dowolna

Nieruchomości Wrocław - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 087 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 087 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stoczniowa

Psie Pole,Wrocław

549 000 zł45 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z dala od intensywnego tempa centrum miasta. Jednocześnie dobra infrastruktura drogowa i środki transportu publicznego znajdujące się w najbliższej okolicy ułatwią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

999 000 zł81 m² 12 379,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Zapraszam do zapoznania się z ofertą cichego, dwupoziomowego mieszkania z komórką lokatorską, miejscem postojowym i ogródkiem Wyjątkowa oferta dla Rodziny! Wyłączny opiekun oferty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowogródzka

Psie Pole,Wrocław

718 000 zł53 m² 13 598,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: otoczenie nieruchomości: oferta sprzedaży przestronnego mieszkania zlokalizowanego w malowniczej dzielnicy Psie Pole we Wrocławiu. Nieruchomość znajduje się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kurkowa

Wrocław,dolnośląskie

499 999 zł37 m² 13 612,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie - Wrocław, ul. Kurkowa Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 36,73 m2, położone na 1. piętrze w kamienicy przy ul. Kurkowej we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krzycka

Klecina,Wrocław

749 000 zł57 m² 13 121,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przytulne, 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem Klecina - Krzyki Opiekun oferty: tel. licencja pfrn nr 28332 Otoczenie: prezentowane mieszkanie przy ul. Krzyckiej to połączenie wygody miejskiego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kępa Mieszczańska

Kleczków,Wrocław

856 000 zł43 m² 19 737 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: tel. Oferta 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 43,37m2 koło centrum miasta. Otoczenie nieruchomości: kępa Mieszczańska najbardziej ceniona lokalizacja we Wrocławiu. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

850 000 zł57 m² 14 849,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ostatnie 2-pokojowe mieszkanie w centrum miasta w odrestaurowanej kamienicy ul. H. Kołłątaja! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 57,24 m, zlokalizowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Wrocław

940 235 zł52 m² 17 940 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Jestem do dyspozycji także po godzinach pracy i w weekendy. Kup bezpośrednio od dewelopera i oszczędzaj: 0% prowizji oraz 0% podatku pcc. Inwestycja ta jest położona w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rędzińska

Maślice,Wrocław

478 491 zł35 m² 13 490 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w inwestycji Rędzińska, zaprojektowanej z myślą o komforcie i codziennych potrzebach mieszkańców. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Legionów

Stare Miasto,Wrocław

585 000 zł45 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w centrum Wrocławia, blisko placu Legionów. W skład mieszkania wchodzą: - kuchnia (meble, piekarnik, zmywarka, płyta gazowa) salon (meble, narożnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grota-Roweckiego

Wojszyce,Wrocław

2 250 000 zł300 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 518 m²

Dom 300 m2 na dużej działce 1519 m2 - Wrocław Idealny do zamieszkania lub pod inwestycję. Opis nieruchomości Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom o powierzchni 300 m2, położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Worcella

Przedmieście Oławskie,Wrocław

460 000 zł57 m² 8 058,86 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1880

Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem w centrum Wrocławia przy ul. Worcella. Idealnie dla studenta, pod inwestycje lub dla rodziny. 2 pokoje i duża kuchnia z oknem, dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Maślice,Wrocław

792 395 zł96 m² 8 286,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

785 000 zł52 m² 15 096,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie dwa pokoje o powierzchni 51,47 m2 na zamkniętym osiedlu przy ul. Skarbowców. Salon z aneksem kuchennym ok 22 m2, sypialnia ok 15 m2, garderoba, łazienka, przedpokój. Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 290 000 zł71 m² 18 246,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż: luksusowe mieszkanie, nigdy nie zamieszkane. Wykończenie i wyposażenie najwyższej klasy, styl przewodni japandi. Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dwiema łazienkami oraz dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Antoniego

Stare Miasto,Wrocław

1 490 000 zł95 m² 15 684,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Dwupak inwestycyjny | 2 Niezależne Mieszkania | 94,48 m | Stare Miasto | Parking Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania na sprzedaż, usytuowanego w sercu Wrocławia, na ul. Świętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żernicka

Żerniki,Wrocław

799 000 zł120 m² 6 658 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:668 m²

Wrocław ul. Żernicka. Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 120 m wraz z dodatkowymi zabudowaniami o pow. ok. 40 m, położony na działce 668 m. W niedalekiej przyszłości istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

1 090 000 zł82 m² 13 250,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Nowa cena! plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Krzyki,Wrocław

825 000 zł70 m² 11 785,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania mieszkanie na wrocławskiej Klecinie, 3 pokojowe w pełnym rozkładzie o powierzchni 69,72 m2 w apartamentowcu z 2008 roku. Nowoczesny apartamentowiec bez barier.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Jagodno,Wrocław

798 000 zł67 m² 11 910,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67 m , usytuowane na wysokim parterze - 0/3 pietra w kameralnym bloku z 2017 roku na zamkniętym osiedlu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Królewska

Psie Pole-Zawidawie,Wrocław

730 000 zł54 m² 13 508,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Trzy ustawne pokoje plus kuchnia z jadalnią! Polecam na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 54,04 m2, usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku mieszkalnego z 2011.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubuska

Grabiszyn,Wrocław

549 000 zł45 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Home&invest Oddział Wrocław Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 45 m z dużym potencjałem aranżacyjnym, zlokalizowane przy ul. Lubuskiej we Wrocławiu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Gądów Mały,Wrocław

1 296 000 zł84 m² 15 386 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy na sprzedaż 84,23 m , wysoki standard, idzikowskiego / Gądów Mały. Na sprzedaż nowoczesny lokal usługowy o powierzchni 84,23 m , położony przy ul. Idzikowskiego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wejherowska

Popowice,Wrocław

729 000 zł63 m² 11 516,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Oferta tylko W naszym biurze! Polecam do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,5m2 na Popowicach przy ul.Wejherowskiej. Nieruchomość dwustronna , rozkładowa, z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Borek,Wrocław

665 000 zł57 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:10/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 58 m , zlokalizowane na 2/10 piętrze w budynku z windą. Nieruchomość stanowi gotowy produkt inwestycyjny, przystosowany do wynajmu na.