dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Wrocław - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 474 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 474 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nefrytowa

Ołtaszyn,Wrocław

444 219 zł43 m² 10 290 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe już I kwartale 2023 Idealne na start mieszkanie na Ołtaszynie W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Architektów

Żerniki,Wrocław

599 000 zł48 m² 12 576 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty tel. Klimatyczne 2 - pokojowe mieszkanie z ogrodem o powierzchni 47,6 m2, na pierwszym piętrze w budynku z windą na Nowych Żernikach. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pereca

Fabryczna,Wrocław

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** osobne pokoje *** *** media miejskie *** *** wynajem bez zwierząt *** *** autobusy I tramwaje *** ** super lokalizacja I położenie *** zapraszam na bezpłatną prezentację agent prowadzący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wieczysta

Gaj,Wrocław

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba prowadząca Specjalista ds. wynajmu Tel: serdecznie polecam do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w rozkładzie, osobna kuchnia. Mieszkanie w pełni wyposażone, gotowe do wprowadzenia. Okolica:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Strachocińska

Psie Pole,Wrocław

509 000 zł47 m² 10 829,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Do sprzedania mieszkanie w bloku mieszkalnym o niskiej zabudowie z 2021 roku. Mieszkanie położone jest na parterze. Budynek daje komfort użytkowania zbliżony do domowych warunków dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Więzienna

Stare Miasto,Wrocław

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dostępna wyłącznie w mk prestige nieruchomości rezerwacja Lokal dostępny od 01.09.2022 NIeruchomość położona 150 m od płyty Wrocławskiego Rynku! Do wynajęcia mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

465 000 zł51 m² 9 135,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Ołtaszyn/wysoka- 50,1m2 Luxusowe 2 pokoje Nowy Blok/ Komunikacja! Polecamy na sprzedaż bardzo Ładne, jasne i ciche mieszkanie dwupoziomowe w pięknej lokalizacji Osiedla Zielonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

559 000 zł45 m² 12 422 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 44,51 m2 z widokiem na park i rzekę na renomowanej inwestycji na Swojczycach! Opiekun Oferty Nr licencji pfrn 23518 Zalety nieruchomości: - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Młodych Techników

Stare Miasto,Wrocław

2 600 zł55 m² 47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wrocław Stare Miasto, osiedle Szczepin, okolice ul. Młodych Techników i Długiej. Do wynajęcia rozkładowe 2-pok. mieszkanie z balkonem. Dla pary lub jednej osoby. Jest tu pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stalowowolska

Grabiszyn,Wrocław

499 999 zł51 m² 9 766 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie dwupokojowe na pierwszym piętrze w kamienicy z osobną kuchnią i balkonem! Idealne mieszkanie nadające się dla młodej osoby/rodziny ceniącej sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Śliwowa

Maślice,Wrocław

559 000 zł53 m² 10 547,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53 mkw w budynku z 2011 r. Mieszkanie bardzo duży salon połączony z kuchnią, sypialnia, łazienka, przedpokój, + balkon. Dwustronna ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Średzka

Leśnica,Wrocław

419 999 zł40 m² 10 473,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Top / 2 pokoje z ogródkiem + 2 x parking lutynia Kontakt: zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego 2- pokojowego mieszkania znajdującego się na nowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lwowska

Fabryczna,Wrocław

396 999 zł35 m² 11 375,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Grabisyn / 2 pokoje w kamienicy / lux Prezentuję 2 - pokojowe mieszkanie o metrażu 34,8 m2 z wydzielonym aneksem kuchennym, sypialnią, łazienką oraz przedpokojem. Mieszkanie jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

349 596 zł37 m² 9 349,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zielona, spokojna okolica Skład lokalu: *pokój dzienny + kuchnia 22,98m2 *sypialnia 10.07m2 *Łazienka 4.34m2 *Ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Henryka Brodatego

Nadodrze,Wrocław

369 000 zł38 m² 9 710,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wrocław - Nadodrze Mieszkanie na sprzedaż przy ulicy H. Brodatego w atrakcyjnej lokalizacji. Budynek, w którym mieści się mieszanie to blok z 1970 roku. Lokal znajduję się blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pałucka

Fabryczna,Wrocław

420 000 zł36 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Top / 2 pok. W parku zachodnim / 2005r.! Kontakt: Polecam na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane bezpośrednio przy PARKU ZACHODNIM, okolice ul. Pałuckiej! Nieruchomość jest wyposażona, nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

389 000 zł51 m² 7 642,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Hallera/ Do remontu/ świetna lokalizacja/top/! cena Polecamy na sprzedaz mieszkanie 50mkw + piwnica na al.Hallera na rogu z Wróblą.! Bardzo dobra lokalizacja. Do remontu Media miejskie Pełen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zdrowa

Stare Miasto,Wrocław

479 000 zł52 m² 9 279,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Inwestycyjne mieszkanie pod wynajem w centrum Wrocławia. Mieszkanie Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi - jednego z balkonem, osobnej kuchni, łazienki i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

2 300 zł32 m² 71,88 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

* lokalizacja: jagodno/kajdasza * Ilość pokoi: 2 * Metraż: 32 mkw * Kuchnia: aneks, wyposażona * Piętro: 2/5, winda * Informacje dodatkowe: wolne od zaraz , miejsce postojowe w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Żerniki

Żerniki,Wrocław

316 858 zł32 m² 10 027,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

*** ostatni dostępny lokal O tym metrażu *** oferta bez prowizji I pcc. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31,60 m 2 położona na wrocławskich Żernikach. Opis lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kuźniki

Kuźniki,Wrocław

530 000 zł46 m² 11 521,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Rezerwacja! / 2019 r./ 2 pokoje + balkon + komórka / Kuźniki Mieszkanie zarezerwowane! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2. Mieszkanie zlokalizowane na 5 piętrze, inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Ołbin

Ołbin,Wrocław

449 000 zł50 m² 8 980 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

/rezerwacja/ Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50m2 znajdujące się na I piętrze w nowym bloku z 2000 roku. Bezpieczne wejście do klatki schodowej od ulicy: domofon + oświetlenie +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolista

Kozanów,Wrocław

499 000 zł50 m² 10 016,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż dwu pokojowe mieszkanie. Nieruchomość zlokalizowana jest na ul. Kolistej 5a. W pobliżu sklepy, żabka, apteka, przychodnia, przedszkole, szkoła podstawowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

374 310 zł41 m² 9 174 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakup mieszkania odbywa się od dewelopera bez konieczności płacenia podatku pcc oraz prowizji. Ceny do negocjacji 1) świetna lokalizacja 16 minut do Rynku samochodem/ 24 minuty do Rynku autobusem/ 8 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

579 000 zł54 m² 10 722 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mam na sprzedaż atrakcyjne, 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie, po remoncie w 2019 roku, usytuowane na najlepszym możliwym - 1 pietrze, w zadbanym bloku. Położone w dzielnicy Plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

447 500 zł54 m² 8 330 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 22583 tel. Super cena! idealne na start: 2 pokoje, 2 poziomy, 2 łazienki, garderoba, balkon I komórka lokatorska. Na granicy Krzyków i Wysokiej. Oferta dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Inżynierska

Fabryczna,Wrocław

558 901 zł37 m² 15 105,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Corte Verona 40m2 lux Apartament Polecamy apartament w Corte Verona przy ul. Grabiszyńskiej , na drugim piętrze. Mieszkanie o powierzchni 36,33 m2 składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Swojczyce

Swojczyce,Wrocław

424 975 zł43 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły dotyczące nieruchomości: powierzchnia mieszkania: 42,54 m2 Cena: 424 975 zł Termin realizacji: 2022-08-31 Standard Wykończenia: standard deweloperski Nr oferty: pd061-rz oraz podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wygodna

Śródmieście,Wrocław

420 000 zł35 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

(For English scroll down) Kup, zamieszkaj, wynajmij! Do sprzedaży świeżo wyremontowane słoneczne mieszkanie w kamienicy o powierzchni całkowitej 35 m2 Planujesz studia swojego dziecka lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

4 700 zł50 m² 94 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opiekun oferty Specjalista ds. Nieruchomości Tel: ***english version below*** Serdecznie polecam do wynajęcia luksusowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 50 m2, usytuowane na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

516 000 zł48 m² 10 728 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Olimpia port, kolejny etap inwestycji, sprzedaż bez prowizji I podatku pcc! Pięknie zagospodarowane osiedle położone zaledwie 7 km od centrum miasta. Mieszkanie znajduje się na II piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

372 700 zł38 m² 9 731 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wielka akcja rabatowa - zadzwoń i poproś o ofertę mieszkań w promocji oraz umów się na prezentację wybranej nieruchomości **kupując z nami mieszkanie, nie płacisz podatku pcc ani.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

523 500 zł46 m² 11 405 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Olimpia port, kolejny etap inwestycji, sprzedaż bez prowizji I podatku pcc! Pięknie zagospodarowane osiedle położone zaledwie 7 km od centrum miasta. 2-pokojowe mieszkanie znajduje się na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

523 500 zł46 m² 11 405 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wesoła

Powstańców Śląskich,Wrocław

450 000 zł52 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 2 pokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni 52,5 m2 we Wrocławiu w bardzo dobrej lokalizacji. Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

545 000 zł40 m² 13 625 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

tel. Wykończone w wysokim standardzie mieszkanie zlokalizowane na nowo powstałym, funkcjonalnym osiedlu Port Popowice. Skład Lokalu: -Salon z aneksem -sypialnia -przedpokój -łazienka -balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

368 550 zł38 m² 9 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez podatku pcc. Opiekun oferty tel. Mieszkanie z balkonem, o projektowanej powierzchni 37,8m2, znajduje się na trzecim piętrze, 5-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

516 000 zł48 m² 10 728 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

382 000 zł39 m² 9 795 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

554 000 zł50 m² 11 014 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Olimpia port, kolejny etap inwestycji, sprzedaż bez prowizji I podatku pcc! Pięknie zagospodarowane osiedle położone zaledwie 7 km od centrum miasta. Na parterze, przestronny hol, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

554 000 zł50 m² 11 014 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022