dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław

8 517 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 517 ogłoszeń

818 000 zł128 m² 6 390,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Słoneczne, przestronne mieszkanie 2-poziomowe | blisko natury i komunikacji | Leśnica / Złotniki Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 63 m (pow. po podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 zł30,50 m² 65,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wrocław Nadodrze ul. Jedności Narodowej nieruchomość: na wynajem mieszkanie przy ul. Jedności Narodowej o łącznej powierzchni 30,5 m2. Znajduje się na 2. piętrze w bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²83,94 m² 3 358 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia pokój biurowy o powierzchni 83,94 m2 , zlokalizowany w sąsiedztwie Portu Lotniczego Wrocław Strachowice, z biura rozpościera się niepowtarzalny widok na startujące.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł47 m² 11 680,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: robert Kordowski tel.   pokojowe mieszkanie o metrażu 47 m2 w kameralnym bloku, w samym centrum Krzyków. Funkcjonalny układ umożliwia wydzielenie 3 pokoju bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

485 513 zł34,93 m² 13 899,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc i bez prowizji. Don t hesitate to call, i speak English and German. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 34,93.

Szczegóły ogłoszenia

1 855 000 zł138 m² 13 442 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy na sprzedaż Wrocław | 138 m Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna składająca się z dwóch lokali usługowych o łącznej powierzchni 138 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

13,80 €/m²335 m² 4 623 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:-

Ekskluzywna powierzchnia komercyjna z witrynami na terenie dużego kompleksu. Wybór powierzchni od 225 mkw do 2430 mkw. Możliwość przystosowania i wykończenia lokalu pod potrzeby najemcy.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł280,80 m² 8 191 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:966 m²

Proponuję sprzedaż wyjątkowego wolnostojącego domu o łącznej powierzchni 280,80 m2 w tym 232,20 m2 użytkowej położonego na działce o powierzchni 966 m2. Dom usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł36 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Pierwszy najem! Mieszkanie o powierzchni 36 m2 w nowym budynku, oddanym do użytku w 2024 roku. mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł18 m² 122,22 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

English below Zapraszamy do skorzystania z naszej unikalnej oferty wynajmu wyjątkowej kawalerki o powierzchni 18 M2. Mieszkanie znajduje się u zbiegu ulic Poniatowskiego i Prusa,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 41m2 w centrum Wrocławia ul. Gwiaździsta Oferuję na wynajem nowoczesne i przytulne mieszkanie zlokalizowane w apartamentowcu przy ul. Gwiaździstej obok.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł37,21 m² 67,19 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ciekawe dwupokojowe mieszkanie w loftowym stylu, w centrum miasta. [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us To mieszkanie w loftowym stylu, które.

Szczegóły ogłoszenia

744 400 zł62,04 m² 11 998,71 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż gotowe mieszkanie położone w nowoczesnym budynku z 2019 roku, przy ul. Czartoryskiego 49 na 3-cim piętrze (winda). Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł59 m² 64,41 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przepiękne mieszkanie o podwyższonym standardzie położone na nowoczesnym osiedlu Locum Victoria przy ulicy Tęczowej. Polecam szczególnie osobom poszukującym wyjątkowego wnętrza, urządzonego.

Szczegóły ogłoszenia

11 500 000 zł486 m² 23 663 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 215 m²

Zdjęcie pogladowe! Zalesie - prestiż i komfort. Park Szczytnicki za rogiem. Wyjątkowa oferta luksusowego domu do sprzedaży. Nieruchomość o charakterze rezydencjonalnym po kompletnej.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł47 m² 9 765,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe - centrum Wrocławia, przedmieście Oławskie Oferuję na sprzedaż w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,89 m + piwnica 6,44 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł51,50 m² 13 009,71 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- uprzejmie proszę o kontakt od poniedziałku do piątku, w weekend proszę zostawić sms z informacją w sprawie którego mieszkania się Państwo kontaktują, oddzwonię - Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł115,32 m² 14 308,01 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

To nie jest kolejne zwykłe mieszkanie z ogłoszenia. To nieruchomość wyjątkowa, której aurę odczuwa się już po przekroczeniu progu. Na sprzedaż wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 245 000 zł194 m² 11 572,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Polecamy do sprzedaży wygodny, wolnostojący budynek mieszkalny z ładnie zagospodarowanym ogrodem. Dom jest niepodpiwniczony, posiada dwie pełne kondygnacje i jest kryty dachem kopertowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

505 739 zł30,50 m² 16 581,61 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Rezerwacja oferty Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 30,50m2 + balkon 6,38m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym nowym apartamentowcu z windą na Kleczkowie w bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł2 000 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wydzierżawię teren przy obwodnicy Miękini w miejscowości Błonie. 500 metrów od drogi krajowej nr 94. Miejscowość Błonie ul. Miękińska. Teren jest ogrodzony, utwardzony, monitorowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 960 682 zł126 m² 15 560,97 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

5-pokojowy apartament z balkonem i tarasem | 2 łazienki | ponad 40-metrowy salon | nowoczesna inwestycja w Śródmieściu Opiekun oferty Daniel Gutowski licencja pfrn nr   .

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł55 m² 13 981,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Polecam na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie położone na wrocławskim Oporowie. Idealna propozycja dla osób szukających nieruchomości w atrakcyjnej lokalizacji! lokalizacja Atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 125 000 zł128,10 m² 8 782,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą lokalizację. Tu powstaje kameralne osiedle domów szeregowych i mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł43 m² 69,77 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia unikatowy apartament położony w wyjątkowym miejscu. Lokalizacja na wyspie Młyńskiej w historycznym Młynie Maria. Widok na Młyn, rzekę oraz budynek Auli Leopoldinum. 5.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł51 m² 56,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na parterze w nowoczesnym, 3-piętrowym budynku z 2017 roku przy ul. Ignacego Mościckiego we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

869 900 zł46,01 m² 18 906,76 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż apartament o powierzchni 46 m w prestiżowej inwestycji Angel City przy ul. Walońskiej na Przedmieściu Oławskim (krzyki, wrocław). Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

13,80 €/m²225 m² 3 105 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł59,18 m² 12 673,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,18 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku z windą z 2021 roku, przy ul. Korzennej na Lipie Piotrowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

439 999 zł24 m² 18 333,29 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Mikroapartament w budynku starter 1 przy wyb. Ludwika Pasteura (plac Grunwaldzki), idealna okazja inwestycyjna! Obiekt obecnie funkcjonuje w modelu najmu krótkoterminowego, ciesząc się dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 140 000 zł131,20 m² 8 689,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:229 m²

Domy w zabudowie bliźniaczej na pięknych wrocławskich Opatowicach! Przedstawiam Państwu inwestycję zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Domy o wyjątkowej architekturze,.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł48,89 m² 10 186,13 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone w kamienicy z 1900 roku przy ul. Komuny Paryskiej jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji we Wrocławiu. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Looking for an apartment? we will help you find the perfect place call us! Serdecznie polecam na wynajem dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem w spokojnej i zielonej okolicy na Maślicach.

Szczegóły ogłoszenia

227 389 zł11,37 m² 19 999 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal zaaranżowany na mieszkanie - 12m2 przestrzeni gotowej do wynajmu długo-terminowego oraz jako lokata kapitału z niskim progiem wejścia. Lokalizacja w samym centrum Wrocławia -.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 000 zł3 000 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do sprzedaży obiekt magazynowo- biurowy o powierzchni łącznej 3000 m , położony na działce 4600 m (pełna własność) Część magazynowo- produkcyjno- wystawiennicza.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł63,30 m² 17 219,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1956

English below, we speak English Na sprzedaż przestronne pięciopokojowe mieszkanie w samym centrum - ul. Rynek 56. Powierzchnia całkowita - 63,30 m2 + piwnica - 10 m2 - Mieszkanie w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł49 m² 73,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokoje z tarasem | 49 m2 | Ołtaszyn | pierwszy najem Opiekun Oferty: barbara Bober Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 23784 ***mieszkanie dostępne od zaraz***.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł28,05 m² 4 634,58 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sprzedam/odstąpię wyjątkową lokalizację do prowadzenia działalności gospodarczej handlowo-usługowej. Nieruchomość znajduje się przy skrzyżowaniu Pl. Powstańców Śl. i Al. Jaworowej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł25 m² 19 960 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż przestronna kawalerka 25 m2 w Centrum Wrocławia. Lokal składa się z: jasnego pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki z prysznicem i wc, niewielkiego przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł76 m² 72,37 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 76 m przy ul. Pawiej. Lokal jest świeżo wykończony, wnętrze jest jasne, nowoczesne i bardzo funkcjonalne, idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 392 000 zł158,22 m² 8 797,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:60 200 m²

Na sprzedaż nowoczesny bliźniak w zielonej części Wrocławia Leśnicy To idealna propozycja dla rodzin, które cenią ciszę, przestrzeń i bliskość natury, nie rezygnując z wygód.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij