dowolna

Nieruchomości Wrocław - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 085 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 085 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borowska

Krzyki,Wrocław

644 000 zł54 m² 11 992,50 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż ładne, komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 61,5 m2 w tym 53,7 m powierzchni użytkowej mieszkania plus 5,8 m2 balkonu i 2 m komórki lokatorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rudawska

Poświętne,Wrocław

494 868 zł39 m² 12 650 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Promocja ograniczona czasowo! W ofercie 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w nowym etapie inwestycji przy ul. Rudawskiej, poświętne, wrocław. Nieruchomość zlokalizowana na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Głogowska

Stare Miasto,Wrocław

559 900 zł39 m² 14 356 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w 10 piętrowym bloku z 1980 roku. Lokalizacja - Szczepin - okolice ul. Legnickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Wielka

Krzyki,Wrocław

557 000 zł35 m² 15 996,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż kawalerka w ukończonej inwestycji - 34,82 m | 2 piętro | balkon | wysoki standard. Na sprzedaż nowoczesna kawalerka o powierzchni 34,82 m , zlokalizowana na 2. piętrze (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kępa Mieszczańska,Wrocław

1 349 000 zł73 m² 18 530,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Luksusowe mieszkanie w nowojorskim stylu na Kępie Mieszczańskiej I 1. piętro z 6 | Taras 35 m | Winda | Garaż Zamieszkaj w najbardziej prestiżowej części Wrocławia! Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

899 000 zł64 m² 13 948,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz promocja! miejsce postojowe gratis! Narożne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

595 000 zł31 m² 19 009,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Miło nam poinformować, że w inwestycji wprowadzamy promocję - wykończenie pod klucz W cenie mieszkania! Na czym polega promocja? We współpracy z firmą decoroom dla ostatnich 7 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Strachowice,Wrocław

512 435 zł42 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera. Brak Prowizji. Brak Podatku pcc Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym na obrzeżach Wrocławia. To znakomita propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Psie Pole,Wrocław

514 000 zł40 m² 12 840,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferuję na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40,03 m , położone na 4. piętrze w 4-piętrowym budynku z dużą windą. Mieszkanie jest odświeżone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

589 000 zł50 m² 11 827,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zamieszkaj na osiedlu - ogród. Ostatnie gotowe mieszkania W tej inwestycji Na sprzedaż jedno z ostatnich mieszkań w nowej inwestycji przy ul. Odolanowskiej na wrocławskim Zakrzowie. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Główna

Stabłowice,Wrocław

499 230 zł39 m² 12 950,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Sprzedaż bezpośrednia - bez prowizji. Mieszkanie o powierzchni 38,55 m z prywatnym ogrodem, zlokalizowane na Wrocławskich Stabłowicach. Oferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

809 000 zł63 m² 12 788,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz miejsce postojowe gratis Dwustronne mieszkanie z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mielczarskiego

Biskupin,Wrocław

384 900 zł34 m² 11 320,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Opiekun oferty: numer licencji pfrn 30901 tel. * rezerwacja * Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 34 m2 na Biskupinie, z możliwością podziału na osobne pokoje! *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Przedmieście Oławskie,Wrocław

510 000 zł42 m² 12 142,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkanie w centrum Wrocławia blisko Dworcu Głównego. Mieści się na 2 piętrze 4 piętrowej kamienicy. Blisko uczelni wrocławskich i terenów zielonych oraz ścieżek rowerowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Brochów,Wrocław

780 163 zł70 m² 11 111,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 70,21m2 na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku z windą na zielonym, spokojnym Brochowie we Wrocławiu. Oferowane Mieszkanie jest dwustronne, przeciwległe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Zalesie,Wrocław

1 022 604 zł42 m² 24 347,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Brak prowizji i podatku pcc - zakup bezpośrednio od dewelopera Na sprzedaż wyjątkowy apartament z dużym ogródkiem, położony w nowoczesnej inwestycji tuż przy Parku Szczytnickim. Idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ślężna

Krzyki,Wrocław

659 000 zł54 m² 12 098,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż dwustronne mieszkanie o powierzchni 54,47 m , zlokalizowane przy ul. Ślężnej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się w niskim, ocieplonym bloku. Budynek jest oddalony od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

619 000 zł48 m² 12 933,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie czeka! na wrocławskich sołtysowicach - osobna kuchnia to nasz hit! 2 pokoje | 48,76 m | ogródek | nowe | wrocław - sołtysowice Stop! Jeśli marzysz o własnym, idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Różanka,Wrocław

792 000 zł61 m² 12 896,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej inwestycji mieszkaniowej zlokalizowanej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Szańcach

Śródmieście,Wrocław

669 000 zł38 m² 17 605,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

WE speak english Są we Wrocławiu miejsca, których urok pozwala cieszyć się zarówno bliskością natury (rzeka i parki), bogatym życiem kulturowym, oraz dostępem do wszelkich wygód jakich daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

865 624 zł64 m² 13 424,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 05.2026 * Świetna lokalizacja TERAZ NIŻSZA CENA! CENA PRZED PROMOCJĄ 911 183 zł Dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Muchobór Wielki,Wrocław

959 000 zł87 m² 10 997,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

WE speak english, |najwyższe piętro| |duża prywatność| |przestronne mieszkanie| |zamykany niezależny garaż| opis mieszkania Niezwykle przestronne oraz widne mieszkanie o metrażu 87,2 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

449 568 zł36 m² 12 488 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka z przyzwoitym metrażem. Cena za metr kwadratowy jedyne 12 488 zł jedna z najlepszych ofert w inwestycji. Nie płacisz prowizji. Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

925 040 zł75 m² 12 385,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun nieruchomości: tel. 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, miejscem parkingowym i komórką lokatorską w cenie! Wszystkie mieszkania posiadają już pozwolenie na użytkowanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kozanów,Wrocław

539 000 zł46 m² 11 591,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem ul. Dokerska 21, wrocław (kozanów) Powierzchnia: 46 m + komórka lokatorska Piętro: 3 / winda Mieszkanie składa się z: dwóch niezależnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

597 206 zł47 m² 12 812,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkanie czeka! wyjątkowa perła na wrocławskich sołtysowicach - osobna kuchnia I miejsce postojowe W cenie to nasz hit! 2 pokoje | 46,61 m | balkon | nowe | wrocław - sołtysowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Żerniki,Wrocław

411 440 zł30 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kameralna inwestycja deweloperska oferuje 31 lokali mieszkalnych o zróżnicowanym metrażu: od 29,58 m do 94,23 m . Wśród nich znajdują się funkcjonalne mieszkania jedno, dwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pakosławska

Poświętne,Wrocław

649 000 zł51 m² 12 725,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 51 m , położonego w atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu Poświętne. Główne atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Litewska

Psie Pole,Wrocław

549 000 zł51 m² 10 843,40 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Lokalizacja: wrocław| Psie Pole | ul. Litewska. Opis : Na sprzedaż przestronne, ciepłe i w pełni rozkładowe mieszkanie o pow. 50,63 m , położone na Pierwszym piętrze, w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Przedmieście Oławskie,Wrocław

899 000 zł58 m² 15 548,20 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do wyjątkowego wnętrza w samym sercu Wrocławia przy ul. Kościuszki, w prestiżowej inwestycji Nowa Manufaktura. Ten wyjątkowy Luksusowy Apartament o powierzchni prawie 57.82m to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Żerniki,Wrocław

688 311 zł59 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc! - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Opatowice,Wrocław

939 000 zł98 m² 9 552,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego domy jednorodzinne W zabudowie bliźniaczej, położone tuż przy terenach rekreacyjnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kazimierza Wielkiego

Stare Miasto,Wrocław

410 850 zł25 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kawalerka z duszą w samym sercu Wrocławia - ul. Kazimierza Wielkiego Masz dość masowych inwestycji bez charakteru? Szukasz miejsca z potencjałem, które możesz urządzić po swojemu - od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Kleczków,Wrocław

1 570 830 zł77 m² 20 432,20 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament z widokiem na rzekę! 4 pokojowe mieszkanie o pow. 76,88m2 + balkon o pow. 12,12m2. Apartament znajduje się 7 ostatnim piętrze w 7 piętrowym nowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

507 999 zł32 m² 15 751,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowy apartament inwestycyjny - gotowy do zarabiania od pierwszego dnia! Na sprzedaż apartament hotelowo-usługowy o powierzchni 32,25 m z balkonem, położony przy ul. Zwycięskiej 3 we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Popowice,Wrocław

477 000 zł36 m² 13 305,40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Odkryj perłę na popowicach! Treść ogłoszenia: indiana Jones poświęcił życie na szukanie artefaktów, ale Ty nie musisz przedzierać się przez dżunglę. Twoja arka czeka przy ulicy Jeleniej we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rudawska

Poświętne,Wrocław

624 375 zł50 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

"rudawska 5" Wrocław, poświętne. 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 49,95m Cena promocyjna: 12 500/m (całość 624 375zł) 0% prowizji! 0% pcc Przemyślany układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gądów Mały,Wrocław

750 000 zł55 m² 13 728,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

To mieszkanie nie jest za małe, ani za duże. Jest w sam raz! Dawno, dawno temu, a dokładniej w 2014 roku, na mapie Wrocławia wyrosło miejsce, które mogłoby być sceną dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

699 000 zł54 m² 12 944,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Gotowiec inwestycyjny | 3 pokoje | Uniwersytet Ekonomiczny & Akademia Medyczna Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie stworzone pod wynajem. 3 niezależne pokoje, oddzielna kuchnia i komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

779 000 zł54 m² 14 463,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz miejsce postojowe gratis Funkcjonalne mieszkanie z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Farna

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł64 m² 11 795,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż rozkładowe, 3-pokojowe umeblowane mieszkanie o powierzchni 63,5 m2 usytuowane na 3 piętrze w bloku z windą. Budynek z 2018 roku przy ulicy Farnej we Wrocławiu. Idealne pod.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij