dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław

8 524 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

8 524 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starodębowa

Pawłowice,Wrocław

1 089 000 zł110 m² 9 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:807 m²

Wrocław, pawłowice dom wolnostojący na sprzedaż. Na kształtnej działce, o powierzchni 807 mkw. Dom z garażem i piwnicą, to typowa kostka z lat 70-tych, z płaskim dachem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wałbrzyska

Klecina,Wrocław

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane w zielonej i prestiżowej dzielnicy Klecina we Wrocławiu przy ulicy Wałbrzyskiej. W pobliżu znajduje się dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

618 500 zł36 m² 17 204,40 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie ma powierzchnię 35,95m2 i znajduje się na parterze z tarasem i ogrodem w 11 piętrowym bloku z windą. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hynka

Fabryczna,Wrocław

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do wynajęcia komfortowe mieszkanie w centrum Wrocławia przy ul. Hynka na Gądowie Małym Do wynajęcia przytulne mieszkanie dla pracującej pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jemiołowa

Fabryczna,Wrocław

3 000 zł52 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do wynajęcia przestronne i przytulne mieszkanie o powierzchni ok. 52 m , zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reja

Plac Grunwaldzki,Wrocław

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładna kawalerka 30 m z balkonem ul. Reja, okolice Placu Grunwaldzkiego Mam do wynajęcia jasną, odremontowaną kawalerkę o powierzchni 30 m , położoną w znakomitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

190 000 zł160 m² 1 187,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Jagodno/lokal/gastronomiczny/odstępne/okazja/top/ogród/parkingx4. Prezentujemy Państwu w pełni działającą restaurację do obsługi gości a la carte i imprez okolicznościowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bociania

Kowale,Wrocław

1 214 273 zł80 m² 15 150 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy zupełnie nowe 4-pokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skwierzyńska

Krzyki,Wrocław

525 000 zł46 m² 11 398,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Krzyki/wrocław/2pok./piwnica/parter/top/od/zaraz! Prezentujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46m2 we Wrocławiu, przy ulicy Skwierzyńskiej. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Hallera

Borek,Wrocław

1 250 000 zł125 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Rezerwacja! atrakcyjny apartament W atrakcyjnej lokalizacji! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 125 m2 apartamentu, w doskonałej lokalizacji we Wrocławiu przy al. Hallera,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komedy

Jagodno,Wrocław

850 000 zł62 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 62,5 m2, z balkonem, znajduje się na 3 piętrze w 4-piętrowym budynku z cichobieżną windą, na Krzyki-Jagodno. Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zemska

Nowy Dwór,Wrocław

495 000 zł50 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Sprzedam bardzo ładne, przestronne 2-pokojowe, 50 mkw mieszkanie, położone na 2 piętrze 10 piętrowego budynku na wrocławskim Nowym Dworze Mieszkanie w pełni rozkładowe, z balkonem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

515 000 zł41 m² 12 542,60 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Krzyki/drukarska/2pok/parter/balkon/piwnica/winda Prezentujemy Państwu na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 41m2 przy ul. Drukarskiej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na parterze/ 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Leśnica,Wrocław

8 000 zł212 m² 37,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do wynajęcia dom (bliźniak), w Leśnicy przy ul. Prężyckiej. Nieruchomość znajduje się w cichej i zielonej okolicy, w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Mokrzańskiego, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nadodrze,Wrocław

499 000 zł37 m² 13 548,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

Inwestycja w Przyszłość - Idealne Mieszkanie pod Wynajem dla Studentów Przedstawiamy atrakcyjną ofertę inwestycyjną: dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,83 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nowowiejska

Śródmieście,Wrocław

52 zł/m²1 000 m² 52 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokale handlowo-usługowe do wynajęcia w Pasażu we Wrocławiu w dzielnicy Śródmieście, zlokalizowanym przy ulicy Nowowiejskiej 48. W obiekcie od wielu lat działa Biedronka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Norblina

Biskupin,Wrocław

1 790 000 zł100 m² 17 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Biskupin nowa cena!, dom na sprzedaż, poniemiecki, w zabudowie szeregowej, z ogródkiem. Dwukondygnacyjny środkowy szereg, podpiwniczony, gdzie na parterze znajduje się kuchnia ok 9,5 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Leśnica,Wrocław

674 999 zł68 m² 9 911,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 3 pokojowe / ogródek 90m / parking Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3 pokojowego zlokalizowanego na bezpiecznym osiedlu przy granicy Wrocławia. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jabłeczna

Gaj,Wrocław

649 000 zł53 m² 12 199 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wrocław, krzyki, gaj, ul. Jabłeczna Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z komórką lokatorską, na ostatnim, 11 piętrze, z panoramą na miasto. Mieszkanie o powierzchni 53,2 mkw, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

488 004 zł27 m² 17 804 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: tel: zapraszam do zapoznania się z ofertą wykończonej i umeblowanej kawalerki o powierzchni 27,41 m2 z loggią. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kępa Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

1 140 095 zł76 m² 15 062,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

- kawalerka 1 - 16.73 m2, - Kawalerka 2 - 26.49 m2, - Kawalerka 3 - 27.9 m2, - Przedpokój - 4.57 m2. Najważniejsze informacje: - istnieje opcja dokupienia boksu rowerowego i miejsca parkingowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Partynice,Wrocław

1 104 709 zł74 m² 14 884,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Duże, przestronne mieszkanie 4 pokojowe z dużym balkonem, dwustronne, narożne o powierzchni 74,22m2 w świetnej lokalizacji na wrocławskich Krzykach ul. Braterska/ ul. Karkonoska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

749 674 zł46 m² 16 315 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: tel. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania składającego się z 2 osobnych kawalerek - 2-paku. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia bez ponoszenia żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dmowskiego

Stare Miasto,Wrocław

742 417 zł43 m² 17 358 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opiekun nieruchomości: nr Licencji pfrn 28616 tel. Rezerwacja Przedstawiam nieruchomość o powierzchni 42,77 m2, składającą się z dwóch odrębnych lokali, położoną na 1 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

868 901 zł75 m² 11 647,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

rozkład / 4 osobne pokoje + kuchnia / duży balkon Idealne pod inwestycję lub dla rodziny- duże rozkładowe mieszkanie w centrum Wrocławia! Polecamy na sprzedaż mieszkanie w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Krzyki,Wrocław

729 998 zł55 m² 13 176,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

toplokalizacja /premium/krzyki/ue/komandorska/wielka/4pok./okazja!/rozkład/piwnica! Gotowe do zamieszkania! Idealne pod inwestycję! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 4-POKOJOWE MIESZKANIE PO GENERALNYM.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strachocińska

Strachocin,Wrocław

414 990 zł35 m² 11 993,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

duża kawalerka / osobna kuchnia / zamknięte osiedle Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki z osobną kuchnią znajdującej się na zamkniętym, bezpiecznym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

715 881 zł43 m² 16 556 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny projekt nieruchomościowy zaprojektowany w oryginalnej stylistyce na terenie dawnej dzielnicy Fabrycznej. Niegdyś funkcjonowały tutaj największe zakłady przemysłowe w regionie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lotnicza

Pilczyce,Wrocław

609 999 zł64 m² 9 606 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Opiekun oferty: licencja pfrn nr 30928 Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego przestronnego mieszkania znajdującego się na bezpiecznym i zielonym osiedlu za zachodzie Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komandorska

Krzyki,Wrocław

650 000 zł55 m² 11 818,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Świetna lokalizacja! przy ue l przy dworcu Mieszkanie świetnie nadaje się pod inwestycje jak i na potrzeby własne. Lokal o pow 55 mkw, składa się z: - salonu, - sypialni, - pokoju (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Sołtysowice,Wrocław

669 000 zł49 m² 13 658,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, z balkonem na terenie nowej inwestycji w sąsiedztwie zielonych Karłowic. Promocja 13 658 zł/m2 Idealne, jako mieszkanie na start lub inwestycja kapitałowa na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nulla

Sępolno,Wrocław

799 000 zł65 m² 12 311 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: licencja pfrn 30928 Układ pomieszczeń: - pokój 18,3 m2 - Pokój 15,8 m2 - Pokój 9 m2 - Przedpokój 5,9 m2 - Kuchnia 10,5 m2 - Łazienka 5,8 m2 - Balkon 3 m2 - Ogródek ok. 90 m2 - Piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Damrota

Ołbin,Wrocław

557 999 zł71 m² 7 855,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Top! Duże /3 pok przy damrota/ołbin/sklepy/zieleń Dobra inwestycja! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe, usytuowane na 4 piętrze w kamienicy z roku 1936 na Ołbinie. Blisko uczelnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

471 500 zł33 m² 14 201,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Inwestycja mieszkaniowa Komuny Paryskiej 19a to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowicka

Krzyki,Wrocław

485 000 zł45 m² 10 777,80 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie, powierzchnia użytkowa 45m2, 2-pokojowe w centrum, II piętro (winda), ul.Gajowicka (przy SkyTower). Komfortowa lokalizacja (15 min pieszo do Rynku), spokojna okolica, komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Brochów,Wrocław

723 163 zł70 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 70,21m2 na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku z windą na zielonym, spokojnym Brochowie we Wrocławiu. Oferowane Mieszkanie jest dwustronne, przeciwległe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

270 000 zł18 m² 15 393 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki dobrze skomunikowanej z centrum. Opiekun nieruchomości: tel. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest w północno-wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Leśnica,Wrocław

398 500 zł48 m² 8 336,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji i podatku pcc - Kupujesz bez dodatkowych kosztów. I speak English - feel free to contact me for assistance in English. | ostatnie w tej cenie | Gotowe | 25 min odo Centrum | Ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

1 219 000 zł92 m² 13 221,30 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz Idealne dla Rodziny mieszkanie na Starym Mieście W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gumińskiej

Zakrzów,Wrocław

2 350 zł47 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dostępne od 1 kwietnia. Proszę o kontakt od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 17.00, po wyznaczonych godzinach proszę o wiadomość SMS. Mieszkanie przeznaczone dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

1 599 000 zł101 m² 15 811,30 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe i duże 4 pokojowe o pow. 101,13m2 z dwoma balkonami w opcji wykończenia deweloperskiego w standardzie w podanej cenie! Inwestycja w jednej.