dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław

8 530 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 530 ogłoszeń

650 000 zł64,12 m² 10 137,24 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Funkcjonalny układ | Wielka Płyta | Cicha okolica | Blisko centrum ***** rozkład pomieszczeń: mieszkanie o powierzchni 64,12 m2 składa się z: * 3 oddzielnych pokoi, (idealne pod wynajem dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 498 963 zł89,99 m² 16 657 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Polecam Państwu wyjątkową ofertę dla miłośników klasycznej architektury i najwyższej jakości rzemiosła. Kamienica przy ul. Haukego-Bosaka 11 to efekt gruntownej, kompleksowej rewitalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

875 110 zł53,67 m² 16 305,38 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Lokalizacja: lokalizacja inwestycji zapewnia szybki dostęp do wszystkiego, co ważne w mieście. W pobliżu znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe, a chwile relaksu.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł44 m² 13 522,73 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok 44 m2, położone na osiedlu przy ulicy Mosiężnej we Wrocławiu. Budynek z 2008 r. Lokal znajduje się na 5 piętrze w pięciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 499 zł36 m² 69,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

- uprzejmie proszę o kontakt od poniedziałku do piątku, w weekend proszę zostawić sms z informacją w sprawie którego mieszkania się Państwo kontaktują, oddzwonię - Polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 000 zł92,25 m² 16 249,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

37 560 zł940 m² 39,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 488 m²

Do wynajęcia nowoczesny obiekt biurowo-magazynowy w dzielnicy Fabryczna - Oporów, okolice Morelowskiego Oferta dotyczy całego budynku biurowego o łącznej powierzchni biurowe 445m2 i 423m2.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł25,50 m² 17 647,06 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronna kawalerka na Wrocławskim Starym Mieście, tuż przy ulicy Kazimierza Wielkiego. Doskonałe pod inwestycję na najem krótko, lub długoterminowy z racji lokalizacji w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

603 875 zł48 m² 12 580,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Twoje nowe, komfortowe życie czeka na Ciebie na wrocławskim Poświętnem! Odkryj nowoczesny, pięciokondygnacyjny budynek wielorodzinny, zaprojektowany z myślą o funkcjonalności.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł28,55 m² 17 478,11 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji, bez podatku pcc 2% Допомога в отримання іпотеки - безкоштовно nowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem przy rzece, blisko centrum Na sprzedaż wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł84 m² 11 892,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Cena: 1 069 000 pln Powierzchnia: 84 m Piętro: 1/2 Lokalizacja: boczna ul. Karmelkowej, oporów Stan prawny: pełna własność Mieszkanie znajduje się w prestiżowej inwestycji Giardini Verona.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł37,10 m² 53,91 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne, jasne i przytulne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone przy ul. Kolejowej we Wrocławiu. Lokal usytuowany jest na 5. piętrze w budynku z windą, co.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł33,92 m² 14 711,08 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Polecam Państwu na sprzedaż słoneczne dwupokojowe mieszkanie w sercu Wrocławia, na Krzykach przy ulicy Zaporoskiej. Mieszkanie w tej lokalizacji to doskonały produkt zarówno na klientów.

Szczegóły ogłoszenia

4 499 zł60 m² 74,98 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

*eng below* Polecam Państwu nowy przestronny 3 pokojowy apartament. Wspaniała aranżacja i dbałość o każdy szczegół to zasługa profesjonalnego projektanta wnętrz. Styl oraz wysoka jakość.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 1-pokojowe o pow. 42 m2 na 2 piętrze przy ul. Krzyckiej 85. Bardzo spokojne osiedle. Nowe budownictwo. Dostępne od 01.06. Rozkład: - duży pokój z balkonem - oddzielna kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł80 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:7

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty Jakub Kruszyński   Mieszkanie podzielone na 4 niezależnych kawalerek! Opis lokalizacji: aleja Generała Józefa Hallera to jedna z głównych arterii Wrocławia, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 498 963 zł89,99 m² 16 657 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł24,70 m² 12 914,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 24,7 m , położone przy ul. Inżynierskiej 40 we Wrocławiu. Lokal znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł27 m² 96,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Stylowa kawalerka w centrum Wrocławia przy Starym Mieście. Wre Nieruchomości przedstawia Państwu eleganckie mieszkanie przy Starym Mieście we Wrocławiu, łączące komfort, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 093 807 zł71,97 m² 29 092,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa lokalizacja. Nagrodzona inwestycja. Wysokiej klasy apartamenty. W tym miejscu świat zewnętrzny zwalnia. To przestrzeń, która pozwala odpocząć, cieszyć się chwilą i wrócić do.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł62,80 m² 9 697,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Polecam 3 pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Gajowice. Mieszkanie o powierzchni 62,80 mkw., dwustronne, wystawa południowy wschód - zachód, bardzo widne i słoneczne. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł9 080 m² 407,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam do sprzedazy działkę o pow 0.9080ha Obowiązujący mpzp, przeznaczenie : aktywność gospodarcza i usługi AG-U Wysokośc zabudowy do 20m powierzchnia zabudowy do 50% powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

12 600 zł360 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Obiekt magazynowo - usługowy o szerokich możliwościach prowadzenia działalności gospodarczej. Sporty, handel szeroko pojęty, usługi. Hale - 360 m2 Wysokość hali od 3m do 5 m. Cena - 35 zł/m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem**dwupokojowe**centrum**wrocław Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe z osobną kuchnią o powierzchni ok. 40,00 m2 położone w ścisłym centrum Starego Miasta Wrocław/ Rynek; jatki,.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 zł25 m² 87,96 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

- uprzejmie proszę o kontakt od poniedziałku do piątku, w weekend proszę zostawić sms z informacją w sprawie którego mieszkania się Państwo kontaktują, oddzwonię - Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł46,20 m² 17 294,37 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Ciche mieszkanie w ścisłym centrum Wrocławia - 20 min. spacerem od Rynku i Galerii Dominikańskiej, ( okolice pl. Społecznego i mostu Grunwaldzkiego). Mieszkanie dwupokojowe z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł41,50 m² 16 843,37 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 41,4 m , usytuowane na 4. piętrze nowoczesnego budynku z windą na popularnym osiedlu Promenady Wrocławskie. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

1 264 260 zł133,08 m² 9 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Na sprzedaż lokal o powierzchni 133,08 m2 położony na I piętrze w biurowcu przy ul. Tęczowej. Podana cena jest ceną netto. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł264,60 m² 13 605,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:300 m²

264 m przestrzeni przygotowanej dla kogoś, kto chce stworzyć wnętrze całkowicie po swojemu. Modernistyczna kostka z lat 80 po gruntownej przebudowie, doprowadzona do stanu deweloperskiego.

Szczegóły ogłoszenia

928 800 zł36 m² 25 800 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Gotowiec inwestycyjny | najemca | ścisłe centrum wrocławia | odra tower oferta dla inwestora - mieszkanie generujące dochód od pierwszego dnia Na sprzedaż w pełni funkcjonujący produkt.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

896 800 zł118 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Opiekun oferty: mateusz Porada tel.   Otoczenie nieruchomości: zaledwie krok od północnej granicy Wrocławia znajduje się osiedle, które na nowo definiuje pojęcie spokoju. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł92,25 m² 16 249,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

1 099 500 zł89 m² 12 353,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam Państwu na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie położone na wysokim parterze w zadbanym budynku przy ul. Mierniczej. Nieruchomość stanowi pełną własność i idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł1 000 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka 1000m | Wrocław, ul. Matematyczna | mpzp- zabudowa niska jednorodzinna Na sprzedaż regularna, duża działka o powierzchni 1000m , położona we Wrocławiu przy ul. Matematycznej. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł68 m² 54,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 3-pokojowy z balkonem na prestiżowym osiedlu Olimpia Port. Apartament jest usytuowany na I piętrz budynku z windą. Osiedle z całodobową ochroną i monitoringiem. Na.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł52,88 m² 8 509,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Rozkładowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 52,88 m2 (ponad 60 m2 po podłodze), położone na drugim piętrze (ostatnim) w budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:8/10

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 450 zł

Przytulny pokój do wynajęcia | Różanka | Dostępny od zaraz! Do wynajęcia zamykany na klucz, jasny pokój w przestronnym i świeżo odświeżonym mieszkaniu na 8. piętrze przy ul. Bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł45,92 m² 13 610,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Designerski city pad W sercu wrocławia idealna infrastruktura I turystyczny potencjał Szukasz nieruchomości, która łączy w sobie unikalne, wysokie wnętrze z lokalizacją.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Braniborska

Wrocław,dolnośląskie

727 927 zł61,70 m² 11 797,84 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie dla rodziny w centrum Wrocławia. Propozycja dla tych, którzy na co dzień chcą mieć wszystko pod ręką - bliskość szkół, przedszkoli, pracy, usług, kultury i miejsc spotkań.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 990 000 zł175,27 m² 11 353,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:253 m²

Prowizja 0% bez pcc Polecam dom w zabudowie bliźniaczej usytuowany na kameralnym, zamkniętym osiedlu na Muchoborze Wielkim. Wjazd przez bramę otwieraną pilotem. Do bliźniaka przynależą 2 miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł92 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Komfortowe mieszkania tzw.2 PAK na Kępie Mieszczańskiej - OSTATNIE SZTUKI Prowizja 0% Mieszkania dostępne od ręki - różne metraże i układy Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż nowoczesne, dwa.