dowolna

Nieruchomości Wrocław - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 087 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 087 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Kleczków,Wrocław

595 823 zł41 m² 14 528,70 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opis inwestycji: powierzchnia apartamentu: 41,01 m2 Termin realizacji: 2026-10 Standard wykończenia: stan deweloperski -załączone wizualizacje są przykładową aranżacją tego mieszkania. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złotostocka

Krzyki,Wrocław

630 000 zł64 m² 9 839,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Firma działająca od 1991 roku. Swoim doświadczeniem i umiejętnościami zapewniamy najwyższe standardy współpracy. Dzisiaj oferujemy nieruchomość z dużym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Budziszyńska

Nowy Dwór,Wrocław

574 900 zł65 m² 8 844,62 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,m2 przy ul. Budziszyńskiej. Z uwagi na lokalizację jest to świetna propozycja mieszkania, w którym można zamieszkać lub można je.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obornicka

Różanka,Wrocław

495 000 zł28 m² 17 472,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie - Osiedle Rosarium przy ulicy Obornickiej 74a. Ciche osiedle z dala od ruchliwej ulicy. Mieszkanie o powierzchni 28,33 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Szczepin,Wrocław

514 400 zł37 m² 13 887,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Ładne 2pok przy legnickiej/szczepin/winda Oferujemy na sprzedaż piękne, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią położone w samym centrum Wrocławia przy ulicy Legnickiej, nieopodal Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kunickiego

Muchobór Wielki,Wrocław

679 000 zł48 m² 14 093 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Sprzedaż bez pośredników! Na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie na I piętrze o powierzchni 48,18 m2 przy ul. Kunickiego (osiedle Zielone Miasto ) na Muchoborze Wielkim w niskiej zabudowie (3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

831 000 zł45 m² 18 598,90 zł/m²

 

Piętro:10/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o pow. 44,68m2 z dużym balkonem o pow. 10,98m2 z niesamowitym widokiem na miasto w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

846 000 zł56 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedane Opiekun oferty: tel: trzypokojowe mieszkanie z 2 balkonami, pomiędzy Parkiem Południowym a Parkiem Grabiszyńskim. Powierzchnia: 56,40 m2 Układ: salon z aneksem kuchennym - 25,30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Stradomska

Polanowice,Wrocław

1 190 000 zł116 m² 10 259 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:165 m²

Opiekun oferty: tel: na sprzedaż gotowy dom w zabudowie bliźniaczej w nowej inwestycji w Polanowicach ze świetnym dojazdem do centrum! Największym atutem inwestycji jest wysoka jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Starościńska

Polanowice,Wrocław

822 500 zł80 m² 10 327,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:38 m²

Polanovice development Sp. z o.o. Lokal gotowy - przekazanie kluczy do końca 2024r. Znajdź nas na Facebooku - Rodzinny Zakątek ul. Starościńska Osiedle rodzinny Zakątek Budynek w konstrukcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Muchobór Wielki,Wrocław

675 000 zł45 m² 14 851,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Wrocław, muchobór Wielki - 2 pokoje 45,45m2 do wejścia Świetne pod wynajem bez dodatkowych nakładów finansowych. Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z ofertą 45 metrowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

976 740 zł45 m² 21 719,80 zł/m²

 

Piętro:6/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o pow. 46,97m2 z balkonem o pow. 4,19m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia na Starym. Wyjątkowa lokalizacja, panoramiczne widoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubuska

Krzyki,Wrocław

609 000 zł45 m² 13 464,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Idealna na start lub dająca możliwość maksymalnego zwrotu z najmu. 3 pokoje/ łazienka / kuchnia otwarta na salon / balkon / 45,23m2 Lokalizacja: blisko centrum i Uniwersytetu Ekonomicznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Księże Małe,Wrocław

4 200 000 zł153 m² 27 451 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: apartament z widokiem na Park Wschodni - Spełnij swoje marzenia o luksusie! Wyobraź sobie poranek z filiżanką kawy na tarasie, z którego roztacza się bezpośredni widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Wrocław

Śródmieście,Wrocław

435 450 zł29 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na sprzedaż Z przyjemnością przedstawiamy Państwu nowy lokal usługowy na sprzedaż. Lokal o powierzchni 29,03 m znajduje się na parterze 11-kondygnacyjnego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Inflancka

Psie Pole,Wrocław

619 910 zł54 m² 11 479,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do prezentacji mieszkania znajdującego się przy ulicy Inflanckiej na wrocławskim Psim Polu. Mieszkanie posiada 3 osobne pokoje oraz osobną kuchnię. Obustronny układ okien oraz widok z 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Lelewela

Stare Miasto,Wrocław

1 470 780 zł82 m² 18 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż. Nowy lokal handlowo-usługowy w centrum Wrocławia. Lokal na parterze nowego budynku wielorodzinnego realizowanego przy ulicy Lelewela 9 we Wrocławiu. Najważniejsze atuty Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hubska

Huby,Wrocław

550 000 zł47 m² 11 647,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż w pełni rozkładowe , dwustronne , mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 47,22 mkw , znajdujące się na ulicy Hubskiej. Pełna własność z księgą wieczystą. Usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lelewela

Stare Miasto,Wrocław

669 000 zł35 m² 18 882,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja Odkryj zalety bezkompromisowej lokalizacji i nowoczesnej architektury. Mieszkaj, wynajmuj lub otwórz biuro ścisłym centrum Wrocławia. Lelewela to odważna realizacja w sercu miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Robotnicza

Stare Miasto,Wrocław

689 000 zł71 m² 9 676,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

We speak English, call for more details. English version below! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie idealne pod inwestycję, z możliwością przejęcia obecnych najemców. Informacje podstawowe: cena :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ułańska

Ołtaszyn,Wrocław

950 000 zł81 m² 11 704 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w zabudowie szeregowej o powierzchni ok. 83,04 m2 wraz z przynależnym ogrodem o powierzchni ok. 204,00 m2, które mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

864 500 zł57 m² 15 076,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie o pow. 57,34m2 znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

1 629 775 zł117 m² 13 917,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 117,1m2 znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku z windą. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy ul. Jedności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bierutowska

Psie Pole,Wrocław

388 950 zł34 m² 11 422,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Świetna gotowa kawalerka hydral/antresola/lokal / Bez Pcc Dla klienta gotówkowego! Tylko u nas Do sprzedania mikroapartament - kawalerka w mieszcząca się we Wrocławiu przy ul. Bierutowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rędzińska

Maślice,Wrocław

450 060 zł31 m² 14 490 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy. Idealne na start mieszkanie z ogrodem w którego skład wchodzi: pokój Salon z aneksem kuchennym Łazienka Przedpokój Ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Wrocław

Nadodrze,Wrocław

663 450 zł44 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Iglica Nieruchomości jest autoryzowanym partnerem sprzedaży inwestycji. Kupujący jest zwolniony z opłat prowizyjnych. Gwarantujemy najlepszą cenę zakupu. Lokal na sprzedaż Z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kępa Mieszczańska

Śródmieście,Wrocław

635 500 zł32 m² 19 934,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż oferujemy nowe 2-pokojowe mieszkanie z 2020 roku w centrum Wrocławia na Kępie Mieszczańskiej. Małe 2 pokoje w pełnym wyposażeniu, gotowe do zamieszkania. WE can also speak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

2 300 000 zł90 m² 25 578,30 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Apartament z Widokiem na Rzekę Angel River, ul. Walońska 19 Wrocław Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży luksusowego apartamentu o powierzchni 89,92 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gałczyńskiego

Wojszyce,Wrocław

679 000 zł42 m² 16 166,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie nie było do tej pory zamieszkałe, gotowe do zamieszkania od zaraz! Na sprzedaż bardzo ładne 2 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,86 m2 na 2 piętrze 3 piętrowego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Biskupin,Wrocław

1 029 000 zł73 m² 14 154,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Ciche I ciepłe I dwustronne Z balkonem I 3 pokoje I rozkładowe I na 1 piętrze I biskupin Lokalizacja: wrocław, ul. Gersona Ilość pokoi: 3 Powierzchnia użytkowa: 72,70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

789 000 zł49 m² 16 115,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

W ofercie na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,96 m2, z miejscem parkingowym w garażu podziemnym i komórką lokatorską, położone w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kutrzeby

Ołtaszyn,Wrocław

975 000 zł118 m² 8 245,94 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Osiedle Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą lokalizację. Przy skrzyz owaniu ul. Kutrzeby i ul. Opalowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starodębowa

Pawłowice,Wrocław

1 099 000 zł110 m² 9 991 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:807 m²

Uwaga Nowa Oferta! wrocław, pawłowice dom wolnostojący na sprzedaż. Na kształtnej działce, o powierzchni 807 mkw. Dom z garażem i piwnicą do kapitalnego remontu. Typowa kostka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waniliowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

1 239 000 zł76 m² 16 266,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż nowoczesny i stylowy apartament o powierzchni 76,17 m2. Nieruchomość położona jest w dzielnicy "lipa Piotrowska" przy ul. Waniliowej we Wrocławiu. Mieszkanie usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Wierzyńskiego

Krzyki,Wrocław

7 900 000 zł7 973 m² 990,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana z pb na Krzykach - Ołtaszyn. Lokalizacja Atrakcyjna lokalizacja, coraz częściej wybierana ze względu na położenie po południowej stronie Wrocławia, łatwy dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kutrzeby

Ołtaszyn,Wrocław

950 000 zł85 m² 11 147,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Budowa zakończona- czekamy na dokumenty * Spokojna okolica Inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

590 000 zł54 m² 10 926 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na Popowicach, ul Białowieska. Powierzchnia 54 mkw, na którą składają się: - trzy pokoje, - oddzielna kuchnia, - łazienka, - wc. Z dwóch pokoi jest wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Krzyki,Wrocław

924 750 zł68 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Zapraszam na prezentację 4 pokojowego mieszkania w nietypowym budynku. Renowacja starego Folwarku! Mieszkanie posiada balkon i antresolę, na której znajdują się 3 sypialnie i łazienka!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Norblina

Biskupin,Wrocław

1 845 000 zł100 m² 18 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Biskupin, dom na sprzedaż, poniemiecki, w zabudowie szeregowej, z ogródkiem. Dwukondygnacyjny środkowy szereg, podpiwniczony, gdzie na parterze znajduje się kuchnia ok 9,5 mkw, wiatrołap ok 1,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Przedmieście Oławskie,Wrocław

799 150 zł73 m² 10 902,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z pełnym rozkładem pomieszczeń o powierzchni aż 73.3m2 przy ul. Komuny Paryskiej. Z uwagi na lokalizację jest to mieszkanie, które bez problemu zostanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

699 000 zł50 m² 13 991,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mam Państwu do zaoferowania bardzo komfortowe, jasne, 2-pokojowe mieszkanie na wrocławskim osiedlu Krzyki - Partynice, położone w drugiej linii ulicy Zwycięskiej. Powierzchnia użytkowa to 49,67 m2.