dowolna

Nieruchomości Wrocław - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 103 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 103 ogłoszenia

1 699 999 zł280 m² 6 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:502 m²

Opiekun oferty: arletta Betker tel.   Dom wolnostojący na Strachocinie. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest we wschodniej części Wrocławia - Strachocin.To spokojna osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł42,54 m² 21 039,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Zarabiaj od pierwszego dnia - w pełni pracujący, sprawdzony apartament premium w ścisłym centrum Wrocławia. Na sprzedaż dwupoziomowy apartament przy ul. Łaciarskiej (zaledwie 2 minuty od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 194 000 zł53,23 m² 22 430,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Brak prowizji i podatku pcc Możliwość negocjacji ceny Na sprzedaż wyjątkowy apartament z ogródkiem, położony w nowoczesnej inwestycji przy Parku Szczytnickim. Idealny wybór dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł73 m² 9 986,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1946

Przedstawiam Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe położone w kamienicy w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta. To nieruchomość, która łączy w sobie klimat.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

599 000 zł46,61 m² 12 851,32 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie czeka na wrocławskich sołtysowicach osobna kuchnia! 2 pokoje | 46,61 m | loggia | nowe | wrocław sołtysowice Stop! Jeśli marzysz o własnym, idealnie skrojonym mieszkaniu lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 380 000 zł131,12 m² 10 524,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

Remigiusz Pawlicki tel.   * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Tereny nad Odrą * Realizacja Czerwiec Parter: -Przedpokój -salon z aneksem -wc -garaż.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł68,74 m² 12 074,48 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Serdecznie polecam funkcjonalne, dwustronne i bardzo komfortowe mieszkanie o powierzchni 65,28 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Wrocławia Krzyki, ul.

Szczegóły ogłoszenia

831 740 zł65,57 m² 12 684,76 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji bez podatku pcc Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,57m2(identyfikator mieszkania kr6/b/1/5) w doskonałej lokalizacji, z możliwością harmonogramu płatności.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł115 m² 9 478,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferta tylko w poter Nieruchomości Na sprzedaż bardzo ładne, komfortowe 3 pokojowe mieszkanie z tarasem o powierzchni użytkowej 73,45 m2 (powierzchnia całkowita ok. 90 m2) + poddasze ok.

Szczegóły ogłoszenia

729 500 zł71 m² 10 274,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

W centrum Wrocławia, przy ul. Krasińskiego, znajduje się mieszkanie o powierzchni 71 m w zadbanej kamienicy z widokiem na malowniczy skwerek. Atuty oferty: -Widok na skwerek Krasińskiego -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

6 200 000 zł630 m² 9 841,27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:798 m²

Na sprzedaż budynek inwestycyjny 630 m2 | 15 lokali z łazienkami i aneksami kuchennymi | Wrocław - Krzyki | 0% prowizji dla kupującego Wrocław, krzyki | ul. Brossa (boczna od Ślężnej) |.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

831 740 zł63,98 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zamieszkaj w wyjątkowym miejscu, gdzie historia spotyka się z nowoczesnością. Trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem i loggią pozwoli Ci cieszyć się zielenią i prywatnością,.

Szczegóły ogłoszenia

1 895 000 zł89 m² 21 292,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż! Apartament 3 pokojowy o powierzchni ok.89 m2 z tarasem i widokiem na rzekę na renomowanym osiedlu Olimpia Port! Wyłącznie w naszym biurze! Zalety nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł69,40 m² 10 951,01 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do sprzedania lokal usługowy o powierzchni 69,4 m2 Ulica Reja przy samym Pasażu Grunwaldzkim Duże witryny od strony południowo wschodniej. Dwa wejścia od ulicy. Pełny węzeł sanitarny. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł32 m² 16 093,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem. Inwestycja wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł78 m² 10 897,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kameralna inwestycja na granicy Wrocławia. Kupując z nami dom/mieszkanie otrzymasz atrakcyjne rabaty na projekt wnętrz oraz wykończenie pod klucz. Oferta od Dewelopera. Bez pcc! Bez prowizji!.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł1 564 m² 574,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana - 1564 m2, wz. Lokalizacja: działka położona w bardzo dobrej lokalizacji przy zjeździe z aow, ul. Cholewkarska. W okolicy znajdują się zabudowa mieszana: jednorodzinna,.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł26,44 m² 24 205,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie w inwestycji Lokum Vena przy ul. Poniatowskiego 2 we Wrocław o powierzchni 26,44 m . Już od wejścia czuć, że to przemyślany projekt. Wysokość 3,3 m daje.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł49,07 m² 15 793,76 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż w pełni wykończony, 2-pokojowy apartament z tarasem, położony w prestiżowej części Wrocławia - Kępa Mieszczańska. Mieszkanie gotowe do odbioru nawet w 2 tygodnie.

Szczegóły ogłoszenia

8 499 000 zł600 m² 14 165 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:34 000 m²

Nieruchomość położona Gminie Kostomłoty, obejmuje prawo własności działki o powierzchni około 3,5 ha w tym 1, 5 ha parku, porośniętej głównie przez starodrzew. Zabudowana jest m.in.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 950 zł68,35 m² 10 240,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

1 192 000 zł80 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż wyjątkowy 4-pokojowy apartament ul. Dmowskiego, wrocław Prestiżowa inwestycja Amsterdam | Cena do negocjacji! Na sprzedaż przestronny, dwustronny apartament o powierzchni ok. 80 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

765 088 zł48,50 m² 15 775,01 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kupujesz bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji Brak podatku pcc (2%) - oszczędzasz kilkanaście tysięcy złotych Wsparcie doradcy kredytowego - bezpłatnie i kompleksowo Na sprzedaż elegancki,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

714 000 zł52 m² 13 730,77 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska 0% prowizji Pakiet smart Mieszkanie gotowe do odbioru! W doskonałej lokalizacji u zbiegu ulic Przyjaźni i alei Karkonoskiej powstaje nowa inwestycja deweloperska.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł44 m² 17 159,09 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, 44,08 m Wrocław, lokum La Vida Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 44,08 m , położone na 1 piętrze nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł47,62 m² 9 659,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Opiekun oferty: maciej Opuchlik tel.   Podstawowe informacje: oferuję do sprzedaży lokal użytkowy o powierzchni 47,62 m, położony na parterze (w przyziemiu) kamienicy w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł68 m² 10 720,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Wrocław / Krzyki / Brochów; ul. Chmurna Polecam do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o pow. 68 mkw. (jest to powierzchnia mieszkalna , ale dodatkowo mieszkanie posiada antresolę, która ma ponad 30.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Lux | 3 pokoje | 2 balkony | centrum | komórka | kościuszki | prądzyńskiego wyłącznie W naszym biurze - the best property Sprzedam wyjątkowe, stylowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48,8.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł121,01 m² 13 626,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż wyjątkowy lokal użytkowy położony w sercu zrewitalizowanej inwestycji Młyn Różanka. Nieruchomość znajduje się w zabytkowym, starannie odrestaurowanym budynku dawnej Kaszarni.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł250 m² 14 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 218 m²

Willa przy lesie | Ponadczasowa elegancja | Leśnica, wrocław W świecie nieruchomości są miejsca, które spełniają oczekiwania. I są takie, które je wyprzedzają. Ta wyjątkowa rezydencja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

587 356 zł38,14 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartamenty Partynicka to nowoczesny kompleks trzech eleganckich budynków położonych na wrocławskich Partynicach. W budynkach nr 1 i 2 powstaje 154 mieszkania o wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,9m2 zlokalizowane na czwartym piętrze (bez windy) w spokojnej i zielonej części Wrocławia - osiedle Różanka, ul. Jugosłowiańska. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

584 280 zł49 m² 11 924,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania z balkonem od południa i zachodu. Ok. 49 m , 1. piętro. Kupujesz bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i bez.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł84,30 m² 9 833,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż dwustronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 84,30 m (powierzchnia całkowita z piwnicą wynosi 88,97 m ), zlokalizowane na wrocławskim Zakrzowie. Nieruchomość idealna.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł80 m² 10 937,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w sercu Wrocławia idealna lokalizacja! * Oferuję przestronne mieszkanie o powierzchni 80 m * Położone w kamienicy w samym centrum Wrocławia *.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Polecam Państwa uwadze następujące mieszkanie: budynek - kameralny - ogrodzony - rok budowy 1967 - otoczony zielenią - rama H parkowanie - na terenie posesji, za szlabanem, wyłącznie dla.

Szczegóły ogłoszenia

549 999 zł35,28 m² 15 589,54 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Opiekun Nieruchomości Robert Kordowski telefon   Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na Podwalu. Gotowiec inwestycyjny - idealne pod najem! Mieszkanie było wcześniej biurem kancelarii adwokackiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł234 m² 10 043 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:642 m²

Na zdjęciach przyszła ew.wizualizacja tego domu po remoncie i wizja tarasu i ogrodu. Klucze w biurze- prezentacja w każdej chwili :) Zapraszam .Zacisze po stronie Zalesia- działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wrocławskie krasnale wiedzą najlepiej, gdzie warto zapuścić korzenie. Te małe symbole szczęścia wybierają tylko strategiczne punkty miasta, a to mieszkanie przy pl. Powstańców Śląskich to.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł102 m² 12 245,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 102 m2 usytuowane na 1 piętrze w kamienicy z ogrzewaniem miejskim przy ulicy Hallera. Idealne pod inwestycję bądź dla siebie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 065 000 zł112 m² 9 508,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:39 500 m²

Kanalizacja i światłowód brak skosów szkoła tylko 500m od domu park tylko 10 m od osiedla autobus mpk wrocławskie 2 minuty spacerem Zachęcamy do zobaczenia na żywo - wygodny, ekonomiczny.