dowolna

Nieruchomości Wrocław - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 103 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 103 ogłoszenia

582 000 zł37,50 m² 15 520 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie, do własnej aranżacji, z widokiem na rzekę Opiekun oferty: maciej Opuchlik tel:   Otoczenie nieruchomości: nowa inwestycja zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 410 000 zł91,95 m² 15 334,42 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Prowizja 0% od kupującego Mieszkanie dostępne od ręki Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 91,95 m2 zlokalizowane w prestiżowej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

1 110 000 zł68,90 m² 16 429 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedaży luksusowy apartament w inwestycji z 2009 roku na Wrocławskim Starym Mieście w kompleksie Justin Center. Niezwykle przestronny, jasny i nowocześnie zaaranżowany. Na.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł28,20 m² 17 021,28 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Biuro Wombat Nieruchomości oferuje na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 28,2 m , położona przy ul. Kamiennej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na 10. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

779 000 zł78,95 m² 9 867 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Nowa cena! Na sprzedaż piękne mieszkanie w nietuzinkowej kamienicy w centrum miasta - okolice Placu Macieja. Kamienica odrestaurowana, wyremontowana z windą oraz ogrzewaniem miejskim. Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł56,70 m² 15 784,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Biuro nie pobiera prowizji od Kupującego! Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 56,7 m położona w samym sercu Wrocławia, 200m od głównej płyty Rynku. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 000 zł84,12 m² 13 064,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Twoje miejsce wśród zieleni Nowoczesny dom szeregowy 84 m z ogródkiem - Swojczyce, wrocław Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej (segment skrajny) o powierzchni 84 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 711 zł40,18 m² 16 070 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe wykończone pod klucz 2-pokojowe mieszkanie w okolicy ul. Borowskiej gotowe do odbioru Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40,18 m z balkonem 5,62 m,.

Szczegóły ogłoszenia

749 900 zł66 m² 11 362,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Dwustronne 65,8 m | Jagodno | Ostatnie piętro = Święty Spokój Szukasz mieszkania, gdzie sąsiad z góry nie urządza nocnych maratonów w stepowaniu, a Ty nie musisz kłaniać się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

882 666 zł72,77 m² 12 129,53 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego, funkcjonalnie zaprojektowanego mieszkania z balkonem, na świetnie usytuowanym osiedlu Szczepin w samym sercu Wrocławia. Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł26,56 m² 16 754,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Telegram Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 26,56 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 153 490 zł60,71 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Poczuj chłód aluminiowych ram okiennych, które zamykają w kadrze zielone korony drzew. Przed Tobą ponad sześćdziesiąt metrów kwadratowych czystego potencjału, gotowego na autorską.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł74 m² 13 243,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rozkładowe, elegancko wykończone, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74m2. Nieruchomość składa się z jasnego, przestronnego salonu z wyposażoną kuchnią oraz dodatkowym miejscem -.

Szczegóły ogłoszenia

446 000 zł34 m² 13 117,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m , położone na 2. piętrze niskiego, 4-piętrowego bloku z cegły z końca lat 60., przy zadrzewionej bocznej ulicy Sienkiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł32,39 m² 16 363,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1918

Kawalerka, 32,39 m , balkon, centrum miasta Na sprzedaż przestronna i klimatyczna kawalerka o powierzchni 32,39 m2, zlokalizowana na 3. piętrze w kamienicy przy ul. Ruskiej. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł78 m² 10 897,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Lokal mieszkalny w zabudowie 4-lokalowejna wrocławskim Psim Polu. Zakup bez prowizji i pcc! Proponujemy nieruchomość znajdującą się w cichej, zielonej okolicy, tuż przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł49,19 m² 17 259,61 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2 osobne pokoje | Legnicka Residence | Garaż | Siłownia | Taras | 2023 r. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w nowoczesnym, komfortowym budynku z 2023 roku w doskonale skomunikowanym miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

1 472 500 zł155 m² 9 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal o powierzchni 155m2 w cenie 9.500zł netto/m2, posiada 2 wejścia (od strony klatki schodowej oraz drugie od strony parkingu/dziedzińca) Wysokość lokalu: około 2,6m Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 000 zł540 m² 4 257,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:10

 

Rok budowy:1906

CO sprzedajemy? Budynek mieszkalny wielorodzinny - kamienica do remontu we Wrocławiu położony na działce 12/3 o powierzchni 1306 m2. Gdzie znajduje się budynek Budynek znajduje się we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł125,75 m² 8 349,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji biura i podatku pcc. Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera. Polecam nietuzinkowy apartament na nowoczesnym osiedlu budowanym wśród zieleni. Inwestycja gotowa! Atuty inwestycji: - kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 739 800 zł266 m² 10 300 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal biurowy w nowej inwestycji - Fabryczna, ul. Strzegomska Nowy lokal biurowy/usługowy w inwestycji art tower w prestiżowej części dzielnicy Fabryczna. Budynek realizuje.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł34 m² 13 205,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Ciche mieszkanie 2-pokojowe na pierwszym piętrze w kamienicy przy cichej uliczce prowadzącej do Placu Grunwaldzkiego w Śródmieściu. Rzut beretem od różnych wrocławskich uczelni. Zalety:.

Szczegóły ogłoszenia

784 064 zł94,78 m² 8 272,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Prowizję kupującego ppokrywa sprzedający. Gotowe do odbioru! Na sprzedaż nowe mieszkanie dwupoziomowe w standardzie deweloperskim , usytuowane na nowo powstałym osiedlu we Wrocławiu-Żar, wraz.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł47,55 m² 13 249,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż dwustronne mieszkanie o powierzchni 47,55 m , znajdujące się na trzecim piętrze w kamienicy z 1955 roku. Centralne ogrzewanie. Układ obejmuje dwa pokoje, osobną kuchnię,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Jeśli potrzebujesz mieszkania w centrum gdzie w pobliżu masz park, tramwaj i Dworzec Główny - to ta nieruchomość jest dla Ciebie. Idealna lokalizacja skupiająca najważniejsze punkty.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł60 m² 13 983,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Gotowiec inwestycyjny z najemcami na Starym Mieście. Opiekun oferty: magdalena Borońska tel.   Dwa mieszkania na jednej kw, klimatyczne, wyremontowane i urządzone ze smakiem. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

584 003 zł44,02 m² 13 266,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bez pcc i Prowizji! mieszkanie W stanie deweloperskim - inwestycja oddana do użytku. Idealna opcja jako pierwsze mieszkanie bądź dla inwestora. 2 pokojowe mieszkanie, zlokalizowanego na 1.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł63,20 m² 10 126,58 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż przestronne, rozkładowe mieszkanie trzypokojowe usytuowane w prestiżowej części Wrocławia - na osiedlu Borek, przy ul. Powstańców Śląskich u zbiegu z Jaworową. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł96,39 m² 11 931 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:491 m²

Pół domu z ogrodem | Przedmieście Oławskie | spokojna lokalizacja Na sprzedaż przestronny, samodzielny lokal mieszkalny stanowiący połowę domu wolnostojącego, położony na Przedmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

649 900 zł56,01 m² 11 603,29 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie 56 m | Doskonała lokalizacja przy Sky Tower | Idealne dla rodziny To wyjątkowa propozycja szczególnie dla rodzin z dziećmi szkoła podstawowa, przedszkole oraz żłobek.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł61,64 m² 11 340,04 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Budzisz się w miejscu, gdzie granica między marzeniem a rzeczywistością zależy od Twojego projektu. To nie jest zwykłe mieszkanie, to wielowymiarowa przestrzeń czekająca na swojego.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł105,01 m² 23 712,03 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Polecam Państwu na sprzedaż wyjątkowy apartament 4-pokojowy o powierzchni aż 105 m2 usytuowany na 12. piętrze z panoramicznym widokiem na Wrocław! nieruchomość ma 105 m2 I składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

584 548 zł38,20 m² 15 302,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Remigiusz Pawlicki tel.   * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 10.2026 * Świetna lokalizacja TERAZ NIŻSZA CENA! CENA PRZED PROMOCJĄ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 293 000 zł84 m² 15 392,86 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Gotowe do końca roku!/ 4 pokoje z widokiem na rzekę/ Ogrzewanie miejskie/ Balkon/ Ścieżki spacerowe nad Odrą/ Dobrze skomunikowane/ Różne układy/ Smart Home Posiadam w sprzedaży mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Stylowe mieszkanie w zadbanej kamienicy. Nieruchomość znajduje na wysokim parterze w kameralnym,czteropiętrowym, zadbanym budynku z cegły na Krzykach -w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł117,28 m² 11 937,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2018

Klimatyzowany lokal dwupoziomowy Oferujemy 6 pokojowy lokal dwupoziomowy idealny pod biuro, pracownię projektową lub działalność administaracyjną, która potrzebuje komfortowej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł53 m² 13 754,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

W ofercie na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m z ogrodem! Nieruchomość położona jest we Wrocławiu przy ul. Konduktorskiej, na osiedlu Brochów. Mieszkanie usytuowane jest na.