dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Wrocław - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 484 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 484 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hermanowska

Kuźniki,Wrocław

358 000 zł36 m² 9 889,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży w drodze przetargu nieograniczonego lokalu mieszkalnego nr 14 usytuowanego na I piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzegomska

Szczepin,Wrocław

439 200 zł31 m² 14 167,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż dwa mieszkania każde o powierzchni 31 m w trybie przetargu nieograniczonego, bezpośrednio od Spółdzielni Mieszkaniowej "nadzieja". Lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Wrocław

590 000 zł61 m² 9 672,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Możliwość wydzielenia 2 osobnych mieszkań! Przestronne, duże, jasne mieszkanie 2-pokojowe (61 m2) na parterze, w kamienicy, w Śródmieściu, przy ul. Stefana Żeromskiego. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Huby,Wrocław

2 400 zł34 m² 70,59 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wombat Nieruchomości z przyjemnością oferuje do wynajęcia jasne, ciepłe i stylowe mieszkanie dwupokojowe (34 m ) z balkonem oraz osobną, jasną kuchnią. * ulubiona lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ołbińska

Ołbin,Wrocław

480 000 zł50 m² 9 603,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne 52,39 m (z piwnicą) | ul. Ołbińska | 1 piętro | pełna własność z kw Na sprzedaż mieszkanie o łącznej powierzchni 52,39 m (w tym piwnica),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaporoska

Krzyki,Wrocław

420 000 zł33 m² 12 727,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m , położone w lokalizacji blisko centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie Sky Tower. W okolicy znajduje się rozwinięta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Śródmieście,Wrocław

689 000 zł40 m² 17 225 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament, który zarabia na siebie | 2 sypialnie | 5 min do rynku | booking 9.2 Szukasz mieszkania, które nie tylko wygląda świetnie, ale realnie zarabia od pierwszego dnia? Ta oferta to gotowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grota-Roweckiego

Wojszyce,Wrocław

699 000 zł49 m² 14 216 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 49,17 m z prywatnym ogrodem i tarasem o powierzchni ok. 45 m , położone na parterze kameralnego budynku z 2015 roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

485 000 zł33 m² 14 542,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Prezentujemy na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem znajdujące się przy ul. Zatorskiej na Wrocławskim Psim Polu Będzie to idealna propozycja dla pary, singla lub inwestora,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

770 000 zł46 m² 16 923,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

2 pokoje | taras 13,8 m | podwójny garaż | komórka | olimpia port swojczyce Nowoczesne, jasne mieszkanie na zielonym i niezwykle lubianym osiedlu Olimpia Port. Idealne dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spiżowa

Wrocław,dolnośląskie

428 999 zł27 m² 15 888,80 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecamy na sprzedaż 2 pokoje z wydzielonym aneksem sypialnianym 26,90 m2 blisko centrum przy ul. Spiżowej (boczna Grabiszyńskiej). Mieszkanie mieści się na wysokim parterze, w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

639 500 zł42 m² 15 409,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Stylowe 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie ul. Jelenia 40, wrocław (popowice) Na sprzedaż unikatowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,5 m , urządzone w stylu Scandi glam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turniejowa

Krzyki,Wrocław

1 099 000 zł57 m² 19 280,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Marzysz o pięknym 2-pokojowym mieszkaniu w spokojnej okolicy, w którym komfort spotyka się z funkcjonalnością? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Borek,Wrocław

665 000 zł50 m² 13 168,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Sprzedam przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,5 m , usytuowane na 1/3 piętrze w kameralnym bloku, na Borku 100 m od Parku Południowego we Wrocławiu. Mieszkanie świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zachodnia

Szczepin,Wrocław

713 700 zł52 m² 13 594,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

2 pokoje na wrocławskim Szczepinie | Idealne pod wynajem lub jako pierwsze mieszkanie Na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w inwestycji na wrocławskim Szczepinie - w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Powstańców Śląskich,Wrocław

535 000 zł42 m² 12 891,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż kompaktowe, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 41,50m2 na 1 piętrze w 10 piętrowym bloku z windą. Mieszkanie idealne jako inwestycja pod wynajem lub dla pary na pierwsze własne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

715 000 zł52 m² 13 805,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane przy ul.Gajowickiej, w pobliżu Parku Langiewicza, w sąsiedztwie niskiej zabudowy. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe, dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czartoryskiego

Poświętne,Wrocław

573 000 zł35 m² 16 324,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35 m , położone przy ul. Czartoryskiego we Wrocławiu. Nieruchomość obecnie jest wynajmowana z możliwością kontynuacji umowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Główna

Stabłowice,Wrocław

1 990 zł52 m² 38,27 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękne mieszkanie na Stabłowicach, bardzo dobrze skomunikowane z resztą Wrocławia, niedaleko przystanek mpk oraz stacja pkp. Otoczone licznymi terenami rekreacyjno-spacerowymi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Swojczyce,Wrocław

720 000 zł47 m² 15 189,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Do sprzedania wyjątkowe, ciepłe i jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47,4 m na osiedlu Olimpia Port jednej z najbardziej lubianych i najbardziej zielonych inwestycji we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

688 025 zł47 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Inwestycja mieszkaniowa Komuny Paryskiej 19a to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Zawidowska

Maślice,Wrocław

579 000 zł45 m² 12 866,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: tel. Rezerwacja Nowe, wykończone w wysokim standardzie, dwa pokoje na spokojnym kameralnym osiedlu obok parku. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się na Maślicach, jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienkiewicza

Plac Grunwaldzki,Wrocław

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu mieszkanie do wynajęcia zlokalizowane w centrum Wrocławia (plac Grunwaldzki). Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w bardzo zadbanej kamienicy. Lokal 60mkw składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Traugutta

Stare Miasto,Wrocław

2 900 zł42 m² 69,05 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowy apartament na luksusowym osiedlu Angel City. Wnętrza są zaprojektowane elegancko i funkcjonalnie z myślą o tym, aby życie codzienne było wygodne. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Stabłowice,Wrocław

288 999 zł35 m² 8 186,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

wyremontowane pod klucz-Okazja-Stabłowice-2pok. Po generalnym remoncie! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m2 (salon z aneksem kuchennym, łazienka ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ołbin,Wrocław

2 350 zł34 m² 69,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak english. English describe below. Są we Wrocławiu miejsca, których urok pozwala cieszyć się zarówno bliskością natury (rzeka i parki), bogatym życiem kulturowym, oraz dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ołbin,Wrocław

699 000 zł52 m² 13 494,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2 pokoje 51,8 m | balkon | garaż | Rychtalska | Wrocław English speakers welcome, english description below To idealna propozycja dla osób poszukujących jasnego, komfortowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wrocław,dolnośląskie

829 000 zł39 m² 21 493,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci pcc | Nowy Apartament z centralnym widokiem na rzekę | 2 pokoje 38,57m | Ul. Kurkowa 36 | balkon | wysoki standard | gotowe do wprowadzania Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Piławska

Gaj,Wrocław

2 500 zł37 m² 67,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie z balkonem, klimatyzacją i komórką lokatorską 2500 zł Gaj, ul. Piławska (willa Wrocławska) Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

684 999 zł35 m² 19 515,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rynek/2 pokoje/op Apartament blok media miejski Polecamy Państwu na sprzedaż piękny apartament 2 pokojowy w samym sercu Wrocławia - Rynek ul Szewska Mieszkanie wyremontowane z wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komandorska

Krzyki,Wrocław

480 000 zł38 m² 12 631,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Komandorskiej we Wrocławiu (krzyki ). Nieruchomość położona w doskonale skomunikowanej części miasta, ok. 1,5 2 km od Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Fabryczna,Wrocław

494 090 zł38 m² 13 126,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji 0% pcc Po odliczeniu vatu mieszkanie za 401.699 zł Porównaj ze mną tysiące mieszkań deweloperskich w jednym miejscu! To nic Cię nie kosztuje, a ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gaj,Wrocław

699 000 zł50 m² 13 980 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m , usytuowane na 1/2 piętrze w kameralnym bloku z 2013 roku na wrocławskim Gaju (krzyki). Dodatkowo przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Buska

Grabiszyn,Wrocław

705 000 zł54 m² 12 935,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54,1 mkw , 2pok. znajdujące się na 1/4 piętrze w budynku z windą, po termoizolacji przy ul. Buska na pograniczu wrocławskiego Borku i Grabiszynu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Maślice,Wrocław

505 336 zł41 m² 12 280,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osobowicka

Osobowice,Wrocław

683 508 zł44 m² 15 450 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie B33 - funkcjonalne 2-pokojowe wnętrze z balkonem i ogrodem w zielonej części Wrocławia Lokal B33 to komfortowe mieszkanie o powierzchni 44,24 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Babiego Lata

Klecina,Wrocław

725 000 zł48 m² 14 988,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z balonem o powierzchni 48,37 m , położone przy ul. Babiego Lata na Krzykach - osiedle Klecina. Praktycznie całość wyposażenia zostaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kurkowa

Wrocław,dolnośląskie

549 990 zł37 m² 14 973,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie inwestycyjne - Wrocław, ul. Kurkowa Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 36,73 m2, położone na 1. piętrze w kamienicy przy ul. Kurkowej we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przedmiejska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

2 700 zł43 m² 62,79 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz nowoczesnego mieszkania z dużym tarasem i świetnym dojazdem do centrum? Soft Lofty Legnicka | 43 m | 2 pokoje | 10 m tarasu | dostępne od zaraz Na wynajem oferuję nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Drabika

Krzyki,Wrocław

619 000 zł44 m² 14 155 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Jeżeli szukasz pięknego mieszkania do wprowadzenia się od zaraz, bez nakładów finansowych. Oferta W rezerwacji To właśnie znalazłeś mieszkanie dla siebie. Wystarczy wprowadzić swoje rzeczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żernicka

Fabryczna,Wrocław

2 300 zł52 m² 44,23 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: ul. Żernicka, fabryczna- żerniki Stare Mieszkanie do natychmiastowego wprowadzenia się. Oferujemy do wynajęcia przytulne mieszkanie dwupokojowe położone na spokojnym osiedlu , na parterze.