dowolna

Nieruchomości Wrocław - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 096 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 096 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zatorska

Psie Pole-Zawidawie,Wrocław

750 000 zł58 m² 12 931 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji! Eleganckie mieszkanie w wysokim standardzie z balkonem i klimatyzacją! Zamknięte, ładnie zagospodarowane, klimatyczne osiedle o niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Międzyleska

Krzyki,Wrocław

520 949 zł36 m² 14 499 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od Dewelopera | 0% pcc | Bez Prowizji 2-pokojowe mieszkanie | pierwsze piętro | Premium zabudowa Zadzwoń do mnie nawet po 18 :) | Posiadam mieszkania w całym Wrocławiu Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Kleczków,Wrocław

644 464 zł42 m² 15 414,10 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie, klasyczne 2 pokojowe o pow. 41,81m2 + ogród 15,32m2 i taras 3,56m2, mieszkanie znajduje się na parterze w 7 piętrowym nowym apartamentowcu z windą lokalizacja to Kleczków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Braterska

Krzyki,Wrocław

697 936 zł40 m² 17 233 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od Dewelopera | 0% pcc | Bez Prowizji 2-pokojowe wykończone pod klucz mieszkanie na Krzykach | 40,5 m2 | pierwze piętro | wysoki standard Zadzwoń do mnie nawet po 18 :) Mam dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastowska

Plac Grunwaldzki,Wrocław

549 000 zł48 m² 11 437,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty tel. Jasne, 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 48 m2, położone na pierwszym piętrze w 4-piętrowej kamienicy blisko Placu Grunwaldzkiego. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Kleczków,Wrocław

644 464 zł42 m² 15 414,10 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji! | Dodatkowo 0% pcc! | Bezpośrednio od dewelopera! Świetnie rozstawne 2 pokojowe mieszkanie z ogrodem i tarasem o powierzchni 41.81 m i ogródkiem 15.32 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Stawowa

Stare Miasto,Wrocław

903 811 zł53 m² 18 716,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie z prywatnym ogródkiem, położone w ścisłym centrum miasta. Idealne dla osób, które chcą być blisko uczelni, komunikacji, restauracji i życia miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reja

Ołbin,Wrocław

687 000 zł72 m² 9 485,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie w centrum Wrocławia na osiedlu Ołbin. 3 pokoje, każdy z oddzielnym wejściem (12 m2, 18 m2, 20 m2) oddzielna, w pełni wyposażona kuchnia z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Konduktorska

Brochów,Wrocław

1 110 570 zł93 m² 11 910,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji dla kupującego W cenie: lokal, miejsce postojowe naziemne, system smart home premium. Na sprzedaż dom na Krzykach w zabudowie bliźniaczej na kameralnym osiedlu w pobliżu parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Wrocław

515 000 zł36 m² 14 683,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż słoneczna kawalerka 35,89 m (1 pokój) z balkonem i piwnicą, zlokalizowana w okolicy Placu Orląt Lwowskich we Wrocławiu (dzielnica Stare Miasto). Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Opolska

Księże Wielkie,Wrocław

483 516 zł49 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Dodatkowo 0% pcc! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru domu czy mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sarbinowska

Kuźniki,Wrocław

575 000 zł54 m² 10 703,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie 53,72 m z balkonem, piwnicą na wrocławskich Kuźnikach (for English see below) Jeśli szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie po swojemu to 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łomnicka

Stabłowice,Wrocław

600 000 zł45 m² 13 309,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Na sprzedaż w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie o funkcjonalnym układzie pomieszczeń, położone w spokojnej, zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Biskupin,Wrocław

1 140 000 zł112 m² 10 160,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 112,2m2 przy ul. Partyzantów na osiedlu Biskupin. Układ pomieszczeń : I poziom: salon z aneksem kuchennym łazaienka z sauną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Robotnicza

Szczepin,Wrocław

462 000 zł26 m² 17 789,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Kawalerka 25,97 m w stanie deweloperskim | Bez prowizji | Odbiór: grudzień 2027 Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 25,97 m , położona w nowoczesnej inwestycji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bazyliowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

899 990 zł79 m² 11 343,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Polecam na sprzedaż bardzo ładne, 4-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 79,34m2. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze w trzypiętrowym bloku mieszkalnym z 2014r, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śliczna

Huby,Wrocław

697 000 zł55 m² 12 672,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Dwustronny funkcjonalny rozkładowy 3 pokojowy lokal mieszkalny mieszkalny idealny dla studentów, rodzin z dziećmi na Gaju- licencjaserdecznie polecam Zachęcam do kontaktu -chętnie Państwu odpowiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łużycka

Różanka,Wrocław

845 000 zł60 m² 14 050,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe 60 m2, ogródek około 40 m2, druga część działki do zagospodarowania 30 m2 (np. warzywniak czy mały plac zabaw dla dzieci) parter, niska zabudowa, os. Różanka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Fabryczna,Wrocław

1 049 000 zł144 m² 7 270,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:169 m²

Bezpośrednio od Dewelopera | 0% pcc | Bez Prowizji Nowoczesny dom wolnostojący | 144,28 m2 | działka 169 m2 | standard premium Zadzwoń do mnie nawet po 18 :) Dom znajduje się w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Awicenny

Fabryczna,Wrocław

569 130 zł57 m² 9 932,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie od dewelopera, bez Prowizji, bez podatku 2% pcc Na sprzedaż nowe, dwustronne mieszkanie obok parków. Najbardziej zielona część Oporowa. 7 km do wrocławskiego Rynku. Lokalizacja: oporów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gajowice,Wrocław

430 000 zł45 m² 9 555 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferta w rezerwacji Klimatyczne 2 pokoje | 45 m | odrestaurowana kamienica | ul. Pereca Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45 m , położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poleska

Psie Pole,Wrocław

499 000 zł44 m² 11 264,10 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Uwaga! Zapraszam wszystkich zainteresowanych na Prezentację! Polecam na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 44,30 m2., (w Kw 1 pokój), położone na Psim Polu przy ul. Poleskiej. Budynek usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

1 599 900 zł150 m² 10 680,20 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Polecam do zakupu komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie przy ul. Przyjaźni 66 o powierzchni niemalże 150m2. Mieszkanie znajduje się na 3-cim piętrze z dwiema windami w budynku z 2008r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Maślice,Wrocław

811 348 zł96 m² 8 432,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Radkowska

Gaj,Wrocław

999 900 zł83 m² 12 047 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Przestronne dwupoziomowe czteropokojowe mieszkanie odrębna własność z tarasem i dwoma balkonami umeblowane i wyposażone wójciklicencja 16128 Serdecznie polecam Zachęcam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

769 000 zł69 m² 11 085,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapraszam na prezentacje bezpłatną tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwość wykończenia pod klucz Idealne dla Rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konduktorska

Jagodno,Wrocław

640 000 zł46 m² 13 913 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż ładne, nowocześnie wykończone dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,75 m , położone na pierwszym piętrze niskiego budynku przy ul. Konduktorskiej. Mieszkanie jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Litewska

Psie Pole,Wrocław

335 000 zł27 m² 12 407,40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1983

Nieruchomość do własnej aranżacji! Polecam na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 27 m2, usytuowaną na dziesiątym piętrze dziesięciopiętrowego budynku z wielkiej płyty z 1983 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

850 000 zł57 m² 14 849,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ostatnie 2-pokojowe mieszkanie w centrum miasta w odrestaurowanej kamienicy ul. H. Kołłątaja! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 57,24 m, zlokalizowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Antoniego

Stare Miasto,Wrocław

1 490 000 zł95 m² 15 684,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Dwupak inwestycyjny | 2 Niezależne Mieszkania | 94,48 m | Stare Miasto | Parking Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania na sprzedaż, usytuowanego w sercu Wrocławia, na ul. Świętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Żerniki,Wrocław

829 884 zł75 m² 11 066,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Rozkładowe, duże, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,99m2 z balkonem o pow. 5,2m2m2 na zielonych, spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie ma pow. 74,99m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

721 626 zł44 m² 16 344,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Rezerwacja oferty Klasyczne 2 pokojowe mieszkanie w nowej, prestiżowa lokalizacja tuż obok Sky Tower we Wrocławiu w bardzo dobrze skomunikowanym punkcie Wrocławia. Apartament położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Orla

Borek,Wrocław

5 900 000 zł320 m² 18 438 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:678 m²

3X lokalizacja Do sprzedaży lub do wynajęcia dom tuż przy Parku Południowym w bliskim sąsiedztwie szkół międzynarodowych Dom jasny, przestrzenny i nowoczesny. Duże otwarte przestrzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bogatyńska

Maślice,Wrocław

799 000 zł54 m² 14 796,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Rezerwacja stylowo I klimatycznie wykończone 3 pokojowe mieszkanie Z ogrodem! Spokojne osiedle, duża ilość terenów zielonych oraz kompletna infrastruktura usługowa w otoczeniu czynią to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Przedmieście Oławskie,Wrocław

694 400 zł50 m² 13 786 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50.37m2, świeżo wyremontowane znajdujące się przy ul. Kościuszki we Wrocławiu. Z uwagi na lokalizację jest to mieszkanie, które bez problemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Bacha

Ołbin,Wrocław

799 000 zł79 m² 10 088,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy przy ruchliwej ulicy - skierowany na ul. Wyszyńskiego , co powoduje, że j est bardzo dobrze widoczny. Metraż: 79,20 m2 Blok z 2000 roku Wejście bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szałwiowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

1 100 000 zł75 m² 14 666,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4-pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie | ostatnie piętro | balkon | klimatyzacja Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży eleganckiego, wykończonego i gotowego do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chałupnicza

Swojczyce,Wrocław

779 000 zł47 m² 16 413,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż niezwykle funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 47,46 m , położone przy ul. Chałupniczej na wrocławskich Swojszycach, na prestiżowym osiedlu Nowa Port, zaraz przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

1 150 000 zł131 m² 8 763,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:246 m²

Jako Doradca ds. Nieruchomości zapewnię Ci pełne wsparcie w zakupie nieruchomości. Nie płacisz za moją obsługę! - moje wynagrodzenie pokrywa deweloper. Pomogę Ci na każdym etapie: od wyboru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Huby,Wrocław

1 172 704 zł56 m² 21 001,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Piękny, wykończony Apartament Pokazowy 3 pokojowy o powierzchni 55,84m2 położony jest na 1 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą. Klasyczny układ, na który składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Drohobycka

Muchobór Wielki,Wrocław

768 000 zł52 m² 14 628,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 52,5 m , z dużym tarasem (17 m ), położone na podwyższonym parterze w kameralnym, ogrodzonym.