dowolna

Nowe mieszkania Wrocław

1 511 ogłoszeń

1 511 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Nadodrze

Nadodrze,Wrocław

575 800 zł57 m² 10 133,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do kontaktu i umówienia się na bezpłatną prezentację mieszkań! Agent: telefon: oferta bezpośrednio od dewelopera, dzięki czemu nie płacisz prowizji oraz podatku pcc Mieszkania oddawane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Grabiszyn

Grabiszyn,Wrocław

633 240 zł70 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty: telefon .@sdp-nieruchomości.pl Mieszkanie o powierzchni 70,36 m2: - salon 25,72 m2 - sypialnia 13,62 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

473 964 zł73 m² 6 487,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Przedmiotem sprzedaży jest przestronne mieszkanie znajdujące się na gotowej w IV kwartale 2021.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Pilczyce

Pilczyce,Wrocław

278 817 zł30 m² 9 318,75 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

480 269 zł46 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do kontaktu i umówienia się na bezpłatną prezentację mieszkań! tel. Oferta bezpośrednio od dewelopera, dzięki czemu nie płacisz prowizji oraz podatku pcc Mieszkania oddawane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Jagodno

Jagodno,Wrocław

385 944 zł49 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

0 kosztów prowizji. 0 podatku pcc (2%). Na sprzedaż mieszkanie na parterze inwestycji zlokalizowanej na Jagodnie. Odległość do centrum to jedynie 4 km. Droga do przystanku autobusowego zajmuje kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

359 540 zł47 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do kontaktu i umówienia się na bezpłatną prezentację mieszkań! Agent: telefon: oferta bezpośrednio od dewelopera, dzięki czemu nie płacisz prowizji oraz podatku pcc W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

781 100 zł78 m² 9 953 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne 4- pokojowe mieszkanie o pow. 78,48 m2 z balkonem, usytuowane na czwartym piętrze. Duży salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon. 3 ustawne pokoje idealne na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zawidowska

Maślice,Wrocław

327 000 zł36 m² 9 033,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Najlepsze dwupokojowe mieszkanie na nowym osiedlu. Dobrze zaprojektowany układ z balkonem i oknami od strony wschodniej. Zyskujesz poranne słońce i piękny widok na zieloną okolicę. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

477 225 zł45 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Apartament na starym mieście! -salon z aneksem kuchennym -sypialnia -przedpokój -łazienka -balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

374 339 zł41 m² 9 175 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

453 627 zł54 m² 8 361,79 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

552 992 zł57 m² 9 784 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

0 kosztów prowizji. 0 podatku pcc (2%). Świetna oferta dla osób szukających mieszkania w centrum dla siebie lub pod inwestycję. Lokalizacja sprawia, że lokum spełnia kryteria wymagających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

389 900 zł89 m² 4 358 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Apartamenty jagodowa - nowa inwestycja W żernikach wrocławskich- tylko 1 km od granicy wrocławia - jagodno! Tuż przy południowej granicy Wrocławia (jagodno) w Żernikach Wrocławskich przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czartoryskiego

Poświętne,Wrocław

441 682 zł61 m² 7 190 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Gotowe już w Listopadzie 2021! Bon do wykorzystania w Leroy Merlin w prezencie! *mieszkania oddawane będą w standardzie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, al. Kochanowskiego

Kowale,Wrocław

636 067 zł69 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Dział deweloperski sdp Nieruchomości Agent: tel: e-mail: oferta bez podatku pcc i Prowizji! Super mieszkanie w unikatowej zabudowie w stylu miejskich willi, o powierzchni 69,14 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

344 085 zł39 m² 8 753,12 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Oporów

Oporów,Wrocław

352 625 zł40 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Opiekun Oferty tel. 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,3m2 znajduje się na 2 piętrze w trzypiętrowym budynku. Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

571 780 zł62 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

0 kosztów prowizji. 0 podatku pcc (2%). W ofercie mieszkanie w świetnie zaprojektowanej inwestycji. Przemyślany rozkład pomieszczeń sprawia, że bez trudu możemy zaprojektować swój własny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

