dowolna

Nieruchomości Wrocław - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 098 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 098 ogłoszeń

Rynek pierwotny

448 470 zł40,77 m² 11 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bezpośrednio, brak podatku pcc 2%, 0% prowizji! Zyskujesz już na początku. Faktura vat 23% (podane ceny są cenami netto) Lokal użytkowy: usługi, gastronomia, gabinety medyczne, kosmetyczne, biura.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 999 zł48,60 m² 12 345,66 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jasne, 2-pokojowe, mieszkanie z balkonem idealne dla osób ceniących komfort nowoczesnego budownictwa, świetnej komunikacji z centrum w połączeniu z zielonym otoczeniem. Opiekun.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł50,70 m² 11 025,64 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Super lokalizacja/2 pokoje/kamienica/do własnej aranżacji Opiekun oferty: julia Andrulewicz tel.   pokojowe mieszkanie o powierzchni 41m2 położone jest na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

978 900 zł84,40 m² 11 598,34 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Przedstawiam nowe, atrakcyjne mieszkanie bezpośrednio od dewelopera , idealne dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

639 000 zł45,85 m² 13 936,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszam Was do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego, funkcjonalnie urządzonego mieszkania z balkonem na terenach nadodrzańskich. Sprzedaż bezpośrednia od dewelopera - bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł840 m² 595,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka pod zabudowę jednorodzinną na terenie uchwalonego planu zagospodarowania przestrzennego z zapisami m.in.: wysokość zabudowy 14 metrów, 2 kondygnacje bez uwzględnienia poddasza. Zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł44 m² 13 522,73 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok 44 m2, położone na osiedlu przy ulicy Mosiężnej we Wrocławiu. Budynek z 2008 r. Lokal znajduje się na 5 piętrze w pięciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł99,28 m² 9 971,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przestronne, wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z jadalnią, balkonem oraz dwiema łazienkami o powierzchni 99,28 m, umieszczone na 2 piętrze w kamienicy. Opiekun oferty Natalia Sobczyńska.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł51 m² 12 745,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Rezerwacja. Wrocław | Jagodno | ul. Ryszarda Wagnera | 2 pokoje | 51 m | balkon | garaż | komórka Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 281 555 zł94,39 m² 13 577,23 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bez prowizji biura Polecam gotowy lokal usługowy zlokalizowany we Wrocławiu w dzielnicy Krzyki. Lokal usytuowany jest na parterze, w budynku apartamentowym. Idealnie nadaje się pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 275 714 zł128,86 m² 9 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Na sprzedaż lokal o powierzchni 128,86 m2 w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym. Układ nieruchomości: - pokój - Kuchnia - wc Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Strachowicka

Jerzmanowo-Jarnołtów-Strachowice-Osiniec,Wrocław

655 844 zł55,58 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie 55,58 m2 z balkonem i widokiem na zieleń Unikalna oferta sprzedaży mieszkania, znajdującego się w dzielnicy Fabryczna na Żernikach we Wrocławiu. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

5 865 000 zł575 m² 10 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal biurowy w nowej inwestycji - Fabryczna, ul. Strzegomska Nowy lokal biurowy/usługowy w inwestycji art tower w prestiżowej części dzielnicy Fabryczna. Budynek realizuje.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 110 zł65,97 m² 15 918 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż lokale mieszkalne w nowym kameralnym apartamentowcu usytuowanym w niskiej zabudowie, położonym we Wrocławiu na osiedlu Pilczyce. Apartamentowiec składa się z 8 lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł61,59 m² 11 349,25 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie przy parku, piękny widok na drzewa. Mieszkanie dwupoziomowe bardzo ładnie doświetlone, ogrzewanie podłogowe. Atuty inwestycji: kameralne osiedle przy parku nowoczesna architektura wysoka.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł61,92 m² 9 689,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Polecam rozkładowe, dwustronne mieszkanie, we Wrocławiu przy ulicy Przestrzennej. Trzypokojowy lokal mieszkalny, o powierzchni 61.92 m2, położony jest na wysokim parterze budynku czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 001 zł4 608 m² 2 821,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż obiekt magazynowo-biurowy o łącznej powierzchni 3000 m , zlokalizowany na działce o powierzchni 4609 m . Budynek jest w bardzo dobrym stanie technicznym - stosunkowo.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł116,60 m² 10 283 zł/m²

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Opiekun oferty: tomasz Leiman tel.   Lokal usługowy o powierzchni 116m2 położony jest nieopodal Placu Grunwaldzkiego. DO negocjacji Lokal składa się z: - dużej sali usługowej -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

716 099 zł52,27 m² 13 699,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Osiedle Metr Kwadrat to nowa inwestycja mieszkaniowa realizowana przez inkom S.A. na wrocławskim Nowym Dworze. Projekt powstaje przy ul. Nowodworskiej i obejmuje 98 funkcjonalnych mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Rezerwacja oferty Mieszkanie 1 pokojowe położone na 1 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w świetnej lokalizacji tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł55,45 m² 11 181,24 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Wrocław ul. Oleśnicka - mieszkanie w śródmieściu z widokiem na Ostrów Tumski. Mieszkanie w sercu miasta w jego spokojnej i kameralnej wersji! 55,45 m2 przytulnej, jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł45,83 m² 15 492,04 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sprzedam w pełni wyposażony lokal gastronomiczny gotowy do rozpoczęcia działalności! Lokal dostępny do objęcia od zaraz. Istnieje również możliwość wynajmu właściciel jest otwarty na.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł55 m² 15 436,36 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Przedstawiam Państwu przestronne, 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, położone w samym sercu Wrocławia idealne dla osób ceniących bliskość tętniącego życiem centrum.

Szczegóły ogłoszenia

2 070 000 zł93,32 m² 22 181,74 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 93,32 m2, położone na 6. piętrze eleganckiego budynku z windą. To idealna nieruchomość dla osób szukających prestiżu i komfortu, przy jednoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

823 700 zł74,89 m² 10 998,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 74,89 m , położone w doskonałej lokalizacji w centrum Wrocławia, przy ul. Kościuszki. Obecnie 2 pokoje i osobna.

Szczegóły ogłoszenia

1 085 000 zł95,20 m² 11 397,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Wrocław / Krzyki / Róży Wiatrów / doskonała lokalizacja 2 balkony / 2 łazienki / 2 komórki lokatorskie Oferta na wyłączność - nie szukaj dalej. Wynagrodzenie biura nieruchomości pokrywa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 1 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w świetnej lokalizacji tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę.

Szczegóły ogłoszenia

1 235 000 zł67 m² 18 432,84 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Komfortowe, narożne 3 pokoje z panoramicznym widokiem | Nowe Centrum Południowe | 67 m | 9. piętro Na sprzedaż eleganckie, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 67 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł600 m² 1 531,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Oferta działki budowlanej zlokalizowanej rejon Wojszyce centrum. Jedna z ostatnich pięknie połozona , idealna pod budowę domu jednorodzinnego. Wydana decyzja o warunkach zabudowy na dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1960

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania 5-pokojowego o powierzchni 78,39 m2, położonego przy ul. Jedności Narodowej we.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

250 000 zł100 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy budowę całorocznych domów z naturalnych bali świerkowych, wykonywanych na indywidualne zamówienie klienta. Każda realizacja powstaje z dbałością o trwałość, estetykę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

616 000 zł30,07 m² 20 485,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż kawalerka w ukończonej inwestycji - 30,07 m | 4 piętro | balkon | wysoki standard. Na sprzedaż nowoczesna kawalerka o powierzchni 30,07 m , zlokalizowana na 4. piętrze (z.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł13,28 m² 18 750 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Na sprzedaż lokal użytkowy idealny pod inwestycje przy ulicy Ołtaszyńskiej 92c. Lokal obecnie jest wynajmowany istnieje możliwość kontynuowania najmu. Standard wykończenia: - do wejścia bez.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł44,67 m² 19 901,50 zł/m²

 

Piętro:18/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie Z widokiem na miasto quorum apartments ul. Sikorskiego 13, wrocław Wrocław przyciąga ludzi z różnych powodów jedni przyjeżdżają tu na weekend, inni zostają na lata. Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł66,10 m² 12 329,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m na wrocławskim Poświętnem. Doskonała propozycja dla rodziny lub pary. Sprzedawane jest z pełnym wyposażeniem o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Sprzedam mieszkanie z dwoma samodzielnymi pokojami i osobną kuchnią na ulicy Cybulskiego. Powierzchnia 44 metry. Wystarczy przejść przez most Uniwersytecki aby znaleźć się w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł84,20 m² 12 945 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 84,2 m , zlokalizowane naprzeciwko Sky Tower - jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji we Wrocławiu. Gotowiec.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł50 m² 9 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 50 m , zlokalizowany przy ul. Kniaziewicza w ścisłym centrum Wrocławia. To idealna propozycja pod własną działalność lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 300 000 zł170,32 m² 13 503,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Wille miejskie we Wrocławiu - Ołtaszyn lokalizacja: inwestycja położona na Ołtaszynie we Wrocławiu przy ul. Nefrytowej wśród zieleni, blisko pełnej miejskiej infrastruktury i dobrych połączeń.

Szczegóły ogłoszenia

742 920 zł61,91 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferujmy do zamiany lub sprzedaży rozkładowe mieszkanie składające się z dwóch pokoi z osobną kuchnią, łazienką, przedpokojem oraz piwnicą o łącznej powierzchni 61,91 m2 usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

649 999 zł60 m² 10 833,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przedstawiam Państwu przestronne mieszkanie na sprzedaż, położone na Grabiszynie w dobrze skomunikowanej części Wrocławia, idealnej zarówno do życia, jak i pod inwestycję. Nasza.