dowolna

Nowe mieszkania Wrocław

1 511 ogłoszeń

1 511 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

494 560 zł70 m² 7 025 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszam do kontaktu i umówienia się na bezpłatną prezentację mieszkań! Agent: telefon: oferta bezpośrednio od dewelopera, dzięki czemu nie płacisz prowizji oraz podatku pcc W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

355 661 zł48 m² 7 488 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty: telefon Nr licencji pfrn 22583 Gotowe do odbioru 2 pokojowe mieszkanie z dużym tarasem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

304 000 zł41 m² 7 414,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe z balkonem położone na nowym osiedlu, oddanie mieszkania już za miesiąc!/ Sprzedaż wolna od prowizji! Pamiętaj, kupując na rynku pierwotnym, nie płacisz: nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Blizanowicka

Krzyki,Wrocław

340 930 zł41 m² 8 275 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie dwupokojowe usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

478 593 zł39 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowy apartament usytuowany na piątym piętrze w inwestycji deweloperskiej, która uzyskała pozwolenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

399 129 zł57 m² 6 990 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Przedmiotem sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na gotowej w III kwartale 2021.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gęsia

Kowale,Wrocław

348 255 zł40 m² 8 699,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stabłowicka

Fabryczna,Wrocław

329 549 zł48 m² 6 890,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie dwupokojowe usytuowane na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Suwalska

Maślice,Wrocław

354 225 zł47 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Kameralna inwestycja, która powstanie w centralnej części Maślic u zbiegu ulic Królewieckiej i Suwalskiej Oferowany lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jaskółcza

Kowale,Wrocław

749 000 zł86 m² 8 670,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Z dala od ruchliwych ulic i codziennego zgiełku! Oddany do użytku apartament na osiedlu Kowale. W skład mieszkania wchodzą: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

544 000 zł70 m² 7 771,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Przedmiotem sprzedaży jest apartament czteropokojowy w inwestycji deweloperskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

334 332 zł48 m² 6 990,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe,rozkładowe mieszkanie znajdujące się na gotowej w IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

357 011 zł48 m² 7 390 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. 2 pokoje 15 minut od centrum! Opiekun oferty: agnieszka Chodakowska kom. e-mail: mieszkanie o powierzchni 48,40m2 znajduje się na 2 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

284 284 zł36 m² 7 989,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

0 kosztów prowizji. 0 podatku pcc (2%). Na sprzedaż oferuję mieszkanie na eleganckiej inwestycji na której będą mogli Państwo poczuć się komfortowo i bezpiecznie za sprawą wyposażenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Popowice

Popowice,Wrocław

416 000 zł46 m² 8 998,49 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Idealny pomył pod inwestycję! Port Popowice osiedle w pobliżu Hali Orbita i mostu Milenijnego Szukasz sposobu na zyskowne ulokowanie swojego kapitału, zapoznaj się z naszą ofertą Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nadodrze

Nadodrze,Wrocław

575 800 zł57 m² 10 133,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

480 623 zł52 m² 9 225,01 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

528 500 zł77 m² 6 863,64 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie, Szczepin

Szczepin,Wrocław

859 000 zł101 m² 8 517,60 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

377 454 zł49 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty: magdalena Borońska telefon system appartme -inteligentne mieszkanie! Polecam 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opoczyńska

Złotniki,Wrocław

594 689 zł97 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Przedmiotem sprzedaży mieszkanie znajdujące się na gotowej w pierwszym kwartale 2021 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

399 000 zł38 m² 10 527,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Luksusowy apartament w zrekonstruowanej i odbudowanej kamienicy czynszowej z 1861 roku. Wyjątkowe połączeniem oryginalnego zarysu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

386 410 zł50 m² 7 784 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Krótki opis: przestronne, 2-pokojowe mieszkanie (49,64 m2) z aneksem kuchennym oraz balkonem. Cicha, przyjazna okolica na północy Wrocławia (psie pole) z dobrym dojazdem do centrum. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hubska

Huby,Wrocław

582 776 zł67 m² 8 749 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

3 pokoje, świetna komunikacja, super lokalizacja Opiekun Oferty Jakub Boroński telefon Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 66,61m2 znajduje się na 10 piętrze w 10 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kępa Mieszczańska

Śródmieście,Wrocław

746 600 zł77 m² 9 754,38 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Dwustronny Apartament na kępie mieszczańskiej! -widok na rzekę od strony wschodniej! - Trzy Balkony! -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Prusa

Śródmieście,Wrocław

499 000 zł32 m² 15 444,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Przedmiotem sprzedaży jest apartament jednopokojowy w inwestycji deweloperskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mińska

Muchobór Wielki,Wrocław

394 476 zł51 m² 7 728,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie, znajdujące się na oddanej du użytku inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Zakrzów

Zakrzów,Wrocław

239 000 zł31 m² 7 682 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Opiekun oferty: telefon Kawalerka o projektowanej powierzchni 31,11m2 znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku z windą. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kowale,Wrocław

749 000 zł104 m² 7 201,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Polecam do sprzedaży gotowe do odbioru jeszcze w tym roku 4 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

494 560 zł70 m² 7 025 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mińska

Muchobór Wielki,Wrocław

622 212 zł81 m² 7 656,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Przedmiotem sprzedaży jest trzypokojowe znajdujące się na oddanej du użytku inwestycji na Muchoborze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Asfaltowa

Krzyki,Wrocław

318 000 zł38 m² 8 368,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

do sprzedaży mieszkanie w stanie developerskim w nowej inwestycji do odbiuru w drugim kwartale 2021r. Mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 38,07m2 na 1 pietrze z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jodłowicka

Stabłowice,Wrocław

429 814 zł67 m² 6 375,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowe osiedle / zielona okolica / bez 2% pcc / bez prowizji / spokojna okolica / miejsca parkingowe / komunikacja miejska i kolejowa / blisko rzeczki / 2021 /stabłowice zadzwoń I umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zakrzów

Zakrzów,Wrocław

399 000 zł64 m² 6 233,40 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie, Pilczyce

Pilczyce,Wrocław

278 817 zł30 m² 9 318,75 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wołodyjowskiego

Fabryczna,Wrocław

283 200 zł38 m² 7 549,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

360 000 zł36 m² 9 942 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Prezentujemy Państwu ofertę inwestycyjną mieszkanie 2-pokojowe w stanie deweloperskim w ramach jednej z najbardziej atrakcyjnych wrocławskich inwestycji Port Popowice przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

408 870 zł63 m² 6 488,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jaskółcza

Kowale,Wrocław

749 000 zł86 m² 8 718 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 4 pokojowy funkcjonalny apartament z dużym balkonem w promocyjnej cenie! Czteropokojowy apartament w stanie deweloperskim o wielkości 85,91 m2 usytuowany na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Suwalska

Maślice,Wrocław

291 308 zł38 m² 7 598,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Wrocław, tylko rynek pierwotny

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij