dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław

8 530 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 530 ogłoszeń

2 990 000 zł324,75 m² 9 207,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 207 m²

Prezentujemy na sprzedaż wyjątkową willę zlokalizowaną przy ul. Buraczanej 25 we Wrocławiu, w obrębie Klecina. Nieruchomość została zaprojektowana tak, aby zapewnić komfortowe warunki do.

Szczegóły ogłoszenia

539 010 zł59,89 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Miejsce, które miesza historię z nowoczesnością. Królewska ulica z duszą i niepowtarzalnym charakterem. Lokalizacja: ul. Bolesława Krzywoustego (vis a vis Biedronki) Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 190 698 zł126,67 m² 9 400 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Lokalizacja : Wrocław, krzyki, ołtaszyn, brylantowa Opis : Na sprzedaż narożny, lokal użytkowy o łącznej powierzchni 126,5 m2 na parterze nowego budynku przy ulicy Brylantowej na wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł47,50 m² 58,95 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 47,5 m , położone na prestiżowym i cenionym osiedlu Innova przy ul. Nyskiej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

879 000 zł55,34 m² 15 884 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3-pokojowe mieszkanie, szczepin Bez prowizji i podatku pcc Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,34 m2 znajdujące się na 5 piętrze inwestycji deweloperskiej, zlokalizowanej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł35 m² 14 542,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel:   Idealne mieszkanie blisko wrocławskich uczelni - zadzwoń już dziś Otoczenie nieruchomości: ulica Nowowiejska znajduje się w sercu wrocławskiego.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł42,08 m² 13 284,22 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

42 M, 2 pokoje, osobna kuchnia, klimatyzacja,balkon, piwnica, ok. Sky tower Do sprzedaży ładne , 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na pierwszym piętrze 11-piętrowego budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł27 m² 15 518,52 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Cicha kawalerka w bloku z windą oraz ogrzewaniem miejskim obok Placu Legionów. Mieszkanie o powierzchni 27m2. Składa się z: - pokoju z aneksem kuchennym - łazienki z prysznicem -.

Szczegóły ogłoszenia

648 000 zł48 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

48 m ciszy W sercu miasta 3 minuty od vroclavii Metraż: 48 m Pokoje: 2 oddzielne pokoje Lokalizacja: wrocław, krzyki, ul. Skwerowa Budynek: klasyczny blok z lat 80, piętro 1/4, niski.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 zł43,60 m² 55,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem przestronne dwupokojowe mieszkanie z loggią, znajdujące się w nowoczesnej inwestycji Kameralna Olszówka na Krzykach. Mieszkanie położone na 1. piętrze czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł25 m² 19 160 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Idealne jako inwestycja w najem, lokum dla dziecka na studia, mieszkanie dla singla. Krok do Rynku, 100% wyremontowane 100% wyposażone 100% umeblowane! brak prowizji 0% Plac Orląt Lwowskich, centrum.

Szczegóły ogłoszenia

5 600 zł107 m² 52,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie o wysokim standardzie, zaprojektowane z dbałością o każdy detal. Przestrzeń, światło i funkcjonalność tworzą komfortowe miejsce do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 711 zł34,53 m² 18 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja: dolnośląskie, wrocław, krzyki, osiedle Gaj, ul. Działkowa Opis: do sprzedaży przytulne, dwustronne (w kształcie litery L), wykończone mieszkanie o powierzchni użytkowej 34,53 mkw.,.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł242 m² 5 781 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:539 m²

Opiekun oferty: sebastian Święcicki tel:   Wolnostojący dom z dużym ogrodem na Północy Wrocławia. Nieruchomość zlokalizowana w spokojnej okolicy pośród niskiej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

84,94 zł/m²312 m² 26 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu reprezentacyjnego, w pełni wykończonego lokalu o powierzchni 312 m , położony na parterze nowoczesnego budynku przy ul. Wyspiańskiego 11.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł38,70 m² 14 961,24 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż atrakcyjne, nowe i dobrze utrzymane mieszkanie w cichym zakątku osiedla wybudowanego przez dewelopera Milart. - english version below. Feel free to call me, i speak English. Не.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

572 250 zł45,78 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zielona część Wrocławia - Poświętne cena promocyjna: 12 500zł/m (całość 572 250zł) Przedstawiam 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 45,78 m - możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

792 545 zł58,35 m² 13 582,60 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Powyższa oferta przedstawia mieszkanie w nowo oddanej do użytkowania inwestycji, zlokalizowanej na Partynicach w południowej części miasta Wrocław. Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

490 784 zł52,10 m² 9 420,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia, z rozwiniętą infrastrukturą w pobliżu i wygodnym dojazdem do centrum? Ta propozycja może Ci się spodobać. Bez prowizji i podatku pcc -.

Szczegóły ogłoszenia

5 832 zł78 m² 74,77 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament na Starym Mieście we Wrocławiu do wynajęcia Polecamy do wynajęcia nowy przestronny klimatyzowany 78 mkw komfortowy apartament, kompletnie umeblowany i wyposażony w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł42,73 m² 67,87 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym w garażu podziemnym i komórką lokatorską, zlokalizowane na osiedlu Port Popowice. Mieszkanie: lokal o powierzchni 42.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł167 m² 13 473,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 024 m²

Nowoczesny I funkcjonalny dom Z potencjałem W widawie - autorski projekt! Jeśli chcieliby Państwo zamieszkać w nowym, funkcjonalnym, nowoczesnym, energooszczędnym domu.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł160,53 m² 10 465,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:464 m²

NA sprzedaż. Dom wolnostojący- maślice Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego, częściowo wyremontowanego domu jednorodzinnego w zabudowie wolnostojącej zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament umeblowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 450 zł30 m² 81,67 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 czerwca przestronna kawalerka położona na VI pietrze w budynku z 2019 roku. Mieszkanie jest w pełni umeblowane. Składa się z jasnego pokoju, oddzielnej kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł71,91 m² 5 548,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Na sprzedaż lokal o powierzchni 71,91m2, położony przy ul. Średzkiej w Leśnicy. Lokal został wyremontowany w zeszłym roku. Jest obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 799 zł49 m² 57,12 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem atrakcyjne mieszkanie w centrum Wrocławia. Ulica Kościuszki 142e - Nowa Papiernia. Idealny wynajem dla singla lub pary. Doskonała lokalizacja i świetna komunikacja z uczelniami.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł54 m² 14 166,67 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Opiekun oferty Maciej Mituś   Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 3-pokojowe w bezpośrednim sąsiedztwie dworca kolejowego, autobusowego i centrum handlowego Wroclavia Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

64 zł/m²50 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam na bezpłatną prezentację Violetta Maciąg   . Do wynajęcia dwa pokoje biurowe o pow. 20mkw i 30mkw, możliwość korzystania z kuchni i łazienki. Parking na kilka.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²103 m² 4 120 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Gmach Podwale 62 położony jest w doskonałej lokalizacji w centrum Wrocławia. Biuro wynajmowane jest bez prowizji od najemcy, bezpośrednio od właściciela nieruchomości tj. Grupy Kapitałowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 296 000 zł84,23 m² 15 386 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy na sprzedaż 84,23 m , wysoki standard, idzikowskiego / Gądów Mały. Na sprzedaż nowoczesny lokal usługowy o powierzchni 84,23 m , położony przy ul. Idzikowskiego na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

517 295 zł43,55 m² 11 878,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 43,55m położone na 3. piętrze nowoczesnego budynku w nowej inwestycji przy ul. Rudawskiej we Wrocławiu. Cena: całość 517,295.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł76,99 m² 11 676,84 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Brak podatku 2%pcc oraz prowizji! To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie komfort oraz dostęp do wszystkich udogodnień miejskiego życia. Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni około 76,76.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec klimatyzowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

17 160 zł660 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Obiekt magazynowo biurowy w strefie przemysłowej, wrocław-Suchy Dwór A4 Park. Do wynajęcia powierzchnia magazynowo - biurowa, 800 m z naturalną możliwością podziału na 2 x 400 m -.

Szczegóły ogłoszenia

818 000 zł43,36 m² 18 865,31 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

2-pokojowy apartament, 43 m w Centrum Wrocławia (odra Tower) Na sprzedaż ekskluzywny apartament w prestiżowym wieżowcu Odra Tower, idealny dla osób poszukujących luksusowej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł71,44 m² 10 918,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja: wrocław, ołtaszyn, nefrytowa Opis mieszkania: na sprzedaż komfortowe mieszkanie rozkładowe, 3 pokojowe o powierzchni użytkowej 71,44 mkw., usytuowane na 2 piętrze w nowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł148,21 m² 9 108,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:80 m²

Dom szeregowy z garażem i ogrodem | Maślice | Stan deweloperski | 0% prowizji Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 112,21 m , położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł54 m² 52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

|do wynajęcia| Przedmiotem oferty jest komfortowe mieszkanie 3 pokojowe, przy ul. Bezpiecznej na Różance. |szczegóły nieruchomości| Powierzchnia użytkowa mieszkania 54 m2; mieszkanie dwustronne; parter.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł267,65 m² 5 043,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:654 m²

"Nieruchomości Apartament" Edyta Pietrow   przestronny dla rodziny/ dobra lokalizacja/ Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość z ogromnym potencjałem - idealna zarówno dla inwestora, jak.

Szczegóły ogłoszenia

2 980 000 zł361 m² 8 254,85 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż atrakcyjnie położony lokal użytkowy we Wrocławiu- dzielnica Śródmieście, plac Bema. Lokal położony na parterze z bezpośrednim wejściem z ciągu pieszych. Idealnie nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

766 400 zł65,01 m² 11 788,96 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem tuż przy parku W skład powierzchni mieszkaniowej wchodzi ok. 25-metrowy salon z aneksem z wyjściem na wybrukowany taras.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

567 640 zł42,36 m² 13 400,38 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ostatnie wolne mieszkanie w inwestycji, 2 pokoje, oddzielna kuchnia, miejsce w garażu, komórka, balkon. Ekspozycja południowo-zachodnia. Możliwość utworzenia 3 pokoi. Przedstawiam na sprzedaż.