531 031 zł54 m² 9 784,98 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

0 kosztów prowizji. 0 podatku pcc (2%). Świetna oferta dla osób szukających mieszkania w centrum dla siebie lub pod inwestycję. Lokalizacja sprawia, że lokum spełnia kryteria najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kowale

Kowale,Wrocław

361 000 zł38 m² 9 619 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesny i kameralny kompleks mieszkaniowy dobrze skomunikowany z centrum. Opiekun oferty Maria Sambora telefon zakup bez podatku pcc I bez prowizji! mieszkanie składa się Z : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

354 074 zł50 m² 7 089,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie dwupokojowe w inwestycji deweloperskiej, której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Krzyki

Krzyki,Wrocław

616 165 zł66 m² 9 350 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

823 242 zł81 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Apartament na starym mieście! -salon z aneksem -sypialnia -sypialnia -pokój -toaleta -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

340 775 zł43 m² 7 925 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Jagodno

Jagodno,Wrocław

404 377 zł52 m² 7 774,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

0 kosztów prowizji. 0 podatku pcc (2%). Termin oddania 30.10.2022 w PROMOCYJNEJ cenie- 16 000 rabatu! Na sprzedaż mieszkanie na parterze inwestycji zlokalizowanej na Jagodnie. Odległość do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kominiarska

Lipa Piotrowska,Wrocław

495 000 zł66 m² 7 546 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Dział deweloperski sdp Nieruchomości Agent: tel: e-mail: oferta bez podatku pcc i Prowizji! Super mieszkanie w unikatowej zabudowie w stylu miejskich willi, o powierzchni 65,60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Jagodno

Jagodno,Wrocław

376 000 zł52 m² 7 214,12 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

0 kosztów prowizji. 0 podatku pcc (2%). Mieszkanie oddane do użytku w promocyjnej cenie- rabat 24 000! Mieszkanie na parterze inwestycji zlokalizowanej na Jagodnie. Odległość do centrum to jedynie 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Kominiarska

Widawa,Wrocław

575 000 zł76 m² 7 615 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Dział deweloperski sdp Nieruchomości Agent: tel: e-mail: oferta bez podatku pcc i Prowizji! Super mieszkanie o powierzchni 75,51 m2 składające się z: - salonu z aneksem kuchennym 27,28 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Plac Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

447 308 zł41 m² 10 950 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

359 000 zł47 m² 7 638,30 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rybnicka

Księże Małe,Wrocław

528 808 zł70 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie trzypokojowe w inwestycji deweloperskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

415 300 zł67 m² 6 198,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie trzypokojowe w inwestycji deweloperskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Jagodno

Jagodno,Wrocław

384 696 zł49 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

0 kosztów prowizji. 0 podatku pcc (2%). Mieszkanie na parterze inwestycji zlokalizowanej na Jagodnie. Odległość do centrum to jedynie 4 km. Droga do przystanku autobusowego zajmuje kilka minut,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

295 256 zł34 m² 8 790 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krępicka

Leśnica,Wrocław

320 000 zł54 m² 5 930 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Bez pcc i prowizji! Cena:320 000 zł Na sprzedaż mieszkanie w zachodniej części Wrocławia. Okolica ta znana jest dużej ilości zieleni. W zasięgu pieszego spaceru jest park Leśnicki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Gaj

Gaj,Wrocław

551 104 zł70 m² 7 905 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji I podatku pcc! Opiekun oferty: katarzyna Tichy telefon Jedyne takie mieszkanie z dwoma balkonami! Usytowane na 2gim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Długa

Popowice,Wrocław

1 299 000 zł105 m² 12 373 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Dział deweloperski sdp Nieruchomości Agent: tel: e-mail: oferta bez podatku pcc i Prowizji! Super mieszkanie o powierzchni 104,99 m2 składające się z: - pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

306 399 zł30 m² 10 069 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

526 000 zł77 m² 6 831,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszam do kontaktu i umówienia się na bezpłatną prezentację mieszkań! Agent: telefon: - 4 pokoje W promocji - - taniej O 27 500 zł - - klucze W czerwcu tego roku - Oferta.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Wrocław, tylko rynek pierwotny