dowolna

Lokale użytkowe Wrocław – na sprzedaż i na wynajem we Wrocławiu

1 264 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 264 ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 958 084 zł134,91 m² 14 514 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal z witryną na parterze, pod działalność , blisko Rynku. Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% pcc. Lokal po odbiorze technicznym. Posiadamy ponad 90 inwestycji we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajmij Biuro w Samym Sercu Wrocławia! Lokalizacja to Klucz do Sukcesu. Nie czekaj i przenieś swoją firmę pod najlepszy adres we Wrocławiu! Oferujemy do wynajęcia wyjątkową przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

45,71 zł/m²63,45 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję na wynajem funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 63,5 m , położony na parterze budynku usługowo-mieszkalnego w atrakcyjnej lokalizacji Karłowice, wrocław. Atuty lokalu: -.

Szczegóły ogłoszenia

48,50 zł/m²900 m² 43 650 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel:   ***wolne od zaraz*** Zapraszam do zapoznania się z ofertą powierzchni biurowo - usługowej w odrestaurowanej kamienicy, położonej w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 450 000 zł116 m² 21 120,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Opiekun oferty: tomasz Leiman Nr Licencji pfrn 28679 tel:   oferta wyłącznie W sdp nieruchomości Na sprzedaż działający lokal gastronomiczny Blisko centrum Wrocławia Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

64,52 zł/m²18,60 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia ofertę wynajmu pomieszczenia biurowego/usługowego o pow. 18,60m2 na II piętrze budynku dworca Wrocław Świebodzki wraz.

Szczegóły ogłoszenia

54,89 zł/m²419 m² 23 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:tak

Polecam do wynajęcia biura w bardzo reprezentacyjnej kamienicy z ochroną w samym sercu Wrocławia, w okolicach Rynku. Budynek 5 piętrowy z windą i ochroną, dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 217 007 zł122,93 m² 9 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Na sprzedaż lokal o powierzchni 122,93 m2 w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym. Układ nieruchomości: - pokój - Kuchnia - wc Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

63 zł/m²635 m² 40 005 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Wuwa Point | 635 m | Biuro do wynajęcia | Nowe Żerniki | Wrocław Dostępna powierzchnia: całe piętro - 635 m . Otwarty układ typu open floor z możliwością dowolnej aranżacji pod.

Szczegóły ogłoszenia

26,52 zł/m²132 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia duży lokal na parterze w Śródmieściu. Lokal doskonale sprawdzi się jako biuro, lokal gastronomiczny lub punkt handlowo-usługowy, zapewniając doskonałą ekspozycję i potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

36,14 zł/m²27,64 m² 999 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W ofercie posiadamy lokale o różnych powierzchniach od 15 do 460 m. kw. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania większej ilości szczegółów. Bestate Nieruchomości Wrocław oferuje do wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

77,53 zł/m²89 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem atrakcyjnie położony lokal usługowy we Wrocławiu/ dzielnica - Śródmieście, plac grunwaldzki. Przy kampusie politechniki wrocławskiej Lokal położony na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²32,99 m² 1 650 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu proponuje do najmu pomieszczenie biurowe nr 234 o pow. 32,99 m2 na II piętrze budynku biurowego we Wrocławiu przy ul. Joannitów 13.

Szczegóły ogłoszenia

5 859 510 zł337,96 m² 17 337,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opiekun oferty Dominika Tądel (kasprzyk) Tel.:   Numer licencji PFRN: 30058 Podana kwota jest ceną z VAT. Lokal usługowy o powierzchni 337,96 m2 w luksusowej lokalizacji. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

290 zł/m²124 m² 36 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal gastronomiczny po remoncie w Rynku we Wrocławiu.Duży ogródek letni zapraszam zainteresowanych klientów na działalność kawiarnia , bistro, pizzeria, ramen itp. Duże witryny.

Szczegóły ogłoszenia

150 zł/m²213 m² 31 950 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy w budynku zlokalizowanym w samym "sercu" Wrocławia. Lokal na parterze, wejście wprost z chodnika, doskonała widoczność, duża powierzchnia witryn. Zaletą.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²98,15 m² 9 815 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokale handlowo-usługowe do wynajęcia. Zróżnicowane metraże. Dobra ekspozycja. Prestiżowa inwestycja na styku dużych osiedli mieszkaniowych Wrocławia - Kleciny i Ołtaszyna Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²692 m² 24 220 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecamy do wynajęcia zupełnie nowy moduł w hali magazynowo-biurowej w zachodniej części Wrocławia. Rok budowy hali 2026. Proponowana powierzchnia magazynu 692 mkw plus 144 mkw powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 739 811 zł88,54 m² 19 650 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Doskonała lokalizacja Z dostępem do parkingu 10 minut do centrum dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej Dwustronny Lokal z przeznaczeniem na usługi: medyczne Lokal Klasy Premium.

Szczegóły ogłoszenia

69,50 zł/m²105 m² 7 298 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel:   Do wynajęcia w pełni wykończony lokal usługowy idealny pod biuro lub działalność usługową. Lokal znajduje się w samym rynku.

Szczegóły ogłoszenia

75,83 zł/m²105,50 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal użytkowy 105,50 m | 3 sale + kuchnia | 4. piętro z windą | garaż | taras | Wrocław, ul. Kukuczki Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 105,50.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 655 477 zł268,23 m² 9 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Na sprzedaż lokal o powierzchni 268,23 m2 w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym. Układ nieruchomości: - pokój - Pokój - Pom, gospodarcze -.

Szczegóły ogłoszenia

27,13 zł/m²184,30 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu, oferuje do wynajmu dwa lokale użytkowej o łącznej powierzchni 184,30 m2 w budynku dworca pkp Wrocław Psie Pole. Lokal nr 1.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

102,65 zł/m²487,10 m² 50 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Wyjątkowa oferta! Salon samochodowy z zapleczem serwisowym - Wrocław, ul. Bałtycka / Żmigrodzka Lokal, który pracuje na Twój sukces. Do wynajęcia w pełni przystosowany salon samochodowy.

Szczegóły ogłoszenia

4 999 999 zł478,93 m² 10 439,94 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Dochodowy budynek z najemcą w postaci publicznego przedszkola! Zarabia 35 000 netto/miesięcznie! Otoczenie nieruchomości: lipa Piotrowska to.

Szczegóły ogłoszenia

79,21 zł/m²57,19 m² 4 530 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Dzień dobry Przedstawiam gotowy lokal usługowy na nowoczesnym osiedlu przy Bulwarze Dedala. Lokal znajduje się w budynku z 2015 r. Osiedle bardzo dobrze skomunikowane - komunikacja miejska.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²100 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Prestiżowy adres W centrum wrocławia: biuro 100 M gotowe na twój biznes! Zainwestuj w komfort i prestiż swojej firmy, wybierając biuro w najlepszej lokalizacji we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²600 m² 60 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokale handlowo-usługowe do wynajęcia w Pasażu we Wrocławiu w dzielnicy Śródmieście, zlokalizowanym przy ulicy Nowowiejskiej 48. W obiekcie od wielu lat działa Biedronka.

Szczegóły ogłoszenia

57,38 zł/m²80 m² 4 590 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

DO wynajęcia - nowoczesny lokal usługowy 80 m Wrocław Muchobór Wielki ul. Krzemieniecka (fabryczna) Parter Niezależny obiekt Parking Klimatyzacja Reklama w cenie opis nieruchomości Elegancki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 274 031 zł128,69 m² 9 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Na sprzedaż lokal o powierzchni 128,69 m2 w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym. Układ nieruchomości: - pokój - Kuchnia - wc Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł54 m² 4 166,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W ofercie na sprzedaż atrakcyjny lokal handlowy w doskonałej lokalizacji - w samym centrum Biskupina we Wrocławiu. Nieruchomość przystosowana jest do prowadzenia działalności gastronomicznej,.

Szczegóły ogłoszenia

73,77 zł/m²70,87 m² 5 228 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prezentujemy do wynajęcia lokal handlowo-usługowy w ścisłym centrum Wrocławia, przy ul. Św. Mikołaja. Ulica ta łączy wrocławski Rynek z pl. Jana Pawła II, przez co panuje na niej bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

179 900 zł6,50 m² 27 676,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Witrynowy lokal z dostępem do wody przy ul. Psie Budy. Przyjdź, zapoznaj się z lokalem i złóż ofertę. Salka oraz wc i pawlacz, duża wysokość około 4m, co pozwala na dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł67,70 m² 19 202,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Oferuję na sprzedaż - lokal użytkowy o powierzchni ok 70 m2 w budynku apartamentowo-usługowym Just"n Center vis a vis Galerii Dominikańskiej. Nieruchomość po kapitalnym remoncie ,.

Szczegóły ogłoszenia

4 190 000 zł108,89 m² 38 479,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

NA sprzedaż lokal biurowy o powierzchni 108,89 mkw z prywatnym tarasem (jedynym na poziomie lokalów biurowych) w prestiżowym budynku ovo w centrum Wrocławia. Budynek: ovo to.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł34,90 m² 15 616,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta aktualna, klucze w biurze! zapraszam biura do współpracy Na sprzedaż lokal komercyjny zlokalizowany w centrum miasta, dzielnica Śródmieście, boczna ul. Jedności Narodowej. - dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²132 m² 10 560 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy 132 m | 2 wejścia | witryny | parking | Gaj Na wynajem przestronny lokal użytkowy o powierzchni 132 m , położony we Wrocławiu, w dzielnicy Gaj, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł71,91 m² 5 548,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Na sprzedaż lokal o powierzchni 71,91m2, położony przy ul. Średzkiej w Leśnicy. Lokal został wyremontowany w zeszłym roku. Jest obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 577 000 zł126 m² 12 516 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Opiekun oferty: emilian Janusz, tel:   Podstawowe informacje: lokal usługowy o powierzchni 126,0 m2, z witrynami, wejściem prosto z ulicy, w centrum najmodniejszego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²90 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta bezpośrednia! Polecamy 90 metrowe biuro we Wrocławiu ul Karkonoska 59, nieopodal wylotu z miasta. Biuro po remoncie, do wynajęcia od 10 kwietnia Biuro składa się z 3 pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²526 m² 21 040 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Gmach Podwale 62 położony jest w doskonałej lokalizacji w centrum Wrocławia. Biuro wynajmowane jest bez prowizji od najemcy, bezpośrednio od właściciela nieruchomości tj. Grupy Kapitałowej.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij