dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

2 036 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 036 ogłoszeń

Rynek pierwotny

728 361 zł50,97 m² 14 289,99 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie, zlokalizowane w prestiżowej inwestycji na Starym Mieście we Wrocławiu. Teraz niższa cena! cena przed promocją 779 332 zł Powierzchnia całkowita mieszkania 50.97.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł48,35 m² 10 962 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 48,35m2, zlokalizowane na pierwszym piętrze w kameralnym budynku przy ul. Holenderskiej, muchobór Mały. Mieszkanie składa się z: - trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł63,30 m² 12 306,48 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Brak podatku 2%pcc oraz prowizji! To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie komfort oraz dostęp do wszystkich udogodnień miejskiego życia. Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 63,30.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

744 000 zł55,60 m² 13 381,29 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam Was do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego, funkcjonalnie urządzonego mieszkania z tarasem na świetnie usytuowanym osiedlu. i pcc Mieszkanie ma pow. użytkową 55.6m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

811 000 zł72 m² 11 263,89 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkanie w dynamicznie rozwijającej się części Wrocławia Cena promocyjna! Nowa inwestycja na Szczepinie łączy świetną lokalizację blisko centrum z funkcjonalnymi układami.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł64,78 m² 14 510,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Opiekun nieruchomości: katarzyna Flendrich nr Licencji pfrn 28425 telefon   Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,78 m2 z ogrodem i tarasem znajdujące się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

711 650 zł55,34 m² 12 860 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe do odbioru Miejsce w garażu oraz komórka lokatorska W cenie! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,34 m2 znajdujące się na 1 piętrze inwestycji deweloperskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

696 400 zł61,68 m² 11 290,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty. Polecam Państwu ustawne 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

748 000 zł58 m² 12 896,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wynajęty gotowiec inwestycyjny, nieruchomość podzielona na dwie kawalerki. Bardzo blisko centrum ul. Wyszyńskiego Mieszkanie o powierzchni 58 m2 znajduje się na IV piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

649 900 zł56 m² 11 605,36 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe (56m ) w zadbanym bloku z nową windą oraz ogrzewaniem miejskim na bliższych Krzykach Wrocławia w bezpośrednim położeniu Sky Tower. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł43,10 m² 12 273,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadbane mieszkanie 3-pokojowe na wysokim parterze. Genialna lokalizacja / obok komunikacja tramwajowa, autobusowa ciche / druga linia zabudowy rezerwacja oferty! Na sprzedaż oferuję mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

682 000 zł52 m² 13 115,38 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie z możliwością zamknięcia kuchni. -Cechy nieruchomości- powierzchnia: 52 m Pokoje: 2 sypialnie oraz salon z aneksem kuchennym Balkon: 4.26 m - W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 900 zł62,61 m² 28 747,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty Katarzyna Tichy Nr Licencji pfrn Nr 28712 tel.   To unikatowe mieszkanie z niepowtarzalnym tarasem 22 m2 na dachu czeka na Ciebie! Solidne mieszkanie z licznymi.

Szczegóły ogłoszenia

859 999 zł77,45 m² 11 103,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,45 m , położone na 3. piętrze w budynku z 2009 r. z windą i garażem podziemnym, przy ul. Opolskiej (księże Małe).

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł66,23 m² 14 343,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 66 m | 2 loggie | 2 miejsca postojowe | komórka lokatorska Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66 m , idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł75,23 m² 86,40 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesny 3 pokojowy apartament przy ul. Walońskiej - Angel River. To oferta dla osób, które cenią wygodę, oraz piękne i funkcjonalne wnętrza. Mieszkanie dostępne od 01.04.2026 r.

Szczegóły ogłoszenia

505 000 zł53,10 m² 9 510,36 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

3-pokojowe mieszkanie na Szpitalnej przestrzeń i potencjał w sercu miasta Na sprzedaż mieszkanie oraz piwnice o powierzchni 53,10 m zlokalizowane przy ul. Szpitalnej. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł55,56 m² 13 858,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Mieszkanie o powierzchni 55,56 m , położone na 1. piętrze zadbanej kamienicy, przy ul. św. Wincentego, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Wrocławia - dzielnicy Nadodrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

797 700 zł64 m² 12 464,06 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Polecam na sprzedaż narożny apartament z 6,5-metrowym balkonem w nowo powstałym apartamentowcu tuż przy bulwarach spacerowych nad rzeką Oławą. W skład powierzchni mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł57,60 m² 15 260,42 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Przedstawiam nowe, atrakcyjne mieszkanie bezpośrednio od dewelopera, idealne dla pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł68,80 m² 10 465,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Lokalizacja: wrocław, śródmieście, ul. Karola Miarki. Opis: na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 68,80 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku (plomba z 1993.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł54 m² 14 055,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Jasne, komfortowe 3-pokojowe mieszkanie zostało nowo wykończone przez dewelopera. Mieszkanie z dużym balkonem w inwestycji "zaciszny Wojnów"! Mieszkanie jest nowo wykończone z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł84,53 m² 10 528,81 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Najlepsza lokalizacja na wynajem lub do zamieszkania! Na sprzedaż ładne, zadbane mieszkanie przy płycie głównej Rynku przy ul. Św. Mikołaja, 85m2 w budynku z 2004r. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł51,50 m² 12 718,45 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż jasne i bardzo klimatyczne mieszkanie 3-pokojowe położone na ostatnim piętrze budynku z windą przy ul. Oleśnickiej 15 we Wrocławiu z pięknym widokiem na panoramę miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 501 zł64,62 m² 14 244,83 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 465 zł62,95 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w kameralnej inwestycji na wrocławskich Wojszycach powierzchnia mieszkania: 62,95 m piętro: 2 balkon: 3,79 m termin przekazania kluczy: styczeń 2026 Układ mieszkania: - pierwszy.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł58 m² 12 328 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Urocze, klimatyczne mieszkanie, które może stać się wymarzonym miejscem do życia dla par z dziećmi :)) Na sprzedaż bezpośrednio przestronne, bardzo dobrze doświetlone 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł61,80 m² 10 339,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe ul. Birmańska 9, wrocław (brochów) Na sprzedaż mieszkanie własnościowe o powierzchni 61,8 m , położone na 2. piętrze w budynku przy ul. Birmańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł51 m² 15 274,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż w pełni funkcjonujący 2-pak inwestycyjny o łącznej powierzchni 50,83 m , zlokalizowany w ścisłym centrum - między ul. Świdnicką a Sądową, zaledwie 8 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

882 372 zł63,94 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zamieszkaj w wyjątkowym miejscu nowoczesnym, komfortowym i bezpiecznym. Trzypokojowe mieszkanie z dwiema loggiami położone w świetnie skomunikowanej lokalizacji to idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł59,50 m² 11 260,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Marzysz o pięknym 3-pokojowym mieszkaniu w spokojnej okolicy, w którym komfort spotyka się z funkcjonalnością? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

759 900 zł56,95 m² 13 343,28 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Nowa cena! tylko W home expert super oferta! Ciche mieszkanie 3-pokojowe na wysokim parterze w nowszym budownictwie na Krzykach Wojszycach. Składa się z: - salonu z kuchnią - sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł54,80 m² 12 135,04 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż komfortowe, gotowe do wprowadzenia 3-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na Krzykach-Borku, tuż u zbiegu ulic Ślężnej i Weigla. Mieszkanie znajduje się na 9-tym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

716 099 zł52,27 m² 13 699,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Osiedle Metr Kwadrat to nowa inwestycja mieszkaniowa realizowana przez inkom S.A. na wrocławskim Nowym Dworze. Projekt powstaje przy ul. Nowodworskiej i obejmuje 98 funkcjonalnych mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia