dowolna

Domy na sprzedaż Wrocław - Oferty sprzedaży domów

566 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

566 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

2 400 000 zł213 m² 11 268 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 062 m²

Komfortowa nieruchomość wybudowana z dużą dbałością o każdy szczegół, położona w gminie Kobierzyce k. Wrocławia. Nieruchomość składa się z domu wolnostojącego o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Opatowicka

Krzyki,Wrocław

849 000 zł137 m² 6 197,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Polecam nowoczesne budynki położone przy wyspie Opatowickiej. Piękne tereny rekreacyjne! W pobliżu działki przystanek autobusowy (autobus miejski - dojazd do rynku w 10 min) Biskupin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Filipińska

Brochów,Wrocław

890 000 zł217 m² 4 101,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

English version below! Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu jednorodzinnego w zabudowie szeregowej, wybudowanego w 2000 roku. Czteropoziomowy budynek o powierzchni 217m2 położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Krzyki,Wrocław

1 380 000 zł238 m² 5 798,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:276 m²

Witam na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej (segment skrajny) położony na wrocławskich Bieńkowicach (tuż za Brochowem). Sąsiedztwo stanowią budynki mieszkalne niskiej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Tenisowa

Partynice,Wrocław

939 000 zł102 m² 9 206 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:525 m²

Piętrowy dom w zabudowie szeregowej położony w miejscowości Wrocław, dzielnica Krzyki. Opiekun Oferty tel. W skład domu wchodzą poszczególne pomieszczenia: poziom -0,5: pralnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,Wrocław

1 790 000 zł225 m² 7 956 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:996 m²

Piekny dom jednorodzinny, gotowy dla rodziny z dwójką dzieci. Bardzo dobrze zaprojektowany, niezwykle jasny i przestronny dom dla rodziny (dom przedstawiono w jednym z czasopism, zdobi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kutrzeby

Ołtaszyn,Wrocław

890 000 zł220 m² 4 045 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:400 m²

Gorąco Polecam! Dom w zabudowie bliźniaczej na wrocławskim Ołtaszynie z 2003r. Opiekun Oferty telefon Budynek posiada trzy kondygnacje. Na każdym piętrze znajduje się łazienka. Pokoje są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

1 200 000 zł230 m² 5 217 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Opiekun oferty tel. Przestronny, dom wolnostojący z dużym ogrodem na Psim Polu. Pierwsza kondygnacja to: - salon 25m2 - Jadalnia 9,5m2 - Kuchnia 10,79m2 - Spiżarnia 2,16m2 - Pokój 12,12m2 - Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Krzyki,Wrocław

2 950 000 zł330 m² 8 939,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:720 m²

Witam, na sprzedaż dom znajdujący się w prestiżowej okolicy- borek ul. Grójecka. Usytuowany jest on na działce o powierzchni 720 m2. Jeśli chodzi o układ domu prezentuje się on.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Swojczycka

Swojczyce,Wrocław

719 000 zł128 m² 5 617 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:675 m²

Dom na Swojczycach przy cichej osiedlowej ulicy. Opiekun Oferty telefon Dom wolnostojący przy spokojnej ulicy w ok. Swojczyckiej. Dom o powierzchni użytkowej 128m2 (w kw 109m2) posiada 5 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Krzyki,Wrocław

498 000 zł114 m² 4 368,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Promocja trwa do 24 grudnia 2020r. (Od podanej ceny odejmujemy 30 tyś. zł :-)) Warunkiem skorzystania z promocji jest podpisanie umowy deweloperskiej lub rezerwacyjnej. Zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Klecina

Klecina,Wrocław

925 000 zł300 m² 3 083 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do sprzedania zadbany segment na Klecinie. Dom o powierzchni całkowitej 300 m2 (pow. użytkowa 250 m2) składa się z 4 kondygnacji. Na parterze znajduje się kuchnia "ogrodowa" połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Brodzka

Fabryczna,Wrocław

469 000 zł83 m² 5 650,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Rodzinna inwestycja, a dziś jak nigdy wcześniej szukamy bezpiecznej przystani dla najbliższych. Dom, w którym możemy mieszkać i pracować na co dzień. Dlatego dostosowujemy nasze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Wrocław,dolnośląskie

2 249 000 zł287 m² 7 849,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 556 m²

Luksusowy, inteligentny, nowy dom z pompą ciepła, z dużym ogrodem! najwyższa jakość - długołęka! Główne atuty nieruchomości: wysoki standard wykończeń prestiżowy budynek ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Niemczańska

Krzyki,Wrocław

880 000 zł208 m² 4 567,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:490 m²

Witam serdecznie, polecam na sprzedam dom o powierzchni użytkowej 160 m2, położony na działce o wielkości 490 m2. Dom jest w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Brodzka

Fabryczna,Wrocław

469 000 zł83 m² 5 650,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Stabłowice

Stabłowice,Wrocław

1 049 000 zł140 m² 7 493 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

: krótko: dom o powierzchni 140 mkw w zabudowie bliźniaczej przy Lesie Mokrzańskim we Wrocławiu. : co jeszcze? Osiedle z pełną infrastrukturą, tj. Las Mokrzański (ponad 500 ha), sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kobierzycka

Klecina,Wrocław

1 045 000 zł197 m² 5 316,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację nieruchomości: - oferta prosto od dewelopera - kupujący nie płaci podatku pcc - W ofercie luksusowy dom szeregowy zlokalizowany na Klecinie, gotowy do odbioru pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Opatowicka

Krzyki,Wrocław

849 000 zł137 m² 6 197,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:249 m²

Polecam nowoczesne budynki położone przy wyspie Opatowickiej! Piękne tereny rekreacyjne! W pobliżu działki przystanek autobusowy (autobus miejski - dojazd do rynku w 10 min)! Biskupin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Brodzka

Fabryczna,Wrocław

469 000 zł83 m² 5 650,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Malwowa

Psie Pole,Wrocław

699 000 zł144 m² 4 866 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:290 m²

Nowoczesny i funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej położony na nowym osiedlu przy ulicy Malwowej. Osiedle oddalone około 2 km od granic miasta i wschodniej obwodnicy. Droga wewnętrzna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Krzyki

Krzyki,Wrocław

849 000 zł137 m² 6 197,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Polecam nowoczesne budynki położone przy wyspie Opatowickiej! Piękne tereny rekreacyjne W pobliżu działki przystanek autobusowy (autobus miejski - dojazd do rynku w 10 min) Biskupin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Widawa

Widawa,Wrocław

690 000 zł130 m² 5 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:166 m²

Dom w zabudowie szeregowej, segment srodkowy. Powierzchnia całkowita około 130mkw, w tym garaz około 25mkw. Budynek dwukondygnacyjny bez podpiwniczenia, składa sie : parter - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

498 000 zł114 m² 4 368,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starodworska

Krzyki,Wrocław

868 782 zł150 m² 5 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Przedmiotem sprzedaży jest pięciopokojowy dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Maślice

Maślice,Wrocław

884 000 zł130 m² 6 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta sprzedaży domu jednorodzinnego w zabudowie szeregowej na Maślicach Małych. Dom dwukondygnacyjny /parter z poddaszem użytkowym/, bez piwnicy. Budynek w tzw. zabudowie kanadyjskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

468 000 zł74 m² 6 324,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc, bez prowizji od kupujących Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczego powierzchni całkowitej na parterze ok. 74 mkw (dodatkowo poddasze do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

950 000 zł165 m² 5 746,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:665 m²

Piękny parterowy dom z ogrodem wybudowany w 2005 r. w oparciu o indywidualny projekt. Nieruchomość złożona z: salon 30 m.kw salon 20 m.kw pokój 7 m.kw pokój 10 m.kw pokój 15 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kunickiego

Muchobór Wielki,Wrocław

825 000 zł150 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:521 m²

Opiekun oferty tel. Piękny przestronny dom o powierzchni 150m2 wybudowany w 2016 r. z zadbanym dużym ogrodem! zielony kameralny muchobór wielki parter - pokój dzienny 31m2 z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Snopkowa

Wrocław,dolnośląskie

1 600 000 zł200 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:944 m²

Dom wolnostojący! Możliwość wydzielenia dwóch mieszkań! Polecam na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni 200 m2, zlokalizowany w okolicach ulicy Snopkowej we Wrocławiu. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

649 000 zł119 m² 5 453,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Witam serdecznie, polecam na sprzedaż piękny dom z ogródkiem dla wymagających, usytuowany w miejscowości Krzyków oddalonej tylko 4 km od granic Wrocławia. Lokalizacja oferuje ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

590 000 zł75 m² 7 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Zamieszkaj w dwupoziomowym domu w spokojnej okolicy.Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica położenie z dala od głównej jezdni bliskość szkoły, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Leśnica

Leśnica,Wrocław

689 000 zł130 m² 5 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:332 m²

Piękny nowoczesny dom w dobrej lokalizacji Leśnica Parter Salon duży jasny z wyjściem na taras i ogrodu Kuchnia jasna Łazienka Holl Sień Garaż Piętro 4 sypialnie Łazienka Dom oferowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Zalesie

Zalesie,Wrocław

2 900 000 zł386 m² 7 513 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:664 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący, parterowy,położony tuż przy Parku Szczytnickim. Miejsce ciche i zielone, wokoło przedwojenne wille, i nowsze domy. Dużo zieleni i tereny spacerowe. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Zgorzelisko

Zgorzelisko,Wrocław

649 000 zł124 m² 5 233,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowoczesne osiedle W pięknym miejscu! zakup od dewelopera! bez prowizji! bez pcc! Gorąco polecam domy w zabudowie szeregowej! Szereg środkowy w cenie 649 tyś zł Szereg skrajny w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gromadzka

Wrocław,dolnośląskie

1 399 900 zł239 m² 5 857,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Zamieszkaj tuż przy lesie w pięknym dworku! Polecam na sprzedaż klimatyczny dom w stylu dworek o powierzchni 239 m2 wybudowany w 2012 roku. Dom sześciopokojowy na działce 3000 m2!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rybnicka

Krzyki,Wrocław

740 000 zł360 m² 2 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:575 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom mieszkalny 2-piętrowym wraz z budynkiem usługowym do całkowitego remontu. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 575m2. Dodatkowym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Klecina

Klecina,Wrocław

1 045 000 zł197 m² 5 316,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację nieruchomości. - oferta prosto od dewelopera - kupujący nie płaci podatku pcc - W ofercie luksusowy dom szeregowy zlokalizowany na Klecinie, gotowy do odbioru pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wiosenna

Psie Pole,Wrocław

680 000 zł104 m² 6 570,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:385 m²

-zapraszam na bezpłatną prezentację- okazja! przytulny, nowy, pięknie wykończony, 5 pokoi, z ogródkiem I parkingiem dom W zabudowie bliźniaczej Z 2010 roku. Dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

900 000 zł160 m² 5 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:359 m²

Klimatyczny dom w zabudowie szeregowej z garażem wolnostojącym na Maślicach! Polecam na sprzedaż czteropokojowy dom w zabudowie szeregowej z 1930 roku o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Klasztorna

Jagodno,Wrocław

750 000 zł104 m² 7 235,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:140 m²

Nowe domy w zabudowie szeregowej na Jagodnie. Odbiór w I kwartale 2021 r B ez podatku pcc. Bez prowizji.CENA DEWELOPERA Na sprzedaż dom o powierzchni 103,65 m2 Salon z aneksem.