dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Wrocław - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 483 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 483 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strachowicka

Fabryczna,Wrocław

441 300 zł29 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ivy House to wyjątkowa Inwestycja przy ul. Starachowickiej 15 Dzięki doskonałej lokalizacji i rosnącemu zapotrzebowaniu na mieszkania w tej części Wrocławia, możesz liczyć na regularne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nożownicza

Stare Miasto,Wrocław

535 000 zł39 m² 13 753,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Rezerwacja do dnia 13.02.2026 Zapraszam państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania znajdującego się w samym Rynku, przy ulicy Nożowniczej 42. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

5 900 zł54 m² 109,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowy, dwupoziomowy apartament dla osób ceniących unikatowy design lub szukających reprezentacyjnej siedziby firmy. Położony zaledwie 500 m od Wrocławskiego Rynku, tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Karkonoska

Partynice,Wrocław

589 000 zł37 m² 15 928 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: tel. Nr Licencji pfrn 22583 Wyłącznie w sdp Nieruchomości. Dwa pokoje z balkonem, do własnej aranżacji, możliwość wydzielenia 2 kawalerek. Zdjęcia przedstawiają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poleska

Psie Pole,Wrocław

649 000 zł53 m² 12 291,70 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Serdecznie polecam przestronne dwupokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie zlokalizowane we Wrocławiu przy ulicy Poleskiej. Zachęcam do obejrzenia filmu promującego nieruchomość na naszym kanale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

565 000 zł39 m² 14 387,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe przy ulicy Herbsta to propozycja dla kogoś, kto lubi nowoczesne osiedla, zieleń za oknem i komfort na co dzień. Lokal ma 39,27 m i został zaprojektowany tak, żeby dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wrocław,dolnośląskie

735 000 zł32 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dwupokojowy apartament położony w samym centrum miasta, w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji. To idealna propozycja dla osób ceniących wysoki standard, komfort oraz elegancki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

650 000 zł52 m² 12 579,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż wyremontowane, gotowe do zamieszkania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,67 m , położone na trzecim piętrze kamienicy w centrum Wrocławia, tuż przy Renomie i pl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

420 000 zł42 m² 9 882,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Wrocław, ul. Jedności Narodowej 164. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 42,5 m . Na sprzedaż, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,5 m , położone w dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

545 635 zł42 m² 13 028,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzę Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, poprzez kredyt, do finalizacji transakcji. Zadzwoń do mnie nawet po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

446 920 zł54 m² 8 320,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz mieszkania w dobrej cenie, w spokojnej ale w pełni rozwiniętej okolicy i z wygodnym dojazdem do centrum - ta oferta może Ci się spodobać. I speak English - feel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Biskupin,Wrocław

2 800 zł43 m² 65,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie składające się z przedpokoju, z którego wchodzimy do łazienki z wc i otwartego salonu z aneksem kuchennym 26m, z którego przechodzimy do dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chachaja

Oporów,Wrocław

2 800 zł48 m² 58,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem na lubianym osiedlu Oporów, przy ul. Chachaja - tuż przy przystankach mpk chachaja/wiejska ( pierwszy najem , możliwe doposażenie, gotowe od zaraz, balkon, szafy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sikorskiego

Stare Miasto,Wrocław

965 000 zł50 m² 19 494,90 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Pewna inwestycja w centrum miasta / Можлива продаж за готівку we also speak english, contact us via phone / whatsapp / email for all details Na sprzedaż luksusowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiejska

Oporów,Wrocław

2 700 zł35 m² 77,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: DOSTĘPNE OD ZARAZ! Do wynajęcia 2 pokojowy, dwupoziomowy apartament, zlokalizowany na II piętrze w bloku przy ulicy Wiejskiej. Apartament przestronny oraz bardzo jasny, wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bzowa

Grabiszyn,Wrocław

466 000 zł35 m² 13 487,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Ciche mieszkanie 2-pokojowe na pierwszym piętrze w nowszym budynku z 2001 roku z ogrzewaniem miejskim na Grabiszynku. Nieruchomość zlokalizowana przy cichej uliczce. Pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strachowicka

Fabryczna,Wrocław

508 200 zł42 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2-pokojowe na osiedlu przy Parku Żernickim Przestrzeń, światło i zieleń - jeśli tego szukasz, to mieszkanie spełni Twoje oczekiwania. Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łódzka

Huby,Wrocław

635 000 zł51 m² 12 451 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą w pełni rozkładowego, dwupokojowego mieszkania z balkonem, położonego w dzielnicy Krzyki - Huby, przy ul. Łódzkiej we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kurkowa

Kępa Mieszczańska,Wrocław

760 000 zł48 m² 15 676,60 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż mieszkanie w prestiżowym apartamentowcu Kurkowa 14 - serce Wrocławia, topowa lokalizacja! Strona kupująca nie ponosi kosztów wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Lokalizacja: kurkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzeska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

549 900 zł59 m² 9 271,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż rozkładowe W samym centrum mieszkanie o powierzchni użytkowej 59,31m2 przy ul. Brzeska 31 Atuty mieszkania: - topowa lokalizacja - wysokie sufity - oryginalne drzwi wejśćiowe - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zefirowa

Krzyki,Wrocław

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem na Krzykach. Cicha i spokojna okolica, dobry dojazd do Obwodnicy i Bielan Wrocławskich. 15 min piechotą do pętli Krzyki i Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Dąbie,Wrocław

3 500 zł79 m² 44,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe dwupokojowe mieszkanie (78,77 m2) w prestiżowej inwestycji Rezydencja Dąbie. I speak English. If you have any questions, call me. Wybrane atuty: - duży metraż zapewniający wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

3 500 zł62 m² 56 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferta skierowana wyłącznie dla Firm/osób prowadzących działalność gospodarczą. Do wynajęcia Luksusowy Apartament w samym Centrum - Inwestycja ovo. Apartament o pow. 62 mkw położony na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Piłsudskiego

Krzyki,Wrocław

599 000 zł62 m² 9 661,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż dwustronne, w pełni rozkładowe 2 -pokojowe mieszkanie z antresolą o powierzchni użytkowej 50,66 m2 (pow. całkowita ok. 62 m2) na 1 piętrze 4 piętrowej kamienicy, mieszczące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

818 855 zł43 m² 19 141,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wrocław, centrum między Dworcem Głównym a Rynkiem idealne na inwestycje! Mieszkanie na 3 piętrze w 5 piętrowym Apartamentowcu z windą z poziomu garażu. Mieszkanie ma klasyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

675 000 zł35 m² 19 508,70 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie w prestiżowej inwestycji Lokum Porto idealne dla osób poszukujących komfortu, funkcjonalności i doskonałej lokalizacji w centrum Wrocławia. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zakładowa

Kleczków,Wrocław

619 000 zł43 m² 14 395,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2 pokojowe 2-poziomowe mieszkanie w okolicy ul. Zakładowej we Wrocławiu. Idealne mieszkanie do inwestycji. Podana cena jest ceną brutto W skład mieszkania wchodzi: *duży salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gazowa

Krzyki,Wrocław

520 900 zł32 m² 16 499,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Kawalerka z wydzieloną sypialnią | 31,57 m | balkon + garaż + komórka | Lokum di Trevi | ul. Gazowa | 520 900 zł Na sprzedaż komfortowa, nowoczesna i starannie wykończona kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Abramowskiego

Biskupin,Wrocław

619 000 zł49 m² 12 517,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biskupin/sepolno 2 pok rozkład tramwaj, park zoo Na sprzedaż ustawne i jasne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,44 m , położone na wysokim parterze w kameralnym budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

688 025 zł47 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Inwestycja mieszkaniowa Komuny Paryskiej 19a to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Żerniki,Wrocław

517 000 zł39 m² 13 397,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty. Polecam Państwu rozkładowe 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piławska

Gaj,Wrocław

3 300 zł56 m² 58,93 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferujemy do wynajęcia świeżo wyremontowane, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 56 m , położone w jednej z najlepszych lokalizacji na wrocławskim Gaju tuż obok centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grota-Roweckiego

Krzyki,Wrocław

2 000 zł42 m² 47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie dwu pokojowe z aneksem kuchennym , wizualizacja jak zdięciach. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe na samochód na terenie posesji oraz miejsce w rowerowni. Parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Różanka,Wrocław

698 000 zł44 m² 15 799 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,18 m, położone na 4. piętrze nowoczesnego budynku z 2018 roku, w inwestycji Roosh na wrocławskiej Różance. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Stare Miasto,Wrocław

530 000 zł46 m² 11 521,70 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią (46 m ) w ścisłym Centrum 3/8 piętro z windą, z piwnicą i balkonem francuskim. To jest oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Ołbin,Wrocław

495 000 zł50 m² 9 878,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż mieszkanie do remontu - ul. Wyszyńskiego, wrocław - Lokalizacja: śródmieście, osiedle Ołbin, ul. Wyszyńskiego - Powierzchnia: 50 m - Układ: 2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Szczepin,Wrocław

630 000 zł51 m² 12 340,80 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

1,5 km od rynku * mieszkanie 2 pokojowe 51M2 * pełen rozkład * bez prowizji Cena: 630 000 zł Powierzchnia: 51,05 m + komórka lokatorska 4,30 m + 2 balkony + rowerownia Lokalizacja: ul. Długa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drohobycka

Fabryczna,Wrocław

999 000 zł76 m² 13 067,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż mieszkanie z ogódkiem w szeregowcu ul. Drohobycka, wrocław Przestronne mieszkanie w zabudowie szeregowej, położone na strzeżonym osiedlu, w doskonałej lokalizacji przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konduktorska

Krzyki,Wrocław

602 000 zł43 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

42 M, 2 pokoje , balkon , 2014 Na sprzedaż ładne, przestronne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na drugim piętrze 3-piętrowego budynku w ok. ul. Konduktorskiej. Mieszkanie jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

2 900 zł46 m² 63 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Tęczowa, 2-pokojowe do wynajęcia od 1 lutego 2026r. Wrocław, ul. Tęczowa, 2-pokojowe do wynajęcia, na nowoczesnym, zamkniętym i monitorowanym osiedlu. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budziszyńska

Nowy Dwór,Wrocław

559 000 zł41 m² 13 499,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Sprzedam wyremontowane mieszkanie na Nowym Dworze (ul. Budziszyńska). Ogłoszenie od właściciela. Bardzo ustawne i ciepłe. Położone na 1. kondygnacji ( wysoki parter ) niskiego bloku. Mieszkanie.