dowolna

Nowe mieszkania Wrocław

1 511 ogłoszeń

1 511 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyjaźni

Klecina,Wrocław

449 488 zł51 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Bez prowizji I podatku pcc! dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun oferty: dzielncka telefon: przytulne i ciekawe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,37 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Jagodno

Jagodno,Wrocław

390 757 zł50 m² 7 874,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

0 kosztów prowizji. 0 podatku pcc (2%). Na sprzedaż mieszkanie na parterze inwestycji zlokalizowanej na Jagodnie. Odległość do centrum to jedynie 4 km. Droga do przystanku autobusowego zajmuje kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klasztorna

Krzyki,Wrocław

298 705 zł34 m² 8 739,17 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Mieszkanie w promocyjnej cenie - dodatkowo dwa miejsca postojowe naziemne gratis! Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

432 493 zł67 m² 6 489,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Przedmiotem sprzedaży jest przestronne mieszkanie , znajdujące się na gotowej w IV kwartale 2021.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

264 369 zł32 m² 8 390 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie dwupokojowe usytuowane na parterze w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

293 500 zł35 m² 8 290,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie dwupokojowe w inwestycji deweloperskiej, której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

487 299 zł73 m² 6 689,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Przedmiotem sprzedaży jest przestronne,czteropokojowe mieszkanie znajdujące się na gotowej w III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

539 500 zł77 m² 7 006 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszam do kontaktu i umówienia się na bezpłatną prezentację mieszkań! Agent: telefon: - 4 pokoje W promocji - - taniej O 23 500 zł - - klucze W czerwcu tego roku - - 3,80m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

376 020 zł52 m² 7 215 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Dział deweloperski sdp Nieruchomości Agent: tel: e-mail: oferta bez podatku pcc i Prowizji! Super mieszkanie o powierzchni 52,12 m2 składające się z: - salonu 18,6 m2 - aneksu kuchennego 9,9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zakrzów

Zakrzów,Wrocław

399 000 zł64 m² 6 233,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do kontaktu i umówienia się na bezpłatną prezentację mieszkań! Agent: telefon: oferta bezpośrednio od dewelopera, dzięki czemu nie płacisz prowizji oraz podatku pcc Mieszkania oddawane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

306 398 zł30 m² 10 069 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do kontaktu i umówienia się na bezpłatną prezentację mieszkań! tel. Oferta bezpośrednio od dewelopera, dzięki czemu nie płacisz prowizji oraz podatku pcc Mieszkania oddawane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

444 879 zł54 m² 8 300 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

344 084 zł39 m² 8 753 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyjaźni

Klecina,Wrocław

416 304 zł49 m² 8 444 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Inwestycja na zielonej klecinie bez prowizji I podatku pcc! super cena! Cena zawiera 2 miejsca postojowe w hali garażowej! Opiekun oferty: telefon: przytulne 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bolesława Krzywoustego

Psie Pole,Wrocław

449 500 zł60 m² 7 547,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Przedmiotem sprzedaży jest rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Długa

Stare Miasto,Wrocław

1 154 890 zł105 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Sdp nieruchomości - dział deweloperski Opiekun nieruchomości: tel. 5 pokojowy apartament W centrum miasta, przy rzece Nieruchomość o powierzchni 104,99m2 składa się z: - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

416 500 zł50 m² 8 313,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie W promocyjnej cenie - 22 000 zł tylko do końca lutego! Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

295 871 zł34 m² 8 789,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na gotowej w III kwartale 2021.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kwidzyńska

Psie Pole,Wrocław

343 467 zł39 m² 8 847,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie dwupokojowe usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

394 629 zł40 m² 9 785 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

0 kosztów prowizji. 0 podatku pcc (2%). Świetna oferta dla osób szukających mieszkania w centrum dla siebie lub pod inwestycję. Lokalizacja sprawia, że lokum spełnia kryteria najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

700 920 zł65 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do kontaktu i umówienia się na bezpłatną prezentację mieszkań! tel. ******* apartament południowo-zachodni ******* ******* duże, stylowe okna ******* ******* szerokie parapety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Brochów

Brochów,Wrocław

364 490 zł52 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Trzy pokoje w inwestycji przy parku, oferta działu deweloperskiego sdp Nieruchomości Bez prowizji, bez podatku pcc Opiekun oferty: anna Wójcik, tel. W każdej chwili możemy się umówić ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Armii Krajowej

Gaj,Wrocław

551 104 zł70 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

0% podatku pcc I brak prowizji ze strony kupującego! Opiekun oferty tel. Do sprzedaży nowoczesne, dwu-stronne mieszkanie o powierzchni 69.76 m2. Z czego składa się mieszkanie? - Przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nyska

Tarnogaj,Wrocław

551 104 zł70 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Opiekun Oferty: , telefon Oferta bez podatku pcc. 0% prowizji. Mieszkanie o powierzchni 69,76m2 mieści się na 1 piętrze w budynku z windą i składa się z : - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

337 938 zł49 m² 6 854,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

0 kosztów prowizji. 0 podatku pcc (2%). Na sprzedaż oferuję mieszkanie na eleganckiej inwestycji na której będą mogli Państwo poczuć się komfortowo i bezpiecznie za sprawą wyposażenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

327 420 zł41 m² 8 025 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do kontaktu i umówienia się na bezpłatną prezentację mieszkań! Agent: telefon: oferta bezpośrednio od dewelopera, dzięki czemu nie płacisz prowizji oraz podatku pcc W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

460 436 zł39 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe apartament usytuowany na trzecim piętrze w inwestycji deweloperskiej, która uzyskała pozwolenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bema

Nadodrze,Wrocław

692 000 zł63 m² 10 972 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Apartament w luksusowej lokalizacji! dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun oferty: kom. Stylowy apartament 3-pokojowy o łącznej powierzchni 63,07 m2. Duże drewniane okna wpływają na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

293 500 zł35 m² 8 290,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

365 765 zł38 m² 9 575 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

408 870 zł63 m² 6 490 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Przedmiotem sprzedaży jest trzypokojowe, mieszkanie znajdujące się na gotowej w IV kwartale 2021.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

402 674 zł55 m² 7 375 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

480 804 zł57 m² 8 450 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

456 697 zł48 m² 9 574,36 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kominiarska

Lipa Piotrowska,Wrocław

575 000 zł76 m² 7 615 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Dział deweloperski sdp Nieruchomości Agent: tel: e-mail: oferta bez podatku pcc i Prowizji! Super mieszkanie w unikatowej zabudowie w stylu miejskich willi, o powierzchni 75,51 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Kochanowskiego

Kowale,Wrocław

343 468 zł39 m² 8 848 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dział deweloperski sdp Nieruchomości Agent: tel: e-mail: oferta bez podatku pcc i Prowizji! Super mieszkanie w unikatowej zabudowie w stylu miejskich willi, o powierzchni 38,82 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

410 320 zł45 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

0 kosztów prowizji. 0 podatku pcc (2%). W ofercie mieszkanie w świetnie zaprojektowanej inwestycji. Przemyślany rozkład pomieszczeń sprawia, że bez trudu możemy zaprojektować swój własny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

360 000 zł36 m² 9 942 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Prezentujemy Państwu ofertę inwestycyjną 2 w 1: mieszkanie 2-pokojowe w stanie deweloperskim, z możliwością podziału na dwie kawalerki! Specjalnie przygotowany przez dewelopera po obu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nadodrze

Nadodrze,Wrocław

392 080 zł40 m² 9 784,88 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

 

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Legnicka

Popowice,Wrocław

257 000 zł23 m² 10 959,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Bez podatku pcc, gotowe, z księgą Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 23,45 mkw. w nowym apartamentowcu z 2020 roku. Nieruchomość położona jest w biurowej dzielnicy Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach