dowolna

Nieruchomości Wrocław - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 081 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 081 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przyjaźni

Partynice,Wrocław

890 618 zł72 m² 12 309,80 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2026-04 Przestronne mieszkanie, idealne dla Rodziny. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyjaźni

Klecina,Wrocław

500 200 zł37 m² 13 663 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Doradca klienta: tel. Mieszkanie 36,61 m2 na parterze 8-piętrowego budynku z windą. Zapraszam do kontaktu. W jednym miejscu i w jednym czasie porównamy oferty nieruchomości z ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Borowska

Gaj,Wrocław

465 000 zł37 m² 12 513 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy na Krzykach ul. Borowska, wrocław Tylko w naszym biurze. Powierzchnia: 37,16 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 2/3 Ogrzewanie: gazowe Klimatyzacja: tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Unruga

Ołtaszyn,Wrocław

2 200 000 zł175 m² 12 571,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:601 m²

NA sprzedaż: dom wolnostojący, 2 kondygnacyjny z garażem na działce 601 m2- ze względu na rozkład idealny dla rodziny 2 pokoleniowej. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się we Wrocławiu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

809 000 zł69 m² 11 657,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwość wykończenia pod klucz teraz niższa cena! poprzednia cena 869 000,10 zł Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

902 600 zł46 m² 19 435,80 zł/m²

 

Piętro:8/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o pow. 46,44m2 loggią o pow. 9,44m2 z niesamowitym widokiem na Odrę w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia na Starym. Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Strażacka

Widawa,Wrocław

955 000 zł95 m² 10 038,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:363 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Widawa * Spokojne osiedle domów jednorodzinnych Układ: pomieszczenia Parter: -Salon z kuchnią -pom. Pomocnicze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

555 000 zł46 m² 12 065,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie blisko centrum Wrocławia Wrocław, gajowice. Idealne miejsce do zamieszkaniana sprzedaż jasne i ciche mieszkanie o powierzchni 46 m , zlokalizowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Krzyki,Wrocław

648 990 zł50 m² 13 026,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Krzyki-rodzinna/przyjaźni | 2 pok | Garaż!.|| Polecam na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie na zamkniętym osiedlu z monitoringiem i ochroną, zapewniającym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiaduktowa

Brochów,Wrocław

600 617 zł47 m² 12 690 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji - oferta sprzedaży Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,33 m , usytuowane na drugim pietrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

489 000 zł37 m² 13 216,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 36 m2, 1 piętro w 10 piętrowym bloku z windą z 1980 r przy ulicy Ślicznej ,krzyki / Gaj, wrocław. Pełna infrastruktura - sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Księże Wielkie,Wrocław

464 955 zł33 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Jako pierwszy etap inwestycji wybudowany zostanie kameralny dwuklatkowy budynek wielorodzinny, 4 kondygnacyjny, w którym znajdować się będzie 28 lokali mieszkalnych, garaż podziemny z 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł32 m² 23 291,90 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 32,19 m na pierwszym piętrze w 15-piętrowym budynku z 2018 roku, idealna dla singla lub na wynajem. Atuty mieszkania: lokalizacja: wrocław, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

869 900 zł60 m² 14 539,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wykończone 3M z balkonem+parking/centrum/ultęczowa Na sprzedaż piękne 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Tęczowej Lokum Deweloper - idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ołtaszyn,Wrocław

774 000 zł59 m² 13 118,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż bardzo ładne trzypokojowe mieszkanie z dużym tarasem zlokalizowane na osiedlu na Ołtaszynie. Osiedle to charakteryzuje się doskonałą lokalizacją zapewniającą dostęp do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Marszowice,Wrocław

999 000 zł141 m² 7 085,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą ostatniego dostępnego lokalu w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanego na Wrocławskich Marszowicach. Bez podatku pcc bez prowizji gotowy do odbioru Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Śródmieście,Wrocław

585 000 zł61 m² 9 658,25 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Wyszyńskiego we Wrocławiu Mam do zaoferowania przestronne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Wyszyńskiego, blisko centrum Wrocławia. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

611 994 zł58 m² 10 551,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Premium/poleska/okazja/piwnica/tanio/top/3pok/loggia! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż apartament o powierzchni 57,1 m2 składający się z 3 pokoi,- przedpokoju, osobnej kuchni z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Partynicka

Partynice,Wrocław

479 000 zł33 m² 14 515,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 33m2 położone w cudownej lokalizacji tuż przy Parku Klecińskim , prestiżowe osiedle " Rezydencja Parkowa " (wrocław-Krzyki-Partynice).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Centralna

Brochów,Wrocław

699 000 zł52 m² 13 339,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie w nowoczesnym budynku, tuż obok parku - Brochów, wrocław Na sprzedaż nieruchomość położona na południu Wrocławia. Mieszkanie wykończone w nowoczesnym stylu, o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Miasto,Wrocław

1 149 999 zł45 m² 25 709,80 zł/m²

 

Piętro:11/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament o pow. 44,73 m2 na 20stym piętrze z panoramicznym widokiem przy ul. gen. Władysława Sikorskiego. Apartament znajduje się w ścisłym centrum Wrocławia, przy samym nabrzeżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy Wrocław

Krzyki,Wrocław

750 000 zł44 m² 17 045,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Lokal ok. 44m2 Ogrody Hallera 750 tyś zł. Na sprzedaż atrakcyjny lokal z dużymi witrynami, w bardzo wyeksponowanym miejscu, w luksusowej inwestycji Ogrody Hallera. Lokal idealny na klinikę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Lubuska

Gajowice,Wrocław

417 000 zł26 m² 15 977 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Prezentujemy na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 26,1m2, zlokalizowane przy ulicy Lubuskiej 78 na Wrocławskich Gajowicach. Jest to idealna nieruchomość na start/dla singla/pary/pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niedźwiedzia

Popowice,Wrocław

754 600 zł58 m² 12 965,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 58.2m2, zlokalizowane przy ulicy Niedźwiedziej na wrocławskich Popowicach. Bliskość centrum miasta, dogodne połączenie komunikacyjne oraz tereny zielone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długosza

Psie Pole,Wrocław

649 000 zł47 m² 13 809 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Atuty: - pełen rozkład - komunikacja miejska - media miejskie - lokalizacja w pobliżu Odry Oferujemy w pełni rozkładowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji. Lokal usytuowany na 3 pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzbowa

Stare Miasto,Wrocław

579 000 zł49 m² 11 816,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z dwoma osobnymi pokojami - blisko Rynku! Zadzwoń i umów się na prezentację. Tel. Mieszkanie o powierzchni 50m2 znajduje się na 3.piętrze. Do częściowego odświeżenia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Koreańska

Brochów,Wrocław

1 350 000 zł223 m² 6 054 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:254 m²

Agent prowadzący: nr Licencji pfrn 28679 Tel: lokalizacja w południowo-wschodniej części Wrocławia (dzielnica Krzyki) nie może być lepsza. Bliskość centrum oraz szybki wyjazd poza aglomeracje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krawiecka

Stare Miasto,Wrocław

560 000 zł34 m² 16 317 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym centrum miasta - przy ul. Krawieckiej, zaledwie kilka minut spacerem od rynku. Mieszkanie znajduje się w 4 piętrowym bloku z lat '60.