dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław

8 533 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

8 533 ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 622 414 zł95,87 m² 27 353,85 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w centrum Wrocławia | Ponadstandardowa wysokość | Rewitalizacja Spodobała Ci się ta oferta? A może szukasz czegoś podobnego? Współpraca z wieloma.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł68,40 m² 12 280,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Bardzo ładne, słoneczne mieszkanie w nowym budownictwie osiedle belvedere park. Na 70 metrów składają się : dwie osobne sypialnie i większy salon z dużym balkonem, osobna kuchnia ,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł69 m² 51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

ul. Elizy Orzeszkowej, blisko Placu Grunwaldzkiego Do wynajęcia nowoczesne, śliczne, w pełni wyposażone i umeblowane dwupokojowe mieszkanie o pow. 69 m z balkonem w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 766 314 zł108,91 m² 25 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Ta inwestycja to nie tylko adres - to przede wszystkim wymarzone miejsce, dla ceniących wysoką jakość i wygodę w bezpośrednim otoczeniu parku z pięknym prywatnym tarasem na dachu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

799 000 zł65,61 m² 12 178,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przyjemnego 3-pokojowego mieszkania z ogródkiem na Stabłowicach. Opiekun oferty: marta Woźniczka-Opuchlik Nr licencji pfrn   Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

52,73 zł/m²71,50 m² 3 770 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Do wynajęcia lokal o powierzchni 71,50 m2. Do ceny należy doliczyć: - 20% powierzchni za udział w częściach wspólnych - 23,30 zł netto za.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł703 m² 1 066,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: wrocław, fabryczna, złotniki, ul. Zakopiańska Opis: do sprzedaży atrakcyjna działka o powierzchni 703 mkw., położoną na zachodzie Wrocławia, w otoczeniu kameralnej niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł60 m² 58 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferta skierowana wyłącznie dla Firm/osób prowadzących działalność gospodarczą. |do wynajęcia| Przedmiotem oferty jest komfortowy apartament w samym Centrum - Inwestycja ovo, podwale 82.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł59,37 m² 50,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, jasne, i w pełni umeblowane, dwupokojowe mieszkanie - Wrocław ul. Rejtana. Najem okazjonalny! lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest przy ulicy Rejtana 2. Jedyne 500.

Szczegóły ogłoszenia

1 060 000 zł53,02 m² 19 992,46 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3-pokojowe, 53,02 m , kępa mieszczańska Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53,02 m , zlokalizowane na 6. piętrze inwestycji River Point przy.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł138 m² 101 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:7

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty Jakub Kruszyński   Mieszkanie podzielone na 7 niezależnych kawalerek! Opis lokalizacji: aleja Generała Józefa Hallera to jedna z głównych arterii Wrocławia, położona.

Szczegóły ogłoszenia

40 128 zł1 254 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowo-produkcyjna o powierzchni 1254 m2 + część biurowo-socjalna 50m2, położona w kompleksie obiektów przemysłowych. Hala magazynowa - wysokość 7-8m, konstrukcja.

Szczegóły ogłoszenia

54,96 zł/m²302 m² 16 598 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia funkcjonalny lokal usługowy przystosowany pod działalność medyczną, położony w budynku o dobrym standardzie, z wygodnym dostępem dla klientów oraz dużym parkingiem.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł38 m² 12 631,58 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni całkowitej 38m , położone na wysokim parterze w bloku z windą we Wrocławiu w samym sercu miasta. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

769 000 zł69,37 m² 11 085,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż duże rodzinne mieszkanie o powierzchni 69,37 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku. Bez prowizji oraz podatku pcc. Inwestycja jest ukończona, do odbioru gotowe ostatnie.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł33,60 m² 10 386,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 33 m2 położony przy ul. Bolesława Krzywoustego we Wrocławiu. Nieruchomość znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

673 000 zł37,36 m² 18 013,92 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja Odkryj zalety bezkompromisowej lokalizacji i nowoczesnej architektury. Mieszkaj, wynajmuj lub otwórz biuro ścisłym centrum Wrocławia. Lelewela to odważna realizacja w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²161,90 m² 8 095 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Proponujemy Państwu do wynajęcia dwu-poziomowy lokal o pow. 161,9 mkw zlokalizowany przy pl. Grunwaldzkim na parterze jednego z bloków na ,wrocławskim Manhatannie" Rozkład: parter.

Szczegóły ogłoszenia

844 700 zł70,40 m² 11 998,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 70,04 m położone na parterze kamienicy w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Wrocławia przy Wybrzeżu Wyspiańskiego. Bezpośrednie.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł27 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Na wynajem oferowana jest kawalerka 27m2 położona w budynku Legnicka Street. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł44,18 m² 15 278,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie przy ul. Kuźniczej na Starym Mieście to prawdziwa perełka dla miłośników miejskiego życia w historycznym otoczeniu. To tu, gdzie przeszłość spotyka się z nowoczesnością,.

Szczegóły ogłoszenia

519 900 zł27,60 m² 18 836,96 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Na sprzedaż mieszkanie o pow 27,71 m w prestiżowym kompleksie Angel Wings! Mieszkanie generuje.

Szczegóły ogłoszenia

2 899 zł46 m² 63,02 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For details in English / Ukrainian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Oferujemy do wynajęcia funkcjonalny i dobrze zaprojektowany lokal o powierzchni 46 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł300 m² 4 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:648 m²

Dom z zabudowaniami o powierzchni całkowitej ok 300 m.kw. Nieruchomość jest w centrum osiedla kilka kroków od głównej ulicy Żernickiej i przystanku autobusowego. Zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł38,51 m² 51,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: wrocław, stare Miasto, ul. Psie Budy opis: do wynajęcia rozkładowe, narożne (w kształcie litery L) mieszkanie o powierzchni użytkowej 38,51 mkw., w budynku z 1960 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

518 574 zł41 m² 12 648,15 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa okazja! Apartament wykończony pod klucz w cenie zakupu! zainwestuj we wrocławiu jedynie 3 km do starego miasta apartament Z 23% vat idealny na wynajem I do zamieszkania zakup.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł48,34 m² 11 894,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Prezentujemy Państwu funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 45 mkw z przynależną piwnicą o pow. 3,34 mkw, mieszkanie znajduje się na II p. niskiego budynku przy ul. Buczackiej.

Szczegóły ogłoszenia

6 450 zł66 m² 97,73 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia elegancki, 3-pokojowy apartament o powierzchni 66 m , usytuowany w wyjątkowej lokalizacji nad rzeką, w centrum Wrocławia. Budynek zapewnia całodobową ochronę,.

Szczegóły ogłoszenia

38 zł/m²303,25 m² 11 524 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:18

 

Parking:-

Przedmiotem oferty jest lokal na usytuowany na I (158,77 m2) i II (144,49 m2) piętrze budynku dworca Wrocław Świebodzki w klatce pl. Orląt Lwowskich 20 D. Lokal składa się z 18.

Szczegóły ogłoszenia

67 zł/m²165,23 m² 11 070 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opiekun oferty Dominika Tądel (kasprzyk) Tel.:   Numer licencji PFRN: 30058 Otoczenie nieruchomości: Plac Jana Pawła II to niemalże serce miasta Wrocław, otoczone fosą miejską. Bulwar.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

824 071 zł51,48 m² 16 007,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament 3 pokojowy o powierzchni 51,48m2 położony jest na 1 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą. Klasyczny układ, na który składają się: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł49 m² 12 224,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż bardzo przyjemne, jasne i rozkładowe mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na 4 piętrze w niskim, kameralnym bloku z lat 70. Budynek znajduje się w samym.

Szczegóły ogłoszenia

387 500 zł22,66 m² 17 100,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesny, w pełni wykończony i umeblowany apartament inwestycyjny zlokalizowany przy ul. Zwycięskiej we Wrocławiu. Lokal znajduje się w nowoczesnym apartamentowcu oddanym do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

766 458 zł64,68 m² 11 850 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: kinga Kuźnia Numer licencji pfrn 30901 tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą jasnego, przestronnego 3-pokojowego mieszkania z ogrodem! Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł31 m² 77,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dwupoziomowy apartament na Wynajem - Tuż przy Wrocławskim Lotnisku Szukasz nowoczesnego, dwupoziomowego mieszkania z wyjątkowym charakterem i świetną lokalizacją? Oferujemy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

29,33 zł/m²120 m² 3 520 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia : Nowa Hala produkcyjno-magazynowa około 120mkw.Ocieplona,o wysokości 4 m ,z posadzką bezpyłową, brama wjazdowe z poziomu zero. Możliwość wynajęcia pomieszczeń biurowych.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 zł40 m² 64,75 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Szukasz mieszkania, w którym poczujesz się swobodnie razem ze swoim pupilem? Ten.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²289 m² 15 895 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję najmu budynku o łącznej pow. 289 m2 przy ul. Madalińskiego 115 we Wrocławiu, usytuowanego dz. nr 4/153 am 42.

Szczegóły ogłoszenia

82,36 zł/m²121,42 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Unikalny lokal biurowy W przedwojennej kamienicy Centralna lokalizacja | Wysokie sufity 3.2m | Duże przeszklenia | Dwustronny układ | Kamienica z charakterem | Balkon | Dębowe drzwi wejściowe |.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł39,50 m² 15 164,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szukasz miejsca, które stanie się Twoim domem? Chcesz zainwestować w nieruchomość? Kompaktowe, nowoczesne mieszkanie w nowej inwestycji to idealny wybór dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

1 520 000 zł128 m² 11 875 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 128 m , podzielone przez dewelopera na 5 niezależnych lokali. Gotowy model inwestycyjny zapewniający stabilny cashflow i wysoką stopę.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij