dowolna

Nieruchomości Wrocław - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 096 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 096 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Partynice,Wrocław

646 613 zł38 m² 16 922,60 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z korzystną opcją rozłożenia rat 20-80! Dobry pomysł na inwestycje lub mieszkanie na przyszłość. Inwestujesz tylko 20% a 80% płacisz dopiero przy odbiorze mieszkania! U nas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Brochów,Wrocław

591 664 zł57 m² 10 396,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

536 168 zł39 m² 13 797,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Jako architekt i projektant wnętrz pomogę Ci znaleźć i wybrać właściwe mieszkanie. Zaproponuję możliwe zmiany w układzie funkcjonalnym. Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Grabiszyn,Wrocław

515 011 zł36 m² 14 113,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Jagodno,Wrocław

964 589 zł89 m² 10 850,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:90 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Oporów,Wrocław

719 550 zł48 m² 14 959,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poranna

Krzyki,Wrocław

580 002 zł69 m² 8 369,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja 3-pok 69,60m2 Lokalizacja Piwnica` Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3-pok o całkowitej powierzchni 69,60 m2 znajdujące się na 1- piętrze w 2-piętrowej kamienicy przy ul. Porannej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Gubińska

Wrocław,dolnośląskie

399 996 zł35 m² 11 560,60 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazja 1-pok 35m2 Balkon Piwnica. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34m2 na 9 piętrze 15 piętrowego wieżowca przy ul. Gubińskiej. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z wydzielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Fabryczna,Wrocław

585 000 zł41 m² 14 268,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w samym sercu Wrocławia, gotowe do zamieszkania od zaraz! Mieszkanie o powierzchni 41 m znajduje się na 1. piętrze niskiego, 4-piętrowego bloku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

639 000 zł48 m² 13 390,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Przestronne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem o powierzchni 47,72 m na kameralnym osiedlu na Jagodnie Dlaczego warto? To mieszkanie to wyjątkowa okazja dla każdego, kto szuka komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

575 997 zł46 m² 12 519 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Top okolice Domar 2-pok 47m2 Balkon Garaż` Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w apartamentowcu o łącznej powierzchni 47m2 znajdujące się przy ulicy Strzegomskiej. Mieszkanie zlokalizowane na 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Pilczyce,Wrocław

579 997 zł43 m² 13 611,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Pilczyce 3 pok-42,62m2 Ogródek Top Lokalizacja` Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,62 m2 znajdująca się na 2 piętrze ( poddasze). Mieszkanie składa się z przytulnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kutrzeby

Ołtaszyn,Wrocław

950 000 zł85 m² 11 147,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe w IV kwartale 2024 Parterowe mieszkanie z ogrodem W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Krzyki,Wrocław

449 999 zł34 m² 13 432,80 zł/m²

 

Piętro:5/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Poranna /krzyki/ kawalerka /hit / nowa łazienka / balkon / piwnica Przestronna kawalerka składająca się z jednego pokoju, osobnej kuchni i dużej łazienki. Umeblowana, gotowa do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mińska

Fabryczna,Wrocław

599 000 zł46 m² 13 014 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego mieszkania o powierzchni 45,72 m , zlokalizowanego na drugim piętrze w nowym bloku we Wrocławiu. Budynek, oddany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Vivaldiego

Krzyki,Wrocław

598 501 zł42 m² 14 082,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Jagodno/vivaldiego/krzyki/premium/okazja/2pok./balkon Przedstawiamy Państwu na sprzedaż w pełni rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie mieszczące się na 1-szym piętrze 4-piętrowego budynku bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopycińskiego

Jagodno,Wrocław

633 999 zł38 m² 16 553,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

premium/kopycińskiego /jagodno/ okazja /balkon/ garaż w cenie Miejsce w garażu podziemnym w cenie! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie o pow. 38,2 m2, które znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Turawska

Krzyk,Wrocław

1 255 000 zł142 m² 8 826,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:290 m²

Nieruchomość doskonale sprawdzi się dla miłośników zieleni i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pereca

Grabiszyn,Wrocław

590 000 zł42 m² 13 915,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

toplokalizacja/centrum/pereca/inwestycja!/top!/premium/2pok/hit Przedstawiamy Państwu na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną kuchnią mieszczące się na 3-cim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piłsudskiego

Wrocław,dolnośląskie

734 998 zł46 m² 15 840,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Piłsudskiego/centrum/3pok./inwestycja/Roi 12%/top!/premium Gotowiec inwestycyjny! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż luxusowy apartament w samym centrum Wrocławia! Komfortowy, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wagnera

Jagodno,Wrocław

799 000 zł73 m² 10 915,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Serdecznie polecam trzypokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane na rodzinnym osiedlu Cztery Pory Roku na wrocławskim Jagodnie przy ulicy Ryszarda Wagnera. Przyjazna architektura rodzinnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Wrocław

Grabiszyn,Wrocław

419 998 zł27 m² 15 328,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

centrum/grabiszyn/toplokalizacja/stalowa/top/1pok./piwnica/okazja Przedstawiamy Państwu na sprzedaż kawalerkę w trakcie remontu powierzchni 27m2 na osiedlu Grabiszyn przy ul Stalowej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czarnieckiego

Szczepin,Wrocław

399 999 zł44 m² 9 050 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty: *oferta wyłącznie w sdp Nieruchomości* Bardzo przytulne mieszkanie o powierzchni 44,20m2 położone na ostatnim piętrze w wieżowcu przy ulicy Czarnieckiego. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bednarska

Pilczyce,Wrocław

385 000 zł36 m² 10 784 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn Nr 28712 tel. Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie dwupokojowe do własnej aranżacji! Nie szukaj dalej oferta wyłącznie w sdp Nieruchomości. Zadzwoń i zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Księże Wielkie,Wrocław

620 496 zł50 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Jako pierwszy etap inwestycji wybudowany zostanie kameralny dwuklatkowy budynek wielorodzinny, 4 kondygnacyjny, w którym znajdować się będzie 28 lokali mieszkalnych, garaż podziemny z 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Konduktorska

Krzyki,Wrocław

999 000 zł89 m² 11 237,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:100 m²

Zamieszkaj we własnym domu na malowniczym osiedlu składającym się z 48 domów, położonym zaledwie 13 minut jazdy od Centrum Wrocławia, na południu Wrocławia. Nie płacisz prowizji, ani podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Macedońska

Różanka,Wrocław

630 000 zł48 m² 13 520,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 48m2. Nieruchomość znajduje się na parterze w dziesięciopiętrowym budynku. Mieszkanie samodzielne na piętrze , nie ma sąsiadów na tym poziomie. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pilczycka

Kozanów,Wrocław

599 000 zł62 m² 9 661,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na Kozanowie po remoncie przeprowadzonym 5 lat temu - słoneczne i prawie gotowe do zamieszkania! Przedstawiam komfortowe mieszkanie idealne dla rodziny lub pary, które po przemalowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

529 999 zł34 m² 15 362,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Popowice | 2pok | Przy parku! Polecam na sprzedaż komfortowe, ciche mieszkanie na Popowicach- ul. Popowicka. Usytuowane na pierwszym piętrze. dwa pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój. Strona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Sowia

Krzyki,Wrocław

1 395 000 zł506 m² 2 756,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Nieruchomość w cenie działki Działka 506m2 wraz z domem 200m2 Działka posiada Warunki Zabudowy Stan domu oceniam na dobry, w stanie surowym, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Opatowicka

Opatowice,Wrocław

1 090 001 zł131 m² 8 320,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:252 m²

Bliźniaki zlokalizowane na pięknych wrocławskich Opatowicach! Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to bliźniak, w którym można się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

639 900 zł52 m² 12 305,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,81m2 z tarasem na nowoczesnym osiedlu Belvedere gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosmonautów

Stabłowice,Wrocław

599 950 zł60 m² 9 999,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zapraszam do odkrycia wyjątkowego mieszkania o pow. 60m2 w urokliwej dzielnicy złotniki/stabłowice we Wrocławiu! Ta spokojna okolica oferuje harmonię między naturą a życiem miejskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wrocław

Marszowice,Wrocław

379 000 zł900 m² 421,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z aktualnym mpzp, zabudowa jednorodzinna w układzie wolnostojącym. Do sprzedaży także działka o pow. 1344mkw -cena 539 tys. Energia, woda i gaz w odległosci ok 90m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jana Pawła II

Stare Miasto,Wrocław

860 000 zł39 m² 22 199,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedstawiam Państwu Nieruchomość idealną dla pary lub singla o powierzchni 38.74 m2 z balkonem zlokalizowaną w centrum miasta! Nieruchomość Sprawdzi się również jako świetny zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Reja

Wrocław,dolnośląskie

1 389 999 zł110 m² 12 631,80 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

-Lux ul. Reja 110m2- 4 pok Balkon Piwnica' Przedstawiamy Państwu na sprzedaż piękne 4- pokojowe mieszkanie z balkonem ( w jednej z sypialni garderoba) 110m2 znajdujące się w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Klecina,Wrocław

545 000 zł42 m² 12 823,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie 2/4 piętro, 42,5mkw plus balkon na wrocławskim osiedlu Krzyki-Klecina z 2003roku. Wolne od zaraz! Mieszkanie jest w pełni rozkładowe składa się: -Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kajdasza

Krzyki,Wrocław

671 167 zł60 m² 11 119,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, w południowej części Wrocławia. Cicha okolica w bliskości centrum miasta. W pobliżu liczne tereny zielone, spacerowe. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nefrytowa

Ołtaszyn,Wrocław

561 122 zł42 m² 13 240,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Inwestycja ta zlokalizowana w południowej części Wrocławia w granicach dzielnicy Krzyki - Ołtaszyn przy skrzyżowaniu ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

569 998 zł200 m² 2 849,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 118 m²

Niższa Cena- karwiany- dom 200 m2- ogród. Na sprzedaż dom o łącznej powierzchni ok 200 m2 do generalnego remontu wraz z ładną działką ok 1118 m2, niedaleko Ołtaszyna, bielan Wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zaporoska

Stare Miasto,Wrocław

720 000 zł52 m² 13 846,20 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Chcesz zamieszkać w centrum miasta, jednocześnie mając w domu ciszę, spokój i piękny widok z okna? Oferta jest więc idealna dla Ciebie. Przedstawiam ofertę rozkładowego, 3.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij