dowolna

Nowe mieszkania Wrocław

1 512 ogłoszeń

1 512 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Plac Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

910 800 zł92 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Kameralna inwestycja apartamentowa W ścisłym centrum wrocławia prestiżowa zabudowa W sąsiedztwie prywatnego parku inteligentne apartamenty stacja ładowania samochodów elektrycznych stanowiska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

373 904 zł51 m² 7 290 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Dział deweloperski sdp Nieruchomości Agent: tel: e-mail: ważne: oferta bez podatku pcc oraz prowizji. Na mieszkanie składają się: - pokój dzienny z aneksem kuchennym 19,35 m2 - sypialnia 10,55 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

337 472 zł49 m² 6 890 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na wrocławskim Jagodnie. Na sprzedaż jest jeszcze sporo wolnych lokali, a poniżej znajdziecie Państwo szczegóły dotyczące jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyszyńskiego

Ołbin,Wrocław

1 301 165 zł87 m² 15 025 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Dział deweloperski sdp Nieruchomości Agent: tel: e-mail: oferta bez podatku pcc i Prowizji! Mieszkanie znajduje się na 16 piętrze jednego z nielicznych wrocławski wieżowców. Doskonały widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sołtysowicka

Karłowice,Wrocław

34 m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dział deweloperski sdp Nieruchomości Agent: tel: e-mail: oferta bez podatku pcc i Prowizji! Super mieszkanie o powierzchni 33,58 m2 składające się z: - pokoju z aneksem 10,07 m2 - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

356 996 zł47 m² 7 648 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Cenisz sobie przestrzeń i bezpieczeństwo? Chcesz puścić wodze fantazji przy wykańczaniu własnego wnętrza? Szukasz mieszkania gotowego do odbioru natychmiast? Koniecznie zapoznaj się z tą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

259 000 zł27 m² 9 603,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Reprezentuję dewelopera, dzięki czemu nie płacisz prowizji! Idealne na start! Mieszkanie składa się z : -pokoju z aneksem -łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jodłowicka

Stabłowice,Wrocław

771 500 zł127 m² 6 060,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2021

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Reprezentuję dewelopera, dzięki czemu nie płacisz prowizji! Przestronne mieszkanie w spokojnej okolicy tuż przy rzece! Oferowany lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sołtysowicka

Karłowice,Wrocław

333 326 zł43 m² 7 739 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dział deweloperski sdp Nieruchomości Agent: tel: e-mail: oferta bez podatku pcc i Prowizji! Super mieszkanie o powierzchni 43,07 m2 składające się z: - pokoju z aneksem 15,06 m2 - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Wrocław

Karłowice,Wrocław

157 988 zł18 m² 8 763 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Dział deweloperski sdp Nieruchomości Agent: tel: e-mail: oferta bez podatku pcc i Prowizji! Super mieszkanie o powierzchni 18,03 m2 składające się z: - pokoju 10,93 m2 - przedpokoju 3,57 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strachocińska

Psie Pole,Wrocław

363 000 zł45 m² 7 990,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferta deweloperska! 0% prowizji! Gotowe do odbioru! Kameralna zabudowa! Cicha, spokojna okolica! Oferuję na sprzedaż gotowe mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 44,38 mkw. Mieszkanie zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

484 738 zł73 m² 6 638 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Dział deweloperski sdp Nieruchomości Agent: tel: e-mail: ważne: oferta bez podatku pcc oraz prowizji. Na mieszkanie składają się: - pokój dzienny z aneksem kuchennym 23,55 m2 - sypialnia 13,85 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

376 812 zł47 m² 8 019 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szukasz mieszkania gotowego do odbioru natychmiast? Wysoka jakość wykonania to dla Ciebie priorytet? Koniecznie zapoznaj się z tą ofertą! zalety zakupu gotowego mieszkania Nie czekasz: dziś decyzja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

369 760 zł52 m² 7 142 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strachocińska

Psie Pole,Wrocław

492 000 zł75 m² 6 528,66 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Oferta deweloperska! 0% prowizji! Gotowe do odbioru! Kameralna zabudowa! Cicha, spokojna okolica! Oferuję na sprzedaż gotowe mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 75,36mkw. Mieszkanie zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

371 308 zł50 m² 7 472 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Bezpłatna obsługa nabywcy: prezentacja; informacja I pomoc odnośnie formalności związanych Z zakupem I odbiorem; wskazówki na co warto zwrócić uwagę. , specjalista ds. sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chabrowa

Wrocław,dolnośląskie

504 900 zł76 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

UL. Chabrowa, wysoka K. Wrocławia oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty: opiekun oferty tel. Termin realizacji : gotowa. Atuty: do największych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czartoryskiego

Poświętne,Wrocław

400 299 zł48 m² 8 350 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Gotowe już w Listopadzie 2022! *mieszkania oddawane będą w standardzie deweloperskim podwyższonym *okna z nawietrzakami *rolety zewnętrzne na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kowale,Wrocław

357 400 zł35 m² 10 208,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe na ul. Kwidzyńskiej we Wrocławiu. Bez prowizji dla kupującego! opis Nieruchomość o powierzchni 35.01 m2 składa się z następujących pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kręta

Nadodrze,Wrocław

518 511 zł54 m² 9 550,76 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Nadodrze! Wysoki standard wykończenia części wspólnych! Mieszkanie znajduje się na najwyższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Muchobór Wielki

Muchobór Wielki,Wrocław

369 500 zł54 m² 6 906,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Polecam do sprzedaży gotowe do odbioru 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 299 000 zł105 m² 12 373 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty tel. Przestronne mieszkanie o funkcjonalnym układzie usytuowane na 5 pietrzeo powierzchni 104,99 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kajdasza

Krzyki,Wrocław

392 122 zł48 m² 8 089,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie dwupokojowe w inwestycji deweloperskiej, której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Sołtysowicka

Karłowice,Wrocław

158 601 zł18 m² 8 762 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Dział deweloperski sdp Nieruchomości Agent: tel: e-mail: oferta bez podatku pcc i Prowizji! Super mieszkanie o powierzchni 18,10 m2 składające się z: - pokoju z aneksem kuchennym 10,92 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

331 184 zł47 m² 7 032 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Gwarancja ceny dewelopera bezpłatna obsługa nabywcy: prezentacja; informacja I pomoc odnośnie formalności związanych Z zakupem I odbiorem; wskazówki na co warto zwrócić uwagę. ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

446 999 zł58 m² 7 773 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowe apartamenty od sprawdzonego Dewelopera, bez prowizji i bez pcc Obecnie w sprzedaży 20 inwestycji na terenie całej Polski! *** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** Zapraszam do obejrzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kajdasza

Krzyki,Wrocław

318 566 zł33 m² 9 789,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Swojczyce

Swojczyce,Wrocław

713 500 zł81 m² 8 852,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszam do kontaktu i umówienia się na bezpłatną prezentację mieszkań! tel. Oferta bezpośrednio od dewelopera, dzięki czemu nie płacisz prowizji oraz podatku pcc Mieszkania oddawane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Księże Małe,Wrocław

433 350 zł54 m² 8 025 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, usytuowane na parterze w otoczeniu przyrody i kameralnej, niskiej zabudowie na Księżu Wielkim. Mieszkanie o powierzchni 54 m2 składa się z : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czartoryskiego

Poświętne,Wrocław

409 386 zł52 m² 7 940 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kajdasza

Krzyki,Wrocław

627 388 zł76 m² 8 290,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie czteropokojowe w inwestycji deweloperskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

447 726 zł58 m² 7 781 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Kowale

Kowale,Wrocław

429 000 zł37 m² 11 689,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż ostatnie 1-pokojowe mieszkanie, z dużym balkonem na kameralnym, zamkniętym osiedlu na wrocławskich Kowalach! I podatku pcc! Na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

770 165 zł127 m² 6 050 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 6-pokojowe mieszkanie przy ul. Jodłowickiej na wrocławskich Stabłowicach o powierzchni 127.30 m2.!Bez prowizji dla kupującego! okolica Budynek znajduje się nad rzeką Bystrzycą co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komedy

Jagodno,Wrocław

453 378 zł55 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty tel. Nowe 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 55,29 m znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Cztery Pory Roku na Jagodnie przy ul. Komedy (6.1 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nyska

Krzyki,Wrocław

465 881 zł38 m² 12 374 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowe dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem w świetnej lokalizacji! Inwestycja mieszkaniowa o wysokim standardzie oraz szczegółowo dopracowanych detalach. Wyjątkowe, wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Grabiszyn

Grabiszyn,Wrocław

422 240 zł41 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż dwupokojowe słoneczne mieszkanie w stanie deweloperskim o wielkości 40,60m2 usytuowane na parterze znajdujące się na nowobudowanym, kompleksowym, strzeżonym oraz dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

446 799 zł58 m² 7 769 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kajdasza

Krzyki,Wrocław

619 819 zł76 m² 8 190 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

477 599 zł71 m² 6 690 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Przedmiotem sprzedaży jest czteropokojowe mieszkanie znajdujące się na gotowej w IV kwartale 2021.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Wrocław, tylko rynek pierwotny