dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

2 036 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 036 ogłoszeń

4 599 000 zł133 m² 34 578,95 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Opiekun oferty: tomasz leiman pfrn nr.28679 tel.   Piękny apartament z widokiem na rzekę z sypialni, pokoju kąpielowego oraz salonu znajdujący się na dziewiątym piętrze w Angel.

Szczegóły ogłoszenia

1 339 000 zł118,20 m² 11 328,26 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 118,2 m , położone na 3. piętrze kamienicy przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie we Wrocławiu. Lokal sprawdzi się jako duże mieszkanie rodzinne, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

880 945 zł86,25 m² 10 214 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Rynek pierwotny bez podatku pcc i prowizji Na sprzedaż 3-pokojowe dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 86,25 m2 z ogródkiem! Przedstawiamy wyjątkowe mieszkanie w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł56,59 m² 15 886,20 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie na Starym Mieście nad Odrą z dostępem do natury i bliskością centrum! Największym atutem tego mieszkania, jest piękny widok z ostatniego piętra 9/9, duża loggia 12.5 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem || niespełna 50m2 || ul. Inżynierska / boczna Grabiszyńskiej - 8 min. do Rynku! Atuty: - świeżo odświeżone i odmalowane - Wyposażone w nowe sprzęty.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł64 m² 10 453,13 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Naprawdę przestronne i świetnie doświetlone 3 pokoje | 64 m | balkon + piwnica | winda | Gądów Mały To mieszkanie robi wrażenie metrażem i układem - 64 m jest tu odczuwalne jak.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł50,24 m² 15 525,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Podpisana umowa przedwstępna Mieszkanie z ogródkiem w sąsiedztwie parku i rzeki Ślęza | Klecina - Zielone Bulwary | Prestiż i natura Szukasz miejsca, gdzie po pracy zamiast szumu aut.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł74,80 m² 10 013,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Opiekun nieruchomości: robert Kordowski telefon   Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowo przestronnego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 74,8 m, idealnego dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł54 m² 14 814,81 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament W centrum doskonała lokalizacja - gwarantowany wynajem 10 minut spacerem do wrocławskiego rynku bliskość uczelni wyższych dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł58,33 m² 11 983,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie z potencjałem | balkon | Muchobór | ul. Żwirki i Wigury Wrocław Muchobór Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone na 2. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł65 m² 12 153,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe - 65 m | wysoki parter | gotowe do zamieszkania Szukasz mieszkania, które łączy wygodę, bezpieczeństwo i świetną lokalizację? To oferta, która.

Szczegóły ogłoszenia

1 144 000 zł88 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1792

Opiekun oferty: kruszyński Jakub tel.   Premierowa inwestycja we Wrocławiu! Mam przyjemność zaprezentować Państwu nową wrocławską inwestycję - Szewska 5! Najważniejsze informacje: -.

Szczegóły ogłoszenia

554 000 zł69,34 m² 7 989,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! 3 pokoje / kamienica / dwustronne / piwnica / klatka W remoncie / dofinansowania Do sprzedania przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,34.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł74,10 m² 10 728,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferta sprzedaży nieruchomości, zabudowa szeregowa, szereg dwulokalowy dwa niezależne mieszkania | Muchobór Wielki, ul. Podolska Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł58 m² 12 931,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Ładnie zagospodarowane, zamknięte, klimatyczne osiedle o niskiej zabudowie! Eleganckie mieszkanie w wysokim standardzie z balkonem i klimatyzacją! Polecam na sprzedaż jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł52,88 m² 85,10 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowe mieszkanie położone przy ul. Księcia Witolda 27 we Wrocławiu - w jednej z najbardziej prestiżowych i klimatycznych lokalizacji miasta. To miejsce dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł57,87 m² 13 392,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Dwupoziomowe nowoczesne mieszkanie na Złotnikach | Klimatyzacja | Miejsce postojowe Przedstawiam ofertę sprzedaży dwupoziomowego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 57,87 mkw usytuowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

793 785 zł56,69 m² 14 002,20 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferuję komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,69 m , położone na 8. piętrze na wrocławskich Krzykach. Lokal posiada balkon 4,26 m oraz funkcjonalny, rozkładowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 459 000 zł78,41 m² 31 360,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament, który ma swój rytm | elegancja, światło I przestrzeń Są miejsca, które po prostu się ogląda i są takie, w których od pierwszej chwili chce się zostać. Ten apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

691 673 zł57,64 m² 11 999,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne, kameralne osiedle przy ul. Augustowskiej na wrocławskich Maślicach to idealne miejsce dla osób szukających spokoju, komfortu i bliskości natury, nie rezygnując z wygody miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł62 m² 15 645,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie z 2 ogródkami na Ołtaszynie Marzysz o własnym ogrodzie i mieszkaniu urządzonym z klasą ? Kawie pitej we własnym ogrodzie ? To ok. 62-metrowe,.

Szczegóły ogłoszenia

824 000 zł54 m² 15 259,26 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie 3 pokojowe na Zefirowej z 2017r na parterze. Składa się z: salonu z kuchnia 19m pokoju 13m pokoju 9m kuchni 5m przedpokoju 8m tarasu 18m. komórki lokatorskiej. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 169 000 zł80 m² 14 612,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Polecam wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni około 80m2 z dwoma balkonami, tarasem, dwoma miejscami postojowymi oraz z komórką lokatorską zlokalizowane przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 300 zł51,80 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferuję na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 51,8 m , położone we Wrocławiu przy ul. Nowodworskiej. Lokal z rynku pierwotnego, gotowy do zamieszkania idealny dla rodziny, pary.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł68 m² 10 220,59 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Śródmieściu - ul. Bolesława Prusa Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 68 m , położone przy ul. Bolesława Prusa, w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł77 m² 12 207,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Opiekun oferty: dominika Tądel (kasprzyk) Tel.:   Numer licencji: 30058 ***WOLNE OD 01.04.2026*** Polecam 3-pokojowe mieszkanie o pow. 115 m2 po podłodze, 77m2 powierzchni użytkowej,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł60 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Rezerwacja Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie 60 m | Jagodno | osiedle Cztery Pory Roku Archicom| Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż jasne, przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł60 m² 10 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż 2 kawalerki na jednej kw. Mieszkanie o powierzchni 60m2 przy ul. Sudeckiej 76. Z uwagi na lokalizację jest to świetna propozycja pod najem (obecnie wynajmowane). Tuż obok znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 zł62 m² 52,42 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 15 lutego, 3-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją przy ul. Hubskiej. Lokalizacja: inwestycja znajduje się w 2 linii zabudowy ul. Hubskiej. W okolicy jest pełna infrastruktura:.

Szczegóły ogłoszenia

895 184 zł53,93 m² 16 599 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

*0% - prowizję biura nieruchomości W pełni pokrywa sprzedający Stylowe 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami typu loggia | ul. Reymonta, wrocław Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł68,45 m² 12 125,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie nadaje się dla pary, dla rodziny z dzieckiem, pod inwestycję (wynajem). Budynek wzniesiony w latach 30 ubiegłego wieku. Po wojnie wyremontowany. Budynek położony w miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł103 m² 9 213,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Opiekun oferty: weronika woźniak tel.   Nr licencji pfrn 30960 Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 83 m (ok. 103 m po podłodze), zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Stolarska

Wrocław,dolnośląskie

3 200 zł59 m² 54,24 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Od 01.06.2026 r. Proponujemy Państwu Ładne, komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 59 mkw znajdujące się na III p. bloku w sąsiedztwie Parku Grabiszyńskiego przy ul. Stolarskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

667 000 zł57,10 m² 11 681 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Rezerwacja do 12.05.2026 Oferuję na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 57 m , położone na 1 piętrze zmodernizowanego budynku z lat 70. na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

852 000 zł61,25 m² 13 910,20 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszam Was do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego, funkcjonalnie urządzonego mieszkania z balkonem na świetnie usytuowanym osiedlu - Szczepin. Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

przestronne i jednocześnie przytulne 3 pokojowe umeblowane mieszkanie składające się z przedpokoju, z którego wchodzimy do 2 oddzielnych 9m sypialni, 18m salonu, z którego.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł100 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Polecam: tylko U nas do sprzedania 3-pok. (z możliwością 4), 2-poziomowe mieszkanie w jednej z lepiej rozwijających się dzielnic Wrocławia Fabrycznej, os. Maślice, ul. Suwalska.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł84,70 m² 9 787,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Są mieszkania, które po prostu się ogląda i są takie, które zostają w pamięci. To właśnie jedno z nich. Dwupoziomowe mieszkanie na Muchoborze Wielkim przy ul. Drohobyckiej łączy.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł53,90 m² 11 484,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Cena: 619 000 zł Powierzchnia: 53,9 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 2 / 2 Lokalizacja: ul. Karmelkowa, klecina, wrocław Na sprzedaż jasne i rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe (53,9 m ) położone.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, Dedala

Gądów-Popowice Południowe,Wrocław

769 000 zł52,30 m² 14 703,63 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie, położone na wysokim piętrze nowoczesnego budynku, z dwustronną wystawą i widokiem na zielony park Da Vinci. O osiedlu Gądów to osiedle położone.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 zł66,50 m² 69,17 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe 66.5 m2 z tarasem-40 m2 i balkonem / Centrum / Kępa Mieszczańska / River Point LOKALIZACJA: Ul. Mieszczańska, kępa Mieszczańska, wrocław 1 km do wrocławskiego Rynku. Liczne tereny.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij