dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław

8 533 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

8 533 ogłoszenia

3 990 000 zł199 m² 20 050,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:598 m²

Wrenieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż wyjątkową willę zlokalizowaną na wrocławskim Borku w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Południowego. Oferowana nieruchomość jest wybitnym.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł89,60 m² 10 479,91 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Przestronne, słoneczne Mieszkanie z 2 Balkonami! Zapraszamy również na Wirtualny Spacer! Odkryj Przestronne Mieszkanie z Ogromnym Potencjałem na wrocławskim Kozanowie! Odkryj tę wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 339 937 zł122,93 m² 10 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Sprzedaż bez prowizji do biura nieruchomości. Na sprzedaż nowy lokal użytkowy położony w atrakcyjnej lokalizacji przy wjeździe na aow przy ul. Żmigrodzkiej. Lokale z przeznaczeniem na m.in:.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł52,70 m² 12 333,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Wyjątkowe 2 pokoje Z ogromnym tarasem (40 m ) gądów małyszukasz mieszkania, które daje przestrzeń do życia nie tylko wewnątrz, ale i na zewnątrz? Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 750 zł550 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wrocław / krzyki / klecina Plac o pow. 550 mkw. do wynajęcia, plac ogrodzony, betonowy. Wolne od zaraz. Cena: 5 zł/mkw. netto. Kaucja dwumiesięczna brutto Kontakt: katarzyna Sobolewska, tel.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

919 000 zł63,23 m² 14 534,24 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj od zaraz! nowe, wykończone pod klucz 3 pokoje wrocław sołtysowice Stop! Przestań szukać. To Twoje wymarzone mieszkanie jest już gotowe! Marzysz o własnym kącie, do którego po prostu.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł37 m² 121,62 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj jako pierwszy najemca w nowym apartamencie z wykończonym 50 m prywatnym tarasem w sercu Wrocławia | możliwy najem prywatny i korporacyjny Zamieszkaj jako pierwszy.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł180 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:489 m²

Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych i spokojnych części Wrocławia Psie Pole, ul. Jaśkowicka. Nieruchomość łączy ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł53,10 m² 15 800,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowe, stylowo wykończone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,1 m , zlokalizowane na 1. piętrze nowoczesnego budynku z windą (2022 r.) na Maślicach. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł92 m² 8 152 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

|na sprzedaż| tylko u Nas! Przedmiotem oferty jest lokal użytkowy położony w centrum, na Starym Mieście, przy ul. Odrzańskiej 6. |szczegóły nieruchomości| Powierzchnia lokalu 92 m2; lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal gastronomiczny, ul. Jaracza

Wrocław,dolnośląskie

50 zł/m²110 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia od czerwca 2026 roku atrakcyjny lokal gastronomiczny z wyposażeniem. Restauracja znajduje się w centrum Wrocławia, w okolicy kilku osiedli mieszkaniowych o dużym.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł39,50 m² 11 772,15 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 39,50m 2 , usytuowane na III piętrze bloku przy ulicy Icchaka Lejba Pereca we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł16,08 m² 20 211,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Inwestycja na wynajem, bezpieczna lokata kapitału! Bez podatku pcc 2%, brak prowizji! cena netto: 325 000 zł plus 23% vat Możliwość odliczenia vat także dla osób bez działalności gospodarczej.

Szczegóły ogłoszenia

649 999 zł71,18 m² 9 131,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! Klucze w biurze! Świetna cena!idealne pod inwestycje! Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, położne przy ulicy Robotniczej 34 we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

81,22 zł/m²245 m² 19 900 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wolnostojący budynek, lokal usługowy, idealny na żłobek o pow. 245 m2 na wynajem. Lokal stanowi piętrowy budynek z wejściem bezpośrednio z ulicy, przy przystankach komunikacji miejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł35,85 m² 16 457,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Muchobór wielki 2021 R. Umeblowane 2 pokoje Z ogródkiem słoneczne 2021 r. Na sprzedaż dwupokojowe, bardzo słoneczne mieszkanie o powierzchni ok. 36 m z prywatnym ogródkiem, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł77,50 m² 9 677,42 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

4-pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie | 77,50 m | 8. piętro | Ul. Jabłeczna | Tylko u nas! Platinum Square Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł41,61 m² 15 356,89 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2 pokoje | balkon z widokiem na zieleń | komórka lokatorska | miejsce postojowe W ofercie komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie 2-pokojowe w nowoczesnym budynku z 2019 roku od.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²346 m² 24 220 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Biuro Do wynajęcia, klasa A Wrocław, stare Miasto Wyobraź sobie przestrzeń biurową, która tchnie życie w Twoje zawodowe aspiracje. To rozległe, funkcjonalne biuro w centrum Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł81,38 m² 12 042,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! 3 pokoje |po remoncie|2 balokony Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 81,38 m2, zlokalizowane przy ul. Spiżowej we Wrocławiu. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł69,51 m² 14 084,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Słoneczne 4 pokojowe mieszkanie Z widokiem na fontannę. Osobna kuchnia I balkon. Miejsce postojowe w garażu podziemnym. Oferta na wyłączność. Opiekun oferty: wioletta Grzesiak Nr.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

687 431 zł63,71 m² 10 790 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% pcc Mieszkania na osiedlu o nowoczesnej architekturze, funkcjonalnych rozkładach z ogródkiem lub bez. Różne metraże : 34.59m.kw. -.

Szczegóły ogłoszenia

113,72 zł/m²155 m² 17 627 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu biurowego w samym centrum miasta w budynku ovo. Lokal położony jest na trzecim piętrze prestiżowego budynku biurowo-usługowego ovo. Poza.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł49 m² 65,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agent prowadzący: maciej opuchlik Tel.   *** wolne od 01/06/2026 *** Polecam do wynajęcia nieruchomość o powierzchni 49m2 zlokalizowaną w inwestycji ,dorzecze Legnickiej''.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

761 870 zł60,90 m² 12 510,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Powyższa oferta przedstawia mieszkanie w nowo realizowanej inwestycji, zlokalizowanej na osiedlu Żerniki, w zachodniej części miasta Wrocław. Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł27 m² 15 888,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem. Inwestycja wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł50,81 m² 14 347,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci 2% pcc Mieszkanie o powierzchni 50,81 m zostało zaprojektowane z myślą o maksymalnym wykorzystaniu przestrzeni i komforcie. Układ pomieszczeń Salon:.

Szczegóły ogłoszenia

56 zł/m²213 m² 11 928 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Elastyczna powierzchnia przy Pl. Legionów. Powierzchnia pod biuro lub szeroką działalność usługową, w tym medyczną. Dostępne wiele alternatywnych powierzchni w budynku w różnych.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²144,29 m² 8 657 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość zlokalizowana jest na wrocławskim Psim Polu, w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Żmigrodzkiej jednej.

Szczegóły ogłoszenia

797 000 zł80 m² 9 962,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Wrocław - blisko centrum Factory / Factoria Park ulica Rakietowa ( Muchobór Wielki) Nowoczesne i zamknięte osiedle. 80m2 + duży prawie 30 metrowy taras z widokiem na piękną zieleń + 2.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł33 m² 69,70 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wombat Nieruchomości z przyjemnością oferuje -do wynajęcia jasne i ciepłe, świeżo po remoncie mieszkanie dwupokojowe z balkonem , z osobną jasną kuchnią. Obok Centrum Handlowego.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł110 m² 8 363,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronne dwupoziomowe mieszkanie na Muchoborze Wielkim (ul. Drohobycka) - dostępne od zaraz, z miejscem postojowym na terenie zamkniętego, bezpiecznego osiedla. - english version below.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł177,08 m² 14 118 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Lokal usługowy o powierzchni 177,08m2 znajduje się w świetnej lokalizacji przy ul. Kazimierza Wielkiego. W lokalu można prowadzić.

Szczegóły ogłoszenia

73,49 zł/m²476,26 m² 35 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:garaż

Szukasz funkcjonalnego i prestiżowego lokalu pod gabinety lekarskie, przychodnię lub centrum medyczne? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Gotowy do adaptacji lokal oferuje komfortowe warunki pracy,.

Szczegóły ogłoszenia

13,80 €/m²611 m² 8 432 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:-

Ekskluzywna powierzchnia komercyjna z witrynami na terenie dużego kompleksu | Powierzchnia od 225 mkw do 2430 mkw | Możliwość przystosowania i wykończenia lokalu pod potrzeby najemcy english.

Szczegóły ogłoszenia

1 540 000 zł62,95 m² 24 463,86 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szanowni Państwo, na sprzedaż luksusowy apartament z 2023 roku. Nieruchomość zaprojektowana z myślą o osobach, które cenią sobie komfort, bliskość centrum i tereny zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 905 zł42,35 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ostatnie mieszkania W inwestycji balkon brak pcc brak prowizji Zakup bezpośrednio z rynku pierwotnego bez podatku pcc i bez prowizji. Zapewniamy pełne wsparcie na każdym etapie transakcji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

596 096 zł34,50 m² 17 278,14 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od Dewelopera | 0% pcc | Bez Prowizji gotowe w Grudniu 2-pokojowe mieszkanie | 34.5 m2 Zadzwoń do mnie nawet po 18 | Posiadam oferty w CAŁYM Wrocławiu I speak ENGLISH FLUENTLY.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł35,08 m² 14 224,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z garażem - nowe budownictwo. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Kunickiego we Wrocławiu w dynamicznie rozwijającej się części miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł102 m² 8 235,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1935

Oferujemy na sprzedaż duże, 5 pokojowe, rozkładowe mieszkanie na wrocławskich Karłowicach. Świetna lokalizacja, okna wychodzą na tereny zielone. spokojna okolica z tramwajem i autobusem pod.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij