dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław

8 529 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 529 ogłoszeń

1 850 000 zł99 m² 18 686,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:761 m²

Dom na Wrocławskich, klimatycznych zielonych Karłowicach Na sprzedaż wyjątkowy, funkcjonalny dom o powierzchni ok.100 m2 + 50 m 2 piwnicy łącznie z garażem, usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

105,71 zł/m²17,50 m² 1 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia biuro o powierzchni 17,5 m2, położone na pierwszym piętrze w kompleksie biurowo-usługowym na Pilczycach. Lokal posiada duże uchylne okna skierowane na południe, natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

816 050 zł70 m² 11 657,86 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przestronne 3 pokoje z balkonem, osobnym wc i świetnym układem mieszkanie, które daje realny komfort życia na co dzień. Zadzwoń: adam (również po 18:00) Mówię płynnie po angielsku I'm.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 zł62 m² 66,13 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 maja, 3-pokojowy apartament w inwestycji Atal Towers przy ul. Sikorskiego na Starym Mieście. Lokalizacja: inwestycja Atal Towers znajduje się w ścisłym centrum miasta nad.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

1 120 687 zł87,56 m² 12 799,08 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 46 m , położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Wrocławia. Mieszkanie jest rozkładowy, co.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł46 m² 13 478,26 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

3 pokoje W centrum ul. Zielińskiego parking za szlabanem klimatyzacja Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone przy ul. Zielińskiego (styk.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

827 112 zł95,02 m² 8 704,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł90 m² 21 111,11 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Mieszkanie znajduje się na X piętrze w budynku przy ul. Popowickiej. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

689 900 zł63 m² 10 952,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne, rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , usytuowane na wysokim parterze w świetnie skomunikowanej i dobrze rozwiniętej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł75 m² 44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie we wrocławskim Rynku | top Lokalizacja english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

561 960 zł46,83 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Biskupin (śródmieście). Nieruchomość mieści się na wysokim parterze w 2-piętrowym przedwojennym budynku. Nieruchomość ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

784 064 zł94,78 m² 8 272,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Prowizję kupującego ppokrywa sprzedający. Gotowe do odbioru! Na sprzedaż nowe mieszkanie dwupoziomowe w standardzie deweloperskim , usytuowane na nowo powstałym osiedlu we Wrocławiu-Żar, wraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł67,80 m² 16 224,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szukasz przestrzeni, w której każde dziecko znajdzie swój własny kąt, a codzienna logistyka przestanie być wyzwaniem? To mieszkanie przy ul. Miłoszyckiej zostało zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł111,29 m² 13 478 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 112 m położone w jednej z najmocniejszych lokalizacji inwestycyjnych we Wrocławiu przy ul. Smoluchowskiego, tuż obok Placu.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł44,42 m² 74,29 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,42m kw zlokalizowane na klimatycznym osiedlu w zabytkowym Starym Młynie Różanka. Mieszkanie dostępne również dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

798 997 zł66,82 m² 11 957,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Polecam na sprzedaż przytulne mieszkanie dwustronne 3-pokojowe z oddzielną kuchnią w spokojnej części Wrocławia - Jagodnie! nieruchomość ma 66,82 m2 I składa się Z: - dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

556 000 zł695 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

W ofercie sprzedaży działka budowlana zlokalizowana na Brochowie w okolicy ul. Aleja Róż w obięciach Parku Bieńkowickiego. Działka budowlana o powierzchni 695m2 - kształt regularny.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł61 m² 13 934,43 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni 61 m2 z balkonem, 2 miejscami w hali garażowej oraz komórką. Idealne miejsce dla studentów jak i rodziny. Dla ludzi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

939 000 zł80,56 m² 11 655,91 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Remigiusz Pawlicki tel.   * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz promocja! taniej O ponad.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł121 m² 45 454,55 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przepiękny Penthouse w ovo Wrocław to wyjątkowa oferta dla najbardziej wymagających klientów. Obok niesamowitych widoków na panoramę Wrocławia, penthouse wyróżniają się spośród.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł103 m² 9 213,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Opiekun oferty: weronika woźniak tel.   Nr licencji pfrn 30960 Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 83 m (ok. 103 m po podłodze), zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

896 000 zł79,30 m² 11 298,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania we Wrocławiu, w malowniczej okolicy Skarbowców. To idealne miejsce dla rodziny poszukującej komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł70 m² 15 714,29 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Gaj | ostatnie piętro | 2 balkony | dwustronne | duże przeszklenia | wysokie sufity 3,20h | wysoki standard | komórka lokatorska | duży parking | spiżarnia Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 000 zł600 m² 21 667 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Okazja super luksusowy wyposażony, prężnie działający obiekt w najwyższym standardzie o charakterze hotelowo-gastronomicznym w zabytkowej części na Starym Mieście blisko wrocławskiego.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł78,50 m² 9 414,01 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie o powierzchni 78,5m2 - pełen rozkład, składające się z 3 sypialni, łazienki, wc, osobnej kuchni, oraz dużego salonu z pięknym widokiem. W księdze wieczystej jest.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł69,69 m² 64,57 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe położone w inwestycji Angel Wings przy ul. Walońskiej we Wrocławiu. Lokal znajduje się w budynku z ochroną i windą, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł47 m² 63,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

dostępne od zaraz *** prywatny ogród z tarasem 80m2 *** *** klimatyzacja *** *** kuchnia Z wyspą *** *** nowe budownictwo 2020r. *** *** rolety zewnętrze W oknach *** *** dwa telewizory ***.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł118,50 m² 11 729,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:177 m²

Szereg otoczony zielenią / bezpieczne osiedle / pełna infrastruktura Szeregówka w otoczeniu zieleni, tuż przy ścieżkach spacerowych! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł131,20 m² 8 765,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:256 m²

Bez prowizji! bez pcc zakup bezpośrednio od dewelopera! wiata garażowa + dwa miejsca postojowe! pompa ciepła - ogrzewanie podłogowe! Polecam nowoczesne budynki położone przy wyspie Opatowickiej! Piękne.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł25 m²

 

Piętro:4/5

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:2 000 zł

DO wynajęcia pokój Z balkonem - nowe budownictwo bez prowizji dla najemcy Oferuję do wynajęcia słoneczny pokój w mieszkaniu trzypokojowym o powierzchni 85 m2, zlokalizowanym przy ulicy.