dowolna

Nowe mieszkania Wrocław

1 511 ogłoszeń

1 511 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

523 500 zł46 m² 11 405 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Olimpia port, kolejny etap inwestycji, sprzedaż bez prowizji I podatku pcc! Pięknie zagospodarowane osiedle położone zaledwie 7 km od centrum miasta. 2-pokojowe mieszkanie znajduje się na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

516 000 zł48 m² 10 728 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Olimpia port, kolejny etap inwestycji, sprzedaż bez prowizji I podatku pcc! Pięknie zagospodarowane osiedle położone zaledwie 7 km od centrum miasta. Mieszkanie znajduje się na II piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Armii Krajowej

Krzyki,Wrocław

633 420 zł58 m² 11 016 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe Latem 2024 * Serce Krzyków Dwustronne mieszkanie w samym sercu Krzyków W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

554 000 zł50 m² 11 014 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Olimpia port, kolejny etap inwestycji, sprzedaż bez prowizji I podatku pcc! Pięknie zagospodarowane osiedle położone zaledwie 7 km od centrum miasta. Na parterze, przestronny hol, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubomierska

Stabłowice,Wrocław

427 518 zł49 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe do Odbioru Blisko rzeki i terenów rekreacyjnych Dzięki zastosowaniu dużych okien wszystkie mieszkania będą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czartoryskiego

Poświętne,Wrocław

725 000 zł69 m² 10 479,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * Wykończone Pod Klucz * Gotowe do odbioru Dwustronne, rozkładowe mieszkanie. W skład mieszkania wchodzi: -Salon -sypialnia -sypialnia -kuchnia -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Leśnica,Wrocław

848 801 zł79 m² 10 774,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Lokalizacja: leśnica/tuż przy Lesie Mokrzańskim Ilość pokoi: 4 Metraż: 78,78m2 Piętro:0/2 Informacje dodatkowe: mieszkania z widokiem na las, duże balkony, ogródki i przeszklenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ludowa

Pilczyce,Wrocław

629 800 zł64 m² 9 887 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Opis lokalizacji: pilczyce Opiekun oferty Brak prowizji, bez pcc Przedstawiamy Państwu kameralne osiedle składające się z 10 budynków utrzymanych w modernistycznym stylu. Idealna opcja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Oporów

Oporów,Wrocław

796 100 zł76 m² 10 475 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Nr oferty: aw111-rz oraz podatku pcc. Opis inwestycji: powierzchnia mieszkania: 76m2 Cena: 796 100zł Termin realizacji: 2023-08 Standard wykończenia- deweloperski (załączone wizualizacje są tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

759 321 zł72 m² 10 608 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 3 pokojowe Bez prowizji, bez podatku pcc 2% Lokal a6.m15 Mieszkanie składa się z: - przedpokoju 9,05m2 - salonu z aneksem kuchennym 34,69m2 - pokoju 12,09m2 - pokoju 10,3m2 - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

480 952 zł53 m² 9 090 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty: tel. Dwupokojowe mieszkanie z balkonem, do własnej aranżacji, w południowej dzielnicy Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pilczycka

Maślice,Wrocław

458 200 zł46 m² 10 024,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkanie w kameralnej, zielonej okolicy, w pobliżu parków i stadionu miejskiego. Nieruchomość ma powierzchnię 45,71m2 i składa się z: - salonu z aneksem kuchennym 24m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

444 000 zł37 m² 12 013 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe 36,96 m2 Lokal K1-0-7 Bez prowizji, bez podatku pcc 2% Mieszkanie składa się z: - przedpokoju 3,81m2 - Pokoju z aneksem kuchennym 17,84 m2 - Pokoju 10,33m2 - Łazienki 4,98m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dworska

Wrocław,dolnośląskie

584 700 zł63 m² 9 311 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty Brak prowizji, bez pcc Termin oddania: 06.2023 Zapraszam do zapoznania się z inwestycją położoną wśród licznych terenów rekreacyjnych. Projekt ma kameralny charakter, osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Armii Krajowej

Krzyki,Wrocław

945 829 zł82 m² 11 550 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Polecam na sprzedaż niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju apartament. Inwestycja jest zlokalizowana na tętniących życiem Krzykach, w pobliżu Parku Skowroniego i Parku Generała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wrocław

Grabiszyn,Wrocław

1 607 122 zł134 m² 12 006 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowoczesna architektura. Jasny i funkcjonalny apartament o powierzchni 133 metrów kwadratowych zlokalizowany na dziesiątym, najwyższym piętrze nowoczesnego i prestiżowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

534 000 zł46 m² 11 506,10 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod Klucz Mieszkanie na Starym Mieście W skład mieszkania wchodzi: -Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

559 000 zł50 m² 11 270,20 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod Klucz Rozkładowe Mieszkanie na Starym Mieście W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Leśnica,Wrocław

870 401 zł79 m² 11 006,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Lokalizacja: leśnica/tuż przy Lesie Mokrzańskim Ilość pokoi: 4 Metraż: 79,08m2 Piętro:0/2 Informacje dodatkowe: mieszkania z widokiem na las, duże balkony, ogródki i przeszklenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Vespucciego

Swojczyce,Wrocław

525 555 zł46 m² 11 450 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe Latem 2023 Idealne na start mieszkanie na Swojczycach W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem(.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

646 335 zł54 m² 11 925 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * W sercu Krzyków * Gotowe do odbioru Idealne dla Rodziny mieszkanie na Krzykach W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

491 957 zł51 m² 9 650 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Gotowe do odbioru Dwupokojowe mieszkanie na Oporowie. W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kaparowa

Psie Pole,Wrocław

449 000 zł65 m² 6 918,34 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Okazja ul. Waniliowa 3 pok /62m2 Garaż/bez pcc! Polecam Państwu na sprzedaż mieszkanie 23 pokojowe w nowym bloku oddanym w 2022 na Lipie Piotowskiej ul. Kaparowa Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

452 600 zł36 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zakup z rynku pierwotnego wiąże się z brakiem prowizji dla biura nieruchomości i 0% podatku pcc lokalizacja: krzyki, ulica Racławicka Ilość pomieszczeń: 2 Metraż: 36,5 m2 Piętro: 1/4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Krzyki

Krzyki,Wrocław

770 747 zł71 m² 10 914 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 4 pokojowe Bez prowizji, bez podatku pcc 2% Mieszkanie składa się z: - przedpokoju 6,47m2 - salonu z aneksem kuchennym 19,61m2 - pokoju 16,44m2 - pokoju 10,19m2 - pokoju 9,84m2 - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

699 000 zł57 m² 12 254,60 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe 57,04m2 Lokal K2-6-26 Bez prowizji, bez podatku pcc 2% Mieszkanie składa się z: - przedpokoju 5,88 m2 - Pokoju z aneksem kuchennym 22,29 m2 - Pokoju 10,85 m2 - Pokoju 9,21 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

554 000 zł64 m² 8 673,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwość wykończenia pod klucz * Miejsce Postojowe Gratis Mieszkanie z ogródkiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

536 000 zł54 m² 9 865,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. Tylko teraz rabat 46500zł! cena przed rabatem 582500zł * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * W sercu Krzyków * Gotowe do odbioru Idealne dla Rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dworcowa

Przedmieście Oławskie,Wrocław

493 920 zł35 m² 13 992 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty: 0%pcc, 0% prowizji Przedstawiamy Państwu inwestycję położoną w doskonałym punkcie pod względem komunikacyjno-logistycznym Wrocławia - na Przedmieściu Oławskim. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Jaworska

Stare Miasto,Wrocław

258 397 zł25 m² 10 373 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości najlepsza inwestycja W okolicy placu strzegomskiego! świetna lokalizacja! Opiekun nieruchomości: specjalista ds. Nieruchomości tel. Lokal użytkowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Vespucciego

Swojczyce,Wrocław

530 145 zł46 m² 11 550 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

406 638 zł36 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 2 pokojowe Bez prowizji, bez podatku pcc 2% Lokal a8.m14 Mieszkanie składa się z: - przedpokoju 5,56m2 - salonu z aneksem kuchennym 15,43m2 - pokoju 11,04m2 - łazienki 3,6m2 - balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

1 607 122 zł137 m² 11 760 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

bez prowizji i bez podatku pcc 2% na nowoczesnym osiedlu w zielonej okolicy. Położenie inwestycji w południowo-zachodniej części miasta - w dzielnicy Fabryczna gwarantuje bardzo dobre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

1 093 668 zł87 m² 12 523,40 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 4 pokojowe 87,33 m2 Bez prowizji, bez podatku pcc 2% Mieszkanie składa się z: - przedpokoju 6,41m2 - salonu z aneksem kuchennym 36,30m2 - pokoju 12,95m2 - pokoju 12,26m2 - pokoju 9,36m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

695 052 zł59 m² 11 865 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Jaworska

Stare Miasto,Wrocław

280 265 zł26 m² 10 705 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości najlepsza inwestycja W okolicy placu strzegomskiego! świetna lokalizacja! Opiekun nieruchomości: specjalista ds. Nieruchomości tel. Lokal użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

391 965 zł44 m² 8 987,96 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie w szeregu/ogródek/ok. Psiego Pola! Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,6m2 + 30m2 ogródka. Opiekun oferty : Mieszkanie w szeregu, tylko 2 mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

449 000 zł48 m² 9 424,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Psie pole - nowe osiedle Z bogatą zielenią. Oferta bez prowizji. Inwestycja będzie się składać z budynków o prostych, ponadczasowych formach. Ich nowoczesną estetykę podkreślą duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

615 825 zł58 m² 10 710 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 3 pokojowe Bez prowizji, bez podatku pcc 2% Mieszkanie składa się z: - przedpokoju 6,22m2 - salonu z aneksem kuchennym 22,85m2 - pokoju 12,21m2 - pokoju 11,75m2 - łazienki 4,47m2 - balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

563 500 zł65 m² 8 628,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Gotowe do odbioru Idealne dla Rodziny mieszkanie na Oporowie. W skład mieszkania.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Wrocław, tylko rynek pierwotny

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij