Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław Lesica

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Ogłoszenia w okolicy

665 000 zł25 m² 26 600 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 25 m2 wykończone w wysokim standardzie zlokalizowany w jednej z najlepszych lokalizacji w centrum Wrocławia - tuż przy bulwarze nad Odrą!.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł63 m² 10 317,46 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Polecam na sprzedaż ciepłe, dobrze nasłonecznione mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 63 m2, usytuowane na trzecim piętrze pięciopiętrowego budynku mieszkalnego z 1991 roku, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł92 m² 15 108,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż dwupak 2 niezależnych mieszkań 2-pokojowych, idealny układ na wynajem. Może służyć również jako jedno, komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie czteropokojowe z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o pow. 40m2, położone na 4 piętrze w bloku przy Alei Pracy, nieopodal ul. Grabiszyńskiej. Mieszkanie ładne, czyste, dwustronne, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 300 000 zł99,11 m² 23 206,54 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronny i jasny apartament o powierzchni 99 m2 w prestiżowej inwestycji The Upper House by Angel we Wrocławiu! Wyjątkowa nieruchomość dla wymagających, idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł68,80 m² 10 465,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Lokalizacja: wrocław, śródmieście, ul. Karola Miarki. Opis: na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 68,80 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku (plomba z 1993.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł34,86 m² 15 174,99 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji oraz brak podatku pcc без комісії та без податку pcc Dla klientów Expandera -10% rabatu w Leroy Merlin Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 620 zł15 m² 108 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kompleksowo wyposażona kawalerka przy ul. Gajowej 66 we Wrocławiu, blisko ścisłego centrum miasta. -Nieruchomość- kawalerka o powierzchni 15 m . Parter. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

1,43 zł/m²700 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Promocyjna cena 1 000 zł podczas okresu przygotowania lokalu do własnych potrzeb oraz indywidualnych ustaleń obu stron. Po adaptacji powierzchni będzie obowiązywał okres bezczynszowy. W galerii.

Szczegóły ogłoszenia

18,98 zł/m²147,50 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia lokalu o łącznej powierzchni 147,50 m2 znajdującego się w przyziemiu budynku dworca Wrocław.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Szczepanowska

Lesica,Wrocław

5 800 000 zł200 m² 29 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom poniemiecki, wolnostojący w malowniczym otoczeniu duża działka 1300 m z możliwością podziału na dwie budowlane. Dom był zamieszkały przez osobę starszą więc wymaga remontu,.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij