dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Wrocław - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 483 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 483 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

490 800 zł52 m² 9 438,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia, z rozwiniętą infrastrukturą w pobliżu i wygodnym dojazdem do centrum? Ta propozycja może Ci się spodobać. Bez prowizji i podatku pcc -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł37,99 m² 17 083,44 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cybulskiego 20 to odrestaurowana, przedwojenna kamienica w ścisłym centrum miasta, stworzona z myślą o osobach, które cenią lokalizację, detal i ponadczasowy styl. Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

759 480 zł49 m² 15 499,59 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Polecam Państwu na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w inwestycji "apartamentwiec Silesia" przy ul. Jagiełły 3. Silesia jest ofertą dla tych, którzy chcą.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł45,18 m² 11 730,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze bestate Wrocław. Idealne dla rodziny jak również pod wynajem ze względu na układ mieszkania i świetną komunikację i lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Apartament z ogródkiem, ul. Rymarska

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

799 000 zł56,10 m² 14 242,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szukasz miejsca, które łączy luksus miejskiego apartamentu z prywatną strefą zieleni? Prezentuję wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną przy ul. Rymarskiej, w sercu jednej z cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł37 m² 14 594,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w świetnej lokalizacja! Zlokalizowane na wysokim parterze 3-piętrowym, zadbanym, kameralnym budynku. Cicha, spokojna, zielona okolica, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł46,73 m² 13 888,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż piękne dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie przy ul. Otmuchowskiej. Mieszkanie mieści się na wysokim parterze zadbanej przedwojennej kamienicy z lat '30. Kamienica jest po.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł50 m² 62 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wirtualny spacer - widok 360 stopni - street view Możesz oglądać nieruchomość oraz jej najbliższe otoczenie nie wychodząc z domu - Tak jak byś tam był. Następnie umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł52,45 m² 11 058,15 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,45 m , położone w centralnej części Wrocławia, w pobliżu najważniejszych punktów miasta. To dobra opcja zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł49,70 m² 13 883,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Lauterbacha we Wrocławiu. Lokal położony na 2. piętrze w budynku z 2017 roku z windą. Powierzchnia: 49,70 m układ Mieszkanie ma bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł33,66 m² 16 904,34 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do sprawdzenia oferty przestronnego mieszkania 2-pokojowego przy ul. Traugutta. Nieruchomość usytuowana jest na II piętrze w kompleksowo wyremontowanej kamienicy z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

587 979 zł31,11 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera. 0% prowizji - Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść od razu, bez remontu i dodatkowych kosztów? To jedna z tych ofert, które znikają najszybciej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

678 600 zł56,55 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przestronne mieszkanie z przytulnym balkonem w w zielonej części Wrocławia idealne dla młodych, aktywnych osób, które cenią zdrowy styl życia, kontakt z naturą i nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł44,40 m² 12 950,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Nowa cena! szybkie wydanie nieruchomości! przyjdź, obejrzyj zaproponuj cenę! Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,40 m , położone na pierwszym piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

741 000 zł53,70 m² 13 798,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyposażone, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,7 m , zlokalizowane na Muchoborze Wielkim we Wrocławiu, przy ul. Drohobyckiej. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

449 900 zł38 m² 11 839,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Piękne mieszkanie w nowym budownictwie 38 m2 w kw plus przestronny balkon! Szukasz mieszkania z charakterem , które wykracza poza schemat zwykłej kawalerki? To wnętrze łączy nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł41 m² 65,85 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie ok. 41 m z garażem i loggią. Na wynajem komfortowe mieszkanie 41 m , świeżo po remoncie, położone w spokojnej i zielonej części Wrocławia przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł33,50 m² 15 223,88 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Wyjątkowe, 2-pokojowe Mieszkanie 33,5 m Ścisłe Centrum Wrocławia, ul. Kraińskiego Blisko Rynku i Ostrowa Tumskiego! Marzysz o własnym mieszkaniu w sercu Wrocławia, które zapewni.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł57 m² 11 403,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowoczesne mieszkanie 2-poziomowe z tarasem | gotowe do wprowadzenia | Ołtaszyn / Wojszyce Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 56,79 m z dodatkową komórką lokatorską(2,7 m ),.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł41 m² 70,73 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, nigdy wcześniej niezamieszkałe mieszkanie 2-pokojowe z prywatnym ogródkiem o powierzchni ok. 70 m , położone w spokojnej części Krzyków we Wrocław przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł63,10 m² 12 202,85 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Wchodzicie i nagle wszystko staje się jasne. To nie jest kolejny ciasny korytarz, ale prawdziwy festiwal światła i ogromnej przestrzeni. Okna sięgające samej ziemi sprawiają, że granica.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł36,33 m² 15 111,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż prezentuję atrakcyjne mieszkanie parterowe o powierzchni ponad 36m , położone w jednej z najbardziej spokojnych i lubianych części miasta na osiedlu Złotniki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł48,21 m² 15 245,80 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z przestronną loggią w inwestycji "krakowskie Tarasy" lokalizacja: osiedle Krakowskie Tarasy położone jest przy ul. Krakowskiej, w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł34 m² 15 852,94 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

2 pokoje | 2 Balkony | Parking za szlabanem | Budynek 6-piętrowy | Śródmieście ścisłe centrum Szukasz mieszkania w Centrum z gwarantowanym miejscem parkingowym i unikalnym układem.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł40,39 m² 23 768,26 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w Inwestycji Upper House by Angel. Inwestycja zapewnia doświadczenie luksusu, w którym wysoka jakość życia łączy się z wszelkimi udogodnieniami,.

Szczegóły ogłoszenia

612 000 zł60,34 m² 10 142,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż dwupokojowe,w pełni rozkładowe mieszkanie na Tarnogaju Mieszkanie z charakterem,z zachowanym kamienicznym stylem. Dwa pokoje,po 19,5 i 20,5 m 2 z dębowymi.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł41 m² 68,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English version of the description below Lokalizacja: ul. Turawska 1, wrocław Powierzchnia: 41 m Liczba pokoi: 2 (salon z aneksem kuchennym + sypialnia + łazienka + balkon) Mieszkanie: oferuję na.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne mieszkanie w cichym i spokojnym miejscu blisko hala targowa tęcza ,dom handlowy Astra ,biedronka ,aldi ,park Zachodni i duży kompleks sportowy Bardzo dobra komunikacja miejska Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł66 m² 14 984,85 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Luksusowy Apartament inwestycyjny 66m2. Możliwość sprzedaży z najemcą. Piękny przestronny apartament na najwyższym piętrze w samym sercu Wrocławia. Dzielnica Stare Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł48,10 m² 11 829,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż jasne, przestronne 2-pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie z dwustronną ekspozycją okien. Mieszkanie zlokalizowane na spokojnym osiedlu niepodal Uniwersytetu Ekonomicznego.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł55,70 m² 11 472,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Zagony we Wrocławiu z tarasem od strony zachodniej w 3-piętrowym budynku bez windy. Zalety mieszkania: gotowe do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł59,59 m² 46,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy dwupokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych części Wrocławia, tuż obok Placu Grunwaldzkiego i Odry. Najbardziej pożądany metraż, ok. 57 m2 (.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł34 m² 67,65 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dla pary lub singla, znajdujące się tuż przy Sky Tower. Składa się: z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z toaletą, mini garderoby, przedpkoju.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł38 m² 14 184,21 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Sołtysowice 38 m , 2 pokoje, balkon Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38 m z balkonem, położone we Wrocławiu przy ulicy Rafała.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne i umeblowane mieszkanie 2-pokojowe 40 m 2 przy ul. Krakowskiej we Wrocławiu, bardzo dobrze skomunikowane z resztą miasta. Mieszkanie składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł72,50 m² 7 379,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

English below Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,5 m2 przy ul. Podwale (wjazd od ul. Zelwerowicza). Mieszkanie jest położone jest na I piętrze. Kamienica jest tuż przy Akademii.

Szczegóły ogłoszenia

1 298 500 zł58,21 m² 22 307,16 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

"ms" Istnieją wnętrza, w których od progu czuje się spokój i przestrzeń. Ten apartament na ostatnim, ósmym piętrze inwestycji Odra House przy ul. Długiej jest właśnie takim miejscem. To.

Szczegóły ogłoszenia

492 000 zł49,78 m² 9 883,49 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż ładne, rozkładowe mieszkanie na Karłowicach, ul. Długosza. Mieszkanie: - wysoki parter w dwupiętrowej, wyremontowanej kamienicy, - powierzchnia: 49,78 mkw, - 2 pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

412 600 zł32,25 m² 12 793,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowy apartament inwestycyjny - gotowy do zarabiania od pierwszego dnia! Na sprzedaż apartament hotelowo-usługowy o powierzchni 32,25 m z balkonem, położony przy ul. Zwycięskiej 3 we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł56 m² 12 482,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie w pełnym rozkładzie, idealne na wynajem lub dla rodziny ceniącej okolice Placu Grunwaldzkiego. Lokal w bardzo dobrym stanie: nowa zabudowa kuchenna, pełne wyposażenie.