dowolna

Nieruchomości Wrocław - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 114 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 114 ogłoszeń

510 000 zł33,50 m² 15 223,88 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Wyjątkowe, 2-pokojowe Mieszkanie 33,5 m Ścisłe Centrum Wrocławia, ul. Kraińskiego Blisko Rynku i Ostrowa Tumskiego! Marzysz o własnym mieszkaniu w sercu Wrocławia, które zapewni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 000 zł40,72 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szukasz mieszkania w spokojnej i zielonej ale rozwiniętej okolicy? Chciałbyś mieć własny ogródek? To może być to, czego szukasz. Bez prowizji i podatku pcc - kupujesz bez dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł84 m² 17 857,14 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania apartament z czterema sypialniami i przestronnym salonem z aneksem kuchennym. Klimatyzowany, w pełni umeblowany, gotowy do zamieszkania. Jedna sypialnia z balkonem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

782 000 zł47,93 m² 16 315,46 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

0% prowizji Nowoczesne i przestronne mieszkanie - Kępa Mieszczańska W pełni wyposażone 2 pokojowe mieszkanie położone w prestiżowej części Wrocławia. Lokal znajduje się na Kępie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

470 907 zł28,89 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

0% prowizji bez podatku pcc Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 28,89m2(identyfikator mieszkania kr6/c/3/4) w doskonałej lokalizacji, z możliwością harmonogramu płatności.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł77,90 m² 11 553,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3 pokoje | osobna kuchnia | 2 łazienki | balkon | Borek | ul. Januszowicka Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 72,70 m , położone na 2 piętrze w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

656 000 zł38,12 m² 17 208,81 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prestiżowa inwestycja W sercu wrocławia | ul. Lelewela | 38,12 m | możliwość łączenia lokali Wyjątkowa nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 194 925 zł53,23 m² 22 448,34 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kameralny apartament przy parku szczytnickim | wrocław | rynek pierwotny | luksusowa inwestycja Na sprzedaż wyjątkowy kameralny apartament zlokalizowany w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

939 779 zł48,08 m² 19 546 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: krzysztof Dudek tel.   pokoje w nowym budownictwie na Kępie Mieszczańskiej Centrum miasta, dobrze skomunikowane. Otoczenie nieruchomości: lokalizacja Kępa Mieszczańska to.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł66,80 m² 11 961,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3 pokoje | 66.8 m | Jagodno | budynek 2017 | zamknięte osiedle | gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 67 m na wrocławskim Jagodnie, na kameralnym, zamkniętym osiedlu ze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł54 m² 16 259,71 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Rodzinne mieszkanie z widokiem na miasto 3 pokoje, 54,06 m , ul. Gnieźnieńska Porto to wyjątkowa inwestycja w sercu Wrocławia połączenie nowoczesnej architektury, zielonej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 615 680 zł122,40 m² 13 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Na sprzedaż lokal o powierzchni 122,4 m2 w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym. Układ nieruchomości: - pokój - Kuchnia - wc Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł39,30 m² 10 661,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opiekun Oferty Robert Kordowski   Nr licencji pfrn 22980 Wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie otoczenie nieruchomości Nieruchomość znajduje się w północno-wschodniej części Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł59,91 m² 16 691,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Marzysz o mieszkaniu z duszą, pełnym światła, z dodatkową przestrzenią i w otoczeniu zieleni? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

19 500 000 zł2 730 m² 7 142,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż kompleks biurowo-usługowy z parkingiem we Wrocławiu Opis inwestycji: przedmiotem sprzedaży jest nowoczesny kompleks biurowo-usługowy położony we Wrocławiu przy ul. Kępińskiej.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł34,14 m² 17 135 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Opiekun oferty Sabrina Przybył tel.   Kawalerka o powierzchni 34,14 m, wykończona w bardzo dobrym standardzie, idealna pod inwestycję. Otoczenie nieruchomości: - w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 000 zł600 m² 21 667 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Okazja super luksusowy wyposażony, prężnie działający obiekt w najwyższym standardzie o charakterze hotelowo-gastronomicznym w zabytkowej części na Starym Mieście blisko wrocławskiego.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł55,45 m² 15 311,09 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Kępa Staromiejska | 55,45 m2 | 2 loggie | Kuchnia ikea w cenie | Klucze w biurze! opis nieruchomości: na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,45 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

462 098 zł25,71 m² 17 973,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu wyjątkowych mieszkań w topowej lokalizacji. Inwestycja zlokalizowana jest w ścisłym centrum tętniącego życiem miasta, zaledwie 10 minut od Parku Staromiejskiego, 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

727 927 zł61,27 m² 11 880,64 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego, funkcjonalnie zaprojektowanego mieszkania z balkonem, na świetnie usytuowanym osiedlu Szczepin w samym sercu Wrocławia. Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

5 800 000 zł480 m² 12 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 460 m²

Dla konesera wyjątkowa willa w prestiżowej dzielnicy Nieruchomość położona w wyjątkowej, prestiżowe, cichej i spokojnej dzielnicy Wrocławia, willowe osiedle klimatycznych domów.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł510 m² 5 784 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:889 m²

Atrakcyjna działka inwestycyjna z budynkiem handlowo-usługowym we Wrocławiu Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość inwestycyjną we Wrocławiu - działkę budowlaną o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł64,55 m² 14 391,94 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi tarasami i dużymi oknami stylowe I eleganckie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

493 978 zł35 m² 14 113,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja, zaprojektowana z dbałością o detale. Styl i kolorystyka budynków doskonale wpiszą się w otaczającą przestrzeń. Zielone skwery, place zabaw i miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy | 55,7 m | centrum | ul. Traugutta Na sprzedaż funkcjonalny i przestronny lokal usługowy o powierzchni 55,7 m , zlokalizowany w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł57 m² 12 964,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania z osobną kuchnią w bardzo atrakcyjnej lokalizacji! Opiekun nieruchomości: aldona Kasperek tel.   Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

728 361 zł50,97 m² 14 289,99 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie, zlokalizowane w prestiżowej inwestycji na Starym Mieście we Wrocławiu. Teraz niższa cena! cena przed promocją 779 332 zł Powierzchnia całkowita mieszkania 50.97.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 080 zł104,82 m² 8 205 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

0% prowizji | 0% pcc Zakup możliwy dla obywateli spoza Unii Europejskiej bez zezwolenia mswia. Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 104,82m2 z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

803 740 zł57,41 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokoje, w budynku mającym pozwolenie na użytkowanie. Atrakcyjna cena i widok na Park Grabiszyński z balkonu english description below - please do not hesitate to contact us.

Szczegóły ogłoszenia

707 777 zł48 m² 14 745,35 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż, centrum po generalnym remoncie , wymieniona instalacja elektryczna i wodna kanalizacyjna Wrocław, krzyki Cena: 707 777 zł Powierzchnia: 48 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 5/11.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

718 999 zł51,66 m² 13 917,91 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Marzysz o nowym 2-pokojowym mieszkaniu z własnym ogródkiem gotowym do wprowadznia? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,66.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 085 000 zł138 m² 7 862,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Duże mieszkanie w zabudowie szeregowej o wysokim standardzie! Jest to mieszkanie dla miłośników przestronnych, dużych salonów oraz posiłków w ogrodzie! Jeśli szukasz dużego.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł65,01 m² 10 136,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

! na sprzedaż dwustronne W pełni rozkładowe mieszkanie 65m2! Z balkonem O powierzchni 8m2 od strony cichego podwórka! W doskonałej lokalizacji Z dojazdem do takich miejsc jak.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedaży lokal handlowo-usługowy z witrynami we Wrocławiu na Śródmieściu przy ul. Jedności Narodowej Lokal o powierzchni całkowitej 298m2 z czego 178m2 znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł64 m² 11 718,75 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 64,95 m Ołbin, ul. Damrota, wrocław Na sprzedaż przestronne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 64,95 m , zlokalizowane na 8. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł621 m² 5 636 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Weronika Woźniak sdp Nieruchomości tel.   Nr licencji pfrn 30960 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowopowstającego obiektu przemysłowego o charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

554 000 zł34 m² 16 294,12 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m we Wrocławiu blisko Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu. To idealna propozycja zarówno dla rodziców szukających bezpiecznego.

Szczegóły ogłoszenia

456 280 zł37,40 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

** umowa przedwstępna ** Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,4 m w jednej z najlepszych lokalizacji we Wrocławiu - na Krzykach, przy ul. Kamiennej (rejon Powstańców.