieszkanie o identycznym rozkładzie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

471 450 zł45 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: tel. Dział deweloperski sdp nieruchomości, bez podatku pcc! 2 pokoje o powierzchni 44,90m2 położone na 3 piętrze 3-piętrowego bloku z windą na Oporowie. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

626 999 zł61 m² 10 348,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * Wykończone Pod Klucz * Odbiór już od 15 Listopada Idealne dla rodziny wykończone pod klucz mieszkanie na Zakrzowie. W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Swojczyce

Swojczyce,Wrocław

574 312 zł58 m² 9 890 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nr oferty: pd062-rz oraz podatku pcc. Opis inwestycji: powierzchnia mieszkania: 58,07m2 Cena: 574 312 zł Termin realizacji: gotowe do odbioru Standard wykończenia- standard deweloperski lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

621 842 zł69 m² 8 991,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwość wykończenia pod klucz Idealne dla Rodziny mieszkanie na Zakrzowie. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

532 658 zł59 m² 8 990,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Możliwość wykończenia pod klucz Dwustronne Mieszkanie na Jagodnie W skład mieszkania wchodzi: -Pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

521 250 zł56 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2023-08 Mieszkanie z zachodnią ekspozycją W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

461 725 zł36 m² 12 650 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * W sercu Krzyków * Mieszkanie idealne na start Słoneczne mieszkanie na Krzykach W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

576 130 zł68 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opiekun nieruchomości: tel. 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 67,68 m2 z balkonem, położone na drugim piętrze. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim, co pozwoli na własną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czartoryskiego

Poświętne,Wrocław

735 000 zł69 m² 10 595,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * Mieszkanie wykończone pod klucz * Gotowe do Odbioru Dwustronne, rozkładowe mieszkanie. W skład mieszkania wchodzi: -Salon -sypialnia -sypialnia -kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

440 686 zł54 m² 8 155 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard, najniższe ceny W okolicy , bez prowizji , bez dodatkowych kosztów, akt notarialny Gratis!- nie współpracuje z biurami nieruchomości Zapraszam do obejrzenia! W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

321 100 zł33 m² 9 727 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

345 200 zł40 m² 8 628 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Buforowa

Brochów,Wrocław

325 400 zł37 m² 8 787 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Brochów,Wrocław

321 100 zł33 m² 9 727 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czartoryskiego

Poświętne,Wrocław

604 313 zł68 m² 8 870 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Podwyższony standard deweloperski * Możliwość wykończenia pod klucz Narożne mieszkanie na najwyższym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

624 150 zł34 m² 18 250 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

1 pokojowe/34,20m2/loggia/browary wrocławskie/ Ul. Jedności Narodowej Wrocław Wyjątkowa lokalizacja, mieszkanie 1 pokojowe w budynku w trakcie realizacji. Słodownia to 17 piętrowy wieżowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

507 306 zł62 m² 8 206 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Brochów,Wrocław

345 200 zł40 m² 8 628 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

453 200 zł54 m² 8 449 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

325 400 zł37 m² 8 787 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

472 600 zł58 m² 8 157 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

553 400 zł66 m² 8 417 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

427 518 zł49 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Mieszkanie z osobną kuchnią! Opiekun oferty: tel. Dwustronne mieszkanie do własnej aranżacji o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bartoka

Jagodno,Wrocław

689 000 zł100 m² 6 923,93 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

oraz podatku pcc 2% Zakup bezpośrednio od dewelopera Przedstawiam dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem oraz dwoma miejscami postojowymi naziemnymi w cenie! Osiedle na Jagodnie, zostało stworzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

406 000 zł28 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Osiedle pełne Historii, tuż nad Odrą Kawalerka na historycznym osiedlu W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Vespucciego

Swojczyce,Wrocław

617 663 zł54 m² 11 375 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nr oferty: op059-rz oraz podatku pcc. Opis Inwestycji: powierzchnia mieszkania: 54.30 m2 Cena: 617 663 zł Termin realizacji: 2023-07 Standard Wykończenia- standard deweloperski Lokalizacja: Wrocław ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Drabika

Krzyki,Wrocław

492 980 zł57 m² 8 590 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

0% комиссии Бесплатная помощь в ипотеке Квартира с террасой в районе Ягодно во Вроцлаве. -Расположение:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Oporów

Oporów,Wrocław

402 055 zł38 m² 10 525 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nr oferty: aw114-rz oraz podatku pcc. Opis inwestycji: powierzchnia mieszkania: 38.20m2 Cena: 402 055 zł Termin realizacji: 2023-08 Standard wykończenia- deweloperski (załączone wizualizacje są tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bartoka

Jagodno,Wrocław

689 000 zł100 m² 6 923,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe do odbioru w Grudniu 2023 *możliwość rozpoczęcia prac wykończeniowych w sierpniu 2023 Dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

479 853 zł52 m² 9 175,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2023-08 Funkcjonalnie mieszkanie na Oporowie W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

453 200 zł54 m² 8 449 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

440 686 zł54 m² 8 155 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022