dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław

8 530 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 530 ogłoszeń

2 300 zł33 m² 69,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem bardzo słoneczne mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ul. Popowickiej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze wysokiego bloku, znajdującego się w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł52,40 m² 14 503,82 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mamy przyjemność zaprezentować bardzo bezpieczne i wygodne mieszkanie o łącznej powierzchni 52,4m2. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 7 kondygnacyjnym nowoczesnym budynku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 zł62 m² 66,13 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 maja, 3-pokojowy apartament w inwestycji Atal Towers przy ul. Sikorskiego na Starym Mieście. Lokalizacja: inwestycja Atal Towers znajduje się w ścisłym centrum miasta nad.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

636 375 zł50,91 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesność, ciszę i świetną komunikację z centrum? Ta oferta to idealny balans między kompaktowym metrażem a maksymalną użytecznością.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

948 000 zł92,12 m² 10 290,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kameralna i rodzinna inwestycja Apartamenty przy Miodowej Alei to spokojne, rodzinne osiedle, które tworzyć będą cztery szeregi budynków o niskiej zabudowie. Proste i eleganckie bryły,.

Szczegóły ogłoszenia

4 950 000 zł500 m² 9 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 731 m²

Oferta na wyłączność Budynek kwalifikowany do remontu o charakterze generalnym Willa typu "landhaus" o wyjątkowej formie dachu, z delikatnie uniesioną linią kalenicy przy szczytach, co.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 215 zł43,55 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bez pcc i Prowizji! mieszkanie W stanie deweloperskim - inwestycja oddana do użytku. Idealna opcja jako pierwsze mieszkanie bądź dla inwestora. 2 pokojowe mieszkanie, zlokalizowanego na 3.

Szczegóły ogłoszenia

819 227 zł51,38 m² 15 944,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci pcc! Na sprzedaż nieruchomość położona na rodzinnych Maślicach. Mieszkanie znajduje się w kameralnej inwestycji, co zapewnia spokojną atmosferę i większy komfort.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł26 m² 88,46 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wykończony apartament w dzielnicy Krzyki, przy ul. Krakowskiej 35 we Wrocławiu. Studio o powierzchni 26 m2, położony jest na 3 piętrze w 6 kondygnacyjnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł270 m² 6 481,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:401 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 235 mkw, usytuowany na działce o powierzchni 401 mkw. Dom położony przy bocznej, cichej ulicy w dzielnicy Krzyki.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł56 m² 13 035,71 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania - przysłowiowe "trzy kroki" od centrum. Opiekun oferty: mariusz Lesicki tel.   wyłącznie W sdp nieruchomości! Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł60,16 m² 12 450,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Polecam! Mieszkanie dwupokojowe w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Jedności Narodowej! Doskonała lokalizacja nieopodal Rynku oraz prestiżowych wrocławskich uczelni. Idealna propozycja dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 469 242 zł92,99 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji Na sprzedaż mieszkanie w standardzie deweloperskim o powierzchni 92,99 m2 + balkon o powierzchni 20,04 mkw. Mieszkanie znajduję się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

459 999 zł37,25 m² 12 348,97 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Uwaga! Namierzyliśmy doskonale zachowany plan filmowy z lat 80., ukryty na 2. piętrze przy ul. Oficerskiej. To nie jest zwykłe mieszkanie to kwadrat z charakterem, który czeka na nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 573 424 zł140,80 m² 18 277,16 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Elegancja, widok i komfort w sercu Wrocławia Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży funkcjonalnego, 1-pokojowego mieszkania, zlokalizowanego na 1. piętrze prestiżowej inwestycji. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł19 m² 102,63 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Studio 19 m2 / Legnicka 60C/ Magnolia lokalizacja: ul. Legnicka, wrocław 3,2 km do Wrocławskiego Rynku. Szybki i łatwy dostęp do centrum Wrocławia. W pobliżu pełna infrastruktura: -sklepy(.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł103 m² 33 980,58 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż unikalny penthouse znajdujący w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji Wrocławia - Angel City przy ul. Walońskiej. Apartament ma powierzchnię ok. 103 m i został.

Szczegóły ogłoszenia

22 896 zł848 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesna hala magazynowo produkcyjna w standardzie A Podstawowe cechy nieruchomości: > Solidna posadzka niepylna o nośności aż 5 ton na m , gwarantująca bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

5 600 000 zł146,90 m² 38 121,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1876

Wyjątkowa okazja: sprzedaż luksusowego apartamentu w sercu zieleni Parku Szczytnickiego. Prezentujemy niepowtarzalną możliwość zakupu apartamentu o powierzchni 147 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł101,96 m² 11 269 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Zapraszamy na prezentacje 7 dni W tygodniu! Zachęcamy do zapoznania się z ofertą mieszkania podzielonego na 4 niezależne kawalerki. Mieszkanie z balkonem, bardzo dobra lokalizacja - blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 043 460 zł89,76 m² 11 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:30 m²

Dom w zabudowie szeregowej na Krzykach - wyjątkowa lokalizacja i nowoczesne technologie! Zakup bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji, brak podatku pcc! Jeśli szukasz domu w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł38,12 m² 17 287,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w centrum Wrocławia stan deweloperski Na sprzedaż oferujemy dwustronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł64,08 m² 13 249,06 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokojowe mieszkanie 64,08 m z ogromnym 12,40 m balkonem Wrocław, sołtysowice, ul. Lothara Herbsta Szukasz przestronnego, wygodnego mieszkania dla rodziny w spokojnej, dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

666 000 zł58 m² 11 482,76 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Home&invest Oddział Wrocław 4 pokoje | 57,7 m | loggia | winda | inwestycyjne | Wrocław, ul. Buska (boczna Hallera) Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,7 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł42,08 m² 13 284,22 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

42 M, 2 pokoje, osobna kuchnia, klimatyzacja,balkon, piwnica, ok. Sky tower Do sprzedaży ładne , 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na pierwszym piętrze 11-piętrowego budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

54 600 zł3 900 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:11 m²

Lokalizacja: okolice Środy Śląskiej położony przy drodze krajowej numer 94, obiekt zlokalizowany w rejonie przemysłowym dobrze skomunikowanym z drogami krajowymi. Dojazd drogą asfaltową, bez.

Szczegóły ogłoszenia

63 zł/m²635 m² 40 005 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Wuwa Point | 635 m | Biuro do wynajęcia | Nowe Żerniki | Wrocław Dostępna powierzchnia: całe piętro - 635 m . Otwarty układ typu open floor z możliwością dowolnej aranżacji pod.

Szczegóły ogłoszenia

42 zł/m²30 m² 1 260 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na wynajem jasny i funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 30 m , położony przy ul. Budziszyńskiej we Wrocławiu. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni do.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł2 500 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Do wynajęcia cały budynek przy ul. Kwidzyńskiej, o powierzchni całkowitej 2500 m2 (powierzchnia użytkowa 2200 m2 + piwnica 300 m2) Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł39,09 m² 16 602,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja: wrocław | Stare Miasto Lelewela Atrakcyjna inwestycja mieszkanie pod wynajem lub kancelarię Opis: oferujemy 2-pokojowe mieszkanie w sercu Wrocławia idealne jako inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

5 859 510 zł337,96 m² 17 337,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opiekun oferty Dominika Tądel (kasprzyk) Tel.:   Numer licencji PFRN: 30058 Podana kwota jest ceną z VAT. Lokal usługowy o powierzchni 337,96 m2 w luksusowej lokalizacji. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

1 015 729 zł55,99 m² 18 141,26 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: weronika Woźniak tel.   Nr licencji pfrn 30960 Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości na sprzedaż wyjątkowego mieszkania o powierzchni 55,99 m,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł1 000 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka na Borku, w sąsiedztwie Parku Południowego. Idealna pod zabudowę domu jednorodzinnego. Działka wąska. Minimalna szerokość to 16 metrów. Teren uzbrojony: woda, prąd, kanalizacja, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

572 250 zł45,78 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zielona część Wrocławia - Poświętne cena promocyjna: 12 500zł/m (całość 572 250zł) Przedstawiam 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 45,78 m - możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł93 m² 10 215,05 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Wyjątkowa oferta mieszkanie w sercu Wrocławia, tuż przy Rynku i Wyspie Słodowej. Duży metraż, prestiżowa lokalizacja i kamienica z wyremontowaną klatką propozycja, która pojawia.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł77,19 m² 11 659,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe | 77 m2 | Piękna kamienica | Plac Grunwaldzki | Ul. Norwida Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,19 m2. Zlokalizowane na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł45,34 m² 71 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english version please scroll down apartament przy rzece blisko rynku atuty lokalizacji I inwestycji Unikatowa lokalizacja na wyspie na Odrze Widok na Rzekę ok. 10 minut spacerem do Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł262 m² 5 035,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:625 m²

Dom z potencjałem w sercu Stabłowic | ul. Przesiecka 19a | 278 m prowizję pokrywa strona sprzedająca. Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 278.

Szczegóły ogłoszenia

67,66 zł/m²713 m² 48 242 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal parterowy zlokalizowany w nowym, nowoczesnym biurowcu. Nieruchomość charakteryzuje się dużymi witrynami, które zapewniają świetną ekspozycję oraz bardzo dobre doświetlenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł120 m² 12 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w ścisłym centrum Wrocławia zaledwie kilka minut spacerem od Rynku i tuż obok galerii Renoma. Budynek mieszkalno-usługowy o powierzchni 120 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²623,89 m² 62 389 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Zapraszamy do nowoczesnego biurowca z powierzchniami biurowo-usługowymi na wynajem. Biurowiec jest zatopiony zieleni parkowej korzysta z doskonałej lokalizacji w prestiżowej części.