dowolna

Nieruchomości Wrocław - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 096 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 096 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Daliowa

Pawłowice,Wrocław

1 699 000 zł135 m² 12 585,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

Dom na sprzedaż - Dla rodziny z dziećmi lub jako doskonała Inwestycja Informacje ogólne i ważne cechy: liczba pokoi: 4 Metraż: 135 m2 Typ: szereg Powierzchnia działki: 215 m2 Garaż zamykany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Popowice,Wrocław

634 222 zł41 m² 15 544,70 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji! | Dodatkowo 0% pcc! | Bezpośrednio od dewelopera! gotowe do odbioru! Szukasz mieszkania świetnie zlokalizowanego ze świetnym połączeniem w każdą część miasta? To 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prusa

Śródmieście,Wrocław

799 000 zł60 m² 13 287,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Zapraszamy na prezentacje 3 pokojowego mieszkania tuż obok Ostrowa Tumskiego. Kamienica jest w trakcie rewitalizacji Mieszkanie z klimatem i piękną wysokością poleca się do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Dworcowa

Stare Miasto,Wrocław

409 999 zł24 m² 17 446,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

For details in English / Ukrainian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Oferujemy do sprzedaży kompaktową i funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 23,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szczytnicka

Plac Grunwaldzki,Wrocław

869 000 zł45 m² 19 311,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie w kamienicy przy Ostrowie Tumskim na sprzedaż Unikatowe mieszkanie o powierzchni ok 45 m , zlokalizowane w całkowicie odnowionej kamienicy przy ul. Szczytnickiej we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

435 767 zł25 m² 17 190 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania w centrum Wrocławia z opcją wykończenia pod klucz? Dla siebie albo jako inwestycję pod wynajem? To może być to, czego szukasz. Bez prowizji i podatku pcc kupujesz bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Nowy Dom,Wrocław

700 000 zł52 m² 13 500,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Tajne Akta Misji: "nowy Dom" Dobry dzień. Słuchaj uważnie, bo ta oferta nie będzie wisieć wiecznie. Mamy namiary na obiekt o wysokim potencjale strategicznym. Twoim celem jest przejęcie lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

355 000 zł32 m² 10 929,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Opiekun nieruchomości: tel. Opis: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,48 m, położone w jednej z najlepiej skomunikowanych ulic Wrocławia. Lokal znajduje się na 4-piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Krzyki,Wrocław

395 000 zł33 m² 12 079,50 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie, ze względu na swoje położenie, gwarantuje łatwy i szybki dostęp do centrum miasta komunikacją miejską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krucza

Wrocław,dolnośląskie

509 000 zł45 m² 11 251,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 45,24 m ul. Krucza | balkon | piwnica Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 45,24 m , zlokalizowane przy ul. Kruczej. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiska

Gądów Mały,Wrocław

450 000 zł34 m² 13 119,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż oferuję funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,30 m2, położone na parterze budynku wielorodzinnego we Wrocławiu. Nieruchomość znajduje się w spokojnej i cichej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Syryjska

Krzyki,Wrocław

553 336 zł67 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie od dewelopera, bez Prowizji, bez podatku 2% pcc Na sprzedaż nowe, mieszkanie inwestycyjne obok terenów zielonych. Opis lokalizacji: odległość od centrum: 6km. Południowo-wschodnia część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Hłaski

Muchobór Wielki,Wrocław

399 000 zł35 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 35 m , położona we Wrocławiu Muchobór Wielki. Mieszkanie świeżo odświeżone, czyste i gotowe do zamieszkania od zaraz. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

520 976 zł33 m² 15 612,10 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz funkcjonalnego mieszkania, które mimo kompaktowego metrażu oferuje wygodną przestrzeń do życia? Ten układ został zaprojektowany tak, aby maksymalnie wykorzystać każdy metr i stworzyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Stradomska

Polanowice,Wrocław

1 330 000 zł120 m² 11 074,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

Nowoczesne Segmenty na Polanowicach - Stan deweloperski do wykończenia Oferujemy na sprzedaż nowoczesny segment w spokojnej, jednorodzinnej okolicy. Dom w stanie deweloperskim, gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

6 250 000 zł250 m² 25 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ukryta perełka w biznesowym sercu miasta. Ponad 250 m elegancji, luksusu i perfekcyjnej funkcjonalności , zaprojektowanej z dbałością o każdy detal. Przestrzeń, w której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ruska

Stare Miasto,Wrocław

715 000 zł52 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie znajdujące się w sercu Wrocławia, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

499 000 zł46 m² 10 847,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne 2-pokojowe (salonem z wydzielonym mniejszym pomieszczeniem) - mieszkanie z osobną kuchnią (46 m ) w ścisłym Centrum 3/8 piętro z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

729 998 zł51 m² 14 313,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,81 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze kameralnego, dwupiętrowego budynku z 2024 roku. Inwestycja zrealizowana przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Strachowice,Wrocław

529 375 zł42 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera. Brak Prowizji. Brak Podatku pcc Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym na obrzeżach Wrocławia. To znakomita propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pilczycka

Wrocław,dolnośląskie

828 286 zł69 m² 12 090 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szukasz funkcjonalnego mieszkania dla rodziny lub inwestycji, które daje przestrzeń, światło i prywatność? Ten układ to przykład bardzo dobrze zaprojektowanego 4-pokojowego mieszkania, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

774 439 zł45 m² 17 368 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu wyjątkowych mieszkań w topowej lokalizacji. Inwestycja zlokalizowana jest w ścisłym centrum tętniącego życiem miasta, zaledwie 10 minut od Parku Staromiejskiego, 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Swobodna

Krzyki,Wrocław

492 000 zł37 m² 13 297,30 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , położone w budynku blisko centrum miasta, w lokalizacji zapewniającej szybki dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sowia

Krzyki,Wrocław

698 999 zł50 m² 13 980 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż / 2-pokojowe mieszkanie z 40m tarasem ul. Sowia, wrocław Krzyki Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie położone przy ul. Sowiej na wrocławskich Krzykach jednej z najlepiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

698 718 zł46 m² 15 306 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie z rynku pierwotnego, które łączy nowoczesny standard z wyjątkową lokalizacją - zarówno pod względem jakości życia, jak i atrakcyjności inwestycyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trzebnicka

Nadodrze,Wrocław

569 000 zł53 m² 10 836 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Klimatyczne 2 pokoje w sercu Nadodrza - ul. Trzebnicka Są mieszkania, które od pierwszego kroku dają poczucie charakteru i autentyczności. W 2019 roku lokal przeszedł generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wesoła

Krzyki,Wrocław

620 000 zł77 m² 8 072,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Okolice/wroclavii/2pok/77m2/odzaraz/okazja/piwnica/top Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwustronne, rozkładowe mieszkanie o pow. 76,8 m we Wrocławiu przy ul. Wesołej. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Maślice,Wrocław

1 139 026 zł96 m² 11 890,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie gotowe do odbioru - wykończone pod klucz Wykończone w wysokim standardzie i wyposażone w nowoczesne, starannie dobrane elementy wystroju oraz sprzęty renomowanych producentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Witolda

Śródmieście,Wrocław

581 639 zł25 m² 23 247 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz adresu, który stanie się wizytówką Twojej firmy? Ikona Architektury | Panorama Odry | Prestiż Kępy Mieszczańskiej Odkryj Spichlerz przy ul. Księcia Witolda 48 - miejsce, gdzie historyczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Powstańców Śląskich,Wrocław

529 000 zł41 m² 12 959,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż funkcjonalne i rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,82 m z balkonem (2,5 m ) oraz piwnicą (2 m ), położone na 4 piętrze w 10-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Nowy Dwór,Wrocław

742 365 zł55 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji! | Dodatkowo 0% pcc! | Bezpośrednio od dewelopera! Szukasz mieszkania świetnie zlokalizowanego z szybkim dostępem do centrum? To słoneczne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54.99.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

749 999 zł56 m² 13 489,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Krzycka Apartament 2 pok nowy blok/garaż Polecamy Panstwu na sprzedaż przestronne mieszkanie na rynku wtórnym o powierzchni 55,6 m , położone w jednej z najbardziej zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krakowska

Krzyki,Wrocław

527 400 zł35 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Bezpośrednio od Dewelopera | 0% pcc | Bez Prowizji Zadzwoń do mnie nawet po 18 :) To oferta w inwestycji Apartamenty Krakowska od robyg. Budynki powstają blisko Śródmieścia w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

536 824 zł31 m² 17 150,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Miło nam poinformować, że w inwestycji wprowadzamy promocję - wykończenie pod klucz W cenie mieszkania! Na czym polega promocja? We współpracy z firmą decoroom dla ostatnich 7 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rudawska

Poświętne,Wrocław

574 500 zł45 m² 12 766,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż konkretne mieszkanie , położone na II piętrze nowoczesnego budynku w inwestycji przy ul. Rudawskiej na Północy Wrocławia. Lokal pochodzi z rynku pierwotnego, jest oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Żerniki,Wrocław

664 290 zł55 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Rozkładowe, 3 pokojowe Mieszkanie o powierzchni 54,90m2 z balkonem o pow. 5,2m2m2 na zielonych, spokojnych Żernika. Mieszkanie ma pow. 54,90m2 znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

599 000 zł32 m² 18 573,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz Możliwe rabaty Mieszkanie na start W skład mieszkania wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Maślice,Wrocław

800 964 zł70 m² 11 499,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Stabłowice,Wrocław

831 215 zł70 m² 11 932,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

589 000 zł33 m² 17 773,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie 2 pokoje/ Jagodno/ ul. Drabika Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie położone na 1. piętrze w budynku z 2024 roku z windą i garażem podziemnym.