dowolna

Nieruchomości Wrocław - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 085 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 085 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

748 979 zł42 m² 18 034,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania w pobliżu Rynku. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia, idealne jako inwestycja lub pierwsze mieszkanie. Opiekun oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Brochowska

Jagodno,Wrocław

615 000 zł62 m² 9 991,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Iwiny Nowa inwestycja wśród zieleni. Park Bieńkowicki (11 minut spacerem) Przystanek autobusowy (3 minuty spacerem) Biedronka (6 minut samochodem) ch Ferio Gaj (12 minut samochodem) 0,59 km do granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Słowiański

Śródmieście,Wrocław

649 000 zł44 m² 14 750 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Super oferta! Mieszkanie 2-pokojowe w nowszym budynku z 2003 roku z windą oraz ogrzewaniem miejskim w Śródmieściu. Powierzchnia użytkowa mieszkania wynosi 44 m2, ale został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Księgarska

Psie Pole,Wrocław

620 000 zł519 m² 1 194,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 519 m , położoną we Wrocławiu, przy ulicy Księgarskiej. To wyjątkowa propozycja dla osób szukających miejsca pod budowę domu w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Poniatowskiego

Stare Miasto,Wrocław

1 781 000 zł137 m² 13 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Powierzchnia 137m2 , wykończony pod klucz w cenie 13.000zł netto/m2. (brakuje jedynie oświetlenia na Sali głównej) Z Sali głównej można spokojnie wydzielić 4 gabinety, każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kurpiów

Ołtaszyn,Wrocław

3 649 900 zł450 m² 8 110,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 811 m²

* oferta wstrzymana * Wyjątkowa rezydencja 450 m na działce 1811 m | Wrocław Ołtaszyn | 6 pokoi + gabinet | Garaż dwustanowiskowy | Kominek | Ogród z automatycznym nawadnianiem Numer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Wrocław

Psie Pole,Wrocław

474 900 zł33 m² 14 592,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Ustawne 1-pokojowe mieszkanie o pow. 32,55 m2 z balkonem uwaga! Możliwość zrobienia dwóch pokoi. Idealne dla singla lub pary Gotowe do wprowadzenia Komórka lokatorska dodatkowo płatna 15 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Stare Miasto,Wrocław

742 000 zł50 m² 14 840 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

DO wykończenia Inwestycja mieszkaniowa to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

1 009 000 zł81 m² 12 490,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Świetna opcja dla Rodziny W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chorzowska

Księże Małe,Wrocław

729 000 zł67 m² 10 832 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mam na sprzedaż piękne, przestronne i klimatyczne mieszkanie położone w kameralnej części Księża Małego. Do centrum 15 minut tramwajem! We speak English, ukrainian and Russian. Contact us.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lubińska

Stare Miasto,Wrocław

570 777 zł54 m² 10 569,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Funkcjonalne 3 pokoje z balkonem idealne do życia i pod inwestycję posiada wielki potencjał , super lokalizacja zaraz cisza i spokój. Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Pęgowska

Świniary,Wrocław

661 617 zł1 793 m² 369 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana na osiedlu Świniary we Wrocławiu - 1 793 m - świetna lokalizacja - spokojny, sielski klimat. Dal działki wydane zostały warunki zabudowy. Świetna propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

852 000 zł50 m² 16 884,70 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego, świeżo wykończonego apartamentu, zlokalizowanego na prestiżowym Wrocławskim osiedlu - Browary Wrocławskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

699 000 zł56 m² 12 594,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Opiekun oferty: oferta dostępna tylko w sdp Nieruchomości Podstawowe informacje: mieszkanie o pow. 55 m2, na ul. Maślickiej, na pierwszym piętrze w budynku z 2015 roku. 1 sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kniaziewicza

Krzyki,Wrocław

556 000 zł46 m² 11 987,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1880

Oferta idealna jako zakup inwestycyjny - mieszkanie obecnie wynajmowane ulica kniaziewicza - 3 osobne pokoje - lokal po generalnym remoncie. Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zgodna

Krzyki,Wrocław

680 000 zł65 m² 10 461,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Atrakcyjna cena Bardzo dobra lokalizacja Pełny rozkład pomieszczeń Oddzielna kuchnia, łazienka i wc Duży 10m2 balkon I piętro Ogrzewanie miejskie Przynależna duża piwnica Oferta prywatna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Śliwowa

Maślice,Wrocław

549 000 zł53 m² 10 319,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż gotowe do zamieszkania 53,2 m przestronne mieszkanie na Maślicach Układ mieszkania: - salon z aneksem kuchennym - Sypialnia - pokój dziecięcy/ gabinet - Łazienka - Przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Czartoryskiego

Poświętne,Wrocław

744 400 zł62 m² 11 998,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż gotowe mieszkanie położone w nowoczesnym budynku z 2019 roku, przy ul. Czartoryskiego 49 na 3-cim piętrze (winda). Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielińskiego

Powstańców Śląskich,Wrocław

620 000 zł47 m² 13 191,50 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3-pokojowego znajdującego się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Opiekun nieruchomości: tel. *** Oferta wyłącznie w biurze sdp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Komandorska

Powstańców Śląskich,Wrocław

415 000 zł27 m² 15 370,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 27 m , położona w atrakcyjnej lokalizacji we przy ul. Komandorskiej. Mieszkanie składa się z ustawnego pokoju dziennego, oddzielnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jodłowicka

Stabłowice,Wrocław

750 000 zł51 m² 14 705,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Rezerwacja Na sprzedaż w pełni wyposażone i umeblowane mieszkanie o powierzchni 51 m z dużym balkonem, położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku na wrocławskich Stabłowicach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Długa

Stare Miasto,Wrocław

720 000 zł38 m² 18 947,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Luksusowe mieszkanie 2 pokoje *zmywarka *płyta indukcyjna 4 palniki *lodówka z zamrażalnikiem *okap podłączony do pionu *schowek/garderoba *pojemne szafy * wygodne łóżko *pralka *duża kabina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Maślice,Wrocław

603 049 zł47 m² 12 790 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Funkcjonalne mieszkanie z balkonem i widokiem na starannie zaprojektowane części wspólne nowej inwestycji. Przemyślany układ trzech pokoi, kameralna niska zabudowa oraz bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Jagodno,Wrocław

620 000 zł42 m² 14 761,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42 m (49 m po podłodze), usytuowane na 3/3 piętrze w kameralnym bloku z 2015 roku na osiedlu Mała Toskania we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

548 990 zł27 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 4 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w wyjątkowej lokalizacji w samym centrum Wrocławia tuż obok Dworca Głównego nowa jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Śródmieście,Wrocław

1 198 000 zł85 m² 14 094,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Gotowiec inwestycyjny Mieszkanie o powierzchni 84,84m2 - pełna własność, składające się z 5 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki, wc, balkonu, znajdujące się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rogowska

Nowy Dwór,Wrocław

599 000 zł60 m² 9 917,22 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie o powierzchni 60,4 m2, położone jest na dziewiątym piętrze w budynku z windą. Bogata infrastruktura handlowo-usługowa, a także liczne szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

865 000 zł83 m² 10 467,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Gotowe do wprowadzenia dwupoziomowe atrium z prywatnym ogrodem i dużym tarasem na piętrze idealne dla rodziny, która chce mieć przestrzeń jak w domu, ale w nowoczesnym, kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczepin,Wrocław

489 000 zł39 m² 12 538,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż wygodne, w pełnym rozkładzie mieszkanie - 2 osobne pokoje z osobną jasną kuchnią, o powierzchni 39,1 m2. Znajduje się na 7 piętrze w 10 piętrowym budynku z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielińskiego

Krzyki,Wrocław

618 990 zł41 m² 15 097,30 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje gotowe do wprowadzenia. Zadzwoń i umów się na prezentację. Tel. Na sprzedaż komfortowe, świeżo po remoncie mieszkanie o powierzchni 40 m , usytuowane na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Miedziana

Grabiszyn,Wrocław

964 999 zł64 m² 15 101,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn 28424 tel. Jeżeli szukasz mieszkania na nowym osiedlu, w doskonałej lokalizacji jest to oferta dla Ciebie! Otoczenie nieruchomości: ulica Miedziana to kameralna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grabiszyńska

Grabiszyn,Wrocław

560 000 zł48 m² 11 754,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

**sprzedane** Opiekun oferty : nr lic. Pfrn 30802 tel. 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą przy głównej trasie tramwajowo-autobusowej do centrum. Otoczenie: w pobliżu przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

573 000 zł36 m² 15 916,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem. Inwestycja wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wrocław,dolnośląskie

687 000 zł39 m² 17 765,70 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do zakupu mieszkania , o powierzchni 38,67 m2 , położonym na czwartym piętrze w zadbanym, 8-piętrowym budynku przy ul. Kamiennej. To idealna propozycja dla osób, które cenią sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Przedmieście Oławskie,Wrocław

655 000 zł68 m² 9 703,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Home&invest Oddział Wrocław tel. Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 67,17 m , położone na 4. piętrze w zadbanym bloku z lat 90., przy ul. Kościuszki we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Poprzeczna

Sołtysowice,Wrocław

568 900 zł58 m² 9 863,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Opiekun oferty: tel: idealne mieszkanie dla studentów. 3 - pokoje, super lokalizacja Wrocław, sołtysowice. Szukasz miejsca na czas studiów we Wrocławiu, a może chcesz zainwestować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wittek

Ołtaszyn,Wrocław

970 000 zł62 m² 15 645,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie z 2 ogródkami na Ołtaszynie Marzysz o własnym ogrodzie i mieszkaniu urządzonym z klasą ? Kawie pitej we własnym ogrodzie ? To ok. 62-metrowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

475 000 zł26 m² 17 992,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Розмовляємо українською / For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Na sprzedaż 1-pokojowy apartament inwestycyjny położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Zakrzów,Wrocław

715 000 zł58 m² 12 243,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Spokoju sumienia kupić nie można. ale w tym ogłoszeniu oferuję ci spokój ciała i umysłu w atrakcyjnej cenie. Wyobraź sobie moment, w którym po intensywnym dniu parkujesz auto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Strażacka

Widawa,Wrocław

489 250 zł515 m² 950 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Opiekun oferty: tel.: Oferta dostępna tylko w SDP Nieruchomości REZERWACJA DO 20.04.2026 Informacja podstawowe: Działka budowlana o pow. 515 m2 przy ul. Strażackiej. Działka jest w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

731 000 zł40 m² 18 275 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wykończone pod klucz! Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem.