dowolna

Nieruchomości Wrocław - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 087 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 087 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gajowicka

Powstańców Śląskich,Wrocław

399 000 zł33 m² 12 201,80 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż jasne, przestronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem we Wrocławiu na Krzykach Południe przy ul. Gajowickiej. Mieszkanie słoneczne, rozkładowe o powierzchni 32,7 m z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

559 000 zł37 m² 14 946,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świetna lokalizacja! przy ue! - idealna pod inwestycje jak I na potrzeby własne! mieszkanie po remoncie! Gorąco polecam mieszkanie dwu pokojowe położone we Wrocławiu przy ul. Kamiennej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

647 000 zł41 m² 15 780,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem. Inwestycja wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Stare Miasto,Wrocław

470 000 zł28 m² 16 549,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Gotowy produkt inwestycyjny w centrum Wrocławia | Kup 1 sztukę lub więcej Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 28,5 m , położone w samym sercu Wrocławia - Stare Miasto,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kleczków,Wrocław

1 878 920 zł108 m² 17 431,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Apartament o pow. 107,79m2 z balkonem 23,82m2 znajduje się na 3 piętrze w 7 piętrowym apartamentowcu z windą i składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

563 381 zł27 m² 20 523,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 4 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w świetnej lokalizacji tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

864 184 zł46 m² 18 877 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opiekun nieruchomości: tel. Oferta 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 45,78 m2, położone na piątym piętrze, 5-piętrowego budynku na Starym Mieście. Otoczenie nieruchomości: część Starego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

755 000 zł49 m² 15 541,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska 0% prowizji Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe 48,58mkw | 2 Loggie Wrocław - Kleczków, ul. Reymonta | Wysoki standard/ Nad Odrą Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cybulskiego

Śródmieście,Wrocław

837 000 zł67 m² 12 449,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w kamienicy o pow. 67.23m2, zlokalizowane przy ulicy Cybulskiego we Wrocławiu Bliskość centrum miasta, dogodne połączenie komunikacyjne oraz tereny zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Krakowska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

760 000 zł67 m² 11 343,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal użytkowy,urządzony z indywidualnymi boksami - ul. Krakowska 39b, wrocław Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy o przemyślanym układzie, zlokalizowany na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piławska

Gaj,Wrocław

795 000 zł53 m² 14 943,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przedstawiam na sprzedaż komfortowe, zadbane i gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego, chronionego osiedla Zielona Wyspa, tuż przy ch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Białych Tygrysów

Polanowice,Wrocław

1 080 000 zł99 m² 10 909,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:178 m²

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to środkowy segment, w którym można się zakochać od pierwszej prezentacji! Jeśli szukasz dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Zakrzów,Wrocław

758 999 zł69 m² 10 946 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kupujesz od dewelopera bez pcc 2% i bez prowizji! Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni około 69,24 m usytuowane na 4 piętrze w kameralnym budynku z windą. Opis mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Wrocław

590 000 zł61 m² 9 672,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Możliwość wydzielenia 2 osobnych mieszkań! Przestronne, duże, jasne mieszkanie 2-pokojowe (61 m2) na parterze, w kamienicy, w Śródmieściu, przy ul. Stefana Żeromskiego. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gumińskiej

Zakrzów,Wrocław

679 000 zł39 m² 17 410,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekunka oferty tel. Unikatowe, 2-pokojowe mieszkanie na nowym osiedlu na Psim Polu Nowe, niezamieszkałe. Bez podatku pcc Otoczenie nieruchomości: - zielona okolica - cisza i spokój - dookoła dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kłodnicka

Gądów Mały,Wrocław

469 000 zł37 m² 12 607,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Ciche, zadbane mieszkanie w cichej okolicy. Składa się z: - salonu - sypialni - przedpokoju - oddzielnej kuchni z oknem - łazienki z wc - piwnict Mieszkanie jest bardzo ciepłe oraz tanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

630 000 zł40 m² 15 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie we Wrocławiu, w dzielnicy Psie Pole, na Sołtysowicach. Mieszkanie znajduje się w budynku z 2019 roku, oferuje 40 m powierzchni, komórkę lokatorską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

779 000 zł64 m² 12 254,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwe wykończenie pod klucz miejsce postojowe gratis Dwustronne mieszkanie z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niklowa

Grabiszyn,Wrocław

449 000 zł40 m² 11 225 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wygodne mieszkanie o powierzchni 40 m znajduje się na ostatnim 9 piętrze (nad nim do użytku zamykana suszarnia) mieszkanie z pięknym widokiem na miasto. Posiada 2 pokoje, oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Marszowice,Wrocław

1 478 000 zł181 m² 8 185,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:504 m²

Nowoczesny dom dla rodziny w spokojnej części Wrocławia Wrocław - Marszowice | 180 m | Garaż dwustanowiskowy | Ogród | Pompa ciepła | 1 478 000 zł Marzysz o domu, który łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

615 000 zł55 m² 11 181,80 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Świetna lokalizacja - gaj Sprzedam funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 55 m , położone na 10. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Ślicznej (wrocław - Gaj). Oferta dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dolnobrzeska

Fabryczna,Wrocław

2 200 000 zł355 m² 6 197,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Klimatyczny segment dla konesera. Polecam skrajny segment w grupie 4 budynków o powierzchni 355m2 na działce około 400m2. Powierzchnia domu daje możliwości wykorzystania go na lokum dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sokolnicza

Stare Miasto,Wrocław

715 000 zł54 m² 13 314,70 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Opiekunka oferty tel. Tuż przy rynku, samo centrum. Gotowiec inwestycyjny! Otoczenie nieruchomości: - ścisłe centrum miasta, blisko Rynku - bardzo dobra komunikacja (tramwaje, autobusy) - w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Huby,Wrocław

825 000 zł91 m² 9 022,31 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Przestronne 4 pokoje | 88,98 m | Wrocław Huby, ul. Dawida 13 Na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 91,44 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nyska

Tarnogaj,Wrocław

799 000 zł54 m² 14 796,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, 54 m Wrocław, tarnogaj położone na 2. piętrze nowoczesnego bloku z windą na osiedlu Tarnogaj we Wrocławiu. Układ mieszkania: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mościckiego

Krzyki,Wrocław

689 000 zł58 m² 11 879,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Drzwi antywłamaniowe kl. C Deska tarasowa na balkonach i ogródkach Bardzo duże ogródki do 219 mkw Miejsca postojowe dla aut elektrycznych Zbiorniki retencyjne na wodę Osiedle kompleksowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Treski

Strachocin,Wrocław

540 000 zł180 m² 3 008,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:197 m²

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 29631 tel. Tylko W sdp nieruchomości Dom w zabudowie szeregowej do generalnego remontu na Strachocinie. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Zakrzów,Wrocław

853 999 zł77 m² 11 073,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kupujesz od dewelopera bez pcc 2% i bez prowizji! Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni około 77,12 m usytuowane na 1 piętrze w kameralnym budynku z windą. Opis mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Brochów,Wrocław

723 163 zł70 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 70,21m2 na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku z windą na zielonym, spokojnym Brochowie we Wrocławiu. Oferowane Mieszkanie jest dwustronne, przeciwległe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Zarembowicza

Strachowice,Wrocław

1 449 000 zł120 m² 12 075 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W ofercie na sprzedaż atrakcyjny lokal handlowy w doskonałej lokalizacji - obok lotniska w nowo wybudowanym apartamentowcu we Wrocławiu. Nieruchomość przystosowana jest pod prowadzenie biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

678 000 zł61 m² 11 114,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Ładne przestronne trzypokojowe mieszkanie osobna kuchnia balkon piwnica idealne dla rodziny inwestora Blok w otoczeniu zielonych skwerów i 3 parków wójciklicencja 16128 Serdecznie polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Teatralna

Stare Miasto,Wrocław

660 000 zł51 m² 12 820,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż: dwulokalowe mieszkanie inwestycyjne w samym sercu Wrocławia ul. Teatralna Szukasz mieszkania, które łączy świetną lokalizację z wysokim potencjałem najmu? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

445 000 zł28 m² 15 892,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Redycka

Sołtysowice,Wrocław

368 900 zł37 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Oferta na wyłączność. Witryna/wejście z ulicy Zapraszam do zakupu lokalu handlowo- usługowego zlokalizowany przy ul. Redyckiej na wrocławkich Sołtysowicach. Lokal znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

670 891 zł30 m² 22 437,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 5 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w świetnej lokalizacji tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dźwirzyńska

Kuźniki,Wrocław

575 000 zł56 m² 10 347,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie z niezależnym wejściem oraz z dostępem do ogródka - ul. Dźwirzyńska. Metraż: 55,57 m2 + 2,42 m2 piwnica Parter w bloku 4-piętrowym Czynsz do spółdzielni: 680.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 490 000 zł71 m² 21 075 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż: luksusowe mieszkanie, nigdy nie zamieszkane. Wykończenie i wyposażenie najwyższej klasy, styl przewodni japandi. Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dwiema łazienkami oraz dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żernicka

Żerniki,Wrocław

799 000 zł120 m² 6 658 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:668 m²

Wrocław ul. Żernicka. Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 120 m wraz z dodatkowymi zabudowaniami o pow. ok. 40 m, położony na działce 668 m. W niedalekiej przyszłości istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaracza

Ołbin,Wrocław

669 000 zł77 m² 8 688,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Jedyne takie mieszkanie na piętrze z 3 niezależnymi pokojami - ul. Jaracza - 15 minut do Placu Grunwaldzkiego. Świetne jako inwestycja. Metraż: 77 m2 Piętro 4/4 bez windy Czynsz: 1050 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kępa Mieszczańska,Wrocław

1 189 999 zł72 m² 16 434,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Gotowy Dwupak Inwestycyjny| 0% prowizji Lokalizacja: wrocław - Kępa Mieszczańska Powierzchnia całkowita: 72,41 m W skład pakietu wchodzą dwa w pełni wyposażone mieszkania Mieszkanie nr 1 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Bacha

Ołbin,Wrocław

959 000 zł79 m² 12 108,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy przy ul. Bacha - tuż obok ul. Wyszyńskiego Metraż: 79,20 m2 Blok z 2000 roku Wejście bezpośrednio z ulicy Czynsz: 1550 zł Spółdzielcze-własnościowe prawo do.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij