dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław

8 545 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 545 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Borek,Wrocław

12 000 zł220 m² 54,63 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Centrum miasta | 5 pokoi | 1 balkon | 1903 | miejsce postojowe Lokalizacja: borek, wrocław Rok budowy 1903r. Ilość pokoi: 5 Metraż: 219,66 m2 Piętro: 1/1 Miejsce postojowe w garażu Z wielką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Brodzka

Maślice,Wrocław

799 000 zł88 m² 9 110,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Lokalizacja: maślice, u. Brodzka Rok budowy: 2011 Liczba pokoi: 4 Powierzchnia mieszkania: 87,7 m Zapraszam do kontaktu! tel. Gotowe do zamies zkania mieszkanie w doskonałej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szarugi

Klecina,Wrocław

5 000 zł64 m² 79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Osoba prowadząca tel. (english version below) ***mieszkanie dostępne od zaraz*** Polecam na wynajem luksusowy apartament na wrocławskich Krzykach przy ul. Szarugi. Nieruchomość o powierzchni 63,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nefrytowa

Krzyk,Wrocław

549 731 zł44 m² 12 585,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Inwestycja realizowana jest w południowej części Wrocławia w granicach dzielnicy Krzyki - Ołtaszyn. Ta urokliwa lokalizacja daje możliwość obcowania z naturą dzięki rozległym terenom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

695 084 zł65 m² 10 743,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Ok Oltaszyn lux 3 pokoje 63,7m2 garaz 2 poziomy/top! polecamy Klimatyczne mieszkanie na spokojnym osiedlu w przy Torze wyscigow konnych Do sprzedania komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie na zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Księże Wielkie,Wrocław

890 000 zł62 m² 14 347,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne wykończenie najwyższej jakości. W ofercie sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,03 m2 usytuowane na 3 piętrze budynku, w którym znajduje się winda. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem Wrocław

Plac Grunwaldzki,Wrocław

2 450 zł24 m² 101,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta top! ogródek + parking / ok. Politechniki.| HYDROPOLIS / Na Grobli / PLAC GRUNWALDZKI Polecam na wynajem kawalerkę z ogródkiem o powierzchni 24,1 m2. W pełni wyposażona kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Dawida

Huby,Wrocław

990 000 zł79 m² 12 531,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Bardzo ładne i zadbane, całkowicie rozkładowe mieszkanie na sprzedaż na ul. Dawida w plombie z roku 1998, znajdujące się na szóstym piętrze budynku. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Lipa Piotrowska,Wrocław

650 000 zł63 m² 10 366,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Lipa piotrowska/2pok./LUX./GARAŻx2/BALKON/HIT Oferujemy państwu na sprzedaż 2 pokojowe 62m2 nowe nowoczesne mieszkanie z możliwością wydzielenia dodatkowego 3 pokoju. Ogłoszenie prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

509 999 zł37 m² 13 702,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Centrum -daszyńskiego | Plomba | 2 pok!. Polecam na sprzedaż mieszkanie we Wrocławiu śródmieście ul.Daszyńskiego 37m. Mieszkanie składa się z : dwa pokoje, oddzielna kuchnia , balkon, piwnica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Opolska

Księże Wielkie,Wrocław

553 000 zł43 m² 12 860,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43.10m2 usytuowane na drugim (ostatnim) piętrze kameralnego budynku usytuowanego wśród terenów zielonych. Najważniejsze informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

1 500 000 zł78 m² 19 231 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie o powierzchni 78 m2 znajduje się na I piętrze w nowoczesnym budynku położonym niedaleko portu. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość usytuowana jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Działoszyńska

Swojczyce,Wrocław

785 890 zł64 m² 12 190 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe do odbioru * Możliwość wykończenia pod klucz Słoneczne mieszkanie z ogródkiem oraz tarasem W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

458 997 zł34 m² 13 484 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Blisko centrum, ok Browary Wrocławskie | 2 pok. |. Polecam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34 m2. Lokalizacja, u zbiegu ul. Jedności Narodowej i Wyszyńskiego - plomba z lat 90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szybka

Przedmieście Oławskie,Wrocław

1 188 000 zł57 m² 20 989,40 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Serdecznie polecam na sprzedaż przepiękny, 2-pokojowy apartament o łącznej powierzchni 56,6m2. Nieruchomość jest usytuowana na drugim piętrze w ośmiopiętrowym apartamentowcu z 2023r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wincentego

Śródmieście,Wrocław

355 000 zł39 m² 9 128,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe w kamienicy przy ul. Św. Wincentego na wrocławskim Nadodrzu. Położone na pierwszym piętrze, jednostronne z oknami na podwórze. Ogrzewanie miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wrocław

Krzyki,Wrocław

34 680 zł520 m² 66,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesny obiekt o wysokim standardzie z miejscami parkingowymi! Do wynajęcia wolnostojący obiekt o powierzchni całkowitej ok. 520m2. Obiekt zlokalizowanym przy ulicy, dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

789 100 zł68 m² 11 604,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Do sprzedaży funkcjonalne,dwustronne mieszkanie 4-pokojowe z 2 balkonami na pięknym, zielonym osiedlu w samym sercu Oporowa. Oferta bez prowizji, bezpośrednio od dewelopera. Dostępne różne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 175 000 zł100 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Apartament z sauną w sąsiedztwie Rynku Idealna nieruchomość pod inwestycje, zainwestuj a nie będziesz żałować! Duży salon z bilardem, częścią jadalną jak również kinową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gnieźnieńska

Szczepin,Wrocław

974 000 zł76 m² 12 839 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: tel. Idealna nieruchomość dla rodziny na osiedlu z pełną infrastrukturą. Duże pokoje, szybkobieżne windy. Lokal do własnej aranżacji. Gotowa inwestycja! Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Pałucka

Kozanów,Wrocław

900 zł8 m²

 

Piętro:1/10

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: *do wynajęcia pokój nr.2 w 5-pokojowym mieszkaniu przy ulicy Pałuckiej 75 *8 m2 * pokój z balkonem *Internet w cenie Wyposażenie: *Pokój: kanapa, szafa, biurko, krzesło,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wenedów

Kowale,Wrocław

1 369 000 zł112 m² 12 223,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:580 m²

Nowy bliźniak | 4 pok. | wrocław-Kowale Polecamy na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej na wrocławskim osiedlu Kowale przy ul. Wenedów. Powierzchnia całkowita domu wynosi 112 m2, pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Fabryczna,Wrocław

432 000 zł27 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Oferujemy Państwu na sprzedaż kawalerkę we Wrocławiu na Szczepinie, w okolicach centrum handlowego Magnolia. Kawalerka jest idealna dla singli, par oraz osób, które cenią sobie łatwy dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Turawska

Księże Wielkie,Wrocław

1 235 108 zł138 m² 8 930 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:198 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * cicha, spokojna okolica obfitujaca w tereny spacerowe * funkcjonalne, zapewniajace komfort rozkłady domów Parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Walońska

Stare Miasto,Wrocław

940 000 zł59 m² 15 932,20 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

2-pokojowy apartament z balkonem w inwestycji Angel Wings przy ulicy Walońskiej. Apartament znajduje się na 3 piętrze budynku od strony południowej. Do apartamentu przynależy miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Ołbin,Wrocław

1 007 000 zł67 m² 15 029,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie w zrewitalizowanej kamienicy w samym centrum Wrocławia.5 minut pieszo od Ostrowa Tumskiego i 15 minut od Rynku. Atuty Inwestycji Doskonała lokalizacja - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Wrocław

Fabryczna,Wrocław

5 250 zł250 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia hala magazynowa blisko aow! powierzchnia hali 250 m2 + 213 m2 powierzchni biurowo-socjalnej z bezpośrednim wejściem z hali - łącznie 463 m2 Murowana hala z posadzką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nefrytowa

Krzyk,Wrocław

549 731 zł43 m² 12 690 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Ołbin,Wrocław

569 900 zł36 m² 15 738,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 36,21 m , zlokalizowane w ścisłym centrum Wrocławia, na Wrocławskim Ołbinie 5 min od Placu Grunwaldzkiego, w pięknie zrewitalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lompy

Ołbin,Wrocław

480 000 zł39 m² 12 307,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronna kawalerka o powierzchni 39 m2 położona na Ołbinie przy ulicy Józefa Lompy. Atuty mieszkania: - dobra lokalizacja - Oddzielna kuchnia - Niski czynsz administracyjny -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Wrocław

Krzyki,Wrocław

54 zł/m²65 m² 3 510 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Biuro handlowe o pow. 65 m2 na parterze - Krzyki Do wynajęcia powierzchnia biurowo-usługowo-handlowa 65 m2 położona na parterze w budynku biurowo-handlowym z ładną nową elewacją na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Wrocław

Fabryczna,Wrocław

12 066 zł463 m² 21 zł/m²

 

 

 

Zgorzelisko,Wrocław

2 500 zł39 m² 64,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 38,7 2 mkw. położone na pierwszym piętrze w e Wrocławiu, dzielnica Psie Pole ul. Kurlandzka. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Lipa Piotrowska,Wrocław

614 443 zł55 m² 11 190 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja! z kameralną niską zabudową. Mieszkanie 3 pokojowe, 54.91m2 z bardzo funkcjonalnym rozkładem, dwustronne. Duży salon z aneksem. Jest możliwość dostosowania przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Suwalska

Maślice,Wrocław

819 000 zł73 m² 11 188,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Dzień dobry, oferuję do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 73,2 m2 znajdujące się na wrocławskich Maślicach przy ulicy Suwalskiej. Mieszkanie jest usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Mińska

Muchobór Wielki,Wrocław

35 zł/m²153 m² 5 360 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Opiekun oferty: tel. Do wynajęcia lokal o powierzchni 153,13m2 w cenie 5.360 zł netto. Dodatkowo opłaty eksploatacyjne 9,55 zł/m2. Na lokal składa się 5 pomieszczeń: - sala 88,77m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kamieńskiego

Karłowice,Wrocław

675 000 zł60 m² 11 287,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż komfortowe trzypokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji o powierzchni 59,8 m2 zgodnie z księgą wieczystą wykonaną przez cenionego dewelopera milart! Atuty mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Inowrocławska

Szczepin,Wrocław

599 000 zł46 m² 13 078,60 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę - 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Inowrocławskiej we Wrocławiu. To niezwykle atrakcyjna przestrzeń, która łączy w sobie funkcjonalność,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany Wrocław

Kozanów,Wrocław

900 zł10 m²

 

Piętro:1/10

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:-

Super oferta! Do wynajęcia pokój na Kozanowie. Pokój znajduje się w dużym czetopokowym mieszkaniu. osobna łazienka i wc. Dostępny od zaraz! Obecnie w mieszkaniu są wynajmowane trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Jagodno,Wrocław

756 006 zł73 m² 10 290 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Jeśli poszukujesz mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji blisko obszarów zielonych, to ta inwestycja spełni Twoje oczekiwania. Mieszkanie 4 pokojowe mieszkanie wraz z 2 balkonami. Duża przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Swojczyce,Wrocław

679 774 zł58 m² 11 690 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Jeżeli marzysz o spokojnym miejscu do życia z niską zabudową i jednocześnie potrzebujesz przestronnego mieszkania z balkonem, ta oferta jest idealna dla Ciebie! To mieszkanie oferuje.