dowolna

Nieruchomości Wrocław - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 103 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 103 ogłoszenia

Rynek pierwotny

558 334 zł42,08 m² 13 268,39 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji | 0% pcc >Zachęcam do zapoznania się z wirtualnym spacerem< 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 42,06 m , zlokalizowane na partrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

729 350 zł36,40 m² 20 037,09 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: barbara Bober tel.   Nowe mieszkanie z 2021 roku w Centrum na Kępie Mieszczańskiej. Małe 2 pokoje w pełnym wyposażeniu, gotowe do zamieszkania. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

1 949 000 zł85,51 m² 22 792,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1955

Zapraszamy do wyjątkowej nieruchomości, zlokalizowanej w samym sercu Wrocławia, miejscu, w którym puls miasta jest wyczuwalny 365 dni w roku. Mieszkanie mieści się na płycie Rynku, na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

465 000 zł36,29 m² 12 813,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Twoja prywatna enklawa zieleni mieszkanie z ogrodem 35 m Zadzwoń chętnie pomogę - nawet po 18.00 Mówię płynnie po angielsku I'm happy to assist you in English. Największe atuty dla rodziny: -.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-22

931 000 zł79 m² 11 784,81 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ostatnie gotowe mieszkania 3 i 4 pokojowe! Zaledwie 4 km od Starego Miasta, świetna komunikacja i pełna infrastruktura w zasięgu kilku minut. Idealne do zamieszkania. Funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-22

606 989 zł48 m² 12 645,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa okazja! Apartament wykończony pod klucz w cenie zakupu! zainwestuj we wrocławiu jedynie 3 km do starego miasta apartament Z 23% vat idealny na wynajem I do zamieszkania zakup.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł65 m² 11 538,46 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Oferta na Wyłączność, nie szukaj dalej. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 65 m , usytuowanego na Przedmieściu Oławskim. To.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł68 m² 11 102,94 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz wygodnego mieszkania w centrum Wrocławia? Mieszkanie do zamieszkania o powierzchni 68 m znajduje się na 10. piętrze w 15-piętrowym bloku. Posiada trzy pokoje oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł77,72 m² 8 106,02 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przestronne i dwustronne (wystawa wschód-zachód) mieszkanie 2-pokojowe z osobną i widną kuchnią, garderobą, łazienką z wc, o powierzchni 77.72m2 (istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

333 000 zł25,13 m² 13 251,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Loftowy mikroapartament inwestycyjny | Bierutowska | roi Na sprzedaż nowoczesny mikroapartament o powierzchni 25,13 m , zlokalizowany przy ul. Bierutowskiej we Wrocławiu, w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: maciej Suwała Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami Licencja nr 28424 Tel:   Podstawowe informacje: 2-pokojowe mieszkanie, 42 m2, w centrum miasta, balkon, miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł27 m² 19 814,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Perełka na biskupinie | 27 m | kawalerka gotowa do wprowadzenia Idealna inwestycja lub komfortowe mieszkanie w jednej z najlepszych dzielnic Wrocławia Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł100 m² 11 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Oferuję na sprzedaż wyjątkowe, duże mieszkanie (dom poniemiecki podzielony na 3 niezależne mieszkania), na wrocławskich Karłowicach. Mieszkanie znajduje się na podwyższonym parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł142,50 m² 9 263,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:222 m²

* preferowany Klikent gotówkowy * Opiekun oferty: kinga Kuźnia Numer licencji pfrn 30901 tel.   Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 142,5 m2 na Muchoborze Małym Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł145 m² 20 682,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2011

Zapraszam na bezpłatną prezentację Violetta Maciąg   . 500 m do wschodniej obwodnicy Wrocławia, 2km do autostrady A 4 Luksusowy apartament dla wymagającego klienta. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mam na sprzedaż wyjątkowe, przestronne i klimatyczne mieszkanie położone na wrocławskim Muchoborze Wielkim. Budynek z 2001 roku! We speak English, ukrainian and Russian. Contact us and the.

Szczegóły ogłoszenia

2 883 980 zł131 m² 22 015,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Doskonała lokalizacja - 10 minut spacerem do rynku prestiżowy adres na mapie wrocławia bulwary nad odrą z mariną W najbliższej okolicy najlepsze restauracje i kawiarnie we wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł437,71 m² 4 569,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu z dużym potencjałem dla wielopokoleniowej rodziny. Przestrzeń pozwala na wygospodarowanie miejsca do życia oraz do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wysokie, kamieniczne, 2 pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie pomieszczeń. Duży, narożny pokój z oryginalną cegłą na ścianie, kameralna sypialnia z antresolą, umeblowana kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż 2 kawalerki na jednej kw. Mieszkanie o powierzchni 60m2 przy ul. Sudeckiej 76. Z uwagi na lokalizację jest to świetna propozycja pod najem (obecnie wynajmowane). Tuż obok znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 210 000 zł70 m² 17 285,71 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 70m2. W skład mieszkania wchodzi: - salon z aneksem - sypialnia - pokój - łazienka - przedpokój - balkon - taras W okolicy: -.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł58,92 m² 15 614,39 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe na Starym Mieście -dla rodziny : wygodna przestrzeń z prywatną strefą dla dorastającego dziecka lub osoby starszej. -Dla inwestora: możliwość wynajmu dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł78 m² 10 897,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż skrajny segment położony we Wrocławiu na Zgorzelisku w kameralnym czworaku. W okolicy tylko niska zabudowa, dojazd na posesje drogą gminną, szutrową odchodzącą od asfaltowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł1 978 m² 755,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki o atrakcyjnym potencjale zabudowy idealnym dla dewelopera lub inwestora. Działki zlokalizowane są w miejscowości Iwiny gmina Siechnice- tuż przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

679 900 zł65 m² 10 460 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe położone na spokojnym osiedlu na Muchoborze Wielkim. Gorąco polecam I zapraszam na bezpłatną prezentację! Cena: 679 900 zł nr oferty :.

Szczegóły ogłoszenia

985 794 zł52,45 m² 18 794,93 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: weronika Woźniak tel.   Nr licencji pfrn 30960 Prezentujemy ofertę sprzedaży funkcjonalnego apartamentu o powierzchni 52,45 m, położonego w nowoczesnym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł200 m² 4 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta dostępna wyłącznie w mk prestige nieruchomości Na sprzedaż przestronny, w pełni umeblowany dom wolnostojący o powierzchni ok. 200 m , położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł53,32 m² 18 754,67 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Balkon nad zielenią historia dwóch pokoi Są mieszkania, które po prostu są. A są też takie, w których nawet dwa pokoje zdają się mieć charakter i własne opowieści. Ten apartament.

Szczegóły ogłoszenia

959 000 zł87,20 m² 10 997,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

WE speak english, |najwyższe piętro| |duża prywatność| |przestronne mieszkanie| |zamykany niezależny garaż| opis mieszkania Niezwykle przestronne oraz widne mieszkanie o metrażu 87,2 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 489 999 zł151 m² 9 867,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Ok. Grora Roweckie Top dom/4pok/kanalizaja/2024 Polecamy na sprzedaź komfortowy, przestronny i ładnie urządzony dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 115 m (całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-28

439 000 zł30 m² 14 633,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Nieruchomości Wrocław - Kawalerka na sprzedaż Stare Miasto. Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 36m2 zlokalizowana we Wrocławiu w dzielnicy Stare Miasto (boczna ulica od Piłsudskiego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka usługowa z ogromnym potencjałem | Wrocław, muchobór Mały (okolice ul. Strzegomskiej) oferta dostępna wyłącznie W evero Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł69,05 m² 10 065 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nie każda oferta jest taka, jak się wydaje na pierwszy rzut oka - ta skrywa kilka atutów, które warto odkryć osobiście. Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe - Wrocław, ul. Rogowska (nowy Dwór) Na.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł67 m² 10 746,27 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie położone na wrocławskim Gaju przy ul. Orzechowej. Nieruchomość wyróżnia się praktycznym układem pomieszczeń, osobną dużą kuchnią oraz pięknym.