dowolna

Nieruchomości Wrocław - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 081 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 081 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Nadodrze,Wrocław

546 852 zł33 m² 16 702,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Wygodne 1-pokojowe mieszkanie na Nadodrzu - kup teraz, garaż gratis! Mieszkanie położone w świetnej lokalizacji, z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej, sklepów oraz terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piękna

Tarnogaj,Wrocław

679 000 zł45 m² 14 969,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Pokrótce: świetnie wyposażone mieszkanie gotowe do wprowadzenia / 45,35m2/ 2 pokoje/ 6,36m2 balkon/ garaż/ idealne dla singla lub pary/ na nowoczesnym osiedlu Moderno przy ul. Pięknej / miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skwierzyńska

Krzyki,Wrocław

599 000 zł56 m² 10 696,40 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Okazja! idealne pod inwestycje jak I na pogtrzeby własne! Gorąco polecam mieszkanie trzy pokojowe położone we Wrocławiu przy ul. Skwierzyńskiej. Mieszkanie o pow 56,11 mkw składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Bierutowska

Psie Pole,Wrocław

235 000 zł21 m² 10 991,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Zapraszam na prezentację mikro apartamentu, dostępnego od zaraz, w pełni wyposażonego, jasnego i przytulnego. Lokal jest wykończony w wysokim standardzie. Położony jest w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Biskupin,Wrocław

3 240 000 zł162 m² 20 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:774 m²

Wrocław, park biskupiński okokica, biskupin - dąbie, stylowy dom wolnostojący 160 M2, działka 774 M2 Dom z lat międzywojennych XX. wieku o powierzchni mieszkalnej ok. 160 m2 położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

989 900 zł160 m² 6 186,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Wrocław opolska okolica, radwanice gmina siechnice, przedmiescie wrocławia, doskonała lokalizacja Z dojazdem do wrocławia, wschodniej obwodnicy I A-4 Parterowy dom jednorodzinny o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Fabryczna,Wrocław

790 000 zł57 m² 13 804 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem standard Premium. Zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu- świetny dostęp do sklepów, bliskość natury i prywatna przychodnia na terenie osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Traugutta

Przedmieście Oławskie,Wrocław

880 424 zł53 m² 16 700 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta przedsprzedaży ograniczona czasowo! Sky Nieruchomości oferuje wyłączną sprzedaż inwestycji 5th Avenue Apartments Bez prowizji i pcc! Więcej informacji na: 5avenueapartments Zakończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Romanowskiego

Karłowice,Wrocław

699 000 zł70 m² 9 985,71 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Przedstawiam nieruchomość znajdującą się na przepięknym osiedlu jakim są Karłowice. Osiedle na którym znajduje się mieszkanie, jest od środka w pełni zamknięte z jedną główną bramą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Tarnogaj,Wrocław

950 000 zł64 m² 14 911,30 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wrocław, krzyki, tarnogaj, ul. Jesionowa. Nowe budownictwo, przepiękne mieszkanie z balkonem i widokiem na panoramę miasta! W budynku portiernia, ochrona i rowerownia. - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zakrzów,Wrocław

748 999 zł56 m² 13 294,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Rodzinne mieszkanie na zielonym osiedlu! Szukasz przestronnego i komfortowego mieszkania dla swojej rodziny? To trzypokojowe mieszkanie na zielonym osiedlu we wschodniej części Wrocławia - Zakrzów to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

799 000 zł38 m² 20 971,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przestronna kawalerka 38 m z widokiem na Galerię Dominikańską w samym centrum Wrocławia! Świetna inwestycja na najem krótkoterminowy! gorąco zachęcam do obejrzenia filmu promującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Popowice,Wrocław

639 000 zł54 m² 11 811,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie przy ul. Popowickiej, z widokiem na Park Zachodni! Łatwe do przerobienia na 3 pokoje. Idealnie sprawdzi się jako inwestycja pod wynajem lub dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Klasztorna

Wojszyce,Wrocław

1 589 900 zł120 m² 13 249,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:264 m²

Wrocław wojszyce, okolica ul. Klasztornej przy parku dom W zabudowie szeregowej, segment środkowy 2015 rok, 4 pokoje, działka 264 M2 Dom położony w spokojnej okolicy domków jednorodzinnych, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

190 000 zł160 m² 1 187,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Jagodno/lokal/gastronomiczny/odstępne/ogród/okazja Prezentujemy Państwu w pełni działającą restaurację do obsługi gości a la carte i imprez okolicznościowych zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

595 100 zł39 m² 15 433,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na parterze zlokalizowane są lokale handlowe wraz z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stalowa

Grabiszyn,Wrocław

575 000 zł41 m² 14 024,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż bardzo ładne, ustawne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 41 m2 na 2 piętrze 4 piętrowego budynku na Grabiszynie przy ul. Stalowej Lokal składa się: - salonu z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

722 999 zł56 m² 12 938,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferuję na sprzedaż wykończone pod klucz 3. pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,88 mkw., położone na parterze niskiego bloku we Wrocławiu. Prezentowana nieruchomość składa się z: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Księże Wielkie,Wrocław

647 323 zł57 m² 11 437 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie do własnej aranżacji. Zamieszkaj na spokojnym osiedlu z dobrym dojazdem do centrum miasta! Opiekun nieruchomości: tel. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

739 990 zł56 m² 13 211,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Popowice | 2/3 pokoje | gotowe do wprowadzenia!. Polecam na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie ( możliwość wydzielenia jeszcze jednego pokoju). Ul. Popowicka lokalizacja: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostródzka

Maślice,Wrocław

819 000 zł68 m² 12 092,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przedstawiam Państwu nową ofertę wyjątkowej nieruchomości na sprzedaż w biurze Evesta! Nieruchomość ma powierzchnię całkowitą 67,73 m2 ( użytkowa według kw to 60,64 m2 - różnica przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Brochów,Wrocław

624 015 zł59 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe duże, wygodne o powierzchni 59,43m2 z balkonem inwestycja znajduje się we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Opolska

Księże Wielkie,Wrocław

570 825 zł48 m² 11 967 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: księże Małe jest spokojną dzielnicą, która charakteryzuje się głównie niską zabudową. W jej granicach znajdują się zarówno starsze kamienice,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

918 000 zł75 m² 12 178 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: nowoczesna inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Kamieńskiego w dzielnicy Psie Pole. To spokojna i pełna zieleni okolica. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Melisowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

616 230 zł60 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko terenów spacerowych i rekreacyjnych * Kameralna niska zabudowa krótki termin wydania- marzec Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Braterska

Krzyki,Wrocław

625 900 zł51 m² 12 273 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opiekun Oferty tel. Przestronny 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m2 na zielonym osiedlu. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie zlokalizowane jest na południu Wrocławia, pomiędzy Parkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

599 999 zł40 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta sprzedaży nowoczesnego 2-pokojowego mieszkania w Wrocławiu, psie Pole, zakrzów Oferujemy na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji Wrocławia, które spełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wrocław

Krzyki,Wrocław

950 000 zł85 m² 11 147,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bez Prowizji! Termin oddania III kwartał 2024 mieszkanie o numerze A.4.0 Przedstawiam Państwu, inwestycję na Ołtaszynie to kameralne osiedle zaprojektowane z myślą o osobach ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Krzyki,Wrocław

1 074 997 zł118 m² 9 092,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez Prowizji! Termin oddania III kwartał 2024 Oferuję Państwu, kameralne osiedle stworzone z myślą o tych, którzy szukają ciszy i wygodnego dostępu do centrum miasta. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

631 300 zł41 m² 15 360 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: telefon Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41,10 m2 z balkonem, znajdujące się na zielonych Krzykach. Układ mieszkania: - salon z aneksem 20,5 m2 - pokój 12,5 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krucza

Gajowice,Wrocław

699 000 zł56 m² 12 504,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Nowa cena: 769 000 ,- chcemy Państwu zaprezentować piękne mieszkanie dla rodziny. Jest to również świetna lokalizacja dla inwestycji pod wynajem. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Pracze Odrzańskie,Wrocław

609 000 zł46 m² 13 323,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie o powierzchni 45,71 m , położone w nowoczesnym budynku przy ul. Jodłowickiej 15, od pierwszej chwili otula ciepłem, zaprasza do środka i sprawia, że nie chce się stąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Gliniana

Huby,Wrocław

330 000 zł23 m² 14 348 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Opiekun oferty: tel: *wyłącznie W sdp nieruchomości* Otoczenie nieruchomości: ulica Gliniana położona jest we Wrocławiu na osiedlu Huby pomiędzy ulicą Hubską a ul. Borowską. Wzdłuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

619 000 zł44 m² 14 043 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun nieruchomości: tel. Układ pomieszczeń: - salon z aneksem 18.05 m2, - Sypialnia 11,78 m2 , - Pokój 8.77 m2, - Przedpokój 4.61 m2, - Łazienka 4.27 m2, - Garderoba 1.5 m2, Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kominiarska

Lipa Piotrowska,Wrocław

603 350 zł55 m² 10 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ok. 54,90m2, położone w cichej okolicy. Otoczenie nieruchomości: inwestycja zlokalizowana na Lipie Piotrowskiej z dobrze rozbudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Hallera

Grabiszyn,Wrocław

1 750 000 zł138 m² 12 681 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Lokal składa się z 7 kawalerek w stanie deweloperskim. Otoczenie nieruchomości: inwestycja położona jest przy Parku. W okolicy przystanki autobusowe oraz tramwajowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Maślice,Wrocław

609 000 zł50 m² 12 275,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w nowym budownictwie położone w północno - zachodniej części Wrocławia, osiedle Maślice. Mieszkanie w pełni rozkładowe, mierzące 49,61 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Powstańców Wielkopolskich

Nadodrze,Wrocław

669 000 zł67 m² 9 997 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż, zadbane 2-pokojowe mieszkanie tuż obok Dworca Nadodrze o powierzchni 66,92m. Lokal położony jest na wysokim parterze w kamienicy po rewitalizacji elewacji oraz klatki schodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

720 000 zł55 m² 13 067,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro Nieruchomości Expander oferuję na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 55,10 m2 zlokalizowane na prężnie rozwijającej się dzielnicy Wrocławia - Jagodno. Mieszkanie ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Księże Wielkie,Wrocław

651 864 zł67 m² 9 685,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Cena promocyjna! Rezerwacja oferty Mieszkanie rozkładowe, 3 - pokojowe o pow. 67,30 m2 na 2 piętrze w 2 piętrowym bloku z windą z poziomu garaży. Główna część mieszkania stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Nefrytowa

Ołtaszyn,Wrocław

5 999 999 zł340 m² 17 647,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:710 m²

Willa Wrocław | Ołtazyn | Elegancja i Szyk Kupujesz bez dodatkowych kosztów - nie pobieram prowizji od strony kupującej Zamieszkaj w domu, który łączy komfort, nowoczesność.