dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław

8 530 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 530 ogłoszeń

2 500 zł51 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowa cena! tylko W home expert super oferta! Mieszkanie 2-pokojowe w nowszym budownictwie z 2000 roku z windą oraz ogrzewaniem miejskim w Śródmieściu. Składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²123,34 m² 7 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość zlokalizowana jest na wrocławskim Psim Polu, w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Żmigrodzkiej jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł26,64 m² 17 980 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka, szczepin ul. Gnieźnieńska Bez prowizji i podatku pcc Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 26,64 m2 znajdujące się na parterze (z balkonem) inwestycji deweloperskiej, zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

448 000 zł26,13 m² 17 145,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Dzień dobry Polecam kawalerkę w sercu Wrocławia, tuż przy Placu Kościuszki i Renomy. Atuty: - samo centrum - blisko na wszystkie uczelnie jak i do Rynku - nieopodal Promenady.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

494 000 zł26 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Przedstawiam nowocześnie zaprojektowaną i wykończoną kawalerkę na wrocławski Nadodrzu, ul. Kręta. Całe wnętrze zostało przemyślane , zastosowano wiele praktycznych rozwiązań.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł33,06 m² 12 704,17 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Odkryj przestrzeń, która czeka na swój renesans. To mieszkanie to autentyczna kapsuła czasu, ukryta w sercu tętniącej życiem Zaporoskiej. Dwa pokoje o dwustronnej ekspozycji to rzadki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 669 zł57,91 m² 13 118,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

"rudawska 5" - Nowoczesna inwestycja w spokojnej części miasta, zapewniająca szybki i wygodny wyjazd w kierunku obwodnicy oraz głównych tras komunikacyjnych. Budynek o kameralnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 258 zł36,75 m² 13 476,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja, zaprojektowana z dbałością o detale. Styl i kolorystyka budynków doskonale wpiszą się w otaczającą przestrzeń. Zielone skwery, place zabaw i miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

493 641 zł38,90 m² 12 690 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe, 2-pokojowe mieszkanie z przestronnym balkonem na Lipie Piotrowskiej we Wrocławiu! To idealna oferta dla singla, pary lub jako inwestycja na start. Odkryj funkcjonalną przestrzeń, która spełni.

Szczegóły ogłoszenia

2 070 000 zł93,32 m² 22 181,74 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 93,32 m2, położone na 6. piętrze eleganckiego budynku z windą. To idealna nieruchomość dla osób szukających prestiżu i komfortu, przy jednoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

46,02 zł/m²327 m² 15 050 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:17

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia nowoczesne i funkcjonalne biuro o powierzchni 327m2 przy ulicy Zelwerowicza 20 (bezpośrednio przy pl. Jana Pawła II), idealne dla firm ceniących prestiż, komfort oraz doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

733 000 zł61,10 m² 11 996,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie o powierzchni 54,10 m2 wraz z piwnicą 7m2 - całość 61,10 m2 wpisana w księdze wieczystej w zrewitalizowanej kamienicy dla osób ceniących urok historycznych budynków. Po.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł89 m² 8 977,53 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż pięciopokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni około 88,5m2 (w tym komórka lokatorska około 5m2) znajdujące się we Wrocławiu przy ul. Kościuszki (zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 860 zł74,99 m² 11 733,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Rozkładowe, duże 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,99m2 z balkonem opow. 5,2m2 na zielonych, spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie ma pow. 74,99m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł34 m² 17 911,76 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w spokojnej oraz dobrze skomunikowanej okolicy o powierzchni 34 m2, zlokalizowane na ostatnim 9 piętrze (panoramiczny widok), budynek z windą. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

25,14 zł/m²151,18 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajmu lokalu na parterze budynku dworca pkp Wrocław Sołtysowice o łącznej powierzchni 151,18 m2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

3 985 000 zł761,24 m² 5 234,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż kompleks dwóch nieruchomości | Plan Ogólny : Strefa wielofunkcyjna z zabudową mieszkaniową wielorodzinną Nieruchomość 1: budynek produkcyjno-usługowy z częścią mieszkalną -.

Szczegóły ogłoszenia

961 920 zł30,06 m² 32 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowy apartament w jednym z najbardziej rozpoznawalnych budynków premium we Wrocławiu- bernardyńska 4. Lokalizacja: apartament mieści się w odległości kilkuminutowego spaceru.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł38,40 m² 6 380,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Opiekun oferty: monika Jaworska Licencja nr 22988 tel.   Na sprzedaż w atrakcyjnej cenie lokal usługowy o powierzchni 38,4 m2, znajdujący się w bryle bloku na Osiedlu Kozanów,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 170 000 zł82,75 m² 14 138,97 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowe domy i mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Przedstawiamy Państwu unikalną inwestycję apartamentów na wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł52 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie!   Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie znajdujące się w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

1 151 685 zł85,31 m² 13 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż: lokal użytkowy we Wrocławiu - Idealna inwestycja z pasywnym dochodem! Lokalizacja: wrocław, centrum miasta - doskonała ekspozycja na ruchliwą ulicę, wejście z ulicy, witryna,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wieczysta

Wrocław,dolnośląskie

760 000 zł58 m² 13 103,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe, 58 m , loggia, świetna lokalizacja Na sprzedaż dwustronne, w pełni rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58 m , zlokalizowane na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł67,30 m² 10 386 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mam na sprzedaż piękne, przestronne i klimatyczne mieszkanie położone w kameralnej części Księża Małego. Do centrum 15 minut tramwajem! We speak English, ukrainian and Russian. Contact us.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł27,67 m² 17 708,71 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż jasna, funkcjonalna kawalerka o powierzchni 27,67 m , położona w nowoczesnym budynku z 2020 roku. To miejsce, gdzie wielkomiejski styl życia łączy się.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł56,51 m² 63,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty Robert Kordowski tel.   Komfortowe mieszkanie o powierzchni 56,51 m usytuowane w nowoczesnym budynku z 2015 roku położone w samym centrum. Z mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 900 zł4 198 m² 833,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna położona we Wrocławiu przy ul. Grota-Roweckiego (obręb Wojszyce). Działka nr 12/7 o powierzchni 4 198 m , objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł58 m² 14 827,59 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie na zielonym osiedlu Nowe Miasto Różanka przy ul. Obornickiej. Lokal o powierzchni 58 m mieści się w stylowym budynku loftowo-industrialnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł90 m² 22 222,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na Placu Kościuszki o powierzchni 90 mkw. Lokal doskonale nadaje się na usługi, handel lub gastronomię. Wszystkie media miejskie. Wysokość lokalu 5 mkw. Wejście od frontu i podwórka.

Szczegóły ogłoszenia

3 565 440 zł14 856 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka produkcyjna, bazy, składy, magazyny, hurtownie logistyka. Pod Wrocławiem - wróblowice - bezpośrednio przy dk94. Zjazd asfaltowy. Powierzchnia zabudowy 80%. Intensywność 1,6. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

493 978 zł35 m² 14 113,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł84,37 m² 51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem duże, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 84,37 m , położone na 2. piętrze czteropiętrowej plomby z lat 90., przy ul. Orzeszkowej 47 we Wrocławiu, w dzielnicy Ołbin.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł150 m² 10 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:801 m²

Dom 150 m na działce 801 m | Muchobór Wielki | Ul. Karpacka | Po generalnym remoncie. Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni około 150 m , położony na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł60,90 m² 12 479,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Tylko w sdp Nieruchomości Do sprzedania komfortowe i ciche mieszkanie o metrażu 60,9 m2 z dużym balkonem Opiekun oferty Jacek Mamiński nr lic. Pfrn 30802 tel.   największe.

Szczegóły ogłoszenia

15,24 €/m²230 m² 3 505 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Lokal gastronomiczny 230 m w zachodniej części Wrocławia [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje atrakcyjny lokal gastronomiczny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 045 575 zł77,46 m² 13 498,26 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

0% prowizji bez podatku pcc Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,46m2(identyfikator mieszkania kr6/a/2/6) w doskonałej lokalizacji, z możliwością harmonogramu płatności.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł300 m² 5 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:tak

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą budynku przy ul. Objazdowej we Wrocławiu. Nieruchomość zabudowana o łącznej powierzchni około 300 m2.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²750 m² 18 750 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Magazyn około 750 mkw, ogrzewany, podłoga niepylna, duża brama wjazdowa Do dyspozycji również pomieszczenia biurowe , od 100m2 do 280 m2 w otoczeniu magazynu Hala położona na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł10,50 m²

 

Piętro:1/10

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Do wynajęcia wyposażony pokój jednoosobowy dla kobiety w mieszkaniu 4-pokojowym rozkładowym na pierwszym piętrze w bloku z windą oraz ogrzewaniem miejskim na Gądowie Małym.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł125,26 m² 11 975,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Tylko U nas super oferta! Ciche, przestronnego mieszkanie 3-pokojowe w odrestaurowanej kamienicy w Śródmieściu - okolice Mostu Uniwersyteckiego. Składa się z : - salonu z loggią.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł29,59 m² 18 553,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferuję na sprzedaż przytulne i gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 29,59 m , położone w spokojnej i zielonej części Wrocławia na Swojczycach na Osiedlu Przystań -.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij