dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław

8 608 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 608 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

615 000 zł53,60 m² 11 473,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Polecam! Do sprzedaży- bardzo ładne, trzy pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji! Mieszkanie o pow. 53,6 m2. znajduje się na 2 piętrze w zadbanej, zrewitalizowanej kamienicy, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 170 913 zł82,74 m² 14 151,72 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2025

Zachęcam do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania znajdującego się w domu w zabudowie szeregowej. Lokal znajduje się w inwestycji Osiedle Bo we Wrocławiu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 187 463 zł82,70 m² 14 358,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 187 463 zł82,72 m² 14 355,21 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2025

o nowych ogłoszeniach

730 000 zł57,41 m² 12 715,55 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Południowe mieszkanie 3-pokojowe z aneksem kuchennym, o powierzchni użytkowej 57.41m2, w stanie deweloperskim, z tarasem/oszkloną loggią 9.69m2, na 4 piętrze bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł280 m² 5 710,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:276 m²

Wyjątkowa oferta sprzedaży - dom W zabudowie szeregowej Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni ok. 280 m , położony w zielonej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł38,60 m² 15 518,13 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż atrakcyjne, nowe i dobrze utrzymane mieszkanie w cichym zakątku osiedla wybudowanego przez dewelopera Milart. - english version below. Feel free to call me, i speak English. Не.

Szczegóły ogłoszenia

107,53 zł/m²93 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Na wynajem lokal usługowy położony na parterze nowego budynku apartamentowego, który został wykończony w bardzo wysokim standardzie. W chwili obecnej lokal wykończony i dostosowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

722 475 zł61,75 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:marzec 2026

Przestronne mieszkanie z antresolą, aneksem kuchennym, łazienką i dwoma balkonami, zlokalizowane w inwestycji Żernicka Park we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

688 311 zł58,83 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:marzec 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 141 420 zł73,64 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:marzec 2026

Przestronne dwupoziomowe mieszkanie z antresolą, aneksem kuchennym, łazienką i ogródkiem, zlokalizowane na parterze, w inwestycji Żernicka Park we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł51,80 m² 13 494,21 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2 pokoje 51,8 m | balkon | garaż | Rychtalska | Wrocław English speakers welcome, english description below To idealna propozycja dla osób poszukujących jasnego, komfortowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 364 500 zł136,45 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:176 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej na Wojszycach, wewnętrzny segment na rezydencjonalnym osiedlu. Bardzo dobre ustawienie względem stron świata: północno-wschodnia od wejścia do domu, salon.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł46,29 m² 15 986,17 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Top lokalizacja/ nowy blok / gotowe do zamieszkania/ wysoki standard Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 46,29 m , usytuowane na 6. piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł100 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Klimatyzowany apartament Z garażem blisko C.H. Korona stylowe I eleganckie wnętrza budynku dostęp do komunikacji miejskiej funkcjonalny rozkład Przestronny, 4 pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł77 m² 18 168,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wykończony apartament premium Z tarasem doskonała lokalizacja blisko rzeki apartament Z dużymi przeszkleniami stylowe I eleganckie wnętrze dostęp do komunikacji tramwajowej.

Szczegóły ogłoszenia

619 890 zł58,24 m² 10 643,72 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

Polecam Państwu na sprzedaż, dostępne od zaraz, 2-pokojowe w pełni rozkładowy lokal mieszkalny o łącznej powierzchni 58,24 m2 zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Tołpy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

859 000 zł93,75 m² 9 162,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Ten dwupoziomowy lokal oferuje aż 93,75 m przemyślanej powierzchni, gdzie każdy metr kwadratowy pracuje na Twój komfort. Brak sąsiada nad głową i własny ogródek dają Ci prywatność,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł93,75 m² 9 376 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

889 000 zł93,75 m² 9 482,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł80,10 m² 14 606,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Jednopoziomowe 4 pokojowe mieszkanie na Racławickiej w nowym budynku z 2024 r. w bliskiej odległości do Międzynarodowej Szkoły atut Mieszkanie o pow. 80,1 m2 w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł66 m² 9 772,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie na Psim Polu we Wrocławiu przy ul.L.Kubali! Do mieszkania przynależy: - komórka lokatorska - o pow. 4,41m2: dodatkowo płatna 15 500 zł - miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł73,62 m² 17 658,25 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Apartament 3 pokojowy W centrum wrocławia Na sprzedaż elegancki, 3 pokojowy apartament w samym centrum Wrocławia, w okolicy Ogrodu Botanicznego. Wnętrza są jasne, uporządkowane.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł29,61 m² 26 984,13 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowy apartament w centrum Wrocławia Bulwary Książęce | balkon z widokiem na Odrę | wysoki standard Dzień dobry, na sprzedaż w pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł48,20 m² 13 485,48 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne, 2 pokojowe mieszkanie z potencjałem na 3 pokoje ,oddzielną kuchnią, łazienką i toaletą, położone na Szczepinie we Wrocławiu, lokal o powierzchni 48,2.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł54,33 m² 16 547,03 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż komfortowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 54,33 m . Lokal został urządzony w wysokim standardzie z naciskiem na funkcjonalność, estetykę oraz wygodę codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł150 m² 16 666,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dom z funkcją usługową

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:752 m²

Nieruchomość komercyjna z możliwością mieszkaniówki (budynek wielorodzinny) na działce 752 m2/ Oporów / Solskiego /przy Parku Grabiszyńskim Na sprzedaż nieruchomość komercyjna na ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł39 m² 15 128,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferujemy komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39 m , położone na parterze nowoczesnego budynku na prestiżowym i cenionym osiedlu Promenady Wrocławskie.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł66 m² 9 469,70 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 66 m , położone na 11. (ostatnim) piętrze w zadbanym, 11 piętrowym budynku z windą. Rozkład pomieszczeń: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł48 m² 12 395,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż stylowe i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na cenionym, cichym osiedlu, w otoczeniu mnóstwa zieleni. Idealna propozycja dla osób poszukujących spokoju, komfortu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł46 m² 9 978,26 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w sercu Wrocławia | 46 m | ul. Komuny Paryskiej To niepowtarzalna okazja przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł25 m² 96 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia od zaraz wyremontowaną kawalerkę przy ul. Przyjaźni 16 we Wrocławiu. Umeblowanie jak na zdjęciach, balkon i okna od strony północnej, mieszkanie znajduje się na ostatnim,.

Szczegóły ogłoszenia

711 000 zł62 m² 11 467,74 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie w centrum - 3 pokojowe, w pełni rozkładowe, dwustronne o powierzchni 61,94 m2, usytuowane na 5 kondygnacji w 10 piętrowym bloku z lat 70. Składa się z: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

536 000 zł39 m² 13 743,59 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Od wlasciciela. Zapraszam 14.05 do zobaczenia. Sprzedam mieszkanie nowe odebrane 2 pokojowe z miejscem parkingowym - w nowym budownictwie, odebrane 04.2026. Bezpośrednio. Tramwaj bblisko. Wrocław,.

Szczegóły ogłoszenia

378 000 zł40 m² 9 450 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

#Wrocław, leśnica - ul. Średzka 33 2 pokoje 40 m -> Szukasz klimatycznego mieszkania w przyjemnej kamienicy? -> Chcesz mieszkać w cichym miejscu, ale z szybkim dojazdem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł80,23 m² 18 683,78 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. Ameriga Vespucciego, na osiedlu Olimpia Port we Wrocławiu. Nieruchomość położona jest na 5., ostatnim piętrze budynku, co zapewnia większą prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

705 000 zł54,64 m² 12 902,64 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

< oferta w rezerwacji > 3 pokoje po generalnym remoncie | ul. Zaporoska | gotowe do zamieszkania | Wrocław Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł58,08 m² 11 862,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1889

Szukasz bezpiecznej lokaty kapitału, która zarabia od pierwszego dnia? Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 58.08 m położone na tętniącym życiem Nadodrzu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł77,80 m² 12 596,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Gerberowa | Wojszyce / Ołtaszyn. Czy ten apartament spełni Twoje oczekiwania ? Tak, jeśli cenisz naturalne materiały, przemyślany projekt i przestrzeń dającą wygodę na lata. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł66,70 m² 19 475,26 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami w inwestycji River Point lokalizacja: inwestycja River Point położona jest na prestiżowej Kępie Mieszczańskiej, w samym sercu Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł34,40 m² 17 296,51 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Bezpośrednio od właściciela klimatyzowane jednopokojowe mieszkanie, zaledwie kilka kroków od Rynku. Doskonała lokalizacja: atutem lokalizacji w samym sercu miasta jest doskonała komunikacja oraz.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł53,01 m² 8 960,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Bardzo ustawne, 2-pokojowe mieszkanie na parterze kamienicy przy ul. Wygodnej we Wrocławiu, w jednej z najlepiej skomunikowanych części Ołbina. Nieruchomość o pow. 53,01 m stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

1 098 999 zł148 m² 7 425,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:246 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, tuż na południu Jagodna. Inwestycja znajduje się na ulicy Błotnej, w Żernikach Wrocławskich. Standard: deweloperski Plus Dodatkowe atuty: - kanalizacja - droga.

Szczegóły ogłoszenia

67 861 zł950 m² 71,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiot sprzedaży stanowi udział wynoszący części: prawa użytkowania wieczystego działki nr 4/24 o powierzchni 950 m2 (am-12, obręb Psie Pole) oraz prawa własności znajdującego się na tej.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł72 m² 8 958,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Osiedle Krzywoustego na Psim Polu jest samowystarczalną dzielnicą z pełną infrastrukturą, szkołą podstawową, przedszkolami, żłobkami, służbą zdrowia, wszystkimi potrzebnymi sklepami.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 200 zł

Bez prowizji. Bez ograniczeń wieku i narodowości. Pokój jednoosobowy w dużym i wygodnym mieszkaniu przy ul. Hiszpańskiej 29. cześci wspólne: -osobna kuchnia -łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

720 225 zł72,75 m² 9 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy na sprzedaż o powierzchni 72,75 m znajdujący się w nowoczesnej inwestycji Sienkiewicza Résidence przy ul. Henryka Sienkiewicza we Wrocławiu. Inwestycja została.