dowolna

Nieruchomości Wrocław - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 089 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 089 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Borek,Wrocław

749 900 zł55 m² 13 696,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Kamieniczna Saga z Parkietem, ogrodem i Planem na Wino Niektóre miejsca dają w twarz zimnym przeciągiem, inne witają ciepłem jak babcia z rosołem. To należy do tej drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wrocław

Huby,Wrocław

787 046 zł53 m² 14 960 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nyska Residence elegancki apartamentowiec w doskonałej lokalizacji. Co wyróżnia naszą inwestycję? Gotowe do odbioru: ostanie apartamenty w klatkach II i III dostępne od zaraz. Nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Psie Pole,Wrocław

700 000 zł56 m² 12 612,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie położone przy ul. Lidzkiej we Wrocławiu w spokojnej, zielonej części Psiego Pola (osiedle Zawidawie). Lokal znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bieńkowice,Wrocław

2 400 000 zł220 m² 10 909,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny, energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej przy Parku Bieńkowickim. Na sprzedaż przestronny, wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej (pół bliźniaka) w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chłodna

Borek,Wrocław

929 900 zł82 m² 11 340,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Cena: 929 900 pln Powierzchnia: 82 m Piętro: 4/4 - winda Lokalizacja: ul. Skarbowców, wrocław Stan prawny: pełna własność Na sprzedaż: przestronne, dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe Wrocław,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jugosłowiańska

Różanka,Wrocław

649 000 zł60 m² 10 798,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Przestronne, rozkładowe mieszkanie z loggią w świetnej lokalizacji! Polecam na sprzedaż przestronne, przytulne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 60,1 m2, usytuowane na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

578 446 zł26 m² 22 630,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 4 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w super lokalizacji tuż obok Dworca Głównego na Starym Mieście w samym Centrum Wrocławia nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kępa Mieszczańska,Wrocław

939 000 zł48 m² 19 529,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie na Kępie Mieszczańskiej - gotowe do zamieszkania! Bez prowizji! Dostępne mieszkania od zaraz - różne metraże i funkcjonalne układy. Na sprzedaż funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Średzka

Leśnica,Wrocław

590 000 zł55 m² 10 727,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie położone przy ul. Średzkiej od strony podwórek nie głównej drogi zaledwie 3 minuty od pętli tramwajowej i 5 minut od dworca pkp. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Szczepin,Wrocław

569 000 zł37 m² 15 374,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Gotowe do wprowadzenia mieszkanie kilka kroków od Rynku- okolice Pl. Jana Pawła II i ul. Legnickiej, a jednocześnie w spokojnej części miasta. Idealne dla osób, które cenią sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Reja

Plac Grunwaldzki,Wrocław

539 000 zł52 m² 10 266,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Sprzedam lokal użytkowy z witrynami i zapleczem Lokal znajduje się na parterze 4-piętrowej kamienicy przy ul. Reja (róg z ul. Nowowiejską), naprzeciwko domu studenckiego 'alcatraz'. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

591 435 zł35 m² 16 893,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Osiedle realizowane we Wrocławskiej dzielnicy Krzyki, na terenach obejmujących historyczne zabudowania dawnego browaru E. Haasego. Obszar jest dobrze skomunikowany zarówno z centrum Wrocławia, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mokrzańska

Fabryczna,Wrocław

1 490 000 zł151 m² 9 862,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie/dom bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wrocław

Nowy Dwór,Wrocław

2 729 760 zł171 m² 16 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na sprzedaż nowoczesny lokal biurowo-usługowy. Atrakcyjna lokalizacja. Na sprzedaż oferujemy nowoczesny i przestronny lokal biurowo-usługowy o powierzchni 170,61 m , położony na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gersona

Biskupin,Wrocław

945 000 zł66 m² 14 210,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe położone przy ul.Gersona, na jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji we Wrocławiu- na Biskupinie. Biskupin stanowi bardzo klimatyczne miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Przedmieście Oławskie,Wrocław

649 000 zł55 m² 11 714,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,5 m2 w świetnej lokalizacji - ul. Zgodna zaledwie 10 min od Rynku. Lokal położony jest na trzecim piętrze w budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 549 000 zł88 m² 17 702,90 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Lux premium 2 łazienki 2 tarasy Stylowy 4-pokojowy apartament w standardzie premium zlokalizowany blisko rzeki. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowego, eleganckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiaduktowa

Brochów,Wrocław

467 998 zł33 m² 14 290 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji - oferta sprzedaży Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32,75 m , usytuowane na parterze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

529 000 zł52 m² 10 173,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie 51,40 m2, 2 pokoje, znajdujące się w budynku z lat 90- tych. Lokal w pełni rozkładowy, składa się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki osobnej z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Litewska

Zgorzelisko,Wrocław

628 999 zł52 m² 12 096,10 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż rozkładowe , jasne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52m2 na Psim Polu. Mieszkanie idealne dla singla , pary lub rodziny jak i pod wynajem. W skład mieszkania wchodzi: * Duży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Maślice,Wrocław

724 259 zł72 m² 10 094,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji dla biura! Wrocław Fabryczna Maślice duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Na antresoli można zaplanować dodatkowe 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Leśnica,Wrocław

698 999 zł89 m² 7 853,92 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

5 pokoi / szereg + ogródek /stacja pkp Wrocław Bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem przy zachodniej granicy Wrocławia, zabudowa szeregowa. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

607 063 zł39 m² 15 650 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Fabryczna,Wrocław

499 860 zł37 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie dla studenta i bezpieczna inwestycja - Wrocław Szukasz lokalu blisko uczelni- do użytku prywatnego lub inwestycyjnie? Na sprzedaż apartament inwestycyjny 36,89m2. Nowe budownictwo - oddane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Pereca

Gajowice,Wrocław

355 000 zł27 m² 13 360,90 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjną kawalerkę o powierzchni 26,57m 2 , usytuowaną na III piętrze bloku przy ulicy Icchaka Lejba Pereca we Wrocławiu. Szczegóły nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mikołaja

Stare Miasto,Wrocław

830 000 zł71 m² 11 690,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż wykończone i umeblowane mieszkanie o powierzchni 71 m, położone przy ulicy Świętego Mikołaja we Wrocławiu zaledwie 2 minuty spacerem od głównej płyty Rynku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Księże Wielkie,Wrocław

613 900 zł58 m² 10 610,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz mieszkania w dobrej cenie, z szybkim dojazdem do centrum, w spokojnej ale w pełni rozwiniętej okolicy i gotowego jeszcze w tym roku - ta oferta może Ci się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Strzegomska

Popowice,Wrocław

303 000 zł26 m² 11 667,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne apartamenty inwestycyjne. Bez prowizji, pcc 0% Opis ogólny i lokalizacja Lokalizacja: wrocław, ul. Strzegomska to dynamicznie rozwijający się obszar dzielnicy Popowice, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Joannitów

Huby,Wrocław

849 900 zł89 m² 9 551,58 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w bliskiej odległości od Dworca Głównego pkp, na osiedlu Huby, w okolicach ulicy Joannitów. Mieszkanie 4 pokojowe, dwustronne, mierzące 88,98m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Ołbin,Wrocław

494 275 zł29 m² 16 909,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zakupu mieszkania w wyjątkowej inwestycji, dzięki swojej lokalizacji. Bliskość uczelni wyższych, jak Politechnika Wrocławska czy Uniwersytet Wrocławski oraz świetne połączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pereca

Gajowice,Wrocław

589 900 zł47 m² 12 599,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne 2- pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 46,82m 2 , usytuowane na 1 piętrze bloku przy ulicy Icchaka Lejba Pereca we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Blizanowicka

Krzyki,Wrocław

608 660 zł57 m² 10 753,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nie płacisz prowizji oraz podatku pcc 2% Szukasz mieszkania w rozsądnej cenie, metrażu i w cichej okolicy otoczonej terenami zielonymi? Może zastanawiasz się czy to w ogóle możliwe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wojszyce,Wrocław

1 300 000 zł97 m² 13 402,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowy, dwupoziomowy apartament w prestiżowej części Krzyków Wojszyce Na sprzedaż przestronny i doskonale doświetlony apartament dwupoziomowy o powierzchni 97 m , usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podwale