dowolna

Nowe mieszkania Wrocław

1 511 ogłoszeń

1 511 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Jaworska

Stare Miasto,Wrocław

318 000 zł26 m² 12 287 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Nowa kawalerka przy ul. Jaworskiej z balkonem za mniej niż 320 tyś. Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości Zakup z rynku pierwotnego wiąże się z brakiem prowizji dla biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pilczycka

Pilczyce,Wrocław

549 800 zł63 m² 8 755 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe 3 pokoje z balkonem na Pilczycach oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty: łukasz Wojciechowski tel. 3-pokojowe mieszkanie do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

538 000 zł58 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowe 4 pokoje, doskonały układ, duży balkon! Dział deweloperski sdp Nieruchomości Zakup z rynku pierwotnego wiąże się z brakiem prowizji dla biura nieruchomości i 0% podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

709 000 zł62 m² 11 507,90 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowe mieszkanie tuż przy Odrze, na Starym Mieście. Mieszkanie ma powierzchnię 61,61 m2 i składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, toalety i balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Grabiszyn

Grabiszyn,Wrocław

571 903 zł52 m² 10 956 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Sdp nieruchomości - dział deweloperski Opiekun oferty: łukasz Wojciechowski telefon Nowiutkie trzy pokoje z aneksem kuchennym oraz taras i ogródek na zielonych Krzykach! Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

553 900 zł46 m² 11 960,70 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry Piękne mieszkanie Funkcjonalne osiedle Mieszkanie na Starym Mieście W skład mieszkania wchodzi: -Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polo

Swojczyce,Wrocław

525 000 zł54 m² 9 722 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 3 pokojowe z tarasem, znajdujące się w bliskiej okolicy Placu Grunwaldzkiego. Opiekun Oferty telefon Zalety inwestycji: - istnieje możliwość wydzielenia osobnej, jasnej kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

505 426 zł61 m² 8 350 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe do odbioru Idealne dla Rodziny Mieszkanie na Zakrzowie W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Jaworska

Stare Miasto,Wrocław

299 900 zł25 m² 11 840 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Pewna inwestycja - W sąsiedztwie uczelni I centrów biznesowych oraz parków technologicznych. Opiekun nieruchomości: doradca ds. Nieruchomości tel. Lokal z przynależnym balkonem, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

419 000 zł41 m² 10 209,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start Idealne na start mieszkanie z ogródkiem na Zakrzowie. W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, al. Armii Krajowej

Huby,Wrocław

256 000 zł15 m² 16 765 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Nowy mikroapartament wykończony pod klucz - idealny dla inwestorów Opiekun nieruchomości: łukasz Wojciechowski Specjalista ds. Nieruchomości tel. Mikroapartament o powierzchni 15,27 m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

308 994 zł31 m² 9 849,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zielone Serce Wrocławia Skład lokalu: *przedpokój *pokój dzienny + kuchnia *sypialnia *łazienka *balkon *możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

546 228 zł66 m² 8 290 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Opiekun nieruchomości: tel. Oferta bez prowizji oraz bez pcc! Otoczenie nieruchomości: spokojna i cicha okolica, osłonięta od miejskiego zgiełku. Nowe osiedle z placem zabaw, patio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

399 000 zł40 m² 9 917,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe latem 2023 Idealne na start mieszkanie na Zakrzowie. W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

334 180 zł32 m² 10 602,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zielone Serce Wrocławia Skład lokalu: *przedpokój *pokój dzienny + kuchnia *sypialnia *łazienka *ogródek 24,95 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

428 000 zł51 m² 8 472 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bez podatku pcc i bez prowizji! - ceny do negocjacji 3 pokoje + prywatny balkon jako powierzchnia dodatkowa Do mieszkania przynależy prywatny balkon. Zamieszkaj w zielonej, rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Strzegomska

Muchobór Mały,Wrocław

299 449 zł25 m² 11 822 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Pewna inwestycja - W sąsiedztwie uczelni I centrów biznesowych oraz parków technologicznych. Opiekun oferty nieruchomości: doradca ds. Nieruchomości tel. Lokal z przynależnym balkonem, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

379 000 zł38 m² 9 854,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica Idealne na start mieszkanie na Zakrzowie. W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

673 620 zł52 m² 12 926,90 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry Piękne, jasne mieszkanie z dużym Balkonem! Mieszkanie na Starym Mieście W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Pilczyce

Pilczyce,Wrocław

571 400 zł59 m² 9 725,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z dużym balkonem w stanie deweloperskim o wielkości 58,75 m2 usytuowane na trzecim piętrze. Pomieszczenia: - pokój dzienny + aneks 21,96 m2 - Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

352 992 zł37 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

499 000 zł25 m² 19 960 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Inwestycja W bezpośrednim sąsiedztwie ostrowa tumskiego I rynku. Podwyższony standard apatamentów oraz wnętrz typu studio to unikalna propozycja, która spełni oczekiwania nawet najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

449 000 zł47 m² 9 522,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

570 768 zł62 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta bez podatku pcc Dział deweloperski sdp Nieruchomości: telefon Nr licencji pfrn 23784 gotowe! Do sprzedaży mieszkanie 62.04 m2 składające się z: - salon z aneksem kuchennym (27m2 ) - sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Boiskowa

Bieńkowice,Wrocław

442 308 zł54 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zielona część Wrocławia Trzypokojowe mieszanie na Bieńkowicach W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Ołtaszyn

Ołtaszyn,Wrocław

690 122 zł71 m² 9 690 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Apartament z antresolą i dużym balkonem w cichej i zarazem świetnie zlokalizowanym położeniu. Budynek wykonany z materiałów wysokiej klasy, z wykończeniem części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

729 000 zł54 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Inwestycja W bliskim sąsiedztwie ostrowa tumskiego I rynku. Podwyższony standard apatamentów to unikalna propozycja, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających i stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Boiskowa

Bieńkowice,Wrocław

491 868 zł63 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Boiskowa

Bieńkowice,Wrocław

380 887 zł46 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

889 000 zł43 m² 20 674,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Apartament Z tarasem W bezpośrednim sąsiedztwie ostrowa tumskiego I rynku. W cenę wliczone jest miejsce postojowe W garażu podziemnym Podwyższony standard apatamentów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

351 352 zł40 m² 8 710 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Bez podatku pcc i bez prowizji! - promocja ograniczona czasowo Bardzo ustawny układ pomieszczeń, mały hol, salon z aneksem kuchennym oraz osobna sypialnia. Łazienka z miejscem na wannę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

577 024 zł63 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty tel. 4-pokojowe mieszkanie z balkonem, o projektowanej powierzchni 62,72 m2, znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

401 391 zł39 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dział deweloperski sdp nieruchomości bez pcc Opiekun oferty: tel. Mieszkanie z systemem Smart Home Mieszkanie o powierzchni ok 37 m2, w budynku 4-piętrowym na 1 piętrze z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

459 000 zł48 m² 9 634,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start Mieszkanie o klasycznym układzie W skład mieszkania wchodzi: -Salon -sypialnia -kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krzyki,Wrocław

407 214 zł47 m² 8 690,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i pcc! Szukasz miejsca, które pozwoli Ci odpocząć od codziennego zgiełku miasta i złapać oddech? Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

656 000 zł64 m² 10 218,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

0% pcc, 0% prowizji Zapraszam do zapoznania się z ofertą inwestycji położonej w prestiżowej lokalizacji Krzyki, idealnie pomiędzy dwoma najpiękniejszymi parkami we Wrocławiu - Grabiszyńskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Skarbowców