dowolna

Nieruchomości Wrocław - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 081 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 081 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Garaż ogrzewany, Dedala

Fabryczna,Wrocław

45 000 zł14 m² 3 214,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Opiekun oferty: pośrednik w Obrocie Nieruchomościami tel. ***wolne od zaraz*** Na sprzedaż miejsce postojowe o powierzchni 14 m2 w hali garażowej na poziomie 0, na osiedlu lokum da vinci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Przedmieście Oławskie,Wrocław

620 000 zł48 m² 12 916,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania wygodne 2 pok. 48mkw mieszkanie w pełnym rozkładzie o powierzchni 48 m2 mieszkanie na wrocławskim przedmieściu oławskim (plomba 2003) po termomodernizacji. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Stabłowice,Wrocław

717 000 zł56 m² 12 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż jest lokal o powierzchni 56,5 m znajdujący się na parterze bloku na wrocławskich Stabłowicach. Formalnie lokal składa się z dwóch niezależnych nieruchomości na oddzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzechowa

Gaj,Wrocław

515 000 zł41 m² 12 530,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Ładne funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie z oddzielną widną kuchnią i dwoma oddzielnymi pokojami dwustronne wójciklicencja 16128 Super propozycja dla studenta, młodych par, inwestorów-12 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Ołbin,Wrocław

1 120 050 zł75 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Piękne mieszkanie o pow. 74,67m2 znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku z windą. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

504 202 zł26 m² 19 680 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tądel () Specjalista ds. nieruchomości Tel: lokal usługowy o powierzchni 25,56m2 w luksusowej lokalizacji. Układ pomieszczeń: powierzchnia użytkowa - 25,56m2 Najważniejsze informacje: -lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

1 006 314 zł75 m² 13 417,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja przy jednej z głównych arterii Wrocławia: 2 minuty piechotą do centrum handlowego Magnolia Park, 10 minut tramwajem do Rynku. 2-poziomowe garaże, zielone oranżerie i starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Jagodno,Wrocław

849 308 zł85 m² 10 022,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie atrialne, dwukondygnacyjne o powierzchni łącznej 82,62m2 + ogród 16,96m2 +taras 21,90m2. Wyjątkowa architektoniczne rozwiązanie dla tych z Państwa, którzy marzą o mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

824 259 zł72 m² 11 487,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura, bez pcc! Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego duże mieszanie, 4 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mosiężna

Fabryczna,Wrocław

590 000 zł41 m² 14 496,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Opiekun oferty Licencja nr 22988 tel. Wyłącznie w sdp! Dostępne od zaraz! Klucze u agenta! Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z tarasem przy cichej ul. Mosiężnej (boczna Grabiszyńskiej).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

505 346 zł25 m² 20 295 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tądel () Specjalista ds. nieruchomości Tel: lokal usługowy o powierzchni 24,9m2 w luksusowej lokalizacji. Układ pomieszczeń: powierzchnia użytkowa - 24,9m2 Najważniejsze informacje: -lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dmowskiego

Stare Miasto,Wrocław

1 572 363 zł92 m² 17 150,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Doskonała okazja dla inwestora! Dwupak składający się z dwóch dwupokojowych mieszkań w topowej lokalizacji. Opiekun oferty: licencja pfrn nr 28332 Opis nieruchomosci: gotowiec inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braniborska

Stare Miasto,Wrocław

474 424 zł33 m² 14 402,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nie masz czasu, aby zapoznać się z ofertą lub szukasz czegoś innego? Zadzwoń już dziś! , nawet po 18. Mówię płynnie po angielsku I'm happy to assist you in English! dlaczego warto się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gumińskiej

Zakrzów,Wrocław

599 000 zł53 m² 11 377 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zamieszkaj komfortowo z rodziną - 3 pokoje na zielonym, rodzinnym osiedlu! Wrocław - Zakrzów | 52,65 m + loggia | Nowe, gotowe do odbioru nie płacisz prowizji 0% pcc! Szukasz wygodnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dolnobrzeska

Leśnica,Wrocław

449 000 zł150 m² 2 993,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie do remontu o pow.150 m2 w sąsiedztwie obwodnicy Wrocławia. Opiekun oferty tel. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość w zielonej, spokojnej okolicy przy ul. Dolnobrzeskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

646 488 zł33 m² 19 680 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tądel () Specjalista ds. nieruchomości Tel: lokal usługowy o powierzchni 32,85m2 w luksusowej lokalizacji. Układ pomieszczeń: powierzchnia użytkowa - 32,85 m2 Najważniejsze informacje: -lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

852 300 zł38 m² 22 517,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Miło nam poinformować, że w inwestycji wprowadzamy promocję - wykończenie pod klucz W cenie mieszkania! Na czym polega promocja? We współpracy z firmą decoroom dla ostatnich 7 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

393 120 zł25 m² 15 731,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Jeżeli szukasz sposobu na zainwestowanie swoich oszczędności w nieruchomości, to najlepszy wybór dla Ciebie! Podana cena jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Leśnica,Wrocław

377 770 zł40 m² 9 444,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz gotowego mieszkania w dobrej cenie i w spokojnej okolicy ale nie chcesz rezygnować z wygodnego dojazdu i pełnej infrastruktury w pobliżu? To mieszkanie może Cię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Jerzmanowo,Wrocław

1 218 997 zł2 267 m² 537,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka - Wrocław, jerzmanowo Działka o powierzchni 2273 m położona jest w spokojnej części Wrocławia. Teren ma kształt prostokąta i posiada bezpośredni dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

599 000 zł51 m² 11 717,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie 51,12 m w centrum Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 51,12 m , położone w samym centrum miasta. Układ mieszkania: > dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

1 035 000 zł87 m² 11 896,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż wyremontowane pod klucz 5-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni ok 87 m2. Nieruchomość znajduje się na 3 i 4 piętrze budynku z 2000 roku. Lokalizacja - Krzyki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cynamonowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

790 000 zł65 m² 12 153,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 65 m , położone na drugim piętrze nowoczesnego, czteropiętrowego budynku z 2020 roku, na osiedlu Lipa Piotrowska we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

899 000 zł77 m² 11 618 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwość wykończenia pod klucz teraz niższa cena! cena przed promocją 958 999,80 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Partynice,Wrocław

950 000 zł77 m² 12 337,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania mieszkanie dwupoziomowe na wrocławskich Partynicach, 3 pokojowe w pełnym rozkładzie o powierzchni 77 m2 ( 100M2 po podłodze)w apartamentowcu z 2006 roku. Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Trzmielowicka

Leśnica,Wrocław

599 900 zł42 m² 14 283,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe lux 2-pokojowe mieszkanie w stanie idealnym Wrocław Leśnica. Oferta na wyłączność, klucze w biurze! gotowe do wprowadzenia! lokal dostępny od ręki! Sprzedam nowoczesne, nigdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard

Krzyki,Wrocław

369 000 zł26 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mikroapartament inwestycyjny 26 m ul. Wilcza 7, boczna ul. Krakowskiej. Cena: 369 000 zł zawiera podatek vat 23%. Na sprzedaż mikroapartament inwestycyjny o powierzchni 26 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Motylkowa

Krzyki,Wrocław

599 391 zł48 m² 12 399,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nie trać czasu - zadzwoń, a na wszystko Ci odpowiem! Umów się na spotkanie Zadzwoń już dziś! , nawet po 18.00 , a zyskasz: Możliwość zobaczenia tego mieszkania czy podobnego na wirtualnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dmowskiego

Śródmieście,Wrocław

725 886 zł35 m² 20 627,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Przestronny apartament z tarasem na Kępie Mieszczańskiej Opiekun oferty: tel: licencja pfrn nr 28332 Opis nieruchomości: mieszkanie zlokalizowane jest na Kępie Mieszczańskiej, w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Księże Wielkie,Wrocław

1 208 120 zł133 m² 9 080,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:409 m²

Ten dom w Siechnicach z dużym ogrodem to propozycja dla osób, które chcą ciszy, większej przestrzeni i szybkiego, wygodnego dojazdu, bez konieczności rezygnowania z miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

900 914 zł49 m² 18 450 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tądel () Specjalista ds. nieruchomości Tel: lokal usługowy o powierzchni 48,83m2 w luksusowej lokalizacji. Układ pomieszczeń: powierzchnia użytkowa - 48,83m2 Najważniejsze informacje: -lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Psie Pole,Wrocław

519 000 zł38 m² 13 840 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Rezerwacja Na sprzedaż mieszkanie 37,5 m przy ul. Gorlickiej, w nowoczesnym budynku z 2013 roku. Lokal w bardzo dobrym stanie, nie wymaga remontu gotowy do wprowadzenia od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słonimskiego

Kleczków,Wrocław

544 000 zł38 m² 14 410,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2 pokoje z balkonem, położone na 4 piętrze, na Promenadach Wrocławskich! Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28616 tel. ***oferta tylko w sdp Nieruchomości*** Otoczenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem Wrocław

Polanowice,Wrocław

4 990 000 zł861 m² 5 797,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż działka o powierzchni 2001 m2 zabudowana dwoma budynkami o łącznej powierzchni 860,71 m2 położony. Budynki znajduje się w pobliżu węzła dróg A8 i S5 w dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kozia

Maślice,Wrocław

399 000 zł36 m² 11 083,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Funkcjonalne 1-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i dużym tarasem, położone w zielonej dzielnicy Wrocławia - Maślice. Obejrzyj video-prezentację mieszkania - Znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Psie Pole,Wrocław

749 000 zł62 m² 11 984 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Szukasz miejsca, w którym od razu możesz zamieszkać - bez stresu, bez remontów i bez użerania się z fachowcami. To 3-pokojowe, wykończone mieszkanie na Psim Polu daje dokładnie to,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kozia

Maślice,Wrocław

399 000 zł36 m² 11 083,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hermanowska

Kuźniki,Wrocław

499 999 zł47 m² 10 584,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Tylko U nas! drzwi otwarte - mieszkanie we wrocławiu przy ul. Hermanowskiej 13 grudnia 2025r (sobota) Godzina 12:00-15:00 Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 47,24m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

926 760 zł64 m² 14 555,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 11.2026 * Świetna lokalizacja TERAZ NIŻSZA CENA! CENA PRZED PROMOCJĄ 965 375 zł Widok na Odrę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Wilgowa

Kowale,Wrocław

749 000 zł583 m² 1 284,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opiekun Oferty: nieruchomość znajduje się w północno-wschodniej części Wrocławia na obszarze Psiego Pola i graniczy ze Swojczycami oraz Zaciszem i Zalesiem. Teren w większości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Rynek

Stare Miasto,Wrocław

1 590 000 zł90 m² 17 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1907

Mam Państwu do zaoferowania na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie w sercu Wrocławia, na płycie Rynku - w samym jego centralnej części. To wyjątkowe mieszkanie położone w idealnej.