dowolna

Nieruchomości Wrocław - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 087 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 087 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gazowa

Tarnogaj,Wrocław

665 000 zł38 m² 17 358 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn 28616 tel. Oferta wstrzymana Słoneczne mieszkanie o powierzchni 38,31 m2, z balkonem, znajduje się na 2 piętrze w 3-piętrowym bloku na Tarnogaju. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Gajcego

Karłowice,Wrocław

1 499 999 zł160 m² 6 579,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:218 m²

Karłowice Dom na / Top lokalizacja/top!hit! Karlowice Dom na sprzedaż okazja cenowa Karłowice ul.Tadeusza Gajcego - zielona, spokojna okolica - blisko infrastruktura niezbędna do codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

586 740 zł38 m² 15 436,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy Zwycięskiej. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

557 300 zł29 m² 19 520,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 05.2026 * Świetna lokalizacja Mieszkanie idealne na start. W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

839 000 zł73 m² 11 566 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel. Mam przyjemność zaprezentować Państwu 4-pokojowe mieszkanie w o powierzchni 69,37 m2 z balkonem o powierzchni 4,36 m2, zlokalizowane na 2. piętrze 4-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

624 700 zł41 m² 15 322,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Blisko Centrum- gajowa | 2 pok. | po remoncie!. Polecam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 41 m2 w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z aneksem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rybacka

Szczepin,Wrocław

879 500 zł59 m² 14 906,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Piękna perełka w centrum miasta/rynek 10min Na sprzedaż pięknie wykończone i umeblowane 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Rybackiej we Wrocławiu - Szczepin, o powierzchni 58,5m2 Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Wrocław

Psie Pole,Wrocław

3 900 000 zł1 000 m² 3 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sprzedaż 30 min od Wrocławia budynek znajduje się w Oleśnicy. Budynek z wewnętrzną halą produkcyjną. Idealne pod firmę Cateringową, dom Starości, apart Hotel, branże medyczną lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sudecka

Krzyki,Wrocław

715 000 zł59 m² 12 195,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do poznania oferty trzypokojowego mieszkania z balkonem przy ul. Sudeckiej. Idealna opcja dla osób szukających dobrego produktu na wynajem. Ul. Sudecka - jest położona w genialnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szewska

Stare Miasto,Wrocław

535 631 zł36 m² 14 932,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Przedstawiam Państwu praktyczną kawalerkę o pow. 36 m2 z osobną kuchnią przy ul. Szewskiej na wrocławskim Rynku! Z uwagi na doskonałą lokalizację jest to świetna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

629 350 zł41 m² 15 350 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Serdecznie polecam mieszkanie na sprzedaż na wrocławskich Krzykach, przy Torze Wyścigów Konnych. Mieszkanie z rynku pierwotnego , wykończone , gotowe. Na podłogach panele winylowe. Pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Pejzażowa

Ratyń,Wrocław

1 390 000 zł115 m² 12 087 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Dom w zabudowie dwurodzinnej z ogródkiem oraz z garażem w bezpośrednim sąsiedztwie rozległego Lasu Ratyńskiego. Oferta w standardzie premium, skierowana do osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Henrykowska

Powstańców Śląskich,Wrocław

579 000 zł43 m² 13 409 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie w centrum Wrocławia - 43,18 M2 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy Henrykowskiej - boczna Nyskiej. Doskonałe pod wynajem, świetne dla studentów Mam przyjemność zaprezentować 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Maślice,Wrocław

724 259 zł72 m² 10 125,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta deweloperska 0% prowizji 0% pcc Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego mieszkania o powierzchni ponad 71,5m2 zlokalizowanego na zielonym osiedlu Maślice. Inwestycja znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

518 400 zł38 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z balkonem na prestiżowym osiedlu Olimpia Port. Ta nieruchomość oferuje nie tylko komfortowe wnętrza, ale także wyjątkową lokalizację, która zapewnia wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Asfaltowa

Wojszyce,Wrocław

850 000 zł70 m² 12 142,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Przedmiotem oferty jest urokliwe mieszkanie w cenie 850 000 zł o powierzchni 70 m2, usytuowane we Wrocławiu na Wojszycach. To trzy-pokojowe mieszkanie charakteryzuje się nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nefrytowa

Ołtaszyn,Wrocław

476 661 zł41 m² 11 680 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Serdecznie polecam mieszkanie na sprzedaż na wrocławskim Ołtaszynie. To rodzinna, nowoczesna inwestycja, która pozwala na korzystanie z miejskiego życia z dala od zgiełku. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grabiszyńska

Stare Miasto,Wrocław

829 000 zł62 m² 13 371 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Opiekun oferty: telefon oferta wstrzymana Mieszkanie o powierzchni ok. 62 m2, znajduje się na wysokim parterze w 4-piętrowym budynku na Starym Mieście. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sycowska

Psie Pole,Wrocław

529 000 zł46 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam Państwu przytulne mieszkanie o powierzchni 46 m2, położone we Wrocławiu przy ul. Sycowskiej. Mieszkanie składa się z dwóch rozkładowych pokoi, przestronnej kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Melisowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

612 541 zł55 m² 11 190 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko terenów spacerowych i rekreacyjnych * Kameralna niska zabudowa Narożne mieszkanie z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komorowska

Nowy Dwór,Wrocław

499 800 zł58 m² 8 543,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

tanio!/komorowska/krzyki/nowy Dwór/centrum/3pok./piwnica Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Komorowskiej, w bardzo dobrze skomunikowanej okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Stradomska

Polanowice,Wrocław

1 190 000 zł116 m² 10 259 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel: inwestycja zlokalizowana w dzielnicy charakteryzującej się niską zabudową, ciszą oraz bliskością terenów zielonych. Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej, do budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Szczepin,Wrocław

880 000 zł67 m² 13 179,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży posiadam 3 pokojowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni 66.77m2. Idealna lokalizacja - blisko uczelnie, szkoły, przystanki, a zarazem z dala od zgiełku ruchliwych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Legnicka

Popowice Południowe,Wrocław

5 990 000 zł960 m² 6 239,58 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta na wyłączność! sprzedaż lub wynajem! Przedmiotem sprzedaży jest budynek uz ytkowy, czterokondygnacyjny z 2003 roku o całkowitej powierzchni ok. 960 m2 - wybudowany i urządzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przestrzenna

Gaj,Wrocław

688 000 zł53 m² 12 981,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2 pok**balkon **rozkład**3 min pkp** Cena: 688 000zł do negocjacji 2-pokojowe rozkładowe mieszkanie z osobną kuchnią! Balkon. Możliwość aranżacji na 3 pokoje. Super lokalizacja blisko pkp,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Worcella

Wrocław,dolnośląskie

455 000 zł42 m² 10 782 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Apartament w centrum ul Worcella o powierzchni 42m2! Możliwość zrobienia 2 pokoi Osobno kuchnia Salon plus Nysa Do mieszkania przynależy piwnica Kw bez obciążeń Ogrzewanie elektryczne Gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lelewela

Stare Miasto,Wrocław

648 450 zł33 m² 19 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja Odkryj zalety bezkompromisowej lokalizacji i nowoczesnej architektury. Mieszkaj, wynajmuj lub otwórz biuro ścisłym centrum Wrocławia. Lelewela to odważna realizacja w sercu miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Białych Goździków

Kłokoczyce,Wrocław

999 000 zł3 260 m² 306,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Wspaniała, unikatowa działka pod lasem. Działka z widokiem na starodrzew o powierzchni 3260 m2. położona przy ulicy Białych Goździków, wrocław, psie Pole obręb Kłokoczyce. Film: działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 003 104 zł46 m² 21 600 zł/m²

 

Piętro:5/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o pow. 44,78m2 z balkonem o pow. 4,19m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego na Starym. Wyjątkowa lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Fabryczna,Wrocław

560 000 zł47 m² 11 965,80 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie po remoncie w sercu Kozanowa Powierzchnia: 46,8 m ( faktycznie niespełna 50 m ) Liczba pokoi: 2, z możliwością przebudowy na 3 Balkon z malowniczym widokiem na park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrocław

Psie Pole,Wrocław

4 498 000 zł510 m² 8 819,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:25 219 m²

Wyłączność Przedmiotem sprzedaży jest niezwykła nieruchomości, która została zaprojektowana według własnego projektu gdzie kolorystyka, elementy wykończenia nadają jej bezsprzeczną elegancję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Borek,Wrocław

498 000 zł55 m² 9 071,04 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Borek okazja /2 pok/54,m2!okazja! polecamy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53.55 m2 znajduje się na trzecim piętrze w zadbanej kamienicy na Borku/Grabiszynie. Posiada sufit na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Wrocław

599 000 zł41 m² 15 046,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe, rozkładowe mieszkanie zlokalizowane w sercu Wrocławia przy ul. Świdnickiej w odległości ok 150 m od płyty rynku. Mieszkanie położone jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Plac Grunwaldzki,Wrocław

991 000 zł67 m² 14 808,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Propozycja idealna dla inwestora pod wynajem krótkoterminowy jak i długoterminowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienkiewicza

Ołbin,Wrocław

1 150 000 zł119 m² 9 643,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż duże 4-pokojowe mieszkanie położone na 1-szym piętrze w kamienicy na wrocławskim Grunwaldzie. Składa się z 4 pokoi, dużej łazienki z oknem, toalety, kuchni i dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Braniborska

Szczepin,Wrocław

425 000 zł32 m² 13 076,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta w przygotowaniu Na sprzedaż mieszkanie 32,5m2 na ulicy Braniborskiej. Znajduje się na ostatnim czwartym piętrze niskiego budynku, dwupokojowe, z salonu wejście do sypialni, na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

695 083 zł66 m² 10 547,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Ok Oltaszyn lux 3 pokoje 63,7m2 garaz 2 poziomy/top! polecamy Klimatyczne mieszkanie na spokojnym osiedlu w przy Torze wyscigow konnych Do sprzedania komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie na zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Wrocław

Psie Pole,Wrocław

5 900 000 zł1 001 m² 5 894,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:-

0 % prowizji dla kupującego! Przedmiotem sprzedaży jest budynek mieszkalno-usługowy z 2020 roku, o powierzchni 1000 m2 położony na 1300 metrowej działce, zlokalizowany w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Huby,Wrocław

649 000 zł47 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam na sprzedaż przestronne, w pełni rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem. We speak English, ukrainian and Russian. Contact us and the appropriate Agent will take care of you.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

357 638 zł20 m² 18 265,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

tel. * * Partynice * Apartament inwestycyjny wykończony pod klucz * Świetna opcja dla inwestora Oferowany Lokal składa się z: -Salonu z aneksem -łazienki -przedpokoju -balkonu -dodatkowo miejsce.