dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław

8 555 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 555 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

679 000 zł55 m² 12 316,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie na 4 piętrze w bloku z 1980r z piwnicą przy ulicy Grabiszyńskiej o powierzchni 55,13m2. Idealne pod inwestycję bądź dla siebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

1 288 956 zł73 m² 17 642,40 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Top lokalizacja/browary Wr. balkon+2 miejsca/top/! Na sprzedaż duże jasne mieszkanie z balkonem znajdujące się na 10 piętrze z 17 o powierzchni 72,5 m przy ul. Jedności Narodowej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Staszica

Śródmieście,Wrocław

395 000 zł39 m² 10 128,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż lokal niemieszkalny39 M2 Nadodrze centrum Wrocławia. Świetnie skomunikowane .Lokal 39m2 w kamienicy w przyziemiu, na metraż składa się dwa pokoje, przedpokój z kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Damrota

Ołbin,Wrocław

3 600 zł52 m² 69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun nieruchomości: tel. Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr licencji pfrn 28680 Dostępne od zaraz! 2-pokojowe mieszkanie o metrażu 52,07 m2 w bardzo dobrej lokalizacji. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Psie Pole,Wrocław

797 500 zł55 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Psie Pole/3pok./parter/balkon/top/hit/Wrocław Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Olimpia Port na parterze z ogródkiem. Mieszkanie składa się z: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prusa

Nadodrze,Wrocław

949 000 zł60 m² 15 949,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wróciło mieszkanie! Łap Okazję! Klucze do odbioru! Ścisłe Centrum Wrocławia/ Pl. Bema! Jedyna Taka Inwestycja we Wrocławiu! Sam zobacz i zdecyduj- umów się na Spotkanie. Lokalizacja Nr 1 we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Krawiecka

Stare Miasto,Wrocław

570 000 zł26 m² 21 923,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży studia na Starym Mieście we Wrocławiu, przy ul. Krawieckiej 1. To idealne miejsce dla osób ceniących kameralny klimat historycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Wrocław

Partynice,Wrocław

1 315 350 zł146 m² 9 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Bez prowizji biura i podatku pcc. Polecam gotowy lokal na sprzedaż, zlokalizowany na wrocławskich Partynicach. Lokal technicznie wykończony, trwają procedury uzyskania pozwolenia na użytkowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Witolda

Kępa Mieszczańska,Wrocław

5 700 zł68 m² 83,65 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Home Brand oferuje luksusowy apartament o powierzchni 68m2 na Księcia Witolda. Lokal na pierwszym piętrze to: - duży i przestronny salon z wyjściem na taras - otwarta i doświetlona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 395 930 zł49 m² 28 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: oferowana nieruchomość o powierzchni użytkowej 48,98 m2 położona jest na 1. piętrze. Układ pomieszczeń: - pokój dzienny z aneksem kuchennym 32,85 m2 - pokój 10,79 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tramwajowa

Gądów Mały,Wrocław

489 000 zł42 m² 11 755 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam pięknie doświetlone mieszkanie 2 pokojowe idealne na start - do wprowadzenia, położone w dzielnicy Fabryczna, na osiedlu gądów! Oferta idealna dla lubiących ul. Legnicką i ok. CH.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Drabika

Krzyki,Wrocław

599 000 zł37 m² 15 986,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Taras Z ogródkiem o pow. 51,39 m2 miejsce postojowe komórka lokatorska o pow. 2,42 m2 wszystkie media miejskie funkcjonalny układ pomieszczeń opis nieruchomości: na sprzedaż dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Buraczana

Klecina,Wrocław

4 400 zł98 m² 44,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie na Ul.Buracznej ,Klecina Miejsce otoczone zielenią parku, jednocześnie doskonale skomunikowane z centrum miasta, Bielanami oraz obwodnicą i autostradą. W bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krucza

Krzyki,Wrocław

518 999 zł38 m² 13 657,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferta dostępna wyłącznie W mk prestige nieruchomości Przedmiotem sprzedaży jest rozkładowy lokal, o powierzchni ok 35 m2+ 3 m2 balkon , usytuowany na czwartym piętrze ( bez windy ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Plac Grunwaldzki,Wrocław

899 000 zł72 m² 12 486 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28424 tel. Jasne, w pełni rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe z pięknym widokiem! otoczenie nieruchomości: mieszkanie mieści się w kamienicy z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Torowa

Karłowice,Wrocław

2 800 zł58 m² 48,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie posiada dwa pokoje oraz przestronny salon z aneksem kuchennym Mieszkanie w całości umeblowane. Istnieje możliwość wprowadzenia się ze swoim wyposażeniem. W bloku dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

764 665 zł54 m² 14 090 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Polecam świetną inwestycję w samym centrum Wrocławia. Osiedle powstało na Starym Mieście, co zapewnia: - doskonałą komunikację, - o krok od centrum i tętniących życiem arterii, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany Wrocław

Zakrzów,Wrocław

1 000 zł17 m²

 

Piętro:parter

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:-

Do wynajęcia 3 pokoje, każdy po ok.15m2, położone w domu jednorodzinnym na wrocławskim Zakrzowie. Osobne wejście do każdego pokoju, z dostępem do łazienki i osobnej kuchni. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Nabycińska

Stare Miasto,Wrocław

1 950 zł27 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Stare miasto - ul. Braniborska / nabycińska (tuż obok Pl. Jana Pawła II). Polecam wyremontowaną kawalerkę 27m2 z wydzieloną przestrzenią do spania. Bardzo dobra lokalizacja, zaledwie 950 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chałupnicza

Wrocław,dolnośląskie

698 998 zł48 m² 14 412,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Premium/olimpiaport/chałupnicza/3pok/2balkon/garaż! premium! gotowe do zamieszkania! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż komfortowe, 3 pokojowe, w pełni urządzone mieszkanie przy ul. Chałupniczej ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Strońska

Gaj,Wrocław

900 000 zł62 m² 14 634,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Atrakcyjne, nowoczesne dwupoziomowe mieszkanie na Wrocławskim Gaju - ulica Strońska Serdecznie zapraszam do zakupu 3 pokojowego nowocześnie wykończonego mieszkania o metrażu 61,5 m2 położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Maślice,Wrocław

865 000 zł88 m² 9 863,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż atrakcyjne, 4 pokojowe mieszkanie 87.7m2 z dużymi oknami z wyjściem na ogródek. W mieszkaniu zamontowana jest rekuperacja zapewniająca: - ciągłą wymianę zużytego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prusa

Nadodrze,Wrocław

949 000 zł60 m² 15 949,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzechowa

Gaj,Wrocław

696 000 zł63 m² 11 121,80 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

!duże Rozkładowe na Gaju duże/winda/inwestycja/okazja Oferujemy na sprzedaż ładne duże mieszkanie trzypokojowe znajdujące się przy ul. Orzechowej na Wrocławskim gaju. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Krzyki,Wrocław

699 999 zł59 m² 11 864,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sztabowa/ Krzyki 58m2/balkon /lux Polecamy na sprzedaż mieszkanie w pełnym rozkładzie ul Sztabowa Krzyki Odpowietrznik 57,80m2, 1p z 4, 3 pok. Pełny Rozkład, balkon, piwnica, blok po termo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Boiskowa

Krzyki,Wrocław

535 500 zł51 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż, trzypokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego przy ulicy Boiskowej na Wrocławskim Brochowie. Jeśli szukasz nieruchomości w zielonej okolicy, która posiada trzy pokoje oraz balkon, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

690 000 zł74 m² 9 336 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Opiekun oferty: tel. Lokal usługowy o powierzchni 73,91m2 znajduje się w Śródmieściu, przy ul. Kleczkowskiej. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest przy ul. Kleczkowskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dolnobrzeska

Leśnica,Wrocław

525 000 zł48 m² 10 999 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 3 pokojowe Wrocław Leśnica, 300m od pętli z komunikacją miejską, jak również do dworca pkp. W pobliżu Biedronka, Lidl, aldi, usługi, szkoła, kościół. W niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Hallera

Grabiszyn,Wrocław

850 000 zł63 m² 13 492,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

3 pokojowe mieszkanie położone na nowym osiedlu tuż przy Parku Grabiszyńskim Serdecznie zapraszam do zakupu 3 pokojowego wykończonego mieszkania o powierzchni 63 m2, położonego na nowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nepalska

Brochów,Wrocław

765 001 zł55 m² 13 959,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Lux 3 pokoje ok krzyki jagodno / 2018 taras! Polecam do sprzedania dwupoziomowe mieszkanie w cichej okolice Brochów - ul. Nepalska, wygodna lokalizacja. 3-pokojowe dwupoziomowe mieszkanie na 2-3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Haukego-Bosaka

Przedmieście Oławskie,Wrocław

619 900 zł58 m² 10 706,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1878

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,9m2. Nieruchomość składa się z: - salonu - 21,30 m2 , - pokoju 1 -8,20 m2 - pokoju 2 -5,50 m2 - przedpokoju - 8,60 m2, - kuchni - 8,30 m2 , -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jodłowicka

Stabłowice,Wrocław

850 000 zł48 m² 17 537 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie o powierzchni 48,47 m2 na wrocławskich Stabłowicach. W skład mieszkania wchodzą: - przedpokój 5,16 m2, - osobna kuchnia, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiejska

Fabryczna,Wrocław

822 059 zł81 m² 10 099 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Dział deweloperski sdp Nieruchomości nowa inwestycja, kameralna zabudowa, tereny zielone. Klub fitness. Parking dla motocykli. Ostatnie takie mieszkanie W tej inwestycji! Opiekun oferty: telefon Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Szczepin,Wrocław

2 500 zł66 m² 37,88 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Looking for apartment? - we will help you to find perfect place- call us! zobacz nieruchomość bez wychodzenia Z domu - skontaktuj się Z naszym doradcą! do wprowadzenia od zaraz! Serdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

749 000 zł66 m² 11 348,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników praktycznych układów w dobrej cenie! Jeśli szukasz mieszkania, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

709 800 zł62 m² 11 541,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników praktycznych układów w spokojnej okolicy! Jeśli szukasz mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brzeska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

748 000 zł93 m² 8 622,92 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 92,66 mkw. Mieszkanie składa się z: * 3 pokoi, * garderoby, * kuchni, * łazienki, * dużego przedpokoju. Wysokie, ponad 3 metrowe sufity. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Sołtysowice,Wrocław

760 000 zł51 m² 14 902 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4 pokoje; mieszkanie bezczynszowe Z ogródkiem oraz altaną! Do sprzedania lokal mieszkalny dwupoziomowy o łącznej pow. 51 m2 usytuowany na drugim piętrze w budynku trzyrodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowicka

Borek,Wrocław

650 000 zł48 m² 13 541,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

2 pokoje* krzyki/borek* pełen rozkład * na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, na podłogach drewniany parkiet w doskonałym stanie. Mieszkanie znajduje się w zadbanym bloku, klatka schodowa jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Staszica

Nadodrze,Wrocław

849 000 zł77 m² 11 047,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Stylowo wykończone z widokiem na Park. W ofercie sprzedaży duże 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,85 m2 usytuowane na I piętrze kamienicy przy Parku Staszica. W kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

859 000 zł77 m² 11 101,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Inwestycja zrealizowana we Wrocławiu, w dzielnicy Psie- pole - ul. Odolanowska/stoczniowa. Charakteryzująca się nowoczesną architekturą osiedla, w sąsiedztwie zieleni , a jednocześnie.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij