dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław

8 530 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 530 ogłoszeń

51,75 zł/m²57 m² 2 950 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO wynajęcia pomieszczenia na parterze budynku ul. Sokola 45. (idealne na sklep z odzieżą, magazyn, sklep internetowy, cicha działalność). Lokal po remoncie, odmalowany, wyposażony w zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł45 m² 19 311 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1894

Na sprzedaż wyjątkowy, 45-metrowy apartament w odrestaurowanej kamienicy. To idealna propozycja dla osób ceniących nowoczesny design, bliskość zabytkowego centrum oraz ciszę własnego ogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

1 145 000 zł114,82 m² 9 972,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1935

Oferta na wyłączność. Szukasz nieruchomości, która od pierwszego dnia po zakupie będzie pracować na Twój zysk? A może marzysz o przestrzennym, klimatycznym mieszkaniu w historycznej.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł50 m² 13 980 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Widok na odrę rychtalska komórka XL (14 m ) budynek Z 2020 R. Na sprzedaż nowoczesne i wyjątkowo zadbane mieszkanie położone przy ul. Rychtalskiej 24, na jednym z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

669 000 zł38,78 m² 17 251,16 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Duży wybór mieszkań 2-pokojowych (od 33,5m2 do 57,0m2) w korzystnych cenach! Niniejsza oferta dotyczy mieszkania 2 pokojowego, o pow. 38,78m2. Z pokoju dziennego istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł60,13 m² 13 287,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Zapraszamy na prezentacje 3 pokojowego mieszkania tuż obok Ostrowa Tumskiego. Kamienica jest w trakcie rewitalizacji Mieszkanie z klimatem i piękną wysokością poleca się do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 400 000 zł77 m² 18 181,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% pcc Nowoczesne osiedle, stan deweloperski. Wrocław / Śródmieście Planowana data odbioru II kwartał 2026r. Bestate Nieruchomości Wrocław.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł53,40 m² 11 610,49 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie inwestycyjne - 3 niezależne pokoje, wysoki potencjał najmu Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,4 m ,położone na 2. piętrze w budynku z windą z lat 70. - idealna.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł27 m² 81,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowa, jasna i bardzo funkcjonalna kawalerka o powierzchni 27 m położona w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części Wrocławia na Biskupinie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

608 999 zł40,80 m² 14 926,45 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Marzysz o nowym 2-pokojowym mieszkaniu z własnym ogródkiem gotowym do wprowadznia? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,74.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł92 m² 8 576,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1925

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 92 m , znajdujące się na pierwszym piętrze kamienicy z 1925 roku. Mieszkanie składa się z czterech pokoi oraz oddzielnej kuchni. Do.

Szczegóły ogłoszenia

888 000 zł67,10 m² 13 233,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wstępna rezerwacja do dnia 30.03.2026 Z przyjemnością przedstawiam Państwu piękne przestronne trzypokojowe mieszkanie (z osobną kuchnią) posadowione na 4 pietrze czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 950 000 zł240,43 m² 12 269,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

0% prowizji od strony kupującej. Do sprzedania budynek dwu lokalowy o powierzchni całkowitej 630m2 oraz użytkowej 588,65m2 na Wrocławskich Krzykach, usadowiony na działce 798 m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł198 m² 7 798,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:293 m²

Dom z ogrodem na Oporowie, wrocław idealny dla rodziny lub pod działalność. Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej z ogrodem i tarasem, położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²120 m² 6 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Prezentujemy Państwu przestrzenny, funkcjonalny i niezależny moduł biurowy o pow. 120 mkw składający się z: - recepcja 11,51 mkw, - trzy pomieszczenia biurowe 15,40 mkw + 19,72 mkw + 16,90 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

18 €/m²45,22 m² 814 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Do wynajęcia lokal usługowy na Starym Mieście w stanie deweloperskim. Znajduje się w ciągu handlowym, na parterze bloku wielorodzinnego. Ma powierzchnie 45,22 m2, na którą składają się.

Szczegóły ogłoszenia

3 197 000 zł3 197 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna położona na południu Wrocławia, bezpośrednio przy autostradzie A4 Park Przemysłowy - miejsce na Twój biznes (teren objęty mpzp, infrastruktura miejska, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

43,48 zł/m²46 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gabinety 20 m2 , 16 m2 i 12 m2 -części wspólne 30 m2, parter, lokal usługowy po remoncie , klimatyzacja, ołtaszyn, dostępny od zaraz! Oferta bez prowizji dla najemcy! Cena do negocjacji. Gabinety.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł63 m² 11 571,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie na Gaju przy ulicy Radkowskiej o powierzchni 62,80 m2. Na pierwszym poziomie salon z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon, łazienka, przedpokój. Na drugim poziomie dwie.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł60,84 m² 8 711,37 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,84 m zlokalizowane przy ul. Pomorskiej we Wrocławiu, w bardzo dobrej lokalizacji blisko ścisłego centrum miasta. Nieruchomość znajduje się na 5.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł23 m² 16 043,48 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1945

Kawalerka w stylowej kamienicy blisko dworca pkp Wrocław Na sprzedaż stylowa kawalerka o powierzchni , położona na ostatnim piętrze stylowej kamienicy z unikatowymi malowidłami na klatce.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł118 m² 21 610,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowy apartament 118 m przy Parku Wschodnim Willa Wrocław. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży eleganckiego apartamentu o powierzchni 118 m , położonego na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

53 zł/m²351 m² 18 603 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiam lokal biurowy do wynajęcia w pięknej nowoczesnej kamienicy w samym centrum, na rynku wrocławskim. Lokalizacja - ul. Rzeźnicza 28-31 Lokal jest klimatyzowany i znajduję się na.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł25 m² 72 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna kawalerka w samym centrum Wrocławia! Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju, aneksu kuchennego, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Melisowa

Wrocław,dolnośląskie

460 200 zł38,35 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

To mieszkanie ma świetny podział: dzienna część z salonem i aneksem jest przestronna i ustawna, a sypialnia daje pełną prywatność. Największym atutem jest ogród realnie.

Szczegóły ogłoszenia

693 000 zł111,50 m² 6 215,25 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przestronne mieszkanie z duszą w Leśnicy 111,5 m | Po remoncie | Garaż | Spokój i zieleń ważna informacja! Mieszkanie mogą nabyć również obywatele Ukrainy pełna możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł87,70 m² 8 882,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przestronne 3 pokoje w kamienicy | 88 m | balkon | Śródmieście, ul. Słowiańska Na sprzedaż rozkładowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni ok. 88 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł100 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1902

Opiekun oferty: monika Krzysiek Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą unikatowego, przestronnego 4-pokojowego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł84,26 m² 11 856,16 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Opiekun nieruchomości: dominika Nowak Nr Licencji pfrn 28616 tel.   pokojowe mieszkanie, o projektowanej powierzchni 84,26 m2, położone jest na 1 piętrze, na Szczepinie. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

17 300 zł638 m² 27,12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesna hala magazynowo produkcyjna w standardzie A Podstawowe cechy nieruchomości: > Solidna posadzka niepylna o nośności aż 5 ton na m , gwarantująca bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

827 000 zł58,50 m² 14 136,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Trzy pokoje W nowym budownictwie Z 2008r taras / balkon/ Krzyki - blisko dworzec główny / galeria handlowa - idealne pod inwestycję, do zamieszkania możliwość zakupu miejsca garażowego (.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł69,05 m² 10 065 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nie każda oferta jest taka, jak się wydaje na pierwszy rzut oka - ta skrywa kilka atutów, które warto odkryć osobiście. Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe - Wrocław, ul. Rogowska (nowy Dwór) Na.

Szczegóły ogłoszenia

57,20 zł/m²275 m² 15 730 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Powierzchnia biurowa kl. A w centrum Wrocławia. Na terenie kompleksu restauracja, własny parking. Proponowany moduł to powierzchnia około 275 mkw składające się z 4 pomieszczeń biurowych.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł70,33 m² 11 019,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego, przestronnego mieszkania (70 mkw) w świetnej lokalizacji przy ul. Stalowej. Lokalizacja Kamienica znajduje się na osiedlu Grabiszyn. Dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 000 zł39,72 m² 17 119,84 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! | Dodatkowo 0% pcc! | Bezpośrednio od dewelopera! | Gotowe do odbioru! Szukasz mieszkania świetnie zlokalizowanego z szybkim dostępem do centrum? To świetnie rozstawne, w idealnej.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł58,80 m² 14 098,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

58,8 M / 3 pokoje / balkon / klimatyzacja / winda / 2017 / osiedle DI trevi Do sprzedaży bardzo ładne, funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie, położone na czwartym piętrze 4-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 zł150 m² 39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferuję do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej. 3 sypialnie, duży salon z wyjściem na ogród, kuchnia, wc i łazienka. English description below układ pomieszczeń Na dwupoziomowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

750 zł10 m²

 

Piętro:1/4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! Do wynajęcia pokój w 4-pokojowym mieszkaniu przy ulicy Bolesława Drobnera 4 we Wrocławiu, w pobliżu Uniwersytetu. Nieruchomość:.