dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Wrocław - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 482 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 482 ogłoszenia

849 000 zł43 m² 19 744,19 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie w Centrum Miasta przy ul.Traugutta/Walońskiej w budynku Angel City we Wrocławiu. Lokalizacja Mieszkanie usytuowane w samym Centrum miasta, w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł50,36 m² 9 729,94 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

"Nieruchomości Apartament" Edyta Pietrow   nasłonecznione/ niskie opłaty/dogodne połaczenie Z całym miastem Na sprzedaż, rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie z dużym potencjałem,.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł47 m² 12 553,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentuję dwupokojowe słoneczne mieszkanie, o powierzchni 47 mkw zlokalizowane w atrakcyjnej dzielnicy Krzyki. Nieruchomość usytuowane jest w spokojnej, zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł62 m² 12 338,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie w sercu Wrocławia tuż obok Rynku i Uniwersytetu Wrocławskiego? Na sprzedaż wyremontowane mieszkanie 62,5 m kamienicy to idealna propozycja dla osób ceniących doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

537 000 zł43,50 m² 12 356,32 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Twoje nowe terytorium to precyzyjnie zaprojektowane dwie strefy wpływów. Mieszkanie przy ul. Trzebnickiej działa jak szwajcarski mechanizm, gdzie każdy metr kwadratowy ma swoje logiczne uzasadnienie.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł57,50 m² 13 895,65 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Opiekun oferty: daniel Matoszyn   Dwa pokoje | 57,5 m2 | Rezydencja Tumska | ul. Bolesława Prusa Otoczenie nieruchomości: rezydencja Tumska to adres, który łączy w sobie elegancję.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł32,43 m² 14 030,22 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam na bezpłatną prezentacje Martyna Chojecka   . Nieruchomość znajduje się na ul.Gajowicka, Wrocław-Krzyki. Atrakcyjna lokalizacja! 260m komunikacja miejska, 500m Sky Tower, 1,2km.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

507 184 zł41,27 m² 12 289,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł51,09 m² 13 094,54 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie w rozkładzie ze sporym balkonem | 51 m | Centrum | Po remoncie Opiekun oferty: daniel Gutowski licencja pfrn nr 31347 tel.   Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł44,27 m² 16 715,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Opiekun oferty: katarzyna Flendrich numer licencji pfrn 28425 tel.   ***for english scroll down*** Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł56,36 m² 12 402,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży mieszkania przy ul. Ciepłej. Nieruchomość znajduje się na 2. piętrze odrestaurowanej Kamienicy z 1910 roku położonej we.

Szczegóły ogłoszenia

708 676 zł32,58 m² 21 752 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opiekunka oferty: sabrina Przybył tel.   Wykończone 2 pokoje z dużą, narożną loggią! Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 32,58 m2 znajduje się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł37,82 m² 18 377 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Klucze W biurze! Polecam świetnie położone 2 pok. mieszkanie z ogródkiem i tarasem, znajdujące się przy al. gen. Józefa Hallera na prestiżowym osiedlu Ogrody Hallera przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

6 720 400 zł168,01 m² 40 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: julia Andrulewicz tel.   licencja pfrn nr 28332 Prezentuję wyjątkowy apartament klasy premium, położony w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Wrocławia - na.

Szczegóły ogłoszenia

614 900 zł40 m² 15 372,50 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Nawet najwyższe wrocławskie krasnale musiałyby zadrzeć głowy, by ogarnąć ten potencjał. Dwa małe urwisy zgubiły się w poszukiwaniu idealnego schronienia i trafiły właśnie tutaj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

576 156 zł43 m² 13 398,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie 2-pokojowe Wrocław, poświętne Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchnii 43,32 m , zlokalizowane na parterze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

491 900 zł32,62 m² 15 079,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu! Mieszkanie gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł45 m² 15 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecam na sprzedaż apartament z 5,2-metrowym balkonem w nowo powstałym apartamentowcu tuż przy bulwarach spacerowych nad rzeką Oławą. W skład powierzchni mieszkaniowej wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł34,86 m² 15 174,99 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji oraz brak podatku pcc без комісії та без податку pcc Dla klientów Expandera -10% rabatu w Leroy Merlin Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35m ,.

Szczegóły ogłoszenia

865 000 zł63,20 m² 13 686,71 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

63m2 / 2 pokoje + taras / Ogrody Grabiszyńskie / prowizja 0! Na sprzedaż piękny, 2 pokojowy apartament o powierzchni 63,20 m2 z przynależnym tarasem. Mieszkanie usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł46 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem świeżo wykończone, nowe mieszkanie przy ul. Bylinowej. 2 oddzielne pokoje, kuchnia, balkon Mieszkanie jest w pełni wyposażone, gotowe do wprowadzenia, opłaty dodatkowe: czynsz -.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł38,10 m² 18 346,46 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie, w którym chce się zostać. Są mieszkania, do których wchodzisz i od razu wiesz, że to to miejsce. Takie, które od pierwszego spojrzenia mają w sobie spokój, harmonię.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł65 m² 9 215 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż ładne, klimatyczne mieszkanie położone w centrum Wrocławia, przy ul. Żeromskiego. Mieszkanie ma pow. 65 mkw i składa się z przestronnego salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł59,10 m² 14 196,28 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Opiekun oferty: emilian Janusz tel.   Oferta dostępna tylko w sdp Nieruchomości Podstawowe informacje: dwupokojowe mieszkanie o powierzchni prawie 60 m2, wykończone w podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

594 900 zł46 m² 12 932,61 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 46m , położone w atrakcyjnej lokalizacji. Mieszkanie składa się z: - salon - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

1 075 000 zł46,15 m² 23 293,61 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż mieszkanie składające się z dwóch kawalerek przy ul. Śrutowej 2 w sercu Wrocławia, który idealnie nadaje się pod inwestycję oraz wynajem krótkoterminowy! Jest to gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł64,70 m² 57,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł83,68 m² 10 635,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Opiekun Oferty Magdalena Rakowiecka tel.   Mieszkanie w kamienicy przy ulicy Wałbrzyskiej we Wrocławiu ma kilka istotnych zalet zarówno tych związanych z charakterem budynku, jak.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł34 m² 15 882,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Ciche mieszkanie 2-pokojowe, 34m2, 2 piętro w bloku z końca lat 60-tych. Mieszkanie zlokalizowane w cichej okolicy w Śródmieściu Wrocławia przy zadrzewionej uliczce. Bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł40,88 m² 9 026,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40,88 m , położone na 4 piętrze w 4-piętrowym budynku na Grabiszynie we Wrocławiu. Mieszkanie posiada funkcjonalny układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł73,23 m² 11 470,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowe mieszkanie z antresolą, położone w zielonej i spokojnej części Wrocławia Maślicach. Lokal o powierzchni 73,23 m2 wyróżnia się wysoką jakością wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł51 m² 12 745,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Lokal idealny pod kancelarię notarialną, adwokacką lub biuro - pl. Legionów, wrocław Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51 m , położone w ścisłym centrum Wrocław - przy pl.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł46,50 m² 14 602,15 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie nad Odrą - Wrocław Zamieszkaj tuż nad Odrą, w miejscu łączącym spokój natury z rytmem miasta. Zaledwie 1,9 km od Rynku - możesz dojść spacerem, dojechać rowerem lub.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł76,80 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 76,8 m we Wrocławiu na bliższych Krzykach Hubach. Mieszkanie jest ciche, w dobrym stanie. Położone blisko centrum. Może stanowić również.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł47 m² 12 744,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przytulne mieszkanie z ogrodem i garażem Stabłowice Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 47 m po kapitalnym remoncie, położone w jednej z najspokojniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł33 m² 69,70 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wombat Nieruchomości z przyjemnością oferuje -do wynajęcia jasne i ciepłe, świeżo po remoncie mieszkanie dwupokojowe z balkonem , z osobną jasną kuchnią. Obok Centrum Handlowego.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł66,50 m² 10 210,53 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Dwupokojowe mieszkanie, obok " Magnolia Park ", ul. Bolsławiecka Polecam na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 66,5 m2 położone przy ul. Bolesławieckiej - dzielnica Szczepin -. Opis 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł39,07 m² 15 331,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 39,07m2 z balkonem i miejscem w garażu przy ul. Granicznej (wrocław-Fabryczna-Muchobór Wielki) lokalizacja Osiedle Graniczna jest zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

539 990 zł37,40 m² 14 438,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 2 pokojowe z parkingiem i dużym balkonem, gotowe do wprowadzenia. Oferta wyłącznie w naszym biurze. Możliwy zakup bez zezwolenia mswia. Polecam Państwu mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł44,32 m² 67,69 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wrocław krzyki - tarnogaj ul. Nyska W pełni wyposażone, 2 pokojowe mieszkanie! od kwietnia opis Na wynajem komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,32 m2. Prezentowany lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 711 zł34,53 m² 18 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja: dolnośląskie, wrocław, krzyki, osiedle Gaj, ul. Działkowa Opis: do sprzedaży przytulne, dwustronne (w kształcie litery L), wykończone mieszkanie o powierzchni użytkowej 34,53 mkw.,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij