dowolna

Nieruchomości Wrocław - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 086 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 086 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lotnicza

Pilczyce,Wrocław

745 000 zł54 m² 13 796,30 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedaż bezpośrednio od właściciela, bez pośrednika i prowizji! Atuty nieruchomości: - blok z 2016 r. z zadbanym terenem zielonym wokół,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Borek,Wrocław

2 299 000 zł154 m² 14 961,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1907

Jedyna i niepowtarzalna oferta sprzedaży mieszkania na zielonym, wrocławskim Borku. Przepiękne i wyjątkowe mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w dwupiętrowej willi z roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

960 000 zł90 m² 10 666,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na terenie osiedla powstanie kilkadziesiąt starannie zaplanowanych budynków wolnostojących oraz szeregowych. A dwukondygnacyjne budynki zapewnią najwyższą prywatność mieszkańcom oraz lokatorom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Nadodrze,Wrocław

909 439 zł65 m² 14 043,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie przy Odrze - dla osób ceniących miejski klimat i bliskość centrum. Przemyślany układ, ponad 6-metrowa loggia i duże przeszklenia w salonie gwarantują jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Konduktorska

Krzyki,Wrocław

976 689 zł93 m² 10 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Dom na Krzykach w zabudowie bliźniaczej na kameralnym osiedlu we Wrocławiu. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji, bez pcc! Powierzchnia użytkowa 93,24 m2 Ogródek około 40m2 2 balkony po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sudecka

Borek,Wrocław

778 000 zł60 m² 12 859,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 60,5 m wraz z przynależną piwnicą (3,24 m ) zlokalizowane przy ul. Ślężnej, w dzielnicy Borek (krzyki) Przestronne i w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

800 000 zł48 m² 16 642,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Prowizja - 0% Mieszkania dostępne od zaraz - różne metraże i układy. Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,07m2 z balkonem, zlokalizowane w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

1 599 000 zł101 m² 15 811,30 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Rezerwacja oferty Mieszkanie gotowe i duże 4 pokojowe o pow. 101,13m2 z dwoma balkonami. Inwestycja w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Borek,Wrocław

2 299 000 zł154 m² 14 961,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1907

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowy Dwór,Wrocław

469 000 zł45 m² 10 429,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

To mieszkanie łączy w sobie wygodę codziennego życia z funkcjonalnym układem, który sprawdzi się zarówno dla jednej osoby, jak i pary. Dzięki lokalizacji blisko komunikacji, sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

2 446 000 zł249 m² 9 823,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Ulubiona kawiarnia, siłownia, teatr Bądźmy szczerzy, miejskie życie dzieje się w centrum! Samochód może zostać na parkingu, wszędzie dotrzesz na piechotę mniej więcej w 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Kępa Mieszczańska,Wrocław

788 399 zł42 m² 18 983,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż w pełni wykończone, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,53 m z ogromnym tarasem. Zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Poniatowskiego

Stare Miasto,Wrocław

1 472 500 zł155 m² 9 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal o powierzchni 155m2 w cenie 9.500zł netto/m2, posiada 2 wejścia (od strony klatki schodowej oraz drugie od strony parkingu/dziedzińca) Wysokość lokalu: około 2,6m Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Roentgena

Plac Grunwaldzki,Wrocław

449 899 zł38 m² 11 685,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

! na sprzedaż urokliwe mieszkanie położone W doskonałej lokalizacji W cichej bocznej uliczce nieopodal placu grunwaldzkiego! Mieszkanie o powierzchni 38.m2 położone przy ul. Roentgena we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Kępa Mieszczańska,Wrocław

599 999 zł32 m² 18 650,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Kępa mieszczańska|ostatnia kawalerka|prowizja 0% Powierzchnia: 32,17 m Status: gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jagodno,Wrocław

611 999 zł43 m² 14 232,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m2, położone na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu Mała Toskania- wrocław Jagodno Mieszkanie jest ustawne, jasne i słoneczne - ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zakładowa

Kleczków,Wrocław

899 000 zł56 m² 16 053,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Są miejsca, których nie planuje się sprzedawać. ;) Które miały zostać na zawsze. To nie ikeowskie wnętrza My żegnamy się z Wrocławiem i przedstawiam Państwu dwupoziomowe studio (56.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Krzyki,Wrocław

489 500 zł37 m² 13 337,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Krzyki/2pok./balkon/piwnica/winda/top/okazja/hit! Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,7 m2 we Wrocławiu na Krzykach. Nieruchomość składa się z : - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Ołtaszyn,Wrocław

1 050 000 zł128 m² 8 196,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowe domy i mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Przedstawiamy Państwu inwestycję mieszkań i domów we Wrocławiu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Maślice,Wrocław

564 000 zł41 m² 13 756,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 38,12 m , położone na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku z 2025 roku. Układ mieszkania: przestronny salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Szczepin,Wrocław

839 000 zł54 m² 15 508,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kupujesz od dewelopera bez pcc 2% i bez prowizji! To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie komfort oraz dostęp do wszystkich udogodnień miejskiego życia. Mieszkanie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

1 069 376 zł49 m² 21 695,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Miło nam poinformować, że w inwestycji wprowadzamy promocję - wykończenie pod klucz W cenie mieszkania! Na czym polega promocja? We współpracy z firmą decoroom dla ostatnich 7 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Księże Wielkie,Wrocław

785 000 zł77 m² 10 178,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji! bez podatku pcc! od dewelopera! Jeśli mieszkanie nie spełnia twoich oczekiwań to zaproponuje inne. W tej inwestycji są dostępne mieszkania o różnym układzie i metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kłodnicka

Popowice,Wrocław

659 999 zł70 m² 9 428,56 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż super 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m2, usytuowane na 7/7p w budynku z windą na Popowicach Mieszkanie dwustronne,rozkładowe,do remontu, posiada 2 piwnice i schowek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Frydeckiego

Fabryczna,Wrocław

789 000 zł57 m² 13 912,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Polecam na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 56,71 mkw z miejscem postojowym w hali garażowej oraz komórką lokatorską na uwielbianym przez Wrocławian nowoczesnym osiedlu Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Wrocław

500 000 zł69 m² 7 226,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 69,19 m , Wrocław Śródmieście- ul. Żeromskiego. Mieszkanie wymaga remontu, ale dzięki temu można dostosować je do własnych potrzeb. W obecnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż ogrzewany, ul. Szybowcowa

Gądów-Popowice Południowe,Wrocław

150 000 zł19 m² 7 772 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż garaż o powierzchni 19,30 m2, znajdujący się przy ul. Szybowcowej. Najważniejsze informacje: - garaż murowany - drewniane drzwi - położenie w bloku - czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

749 000 zł61 m² 12 258,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie o powierzchni 54,10 m2 wraz z piwnicą 7m2 - całość 61,10 m2 wpisana w księdze wieczystej w zrewitalizowanej kamienicy dla osób ceniących urok historycznych budynków. Po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Rynek

Stare Miasto,Wrocław

1 199 000 zł63 m² 18 953,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1955

Agent prowadzący: tel: nr licencji pfrn 30960 Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania na sprzedaż o powierzchni 63,26 m. Nieruchomość położona jest na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Jagodno,Wrocław

1 250 000 zł132 m² 9 469,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:183 m²

Nowoczesny - Gotowy do odbioru dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej położony na południu Wrocławia Na sprzedaż przestronny i nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

475 000 zł44 m² 10 877 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Opiekun Oferty: dwupokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o metrażu 43,67 m2 w bloku z cegły, położone w centrum Wrocławia, przy ul. Kościuszki. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Fabryczna,Wrocław

429 000 zł36 m² 11 753,40 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż jasne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,5 m , zlokalizowane w sercu Popowic jednej z najlepiej skomunikowanych i zielonych dzielnic Wrocławia. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

989 000 zł77 m² 12 854,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Mieszkanie w kameralnym budynku Dwustronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Stare Miasto,Wrocław

480 000 zł33 m² 14 545,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

DO wykończenia Inwestycja mieszkaniowa to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Krzyki,Wrocław

660 000 zł44 m² 14 905,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Do Sprzedania mieszanie 2-pokojowe w niskim bloku z ogrzewaniem miejskim przy cichej uliczce na bliższych Krzykach. 3 piętro w 4-ro piętrowym budynku. - oddzielna kuchnia - Duży salon 20m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Tarnogaj,Wrocław

689 000 zł45 m² 15 311 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż, 2-pokojowe mieszkanie w świetnej inwestycji Lokum Di Trevi o powierzchni 45m2. Lokal położony jest na parterze i posiada taras (18m2) z ogródkiem (9m2), z łatwym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Rędzin,Wrocław

666 764 zł56 m² 11 990 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Funkcjonalne 3 pokoje z prywatnym ogródkiem - idealne miejsce dla tych, którzy cenią przestrzeń, spokój i bliskość natury. Nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie z dużym, narożnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Ołbin,Wrocław

1 120 050 zł75 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Piękne mieszkanie o pow. 74,67m2 znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku z windą. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościelna

Krzyki,Wrocław

800 000 zł67 m² 11 940,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

3-pokojowe mieszkanie z balkonem Powierzchnia: 66,75 m Piętro: parter / 2 Rok budowy: 2004 Czynsz: ok. 1100 zł/m-c Forma własności: pełna własność Układ mieszkania salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

959 000 zł77 m² 12 464,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz możliwe rabaty Dwustronne mieszkanie z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łódzka

Huby,Wrocław

635 000 zł51 m² 12 451 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

51 M, 2 pokoje , balkon, piwnica, osobna kuchnia, po remoncie, huby Wolne od zaraz! Idealna oferta także pod najem. Na sprzedaż ładne, w pełni rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem,.